Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

część tabletek wylądowała gdzie ich miejsce:) Złapałam dzisiaj narzędzie syzyfa.........od razu lepiej. Miłego wieczorka i snuuuuuuuuuuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz usnę spokojnie:-) Znowu wszystkie razem!!! X Livciu :-D Jak tam ich miejsce niech wędrują!! A przeszłość?? Poszła won!!! niech sobie idzie i nie wraca!!!!!!! X Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Siedzę przed telewizorem i jak zwykle w weekend nie ma co oglądać. Filmy rysunkowe dla dorosłych, albo przemoc i fantastyka. Dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
UWAGA ŚLISKO!!!! Dzień dobry. Śliskie drogi nie wystraszyły mnie. Jestem. Wodę gotuję na miękko. Będzie kawa na przywitanie. Zapraszam. XX Odnoszę wrażenie ,że jestem zdrowa jak.... Milka:) ...no czy nie wolno pożartować??? Czeka mnie wyjście na bazarek chcę kupić jajka stąd dobre samopoczucie. Spróbuję donieść je w całości:) XX Marylko! Na Planete obejrzałam wczoraj dokument o Prof.Relidze. Wzruszyłam się do łez.Nie ogarniam dlaczego dopadła go nieuleczalna choroba:( wielu chorym mógłby uratować życie. XX 1-dynko:) otwieraj firmę i przybywaj na kawę:) XX Lunka! fotel czeka, usiądziemy i pogadamy. XX Dorka jak się czujecie?? XX Livio nie ...smakowały Ci prochy??:) XX Sprawdziłam to Czy wszystko OK???? XX Relaksu i miłej soboty życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-) Nie zrób po drodze jajecznicy!!! Piję kawkę,jestem już po zakupach i odśnieżaniu. Strasznie wieje i sypie!!!Dzisiaj pracuję do 13-stej i już się cieszę:-) X Mam plany. X Dobrego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zasiadam w kącikowym fotelu. Pozwólcie że nic nie będę mówiła. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko witaj:) masz na sobotę ...plana????:) XX Lunka! Jestem z Tobą.Fotel obszerny miejsca wystarczy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie macie:) Wyprawy po jajka,a ja niemuszę:(przyjemność wypraw zabrała mi Wielka Gospodyni - przynosi,posiedzi,pogada....... Ostatnio opowiedziała mi o wspólnej znajomej starszej pani. x Choruje od dawna,mieszka z męzem,obok syn z rodziną - a jakoby całkowicie samotna. Pewnego ranka jej mąż zauważył,że nie majej wjej pokoju. Szukał po całej chacie - znalazł,wpadła do piwnicy.Podniosła się,trzymała jakiejść zamrażarki,w lodowatej wodzie po kolana,cała zakrwawiona, wyciągnąc jej niemogli. Leży w śpiączce na ojomie z wielkim krwiakiem wgłowie. Los człowieczy. x a ja wczoraj obejrzałam pierwszy odcinek rosyjskiego serialu o Annie German,co jak co,ale rosyjskie filmy odbiegają od amerykamnskich kryminałkow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Livio A ja tak czekałam przez cały tydzień na ten film i przegapiłam:-( Piękny głos i piękna kobieta. X Livio,jakie nieszczęścia spotykają ludzi:-( X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję Globus za kawę. Szkoda, że po bazarku nie możemy pochodzić razem. Luna🌻 dla Ciebie. Dora lepiej się czujesz? Zdrowia , zdrowia... Mnie trzyma jeszcze kaszel. Jedynko przyjmujesz gości? Livio dzięki za piosenkę. Obejrzałam wczoraj film o A. German. Dziś wnuk, który ze mną mieszka ma 6 lat. Kupiłam książkę i bluzeczkę. Idę na ciasto popołudniu. Na razie kobietki. Ach pozdrowienia dla Sprawdziłam To i Malutkiej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem na popołudniowej herbacie w Wagoniku. XX Po jajka poszłam z pojemnikiem taka jestem zapobiegliwa. A skąd mogłam wiedzieć ,że się nie przewrócę i jajka doniosę w całości w reklamówce. XX Idąc na bazarek przechodziłam koło dwóch pięknych lip. Były duże zdrowe i w czasie kwitnienia obsypane kwiatem. Z daleka już czuło się zapach. Zamarłam ...lipy zostały ścięte. Uwierzcie mi ,że zrobiło mi się przykro:( XX Drugi powód do przykrości ??? Justyna Kowalczyk piąta na mecie:) Nasza Królowa Śniegu / jak ją nazywają/ w zgodzie ze sobą powinna uznać wyższość Norweżek....tak myślę. XX Ponieważ przykrości mam dość!!! dla poprawy samopoczucia kupiłam tulipanki. Wyjęłam wiosenny stroik / mech troszkę zmienił kolor/ w miejsce na wiosenne kwiatki wstawiłam tulipany. Mam w domu przedwiośnie. XX Za późno spostrzegłam w programie ,że miał być film poświęcony Annie German. BARDZO żałuję ...nie oglądałam. Liczę na powtórkę. XX Człowieczy los nie jest bajką ani snem ... na dzień szczęśliwy nie czekaj ...uśmiechaj się , dalsze słowa piosenki:( Ileż można by na ten temat pisać. Dla mnie ta piosenka jest SYMBOLEM ŻYCIA. Głos piękny , powoduje gęsia skórkę na ciele. XX Dzięki Livio za przypomnienie. XX Przesyłam serdeczne pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam w leniwe popołudnie.Przeziębienie mnie jeszcze trzyma. Łykam tabcin jakoś on mi najbardziej pomaga. Mój M niestety w dalszym ciągu czuje się żle. Lunko , ja też mam coś takiego że lubię posiedzieć w ciszy i rozmówić się sama z sobą , poukładać sobie wszystko . Często wpadam tutaj , poczytam sobie Wasze wpisy a sama nic nie piszę. Livio u nas starsi ludzie nie mają słodkiego życia . Tyle się mówi ,że jesteśmy katolikami prawie w 100% a jednak w naszym postępowanie tego nie widać. Ludzi starszych , niedołężnych traktujemy fatalnie. Jak słyszę jak dzieci zwracają się do swoich rodziców dziadku lub babciu to mnie krew zalewa . Gdy się pytam znajomych dlaczego to oni nie widzą problemu . Mario , niestety przeziębienie się wlecze długo . Z reguły nie jest wyleczone do końca.Tak że będziemy jeszcze dosyć długo czuły się nie do końca zdrowe. Globusiku a z tymi lipami to musiało coś się dziać bo teraz nie jest tak łatwo drzewo wyciąć . Przynajmniej u nas tak jest.Też pamiętam Anne German . Głos miała przepiękny. Najbardziej mi utkwił Człowieczy los. Film obejrzałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko pozdrawiam serdecznie . No i oczywiście specjalne pozdrowienia dla młodej mamy - sprawdziłam to . Fajnego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem!! Dora mam nadzieję,że te choróbska już Was opuszczają!! Najgorszy czas przed nami.Roztopy i duże wahania temperatury. Aby do wiosny koleżanki:-) Do maja 65 dni!!! X Globusiku szczęśliwie wróciłaś do domu z zakupami:-) Widzę przedwiośnie na Twoich parapetach,bardzo miłe dla oka. X Marysiu,życzenia wszystkiego naj...dla 6-latka🌻wkracza w poważny wiek:-) Marysiu,udało mi się przechować pelargonie,co z Twoimi?? Moje rosną pięknie na zimnym parapecie.Teraz zaczęłam je obficiej podlewać i przestawiłam w cieplejsze miejsce. X Luna spokojnej nocki na dyżurze!! X Livciu,jak Twoje dzisiejsze samopoczucie??? X Ja mam w sumie niezłe po wizycie u fryzjera:-) Pozdrawiam Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUSIK -jak ja rozumiem Twoje wzruszenie na widok tych ści,etych drzew. Komuś przeszkadzały?? prędzej ktuuś zrobił interes. W moim WM na głównej ulicy,kiedyś - jakieśjeszcze 10 lat temu,rosły piękne drzewa,nie wiem co za gatunek - ale takie w sam raz dlamiasta.Nie za wysokie,kwitły pieknie wiosną - Nowa Miotła,NADZWYCZAJ SMUTNA OSOBA - postanowiła,je wszystkie usunąc,a ciągnęły się przez parę km. Oczywiście w ich miejsce,posadzono nowe - tyle,że przyjeło się tylko co któreś. Smutna osoba podobno za nie siedzi,ale co z tego - ulica jest jeszcze bardziej smutna. x chłop żywemu nie przepuści. w mojej wsi też wokól zrobiło się pustawo - iglaki górują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65 dni do maja - myśl o tym,że minie zima..pocieszająca. Moje peralgonie częściowo przetrwały. Kiedyś - wypuściły nową gałązkę,"łapałam"je iwsadzałam do osobnych doniczek,latem były piękne nowe,świeże kwiaty. w tym roku też to zrobiłam -nic sie nie przyjęło:( Taki ze mnie ogrodnik.Dobrze,że paprocie rozrastają się jak durne -same. muszę ingerować na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda z tymi drzewami:-( Tam gdzie mieszka moja mamka,była przepiękna aleja!!Zdobiły ją drzewa. Ustawione w szeregu ciągnęły się przez kilkadziesiąt metrów. Dyktowały nadejście wiosny,lata i jesieni.Przepiękny widok!!! X Aleja została przebudowana:-( Faktem jest,że ludzie nie łamią już nóg na chodniku,ale drzewa przerzedzone,wycięte być może stare i chore,ale pustka niesamowita. X To ja już uciekam!!Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BAJKA NA DOBRĄ NOC. x Daaawno...dawno temu... Kiedy Dobry Bóg stwarzał świat i naszą Ziemię,a na niej ludzi.... przedzielił Ziemię rzeką. x Powiedział do ludzi -jedna część jest dla Was,w drugiej ja mieszkam - a wy macie wybór,żyjcie w części wktórej chcecie. x po jakimś czasie,zdziwiony zobaczył,że ludziska znalazły bród w rzece i przechodzą długim sznurem na jego część Ziemi. x Zastanowił się i oświadczył. przejście likwiduję,a otworzy sie tylko dla tych - którzy zasłużą. x Dobrej nocy Babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polemisioowa
Serdecznie zapraszam na PoLeMisiowy profil https ://www .facebook .com/Polemisie , gdzie prezentuje uszyte z kolorowej bawełny i miłego w dotyku materiały Minky, wypełnione antyalergicznym silikonem zabawki, apaszki. Twoje Dziecko będzie miało kapitalną zabawę i na pewno wyróżni się z tłumu. Zapraszam także na all http ://allegro .pl/listing/user.php?us_id=28152144 .Wybieraj i zamawiaj. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zapraszam na kawę. Za oknem szaro.Temperatura dodatnia, chlapa. Coś kapie na parapet. XX Również obserwuję krzewy na balkonie. Jak to w zimę wyglądają bidnie. Mam nadziej,że nic nie zmarzło i powolutku będą odżywać. XX Z lip pozostały pieńki.Ktoś im zabrał życie. U mnie również na każde ścięte drzewo wymagana jest zgoda ochrony środowiska.Diabli wiedzą czym ta ochrona się kieruje:( XX Lunka 🌻❤️ XX Dorka Myślę i życzę zdrowia.Z dnia na dzień niech będzie lepiej. XX Jedyneczko bez zapowiedzi wyskoczyłaś do fryzjera.Oczami wyobraźni widzę Twoją fryzurkę. XX Marylko uśmiechniętej buzi Wnusiowi życzę❤️ XX Livio bajkę przeczytałam rano, daje do myślenia. XX SprawdziłamTO Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje koleżanki. Miłej niedzieli,za oknem biało choć temp dodatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Znowu w nocy padał śnieg. Z balkonu zwisają sople. Piję z Wami kawkę. Smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Spałam do 8 .Wyspałam się,nigdzie się nie spieszę!!! Idę w odwiedziny do mamki. X Livio,bardzo pouczająca bajka.Dobrego dnia wszystkim życzę.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Jedyneczko , globusiku dzisiaj o 13 powtórka filmu Anna German.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wieczorem padał śnieg a w tej chwili już go nie widać .Buro wszędzie. Śpiąca jestem i bardzo markotna. Biorę się za obiad. Dziewczyny odpoczywajcie i fajnej niedzieli życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Kolezanki. Jak dobrze,że zajrzałam.Dorcia BARDZO DZIĘKUJĘ. Wcześniej przygotuje obiad.Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie. tez codziennie spogladam w stronę ogrodu,wierzyć się nie chce,że te wszystkie rośliny obudzą się i będzie cudnie. a szara rzeczywistośćjest taka - Livia,bierz się za obiad. x miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×