Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. Witam Was z kawą. Globusiku złapałaś zasięg:-) Witaj❤️najważniejsze,że ok.;-) Ime cierpliwości:-D Mam antonówki,śliwki węgierki,ulepię jesienne ciasto w między czasie. Zawołam Was jak będzie gotowe;-) Dzień zapowiada się ładnie,świeci słoneczko... Dobrego dnia babki Roleta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Jedyna ty to zawsze coś wymyślisz , jabłka antonówki ,śliwki itd.... Uwielbiam drożdżowe z kruszonką! Marylko to fajnie że będzie wnuk lub wnuczka! Super! Globusiku witaj! Sollka witaj! Co u ciebie? Miłości dochodzisz do siebie? Zbieram się do pracy! Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Jedyneczko To zanim Ty upieczesz to ciasto,ja zaproponuję dziewczynom moją szarlotkę z bezą ;) :D Częstujcie się :D Lunka Powoli wracam do świata żywych ;) Marysiu Gratuluję przyszłego potomka Ciekawe kiedy ja zostanę babcią? :D Solka Witaj i daj trochę słonka ;) Globusiku Czekamy na Ciebie 👄 U mnie lało i to ostro Teraz świecie słońce,które pożyczyłam od Solki ;) Trzeba wyruszyć na jakieś grzyby Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna,Ime Moja szarlotka również gotowa i też z bezą:-D X Ulice mojego miasta opustoszały,za chwilkę będziemy mieli gościa. Prezydent nas odwiedza;-) X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babeczki taaaak złapałam zasięg:D bardzo się cieszę, ale na tym nie koniec OPANOWUJĘ LAPTOPA!!!!!!! Jak się Wam podoba mój charakter pisma????? Do tego wszystkiego jestem troszkę zmęczona. Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłości znalazłaś jakieś grzyby? Jej nawet mi nie mów ,że byłaś !!!! Zbieranie grzybów to moja najlepsza forma wypoczynku! Tylko że tu musiałabym jechać ok 100 km na grzyby! Nigdy nie byłam bo nie mam na to czasu! Jedyna jak tam po wizycie pana prezydenta? Zostało jeszcze parę okruszków z ciasta? Globusiku jak fajnie że jesteś! A ja wczoraj odebrałam przesyłkę od mojej koleżanki. Przesłała mi zdjęcia i filmy z wesela! Co się uhahałam to moje. Oczywiście wszystko obejrzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Lunka Oczywiście,że byłam na grzybach :D Tym bardziej,że do lasu mam dosłownie parę kroków! :D Jeszcze słabo ze zbiorem,poczekam jeszcze tydzień,bo ma padać i temperatura powoli wzrasta Taka pogoda to raj dla grzybni :D Na razie mam kilka prawdziwków(tu zostanę wykropkowana przez kaffe ;) )i koźlaków Uwielbiam chodzić na grzyby :D :D :D U mnie się ostało jeszcze szarlotki,więc częstuj się ;) Globusiku Rzeczywiście...Twój charakter pisma coś koślawy ;) ❤️ Aklimatyzuj się i opisz widok za nowym oknem :D Jedyneczko Właśnie wyczytałam,że Twoja miejscowość jest wzorcowa według prezydenta ;) Zgadzasz się z tym? ;) Pozdrowionka i do itra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Lunka jeszcze raz ;) Na Fb są zdjęcia młodej pary,córki i zięcia Stoją na moim tarasie.Luknij...a w tle zobaczysz las ;) Wysłałam fotkę Globusikowi i Jedyneczce ;) Ale inną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Podwójne espresso dla Wszystkich;-) Imuś ❤️ 👄 ❤️ 👄 Nawet nie wiesz jaką niespodziankę mi sprawiłaś. Młodzi są piękni...,a Twoja córka jest prześliczna.Też taką chcę:-) Bardzo dziękuję. X Globusiku nic nie szkodzi,zresztą nie zauważyłam koślawości:-D Badaj teren,ale azymut masz na Stacyjkowo;-) X Dziewczyny wizyta pana Prezydenta,no cóż...jestem pod wrażeniem. Powiedział bardzo ładnie:" To jest ziemia ,na którą powinna patrzeć cała Polska" X Luna wspominacie o grzybach,rozejrzę się po moim lesie (bazarku) i podpatrzę co tam urosło;-) Chłodny poranek,ale słyszałam,że jeszcze zapowiadają się bardzo ciepłe dni... Dobrego dnia koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry co za wygoda.Dojechałam do Stacyjkowa i czeka na mnie kawa:) Dziękuję,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U nas jeszcze ciemno za oknem! Stawiam kawę w termosie! Miłości zdjęcia są piękne. Teren odpowiedni do takiej pięknej pary młodej. Soczysta zieleń i biel. Cudnie! Rzeczywiście do lasu masz parę kroków. Jedyna pochwała od prezydenta, no no !!!!! Globusiku jak ci się mieszka? Urządziłaś już wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ,witajcie. Luna piję z Tobą kawkę;-) Dzięki... Przecież dzisiejszej nocy byłyśmy u Globusika,ja nawet ze swoim M :-D Przywieźliśmy jej kołdrę,ale nie daliśmy rady wyjąć jej z samochodu i M poszedł po wytrych??? Luna Ty tam byłaś,Marysia z malutkim niemowlakiem,który potrafił mówić...Ime nie widziałam...Co za sen:-D Wszystkiego już nie pamiętam,ale wydaje mi się,że śnił mi się całą noc. Globusiku co tam,jak tam i w ogóle???? Do uzdrzeni babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry jestem tak zakręcona,że nie widzę kawy. Nic to już przygotowuję. x wszystko OK ale zmęczenie daje znać o sobie. Wkrótce napiszę do Was @. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko witaj co za spotkanie na nowym miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj. Wcale Ci się nie dziwię,że jesteś przemęczona.... Pomalutku,w sumie nie masz co się spieszyć... Pozdrawiam. X Ime zbierasz grzyby??? Wpadaj na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Witam w deszczową sobotę Jedyneczko Cóż za sen! A dlaczego mnie tam nie było? ;) Globusiku Witaj❤️👄 A Tobie co się śniło na nowym miejscu? Lunka Przybywaj do mnie na grzyby ;) :D Marysiu...Ciebie pozdrawiam serdecznie Mieliśmy wczoraj rocznicę ślubu Lecz moja brzydsza połowa,wolała spędzić ją w towarzystwie kolegów... Jestem trochę zła i zawiedziona ;) Mam focha :) Dzisiaj pada,więc nie idę na grzyby Za tydzień szykuje mi się wyjazd do Krakowa,do siostry,która ma urodziny Czy wyjazd dojdzie do skutku nie wiem,bo moja mama jest schorowana i ta podróż to dla niej wyzwanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ime:-) Wszystkiego dobrego na następne lata pożycia❤️ 🌻 To dlatego nie było Ciebie w moim śnie;-) Focha miałaś:-D W przyszłości razem z córką będziecie świętować,tylko tydzień różnicy.... Zimno u mnie,ale nie pada... Dobrego dnia Imuś .Twój M może przemyśli nietakt i spędzicie razem miły wieczór;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Witaj Jedyneczko :D Dziękuję❤️ Taaa/Masz rację...Właśnie spędzamy miłą sobotę ;) Mąż na rybach a ja w domu ;) Reumatyzmu chłop nie ma za grosz :O Do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Mży deszcz i zimno. Jedynko fajny sen :) Dobrego humoru na sobote życzę Wszystkim . Acha i częstuję jabłecznikiem z budyniem. Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pozdrawiam:) x LUNKA proszę o Twój adres @. W tym ferworze zagubiłam go, a chciałam do Ciebie napisać. x Dziewczyny wysłałam @. Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Was poniedziałkowo. Kawa czeka;-) Jem owsiankę z żurawiną,do czego to doszło:-D Dobrego dnia babki. Lato powróciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nareszcie zdążyłam na spotkanie. Dzień dobry. Zapraszam na "nową" kawę.Czy będzie Wam smakować? posmakujcie i wydajcie opinię:) x Ime bardzo dziękuję:) potwierdzam , że C jest podobna do Mamy.Zięć wysoki i smukły jak "topola":D .Jednym słowem piękna młoda para. Jeszcze raz im życzę aby ich życie było tak piękne jak pięknie wyglądają❤️. x Lunka ponieważ nie mam Twojego adresu nie mogłam wysłać @. Czekam i myślę,że mi podeślesz:) x Jedyneczko zatęskniłam za rogalami:) x Marylko pozdrawiam . x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lunka dziękuję. Jest tak jak piszesz.Wieczorem napiszę Ci o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-) Mówisz,masz.Świeżutkie,chrupiące rogale. Twoja kawa smakuje jak zwykle wybornie i nie ważne z jakiej studni płynie woda;-) Globusiku dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam słoneczka u Was??? U mnie wieje okrutnie:-( Kolejny dzień. Trudno i tak nie zrezygnuję z marszu:-) Na obiad babka ziemniaczana,wpadajcie... X A wieczorem...wieczorem zabieram się za lekturę. Czwartą część Millenium fundnęłam sobie,już nie mogę się doczekać...leży prze de mną,ale nie otwieram:-D Wam również miłego wieczoru Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko witaj ponownie. Ojej jakie smaki i zapachy krążą po Stacyjkowie.Kiedy moja orbita zacznie się kręcić będę robić babkę placki ziemniaczane,naleśniki, placki z jabłkami.Będę robić takie ilości,że wystarczy dla wszystkich:D x Piszesz,że u Ciebie wieje??? no proszę a u mnie ładny spokojny dzień który już się kończy. x Miłego wieczoru wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Witam się z Wami wieczornie Globusiku Kawkę rano z Wami wypiłam,smak ten sam,czyli wyborny :D Co do C,to ona się zapiera...absolutnie nie jest podobna do mamy ;) Zięć nie taki wysoki,mojego wzrostu,to córka jest raczej niskopienna :D Ja też poproszę @ do Lunki...:D,jeśli pozwoli oczywiście :D Jedyneczko U mnie dzisiaj też wiatr,choć słoneczko grzało przyjemnie W tym tygodniu ocieplenie :D Jak Bozię kocham,babki ziemniaczanej nigdy jeszcze nie jadłam Próbuję...;) Miłej lektury Tobie życzę ❤️ Widział ktoś Marysię? ;) Może te zapachy ją tu zwabią? ;) Lunka A ja sobie sprzątam pokój po córce.Robię sobie tam garderobę W piątek wyjazd do Krakowa :D Pozdrawiam Was serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. kawa gotowa więc zapraszam. Wczoraj pisałam do was liścik, niestety nie chciało się wysłać! Podajcie mojego @ dla Ime. Jestem dziś na pełnych obrotach. Plecy dokuczają , zaciskam zęby i jadę do pracy. Pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Luna dzięki za kawkę.Postaram się wysłać Twój adres dla Ime. Ime ,ale Ci zazdroszczę tego wyjazdu do Krakowa:-( Jedziesz na urodziny do siostry,okrągłe??? Jeśli chodzi o Marysię,to widziałam ją ostatnio w piaskownicy z Kacperkiem;-) Jak to możliwe,że nie jadłaś babki ziemniaczanej??? Luna też nie:-( Po prostu nie mogę w to uwierzyć:-D Globusiku wskakuj do Stacyjkowa na kawkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Witam:) x Jedyneczko wsiadłam w szybki tramwaj i jestem na kawie.Dziękuję. x Nie wiem ...po czemu.....:D ale noce są dla mnie za krótkie.Wstaję bardo niechętnie i jestem na NIE!!!! Potrzebuję czasu aby się przywołać do porządku. Jedyneczko adres Lunki do Ime. x U mnie zapowiada się gorący dzień. Znowu będzie smalić.Nie wiem jak Wy ale ja nie jestem z tego powodu szczęśliwa. x Jak oceniacie czy moje laptopowe bazgroły możecie rozczytać? x Miłego dnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×