Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość gośćpravik24
ubóstwiam dojrzałe kobiety , szczególnie wyluzowane. żołądź nie jest obtarta. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. U mnie na ulicy i chodniku szklanka... Wczoraj sypnęło pod wieczór i zamarzło. Słońce zaraz rozgrzeje... Moja mama cierpi ostatnio na silne bule głowy:-( W sumie tylko jeden lek jej pomaga cefalgin... ten od Goździkowej nie pomaga;-) Może i Tobie pomoże Globusiku?? Życzę Ci zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wyobraź sobie,że dla mnie ten od Goździkowej jest dobry. Nie mogę powiedzieć,że głowa mnie boli ale jak to przy przeziębieniu bywa jest więcej szumu niż to warte:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Walentynki. x Otwierajcie drzwi listonosze niosą bukiety kwiatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku Cóż by ze mnie za miłość była,gdybym nie napisała dzisiaj... Dużo miłości,cmokasów,czułości dla wszystkich Pań z tego topika ❤️👄🌼 Na koniec jeszcze żarcik...;) Co robisz 14 lutego? Walę tynki :D Jakież to do mnie podobne :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Zaczynamy drugą połowę lutego. Zapraszam na spotkanie przy kawie. x Ime dzięki za wizytę i życzenia.Tobie również życzę tego samego. Żarcik dobry:D rozweseliłaś mnie bo mam nos na kwintę:D U mnie pogoda okropna nie nastraja pozytywnie. x Jedyneczko już czas na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po Walentynkach;-) Przychodzi chłopak do sklepu i pyta: -Czy są kartki dla tej jedynej? -są -to poproszę sześć... Kawka na Was czeka,zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam się z Wami i zapraszam na kawkę. Ciekawam,kto przyjdzie;-) Jestem w pracy,roleta w górze. Pogoda marna,pada i pada... Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko witaj. Oczywiście jestem na kawie razem z Tobą. Ty już pracujesz , ja również . Poranne obowiązki to zajęcie się zwierzęciem:) Mimo angielskiej pogody wczoraj wykonałam to co zaplanowałam. Nie było łatwo bo aura wpływa na moje samopoczucie i to bardzo. Czekam na miesiąc maj. Ile jeszcze dni pozostało????? Pozdrawiam Cię . x Jedyneczko czy Tobie również zatruwa życie reklama pani Bojarskiej na naszym Topiku:( jest do natrętna potrafii wkurzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku:-) Nie miałam śmiałości o to samo Ciebie zapytać:-) Dobre rady p. Bojarskiej.... strasznie mnie irytują,a myślałam,że ona tylko u mnie gada i gada... Jak jest blisko,to ją wyłączam;-) Tak swoją drogą to jak na pięćdziesiątkę,to bardzo staro wygląda;-) Dobrze określiłaś pogodę Globusiku,właśnie taka jest:-( Zadurzyłam się w pewnym serialu,nie można oczu oderwać. Gra o tron....niesamowity...w tv nie mam tego kanału,oglądam w necie... Mój studencik jeszcze tydzień w domu... Wiesz Globusiku, nadal mieszka w akademiku. Człowiek ,który oferował wynajem mieszkania to jakiś oszust.Okazało się,że mieszkanie nie jest jego i tym bardziej nie jest do wynajmu:-( Szuka nadal,ale bardzo ciężko jest coś właściwego znaleźć.... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No to mnie podniosłaś na duchu. Myślałam,że dobre rady sa tylko u mnie. Jedyneczko nasz Junior jest jeszcze w domu ponieważ dopadła go grypa. Był już na prostej gdy nastąpił nawrot. Jeśli chodzi o stancje generalnie nie jest źle. Jednak z dostępem do kuchni tak jak pisalam wcześniej bywa różnie. Pewnie dlatego , że w tym mieszkaniu mieszka starsze małżeństwo. Oj wiadomo ,że wszędzie dobrze ale swoje kąty to dopiero dobre samopoczucie. Hejka i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Piękny wschód słońca dzisiaj widziałam:-) Może będzie ładny dzień? Globusiku 72 dni zostało;-) X Zapraszam na kawę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko wschodu słońca nie widziałam .Teraz widzę ,że poranek słoneczny ale za oknem -5 st. Brrr ale zimno. Jak dobrze,że niebawem maj. Zadaję sobie pytanie jaki będzie? Na pewno będzie piękny!!!!! Wczoraj prysnęłam do Castoramy. Jest wszystko takie piękne ceny też:) Kupiłam śliczne zazdroski. Jeśli Pani krawcowa mi uszyje szybciutko wystroję okno. Taka malutka rzecz a cieszy. x Dobrego dnia Jedenko. x Pozdrawiam pozostałe koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku:-) U mnie rano też było -6. Teraz jest pięknie,słońce i bezchmurne niebo. Mój M wyjechał służbowo.Jest w Gnieźnie,a ja na stanowisku ;-) Globusiku,a masz już na oku krawcową?? Okno Twoje zapewne będzie wyglądało pięknie;-) Dobrego dnia Globusiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wczorajszy wieczór był bajkowy. Sypał gęsty śnieg. Dzisiaj 0 st. i śniegu robi się coraz mniej. x Dzień dobry witam się kawą . Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No znowu się szukamy. x Imus wiem jak się wkurzyłaś.Mnie teś z się to zdarza. x Jedyneczko mam taki zakład usługowy . Bardzo mila Pani .Wczoraj zaniosłam a jutro odbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witaj Globusiku. Piję z Tobą kawkę,Imuś nie zrażaj się.Nowa stronka,może będzie ok. O,Globusiku to szybka obsługa,fajnie... Wieje okrutnie,Globusiku nie zdążyłaś nacieszyć oczu śniegiem;-) Może to już ostatni tej zimy. Trzymajcie się cieplutko,pozdrawiam Was wszystkie. Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,witajcie. Śnieg z deszczem,zimno:-( Kawa pachnąca,gorąca na Was czeka ,zapraszam... U mnie nic ciekawego,nuda:-) Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko dziękuję za kawę. U mnie bez opadów i -1. Wyobraź sobie,że śniłaś mi się dzisiaj. Ty z Mężem i ja podróżowaliśmy:) Jak to w snach bywa nie wiem gdzie to wszystko się działo:) ale było bardzo przyjemne. To był miły sen. x Pozdrowienia ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Miło mi,że spałaś spokojniej dzięki nam:-) Wczoraj M wrócił z Gniezna... Globusiku odebrałaś firanki? Ładnie wiszą na oknach?? Dobrego dnia Globusiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odebrałaś firanki?ładnie wiszą?nie ośmieszaj się czy to pisze gimnazjalistka?? myślałam,że trafiłam pod właściwy adres, niestety,cofać się w rozwoju nie mam zamiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko zapraszam Cię na króciutkie ble ble. Tak właśnie przed godziną zawiesiłam firanki. Podobają mi się. One są koloru ecri . To jednak coś mi się wyśniło. M podróżował:) ważne ,że wrócił szczęśliwie. Masz rację spało mi się dobrze bo sen był rzeczywiście przyjemny. Wyobraź sobie,że w moim otoczeniu grypa nie odpuszcza. Syn czuje łamanie w kościach:( Pozdrawiam i czekam na następne podróże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wiem ,że jeszcze wczesna pora,ale może macie ochotę na kawkę??? Globusiku po kolei Was grypo dopada:-( Bądźcie zdrowi. Bardzo ładny kolor firan,prezentują się ładnie;-) i wiszą ładnie:-D Obudziłam się dzisiaj bladym świtem,odwieszam rolety,a za oknem,biało... Lecę do piekarenki,a potem do mamy.Muszę zdążyć przed pracą.... Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko u Ciebie biało , u mnie słonecznie. Kawę piję bardzo chętnie. Nie mam planów na sobotę. Obłożę się gazetami , książkami i tak minie dzień.:) x Ime jak Wasze zdrowie? napisz parę słówek. Pusto tu bez Ciebie. x Marylko cz doczekałaś się wnusi?? x Lunka Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku:-) Dziewczyny dołączam się do pytań Globusika:-) U mnie śnieżyca,mokra... A ja Globusiku zaplanowałam "wielkie" sprzątanie. Szafy muszę opróżnić,studencik nieco wyrósł:-) jutro wyjeżdża,koniec ferii.... Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z Wami Globusiku Dziękuję,to bardzo miłe 👄 Widzę,że obydwie wzięłyśmy się za wystrój okien ;) Zapisałam się do onkologa A właściwie kolega,który pracuje w szpitalu ;) Termin...19 kwietnia...po znajomości :O Jedyneczko Twój studencik jutro wyjeżdża a my wczoraj odwieźliśmy córkę do hostelu.Zięć ją odprowadził i się popłakała 😭 Mąż chciał pobiec ją pocieszyć...;) Dzisiaj na Kaszubach słonecznie W Kościerzynie impreza z radiem Zet :D Mobilne lodowisko Pozdrowionka dla Lunki,Marysi i Sollki Do uzdrzeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Hej dziewczyny. Synowa z wnuczką wróciły wczraj do domu. Obie zdrowe. Mała śliczna i już babcia się zakochała:) X A reszta po staremu, K. jeszcze miesiąc i idzie do przedszkola. Będę tęsnić, po dwóch latach, traktuję go jak wnuka.Ale takie jest życie, prawda? X Pozdrawiam cieplutko. Jeszcze miesiąc i Wiosna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×