Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Globusiku,rozumiemy Twoje pismo:-) Jest ok. Oczywiście ,że adres Luny do Ime,już go wysłałam;-) Globusiku ze wstawaniem jest coraz gorzej,świt mnie budzi i wrony.Koguta nie słyszę. U Was dzień budzi się później..u mnie o 5,45 było szarawo. Pochmurnie dzisiaj,smutny dzień... Trzymajcie się,do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Dzień słoneczny Jedyneczko Między innymi jedziemy na urodziny do siostry,ale nie okrągłe ;) Jest młodsza ode mnie o całe 10 lat :D ;) Dziękuję za @ do Lunki :D Zabij mnie...ale takiej babki rzeczywiście nie jadłam ;) Globusiku Pismo Ci się poprawiło,więc dobra nasza :D Cieszę się,że jesteś już z nami ❤️ Lunka Dlaczego plecy Cię bolą? Uważaj na siebie👄 Marysiu Wyjdź już z tej piaskownicy i wpadaj na kawę :D Miłego...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Jedyneczko Skusiłaś mnie :D Właśnie robię babkę ziemniaczaną :D Co z tego wyjdzie...zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime:-D To musi wyjść;-)nie ma innej opcji... ależ ,że się skusiłaś??? trochę roboty przy tym jest,ale ja mam maszynę do tarcia ziemniaków. W każdym bądź razie smacznego;-) I pamiętaj piekarnik góra,duł... X Wróciłam od dentysty. Jadłam nektarynkę i pestkę przygryzłam za mocno.Efekt?? Jedynka do klejenia. Ale już po wszystkim,znowu mogę szczerzyć zęby:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Hej wieczorem. Bawiłam się w chowanego z K. , wnukiem i reszta dzieci z podwórka . Za brzózkami nie mogłyście mnie zobaczyć:) Dobra zabawa, gorzej z bieganiem. Ale miło, że dzieciom jeszcze sprawia radosć taka zabawa, a i pogoda dopisuje! Pozdrawiam kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Za oknem leje , nie pada, tylko leje! Kawa w termosie dla was! Imuś plecy bolą od pracy, dźwignęłam coś bardzo ciężkiego. Babce chciało się łóżko przestawić. No i proszę teraz ja mam problemy. Nic może przejdzie! Czekam na przesyłkę z telefonem i tabletem. Jedyna przyznaję się bez bicia, babki nie robiłam i nie jadłam. Nie lubię trzeć ziemniaków. Globusiku u ciebie upał a u nas 12 stopni. Pisanie super ci idzie. Marylko jak fajnie masz, zabawa w chowanego. Ostatnio bawiłam się z wnukiem. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Was miło i zapraszam na kawę. Marysiuwłaśnie spodziewałam się Ciebie znaleźć na placu zabaw ;-)Dzieciaki mają z Tobą fajnie:-) X Ime jak babka?? Dziewczyny na termometrze 15 stopni,ciepełko. Dobrego dzionka Wam życzę.Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wita Jedyneczko,Witaj Lunka dzięki za kawę.Czuję się zmęczona a dzień mam napięty:( i w dalszym ciągu brakuje mi czasu. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta/sama ze sobą/ dalej tworzy denne wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Siema Jedyneczko Jak babka? Zjedzona do ostatniego okruszka i to chyba najlepsza recenzja :D Lunka U Ciebie leje,u mnie grzeje :D Ja też nie lubię trzeć ziemniaków,dlatego przepuszczam je przez sokowirówkę :D Marysiu Żeś się chowała! :D Fajnie,że dzieci wolą zabawy na powietrzu,zamiast przed ekranem :D Globusiku Nie pędź tak,złap oddech ;) Do uzdrzeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Chłodno i pochmurno za oknem. Wczoraj wieczorem mieliśmy burzę! Zaparzyłam kawę, zapraszam. Zazdroszczę wam takiej pogody! Znając tutejszą pogodę, to pewnie ze 2 tyg będzie deszczowo. Tak bym chciała parę dni odpocząć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Upalne;-) Zapraszam na czarną i blondi. Ime widzę,że potrawa przypadła do gustu:-) Globusiku wstawaj,lecę po rogale:-) Luna,Marysiu dobrego dnia w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Witanko :D Dzień naprawdę bardzo ciepły,tym chętniej wpadłam na kawkę :D Jedyneczko Babka przypadła do gustu panom,mi nieszczególnie bo nie lubię boczku,ani kiełbasy ;) Natomiast mężczyźni moi,zajadali się nią :) Lunka Chwytaj ode mnie parę promyków słońca :D Globusiku Co tam? Gdzie żeś się zapodziała? ;) Marysiu Jutro wyjeżdżamy do Krakowa Może będę tu wpadać do Was bo zabieram laptopa ;) Do uzdrzeni❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime cześć :-) Cieszę się,że jedziesz.Mam nadzieję,że odrobinę wypoczniesz, przynajmniej oderwiesz się od codzienności;-) Szczęśliwej drogi w tę i we w tę:-D Co do babki,nigdy w życiu nie dodaję kiełbasy..ani mąki,ani jajka tylko zeszkloną cebulkę, podsmażony boczek (oby nie był wędzony) I tyle w temacie:-) Imuś jedź i baw się dobrze.Do uzdrzeni A jak napiszesz do nas z Krakowa to będzie nam miło;-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Luna jesteś??? Ostatnio pijemy razem kawę;-)Dzisiaj ja stawiam:-) Globusiku??? Ime szerokiej drogi Marysiu kawa jak zwykle na Ciebie czeka. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zapraszam na kawę. x Babki dostarczam zwolnienie L4:) i proszę o usprawiedliwienie:) Potrzebuję jeszcze ciut czasu. Nazbierało mi się spraw i znowu w wolnej chwili napiszę Wam @. x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jak mam zacząć dzień bez kawy z Wami??? Jestem i chociaż nie spodziewam się zastać Was w wagoniku Nastawiam wodę;-) X Mój studencik zdał poprawkę na wysoką ocenę;-) Wrześniowa sesja poprawkowa zaliczona. W poniedziałek zaczyna się nowy rok akademicki,przyspieszony nieco ze względu na dłuższą przerwę świąteczną... No i pusto w chacie się zrobi:-( Podnoszę roletę.Pa. Wypoczywajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Co si e dzieje!!!!!! poczta nie dociera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko witaj:) Jestem na kawie,wiedziałam,że się spotkamy:) x Gratulacje dla Juniora.Który to już rok zaczyna, czy drugi???? x U mnie jeszcze pracowicie ale niedługo będzie finisz. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj;-) Super,że wpadłaś.. Domyślam się ,że masz jeszcze dużo pracy,na szczęście nie musisz nigdzie się spieszyć;-) Studencik trzeci rok będzie studiował;-) Nie wiem jeszcze dokładnie gdzie się zatrzyma,nie wynajął mieszkania w wakacje,coś nie miał wiary,że poszczęści się mu z egzaminem,na 35 osób tylko 4 zdało:-( To nic, pierwszy tydzień organizacyjny,najwyżej będzie dojeżdżał,w międzyczasie coś się znajdzie. X Smutny,pochmurny dzień dzisiaj.. Globusiku dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Tralalalalala ja mam dziś wolne. Odrabiam syzyfy w domu. Jedyna gratulacje dla studenta!!! Globusiku już widać metę. Marysiu, Imuś pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Niedzielne pozdrowienia dla wszystkich. Gdyby coś! to kawa jest również. x Lunka no właśnie zaczynam widzieć metę:) x Jedyneczko byłam prawie,że pewna iż Junior będzie na drugim roku! jak to się stało i kiedy to się stało? ,że jest rok trzeci! Życzę mu aby ...trójka...była szczęśliwa. x Ime,Marylko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Z przyjemnością wypiję z Wami kawkę. Dzięki Globusiku. Roletę mam w górze,muszę chwilkę popracować. Ale co tam,nie jest to ciężka praca:-) Globusiku,ano czas szybko leci;-)Sama nie mogę w to uwierzyć... Czujecie zapach szarlotki??? To z mojego piekarnika. Zaraz Was poczęstuję;-) Pa.Miłej i ciepłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo, może mi ktos z Was pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kawkę podaję,Luna jesteś?? Ależ mroczny dzień:-( Wyprawiam studencika,dzisiaj zaczyna.... Dobrego dnia poniedziałkowego Do uzdrzeni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jedyna jestem i za kawę ślicznie dziękuję. Powodzenia dla studenta. Jakoś dziś jestem na NIE. Ime czy podróż się udała? Globusiku , Marylko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6:39 i 6:47 jedna i ta sama ,tępak umysłowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×