Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dobry wieczór:-) Nie mówcie mi ,że jesteście w SPA!!! Marysia i Luna usprawiedliwiona.Lunka w pracy ,Marysia w kinie:-) Ja po ciężkich pracach domowych,zapraszam na wieczorną herbatkę.Melisa z pomarańczą:-) A Po pracy zostałam w domu. Nigdzie nie pędziłam.Mamka mnie odwiedziła,więc wizytę miałam-odwleczoną do jutra... A Wysprzątałam pięterka i lodówkę.Światło się świeci jaśniej:-) A Synowie na randki wybyli,idę szukać M.Gdzieś mi się zapodział.Pewnie w warsztacie na dole TWORZY!! Pa.Śpijcie spokojnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Marylko! dziękuję:) czuje się podobnie. Ciekawa jestem jak odbierzesz film. Reklamy wróżą dobrze. nn Pośpiech za mną. Znalazłam czas na internet. Odbyło się kilka konferencji na skype:) ll Sobotni wieczór przeważnie spędzamy inaczej..... na luzie... jutro nie musimy się nigdzie spieszyć.W związku z tym przeprowadziłam rozmowę z budzikami, ma być ciiiiisza!!!!:) nn Mówię dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobrej nocy Jedyneczko!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Drzewo to dom Julia Hartwig Drzewo to dom któż temu zaprzeczy Wystarczy wspiąć się wzrokiem po piętrach jego gałęzi i posłuchać jarmarku ptaków które schroniły się w jego cieniu Drzewo to dom Malutcy i podobni ptakom przysiadamy we śnie na jego konarach i powaga bezruchu drzewa przypomina teraz kościół żywy pełen szeptów i szelestów Wszystko jest możliwe dla tego kto mieszka w gałęziach drzewa bo ku drzewom przylatuje z własnej woli wiatr od którego umysł staje się czysty i gotowy na każdą niespodziankę pożegluje do jego portu żaglowiec obłoku i nie ominie go cieżki pancernik gradowej chmury słońce poszuka ochłody wśród jego liści O ciężkie stopy drzewa łapy dobrotliwego smoka unieruchomione w ziemi i wychylające się z niej by ukazać swą gładkość o pełna zmarszczek koro i połyskujące ciało pni grabowych bo jakże śmiem mówić do ciebie tylko: drzewo kiedy masz tyle imion Ty lipo kulista ty topolo podobna do gęsiego pióra ty dębie starych bogów i piorunów sypiących żołędziami rozłożysta jabłonko tujo z wyspy umarłych cisie klonie jesionie akacjo wierzbo i olcho, a także wszystkie inne drzewa nie znane mi i pełne magii z którymi człowiek tak często utożsamia swój los Nauczcie nas pogodzić się z miejscem gdzie żyjemy nauczcie nas poznać je do głębi i pokochać do końca . ll Dzień dobry. Życzę smakowitej kawy i miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. GLOBUS -powitałaś nas dzisiaj DRZEWEM ZYCIA. x Siadłam pod nim na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka cicha i spokojna niedziela. A we mnie jakiś KAC siedzi :( x typu moralniak?niestety -tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Livio! ll również siedzę pod .. drzewem życia ... witam dzień razem z MEWAMI. Siedzą sobie na lampach oświetlających ulice. ll Chyba nie słusznie masz moralnego kaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A byuło to tak. Ogladałam jakiś baaardzo interesujący program w tv - w pozycji horyzontalnej - wiadomo. Oko mi się przymkneło. x Słyszę jakiś dzwonek. x rzadko go słyszę,przy mojej komórce - nie kojarzę za szybko:) x W końcu odbieram -zaczyna się rozmowa. xx Co tak długo nie odbierasz komórki ode mnie - męski głos, - dzwonię aby zapytac o Twoje zdrowie. -odpowiadam,że jak to zdrowie.A ja właśnie sobie podsypiałam. - odpowiedż - taka ostra - O TEJ PORZE?? - pytam,co Tam u Ciebie,wróciłaś juz z tej pracy niemieckiej? (praca jak Lunki) - taak - już kilka m-cy temu,Długi poodawałam rodzinie,okna wymieniłam,teraz jestem tylko z kotem.Musiałabym znowu jechać,ale nie mam siły. - podpowiadam,emeryturę masz - zwolnij,dasz radę........ rozwijam rozmowę - o wspólnych znajomych - o znajomą rodzinę itp. - słyszę surowy głos - - dzwonię tylko po to aby zapytac o twoje zdrowie,bo ja słaba jestem, -cześć.Takie surowe,nie znoszące sprzeciwu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS - kac po tym telefonie. Od dawna próbowałam nawiązac poniwny kontakt z moją koleżanką z dzieciństwa i młodości. x ojj lepej nieraz tego nie robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezbyt chętnie jej brat dał mi do niej telefon - kiedyś x po pierwszymkontakcie,wiedziałam juz dlaczego:D x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Bardzo wietrznie u nas ,ale ciepło. Nie tomna dziś jestem. Wypiję kawę i idę się trochę rozruszać. Miłej niedzieli moje drogie. Globusiku wiersz ładny. Livciu ze swojego doświadczenia wiem ,że odnawianie znajomości po latach, czasem bardzo nas rozczarowywuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Siadam z Wami pod drzewem. Na dworze mgła. Piję kawę i piekę biodrówkę na obiad. Film dobry, pokazuje relacje dziadka, ojca , syna. Fajna bluesowa muzyka, trochę humoru i psychologii. Polecam , warto obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Livio! to co się do człowieka przyklei odkleić bardzo trudno.Dobra rada ... oswoić się :(...łatwo powiedzieć!! ll Marylko witaj. Lubię biodrówkę ponieważ mięso jest chude. My jesteśmy na resztkach:) przygotowanych na czwartek:) i dobrze mam wolne. A co do filmu , na pewno "B" będzie mnie mobilizować do obejrzenia. Jeżeli będę na ...tak...:) może się wybiorę.Ostatnio jestem przeważnie na ..NIE.... a to wszystko przez ...szarość... dookoła:) ll Lunka! Potwierdzam odnowienie znajomości po latach to klapa. Radosne jest pierwsze spotkanie , a dalej szybko idzie w zapomnienie. Patrzę na zegarek :) Twoja godzina na biegi. Zasiedziałam się nie będę Ci towarzyszyć. Nic to odrobię zaległości. ll Livio! Myślałam ,że rozmowa była z kimś z rodziny. Często też słyszę, że długo nie odbieram telefonu.Wkurza mnie to , przecież na szyi go nie noszę i mogę nie słyszeć sygnału. ll Oj kończę pisanie .Za płytko mam umiejscowione nerwy:) wkurzę się do reszty:) ll Spokojnej i miłej niedzieli życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS - jak niefdziela? Obejrzałam na dobre i złeeeeeeeeeeee, jakieś falki z olejem,a mnie w głowie sie kręci i nie mogłam doczekac się konca :( x Babki - za m-c będzoe się kończył pierwszy dzień świąteczny... chyba narobie wcześniej pierogów,vcuuś muszę robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) Cześć Livio,telepatia:-) Ja też obejrzałam film,pod koniec wyłączyłam zniecierpliwiona. A M wypłoszyłam z pokoju już po 5 min.oddalił się z komentarzem:- Jak Ty to możesz oglądać??? A Da się!! Moja mamka kiedyś przez zapomnienie zapytała mnie jak to się dostać do tej Leśnej Góry:-D A Dzisiaj na obiad robiłam pierogi z mięsem.Młody stwierdził,że pyszne i dawno nie było. Jakoś wyszłam z wprawy. Co porabiacie koleżanki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty robisz Livio z tą igłą?? Cerujesz,czy tworzysz??? Ja to mam przestój w czytaniu.Jakoś nie idzie:-( Mam taka fajną koleżankę, która mieszka w Niemczech.Dwa lata temu została młodą wdową. Z D znamy się od przedszkola.Wychowałyśmy się na jednym podwórku. Szkoła średnia nas rozdzieliła,potem ona wyjechała na Zachód i tm się osiedliła.Teraz przyjeżdża do polski co drugi miesiąc.Poznała fajnego faceta i na czas przyjazdu do Polski pomieszkuje u niego.On pracuje,ona zaczęła jeździć po pobliskich wioskach i wyszukuje biedę...Nie trudno jest ją znaleźć :-( Wciągnęła mnie!!! Wynalazła dom w którym mieszka 4 mężczyzn,braci,wszyscy upośledzeni umysłowo!! Rodzice zmarli kilka lat temu,a oni..bez okien w chałupie mieszkają,wszystko to co maja na sobie sztywne:-( ze starości i z brudu:-( A Mieszkają na kolonii w lesie,żywią się to co ziemia urodzi: bulwy,grzyby,jagody.... Opowiada mi i ryczy...Najgorszy jest widok psów,Bernardyna,który jest tak wychudzony i głodny,że nie potrafi podnieść się o własnych siłach. D rano wstaje i gotuje tym psiakom i martwi się,że niedługo wyjeżdża... A Dzisiejsze popołudnie spędziłam na wymiataniu z szaf wszystkiego co zbędne.Znalazły się nawet dwie kołdry,koc i takie tam ubrania po chłopakach.Ciepłe kurtki,bluzy.Cieszę się,że mogę pomóc... Sorki,że to piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Prawda :D telepatia coś mnie ciągnęło do Wagonika:) ll he he skąd ja znam to pytanie ....jak ty możesz to oglądać???? ll Wyobraźcie sobie ,że nie oglądam żadnego serialu.Ciągnie się latami, treść naciągania, jedni i ci sami aktorzy / do znudzenia/ do tego podobnie jak Mama Jedyneczki jeśli miałby być szpital to w Leśnej Górze:D Ale co tam przecież my gramy inne role w życiu i gdyby szpital tooooo????? zadłużony. Do dzisiaj śmieję się z siebie jak daaaawno daaawno temu zaangażowałam się w serial ...Isaura.../nie wiem czy dobrze pamiętam tytuł. Co to było ....lamet , płacz i zgrzytanie zębów ... ze współczucia dla tej biedaczki:) Wydoroślałam:) i seriale mnie nie bawią.Znam osoby wręcz uzależnione od tych tasiemców do tego stopnia,że biegiem lecą do domu bo niedługo serial:) ll O jej Livio fakt stanie się faktem za miesiąc o tej porze będzie końcówka pierwszego dnia świątecznego.Drugi minie jeszcze szybciej i będzie POOOO!!! ll Babki przypadkowo znalazłam prawdziwy mikołajowy worek. Jest dość duży jutowy z naklejonym Mikołajem....fajny... był w nim jakiś prezent od Dzieci. Zawiesiłam go na stojącej lampie.Żebyście widziały minę mojego Cienia:D , a ja na to :D przecież Mikołaje mogą mieć krótką pamięć:D Na takich dyrdymałach minęła niedziela. ll Mówię dobranoc i do zobaczenia. ll Livio czy masz naparstek na palec???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko - zapewne możesz zrobic jedno - zainteresować tymi ludzmi opieke społeczną. Dlaczego do tej pory im nie pomagaja?Widzę sama,że ludzie - lumpy, w naszym mieście poubierani wszyscy jak trzeba.Podobno jest w moim WM punkt,gdzie daja jedzenie i ubrania - ZA DARMO. Pewnie - jak możesz pomagaj.U mnie tez nic nie wywalam,są te pojemniki. x jak nic - kolejnym psem w serce oberwałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko! to czuję wyrażam małym znaczkiem❤️❤️ dla Was. Dlaczego do tej pory nikt o nich nie pomyślał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,nie mam pojęcia!! Ci ludzie z tego co mi mówi D mieszkają przy lasku na kolonii z dala od wioski.Jakieś 10 km. od mojego miejsca zamieszkania. Ludzie z pobliskiej wioski mówią o nich:obłąkani,głupcy... No nic, chociaż jakaś namiastka z mojej strony:-) Świata nie zbawimy w pojedynkę:-( ale warto się starać... Uciekam,nie smućmy się przed snem!!! Ja to już za bardzo jestem obciążona tym.Mam 2 rowery dla tych chłopaków:-) Dobrej nocki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁŁŁŁŁŁŁŁOOOOOOOOOOOOOMATKO- urzeczona jestem.Uszczypnijcie mnie. niech zyje net!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu,odnalazłaś to :-) Buziaczki!!! Ten właśnie motyw mnie przytrzymuje przy filmie,cudna muzyka... Łzy cisną się do oka,poproszę S o tłumaczeni słów...A tak dzisiaj myślałam oglądając film .Dzięki:-) Dobranoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko - koniecznie tłumaczenie podaj. x tm coś o usmiechu........zapewne smutnym. x Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Witam poniedziałek i Was Koleżanki. Kawa zaparzona , czeka. W skupieniu wysłuchałam pięknej piosenki na dobry początek dnia. ll do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Dzięki Globusiku za kawkę . Witam koleżanki poniedziałkowo:-) Coś mi się wydaje ,że słońce dziś zobaczę?? Zapowiada się ładny i pogodny dzień. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×