Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość Upiorny.
Droga Marii, bez upiornej ciekawości to pytałem się o Boba budowniczego na nowej drodze do sukcesu finansowego:-) Ja upiorny, taki, że sam nie mogę załapać o co ka man w moich wpisać:-) Wiec Przepraszam i myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Z wami kawa smakuje, jak nic innego. Za oknem ,jak to w listopadzie.Wczoraj wyszło słoneczko. Słyszeliście o zamachu? Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej:) nn Dość moich bazgrołów ...zwiewam do roboty. nn dzień dobroci niech trwa wiecznie i wszędzie. nn Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS - jak to poważnie brzmi.Do ROBOTY - od razu przypomina mi sie mój kadrowiec PAN B I JEGO słynna lista obecnosci:D x Dziewczyny - jesienna pogoda,dobrze,że plusowa, sikorka puka w okno,- sypnęłam płatkami - x wczoraj chwyciłam za zardzewiałą igłę,jakos dziwnie w palcach się ruszała:) x MARII - biedny Prezydent, ten poprzedni. x alee temat - przynajmniej o tym,ze unia obcięła 400 mln euro zagłusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dochodze dziewczyny do wniosku
że ten upiorny to jakiś psychiczny-pisze jakieś dyrdymały i kto go w ogóle rozumie-spadaj idioto i się tu nie produkuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny.
Uwielbiam upiorne wnioski Jak śpiewał Wiśniewski Pokaż swoją twarz Upiorzyco Do miłego. Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej po pracy:) Upiorny nie sza za co przepraszać. Syn ważne ,że w końcu pracuje a nie siedzi w komputerze. Nieważne ile zarobi, nie ma czasu na głupoty. Livio fajnie ,że masz taką przyrodę za oknem. Mała rzecz a cieszy :) Lunka o zamachu trąbią w telewizji. i tak jak pisze Livia : odwracają naszą uwagę od istotnych spraw. Globus , 123 co porabiacie? Idę za chwilę na basen, dawno nie byłam od maja. Będzie ciężko z formą. Nara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobry wieczór. Upiorny zapowiedział ...do miłego ... więc miluśko witam się już nie wiem który raz:) nn Pracowałam , robiłam i znowu pracowałam i spałam bo co w takie wieczory od rana do wieczora można robić:D:D nn Lunka! widziałaś słonko :) opisz proszę jak wygląda??? ja namaluję Ci moje niebo.... chmury szaaare , wiszą nisko gdybym miała 5 cm więcej wzrostu dotknęłabym je ręką:D Podobno za oknem ciepło pod warunkiem,że na plecach ciepła kurta.:) nn Marylko! Jak postępy w chodzeniu F ??? on tupta , a Ty za nim?? Nie zapomnij mnie zabrać na tańce. Może będą uczyć ludowych :) zatańczymy w rytm Poleczki. Tradycję trzeba podtrzymywać:) nn Jedyneczko! Rozumiem ,że cały dzień miałaś dobry. Na jutro przygotowuję koguta .... budzenie gwarantowane. Aby nie było za wcześnie to daj znać jak się obudzisz wtedy kogut i ja zrobimy ponowną pobudkę:D nn Livio! co za rękodzieło robiłaś igłą?? Ja mogę uszyć tylko drzwi do lasu i więcej nic!!nn nn Wszędzie cicha cisza aż w uszach dzwoni. Na wypadek wieczornych odwiedzin zostawiam herbatę o rożnych smakach. nn Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ceść Marylko! Nie uciekaj :) przed kąpielą :) wypij herbatkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny.
Globus! Ech, Ty...;-) Myk, myk:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No no Upiorny!!! Na moim niebie świeci polowa buły:) a gdzie druga połowa??? ...wiem to Twoja Sprawka Upiorny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tak upiorny,to Twoja sprawka:-) \Po moim mieście chodzą upiorne upiorzyce z US-tym razem z Wielkiego Miasta i mandaty lepią !!!! Dzisiaj była prawdziwa Łapanka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Wcześniej opisałam Wam wszystko ze szczegółami,ale wcięło!! Co to się wyrabia na tym Świecie??? Miesiąc temu US tutejszy, ZAiKS, płacz i płać. Mnie na razie omijają:-),ale inne nieprzyjemności.... Muszę opłacić mandat za klienta,którego namierzył radar.Przekroczył prędkość jadąc moją przyczepką. Danych klienta już nie mam bo zdarzenie było miesiąc temu.Klient-zza wschodniej granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko! No i masz ci los!!! klientowi cyknęli zdjęcie??? tylu fotografów ,że głowa mała. Nam taki prezencik zafundował Syn:D / dawno temu/ ponieważ ładnie wyszedł na zdjęciu :D zapłaciliśmy za usługę. Pozdrawiam Cię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-) Drogie te zdjęcia:-D Chociaż dla nas nie przysłali.Dają nam 3 opcje z których możemy skorzystać.Każda z nich i tak sprowadza się do zapłaty!! U mnie naleśniki na kolację.Ostatnio ulubione danie moich chłopaków.Zapraszam.(z musem jabłkowym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dochodze dziewczyny do wniosku
Upiorny to nie MASKOTKA-wasza:D To PROBIERZ waszej "inteligencji" :P Konwersujecie a nie wiecie O CZYM:P bo nie wiecie co Upiorny miał na myśli :P słowo " konwersujecie" objaśniam dla 123 ( tej, która nie wie co to kubik drewna:D) Konwersujecie= rozmawiamy:) Upiorny= wasza "inteligencja" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - kolacja x mnie już praktycznie i na to się nie pozwala x ale dzisiaj był dzień przepiękny,w ogrodzie SKOŃCZYŁAM KOPAĆ WARZYWNIAK.I co ja teraz będę miała za zajęcie. x 123 - Z Tym mandatem nie wiadomo smiać się czy płakać. :D wiem jedno,plajta pozbawiła mnie całą masę stresów z kontrolami.Ojj,tym brdziej ze to spozywka była. Kontrole wymijały się w bramie - STRACH SIĘ BAĆ :D x a ile łapówek nadawałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dochodze dziewczyny do wniosku
dochodze dziewczyny do wniosku- może być i klara tak samo jak i ty livio lubisz pisać pod czerwonym coś co nie pasuje Dobrze robisz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dochodze dziewczyny do wniosku
FAKT:)-pozostali na tym wątku nie pojmują niczego w lot:( a koleżanki, mają wiele twarzy :D Upiorny:D :P- jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dochodze dziewczyny do wniosku
dochodze dziewczyny do wniosku- izwienitie:) , że zabrałem twój nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W trakcie tych moich działalności - SANEPID - co jakiś czas pobierały babki butelki na czystość. pierwsze pobranie - zły wynik drugie pobranie - butelki myłam osobiscie - zły wynik trzecie pobranie - myły panie z sanepidu - zły wynik x :D:D:D x o co chodzi - nie mogły uwierzyc. x tłumACZĘ -za zły wynik,płacimy do laboratorium opłaty,dobry - bez pieniędzy. x nie mogło im się w głowkach cuus takiego pomieścic:D x ten nasz interes - to był taki jedyny w mieście. Napisano potem w miejscowej gazecie -"że w jednej z rozlewni,stwierdzono taka straszne przestepstwo":DAnonimowo -hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa inteligencja się zjawiła:-) To nie Twój poziom,czego tu szukasz,przecież i tak nikt nie rozumie twojego bełkotu!!! INTELIGENCJO:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to źle czy dobrze?
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babki - mam jeszcze do zakonczenia robote z igłą.No i jakiś wspaniały serial. ci to dopiero maja farta w życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×