Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witam się z Wami i pomimo tego,że na kawę trochę za późno jak dla mnie,to umoczę dzióbek w kubku :D Globusiku Oj tam,oj tam ;) Zabawy nigdy dość.Trzeba korzystać póki jeszcze możemy! ;) Jedyneczko Ty też? ;) Chyba będziecie musiały więcej trenować,bo nie wyrobicie na weselichu ;) :D U mnie pada!!! Prawdziwy mokry deszcz :D :D :D Huraaaaa :D Pozdrowionka dla nieobecnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Na lekkie wspomnienie jesteśmy razem w wagoniku;-) Ime zazdroszczę Ci tego deszczu... I co,mówisz,że mokry??taki prawdziwy??? U mnie w tej chwili burza wietrzna,przygoni deszcz od Ciebie;-) X Globusiku nie miej wyrzutów sumienia z nierobienia nic:-D Wszak jesteś na zasłużonej emeryturze i możesz sobie robić co chcesz;-) Łoj jak okna trzaskają,lecę na górę pozamykać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No to jeszcze raz dobijam do Was. Rozsiadam się w fotelu i ...klaftuję .../czytaj gadam/ x ime oj malutki mokry deszczyk popadał i u mnie ale już przestał:( po prostu żalże tak mało. Powiem Ci jeszcze , że nie odpuszczam i tańcuję:) codziennie żeby na weselichu nie mieć zakwasów:D. Ale się ciesze ,że będziemy razem. Jasne ,że Ty będziesz zajęta aby wszystko było jak trza i żeby goście byli zadowoleni ale chwilkę dla nas znajdziesz!!:D x Jedyneczko obiecywali ,że u Ciebie popada wieczorem i w nocy. Przeganiam chmury do Ciebie:) Mam nadzieję,że zdążyłaś pozamykać okna. x Dziewczyny po jutrze wybywam na kilkadziesiąt godzin:) ale jutro będę na kawie:) x Lunka czy goście już się spakowali??:( x Marylko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobrego i miłego dnia życzę przy kawie i wygodnym fotelu. Zapraszam. x Jedyneczko będę miała dzień choingu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witaj Globusiku. No widzisz :-) trening czyni mistrza. Choding,czy tańce,będziemy wysportowane;-D Globusiku tak jak zapowiedziałaś,popadało u mnie z wieczora.Padało z 3 godz.taki kapuśniaczek,czuję niedosyt. Jak zaczęło padać dopadło mnie kichanie,raz za razem:-( Alergia na deszcz??? Teraz jest pochmurno,bardzo ciężko się wstawało. Globusiku życzę pomyślnego załatwienia sprawy. Powodzenia na treningu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko dziękuję:). x Dziewczyny mówię Wam do widzenia i do zobaczenia. Nowy tydzień myślę rozpoczniemy wspólna kawą. x 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku kawę w termosie Ci podaję i szczęśliwej drogi życzę Do uzdrzeni Zostawiam kawę w wagoniku i zapraszam. Luneczka dzisiaj pewnie wypłakujesz oczy:-( Trzymaj się kochana❤️ Imuś???a zgadnij co chciałam powiedzieć??? Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Piję kawę z Wami, smażę gulasz z szynki. K. śpi. Wiele rzeczy naraz , jak zwykle:) Globus życzę szczęśliwej podróży i pomyślności. Dziewczyny dziś idę na spotkanie... Wyobrażcie sobie 15 kobietek w jednym domu. Będzie wesoło i głośno! Same kolezanki z pracy i emerytki , jedzenie i picie skladkowe i dobry humor. Pozdawiam i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam późną porą! Oj popłakałam sobie. Pojechali sobie wszyscy! W domu cicho i głucho. Podarowali mi najpiękniejsze 5 tyg. Wiecie co mnie zwaliło z nóg? Pod poduszką znalazłam karteczkę od córki. Mamo kocham cie!!!! No i już było koniec , trzymałam się dzielnie. Szlag trafił moją siłę! Będę żyła następnym spotkaniem. Śpijcie spokojnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Jestem z kawą,zapraszam. Luna wzruszyłaś mnie,ocieram łezkę. Wiadomo,że nie da się nacieszyć dzieciakami na zapas:-( Trzymaj się,ściskam Cię mocno❤️ X Kolejny gorący dzień... Pozdrawiam Was,dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z Wami Globusiku Wracaj do nas cała i zdrowa❤️ Jedyneczko Ime,gdzieżeś? ;) :D To tu,to tam Kostkę brukową kładziemy na ostatnią chwilę,przed polterabentem :D Musiałam jechać z mężem do Gdańska po nowego busa ;) Córka...mamo,potrzebuję balony,mamo potrzebuję napis-Serdecznie witamy gości,mamo potrzebuję...i lista się nie kończy :O Auto do ślubu wypucowane :D Lunka Karteczkę opraw w ramkę i powieś gdzieś,w jakimś widocznym miejscu :D I nie smutaj się Na pewno wkrótce,znów się zobaczycie ;) Marysiu Jak spotkanie? Udane? Tyle kobiet w jednym miejscu,ło Matko! ;) Toż to szok :D Kochane... U mnie padało całą noc aż do południa :D Ulga ogromna No i beczki się napełniły.Będzie czym podlewać :D Jeszcze dzisiaj mamy jechać po sprawunki weselne Nie wiem czy dam radę...Padam ;) Do uzdrzeni👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Witam z uśmiechem na twarzy i kawką;-) Ime BINGO!!! :-D Dzięki,że miałaś jeszcze siłę do nas wpaść.Zaczynamy odliczanie,jeszcze tydzień i po wszystkim... Zobacz, dzięki zamążpójściu córki tyle ważnych rzeczy i remontów się zrobi;-)Musicie jej podziękować:-D Chodniczek z kostki brukowej,samochód wypicowany,nowy bus itd,itp.... a jeszcze tydzień przed Wami:-) Odetchnij troszkę❤️ Deszcz wczoraj pokropił,dosłownie:-( Luna jak się czujesz?? otarłaś już łezki?? Mam nadzieję,że dzieci dojechały szczęśliwie. Marysiu no właśnie, jak wrażenia z babskiego spotkania:-)Tańce były??? Globusiku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Odliczanka... Dzień 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Dzień dobry :d Zapraszam na niedzielną kawę :D Odliczanka... Dzień 7/ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam się z Wami bardzo serdecznie. X Ime bardzo dziękuje za kawę. Jest mi potrzebna. Do uzdrzeni jutro , teraz poczytam co u Was. Ime co u Ciebie wiem:) prawdziwa odliczanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sześć ... Wam Witam miło i zapraszam na czarnulę i blondi.... Globusiku wróciłaś❤️ Opowiadaj...mam nadzieję,że wszystko pomyślnie załatwione. U nas jak widzisz wszystko po staremu,tylko,że odliczanie się zaczęło;-) Imuś, bądź nadal dzielna;-) Luna,Marysiu kawa jak zwykle dla was przygotowana Lecę na targ,do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
cześć!!! Witajcie. Śniadanie i kawa czeka. x W Wagonie nastał czas wydarzeń. Oj dzieje sie dzieje.:) x Ime Zegar tyka i odmierza ...gorący czas. Pomyśl ,że za tydzień , tylko tydzień będzie po wszystkim. Och ten czas:( x Lunka liścik poruszył moje serce. Wiem co czujesz. Odjazdy najbliższych zasmucają i pozostawiają oczekiwanie na następne spotkanie. x Marylko takie spotkanie musi być udane:) napisz jak było? x Jedyneczko pewnie pognałaś na ryneczek przed upałem:) u mnie już grzeje! może wiesz jak długo jeszcze będzie smażyć??? x Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-) Pognałam na bazarek ...ale zdążyłam z Tobą wypić kawkę:-D Uprzedziłam upał,miałam do załatwienia tylko jeden punkt,więc jestem już. Dziś i jutro ma grzać,mam nadzieję,że ostatni raz tego lata.. Koniec miesiąca,wakacji itp... Zabieram się za robotę,a dla was zostawiam miseczkę z malinami z mojego ogródka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Jedyneczko Chyba niechcący mnie wyręczyłaś w odliczance :D Zostało właśnie ...sześć dni :D ;) Globusiku Witaj w wagoniku[👄 Oooo i z tej okazji nawet śniadanie nam zrobiłaś ;) Jak miło :D Relację poprosimy ;) Co i jak... U mnie dzisiaj wielkie sprzątanie chaty,podwórka itd. Za okna się biorę Wczoraj był upał ale dzisiaj odpuścił.W nocy padało Marysiu Lunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Nie Ime,celowo :-D Tak sobie pomyślałam, że zbyt zajęta jesteś coby odliczać. Po za tym, jesteśmy przy Tobie duchem i wspieramy Cię;-) no to sześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Jedyneczko Dziękuję za celowe odliczanie👄 Masz rację... Już padam na pysk Leje się ze mnie a jeszcze dzisiaj jadę z młodymi po produkty do ciast No i WIELKIE dzięki za wsparcie ❤️👄🌼 No to sześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry. Jak na spotkaniu było? Wesoło, dużo wina i mnóstwo gadania, o tym jak fajnie kiedyś było w pracy, a teraz w prywatnych szkołach i przedszkolach wyścig .... Pozdrowienia dla Was:) Trzymam kciuki za Ime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Marysiu Jak miło,że wpadłaś :D❤️ Oj,to duuuużo wspomnień było ;) Jak wino się leje to i język się rozwiązuje ;) Ogromnie się cieszę,że miło spędziłaś czas! :D Dziękuję za trzymanie kciuków👄 Pytam się męża...będziesz płakał na ślubie? ...nie wiem...zobaczę...;) :D :D :D Na ślubie mojej bratanicy spociły mu się oczy,mnie z resztą też To co tu mówić o ślubie własnej córeczki? ;) Jedyneczko Jak mnie tu nie będzie,to mianuję Cię odlicznikiem numer one ;) Globusiku i Luncia 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. OOO Matko. Co za czasy , kawę pijemy w pośpiechu. Nic to wszystko przeminie a kawę dalej pić będziemy. Zapraszam jest przygotowana. x Babki napiszę Wam @ może mi się uda wieczorem. Jestem na dużych obrotach. Upał nie jest mi straszny:) x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybijam Wam piąteczkę;-) Piąteczka...tyle zostało;-) Globusiku witaj ,wyobrażam sobie ile masz roboty... Oj dzieje się dzieje... Puki co, wypijmy spokojnie kawkę,dzięki. Globusiku wpadnij dzisiaj do mnie na obiad;-) Imuś,zajmę się wszystkim;-) Marysiu,Luna pozdrówki. Lecę.....po rogale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Zapraszam zabiegane,zapracowane koleżanki na obiad;-) Dzisiaj coś lekkiego: leczo+ ryż. Upał utrzymuje się,ale co tam,już ostatni dzień. Luna zajrzyj,co tam u Ciebie??? Imuś, ocieram Ci pot z czoła,złap oddech... A Ty będziesz płakała???Czy jeszcze nie wiesz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyneczko Dziękuję za ryż i risotto 👄 W tej całej bieganinie,zapominam jeść ;) Czy będę płakać? Nie,no skąd Ja będę WYĆ ;) Mam nadzieję,że to ostatni dzień upałów bo już nie wyrabiam Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
To byłam ja...ten gość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać koffane śpioszki ;) Kawa czeka! A i barszczem czerwonym mogę poczęstować :D Trochę się strachałam w nocy :O Takiej burzy to dawno nie widziałam Waliło z każdej strony,aż korki musiałam lecieć wyłączać :D Spadło sporo deszczu :D Odliczanka...dzień 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×