Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Bry Jedyneczko Nie musiałam wczoraj przytykać nosa do szyby... Mieliśmy wczoraj zabawę...z prądem ;) O 18.20 wyłączyli pierwszy raz,na godzinę Potem wyłączali,włączali,wyłączali,włączali..i tak przez całą noc :O Znaki jakieś dawali? :D Moja mikrofala robiła biiiiippp za każdym włączeniem prądu Fajny bryfka(listonosz) :D Ja bym mu raz oddała tym listem :D Babcinego serca brakowało w chrustach...;) Globusiku Miłego urodzinowania ;) :D Marysiu Luna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień doberek:) Stawiam kawę. Zapraszam. x Koniec z imprezowaniem bo kto imprezuje to w domu ma puste garnki:) Domówka przede mną. x Przyjemnego weekendu życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj Globusiku,zasiadam do kawy. Poczułam dzisiaj wiosnę:-) Wyobraźnia mi się włączyła...Piękny , słoneczny poranek i ja na chodingu:-) X Masz jakiś pomysł Globusiku co do tych garnków wrzucić??? Ja już nie wiem...co.... Imuś podrzuciłaś mi pomysł:-) W bumeranga z listonoszem:-D Jak tam prądowości u Ciebie,już po kłopocie?? Zastanawiam się co na to Twoja lodówka??? Pozdrawiam Was Marysiu u Was już może dzieciątko się urodziło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mi się też już marzy wiosna 🌼 :D Jedyneczko Wyobraziłam sobie właśnie minę listonosza,jak rzucasz mu tym listem :D :D :D Wczoraj był ciąg dalszy zabawy z prądem Na szczęście moja lodówka tego nie odczuła...bo wzięłam się za jej rozmrażanie i mycie :D Globusiku Jak to koniec z imprezowaniem...;) Co ja jutro powiem chrześniaczce? :O Na obiad dzisiaj żeberka :D Do uzdrzeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś Znając listonosza, uznał by to za świetną zabawę:-D Żeberka,szkoda,że dopiero teraz przeczytałam... Gotuję pomidorową,a na drugie schabowe. Ime oszczędziłaś lodówce stresu;-) Pewnie te awarie przez silny wiatr. Trzymaj się cieplutko.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam ponownie. x Jedyneczko moje menu to ogórkowa , gulasz wołowy i kluski śląskie. Ugotowałam na cały miesiąc:D x Ime Ty masz zmienne nastroje energii a ja internetu. Jestem po rozmowie z operatorem. Jeszcze dzisiaj ma się pojawić znachor. x Ime noooooooo! dobrze:D zezwalam Ci na jutrzejszą imprezkę ale pliss niech to będzie koniec na tym:D x Trzymajcie się Dziewczyny i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Noc była za krotka. Jeszcze się nie dobudziłam. Zostawiam kawę i zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:-) Zasiadam Globusiku. Wcześnie dzisiaj rozpoczęłam pracę,ale nie miałam jak dostać się do Was. Dzięki za kawkę. Pracowity dzień mnie czeka,pa.... Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko witaj i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna33
Dzień dobry. Kawa zaparzona,zapraszam! Pączków nie robilam, za to kupiłam. Zjedliśmy po jednym i to wszystko. Miłego dnia kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj Luna,dzięki za kawkę. U Ciebie wszystko ok?Przepadłaś nam bez śladu. Za oknem ptaszki pięknie świergolą;-) Powiew ciepłego powietrza,coraz bliżej:-) Globusiku jak się spało?? Nocka nie za krótka była??? Imuś Marysiu Zapraszam na ostatki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie x Lunka czemu tak malutko mówisz???? dzięki Ci za kawę. x Jedyneczko Spało się źle.Znowu wieje. Chmury wróżą deszcz. Muszę wyjść opłacić rachunki. Myślę jak się ubrać. W ciepłej kurtce za gorąco, w lżejszej za chłodno. Ime po imprezie jeszcze odpoczywasz???? x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Gobusiku. Nie wiem co Ci doradzić,oby głowa miała okrycie. Nie wydawaj za dużo,dopiero początek miesiąca;-) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Lunka Długo Ciebie nie było :( Dziękuję za kawkę ❤️ Globusiku U mnie podobna pogoda,właśnie zaczęło lać ;) Nie mam czasu odpoczywać po imprezce ;) Byliśmy również w kinie na "Zjawie" Trzeba przyznać,że film trzyma w napięciu Zmieniam wystrój okien w kuchni i kombinuję,jak to Ime :D Jedyneczko U mnie też świergolą ptaszki ale takie większe ;) Dwa jastrzębie wychowane w naszym lesie :D Polubiły drzewa nieopodal domu ;) W niedzielę przyjeżdżają moi przyjaciele a że to akurat Walentynki,jedziemy sobie na kolację w urocze miejsce ;) Marysiu Miłego dnia wszystkim❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Cześć dziewczyny. Na wnusię jeszcze czekam. Dodam , że niecierpliwie:) Termin na 19 luty , ale wiecie jak jest... Może wcześniej, a może w urodziny braciszka 23 lutego/ Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć wszystkim. Jak się czujecie??? bo ja licho. Zatkany nos nie dawał mi spać. Na poprawę humoru stawiam kawę. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ime no właśnie dopiero dzisiaj znalazłam listy. Pocztowiec zasługuje na na "nagrodę" Z tego co piszesz wnioskuję,że w domku przywołujesz wiosnę. Mam nadzieję ,że okien myć jeszcze nie będziesz. Ja znowu jestem pociągająca nosem. Porządki odkładam. x Marylko narodziny tuż tuż nie dziwie się ,że jesteś w oczekiwaniu. Dobrze,że będzie wnusia. Zosia nie będzie jedyneczką:) Czekam razem z Tobą. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Globusiku jesteś pociągająca ;-) Ten katar to może jakiś alergiczny??? Imuś ja też wczoraj Ciebie nie widziałam. Listy ginął jak przechodzimy na nową stronkę... Czeka Cię romantyczna kolacja,w gronie przyjaciół,super... mam nadzieję,że podzielisz się wrażeniami;-) Marysiu,a to lada moment powiększy Ci się grono wnuków. Trzymam kciuki,za szczęśliwe rozwiązanie. Wieje okrutnie. Jadę zaraz po synową,muszę ją dowieźć do pracy,strasznie przeziębiona. Zobaczymy,czy zastosowała się do moich wskazówek:-D Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie co tam słychać?? Globusiku jak się czujesz? X Dzisiaj postny dzień i jak na złość w brzuchu burczy.... Gotuję leczo z pieczarek do tego ryż... Oczywiście kociołek z myślą o Was i o nas;-) Dzień w dalszym ciągu bardzo ponury:-( Pada deszcz... Pozdrawiam Was Pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem Jestem Jedyneczko. Witaj. Dzięki za kawę. x Okres grypowy .W okół zasmarkani:) U mnie ciut lepiej. Przynajmniej spałam.Ponieważ pada deszcz zostanę w domu i będę się leczyć dalej. Pozdrawiam Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku:-) Moje starsze dzieciaki też się pochorowały. Do pracy muszą chodzić. Tak, wokół grypa rozmiarów epidemii... Kogo nie spotkam to chory,ponoć do lekarza nie można się dostać... Kuruj się Globusiku,delikatną herbatkę z lipy Ci zostawiam;-) Zdrówka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa zaparzona,zapraszam chętne;-) Wczoraj zasypało nas śniegiem. Śnieżyca była taka,że świata nie było widać.Pojechałam odebrać K z pociągu,a tam przede mną spadło ogromne drzewo.Jakieś 30 m. Strachu się najadłam,zadzwoniłam po Straż Pożarną.Przyjechali,piłowali powalone drzewo... Śnieg był mokry,ciężki.Taka moja wczorajsza ,wieczorowa przygoda;-) Globusiku jak się czujesz??? Wiem,że Imuś przyjmuje gości....hejka!!!!Ime,przyjemności:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. O jej Jedyneczko ja dzisiaj się wystraszyłam. Wielkie szczęście,że dałaś radę wyhamować . Wyobraź sobie,że nie zdaję sobie sprawy o tak dużych opadach śniegu.U mnie cały czas wiosennie. Co ta aura wyprawia!!!! Jedyneczko czuję się troszkę lepiej choć noc miałam ciężką. Dzieci dostarczyły mi krople do nosa. Nie jestem ich zwolenniczką ale dałam się namówić i zamiast lepiej było gorzej. Ale doceniam dobre chęci. Na takie infekcje potrzebna jest cierpliwość. Oj jak dobrze ,że jesteś cała i zdrowa. x Ime przed Wami miłe spotkanie. Daj znać czy już duchowo jesteś gotowa. x Lunka , Marylko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj. Nie mogło się mi nic stać Globusiku,po syna jechałam:-) Żartuję,nigdy nie wiadomo co może nas spotkać. Czy w składzie kropli jest ksylometazolin? Dziwne,przeważnie pomaga,chyba,że jesteś uczulona.... Współczuję Ci Globusiku,kuruj się i bądź zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie:-) Zapraszam na kawkę. Ime gdzieżeś??? Goście jutro przyjeżdżają,a Ty już tydzień się szykujesz;-) Pozdrawiam. Globusiku jak się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko jestem i piję z Tobą kawę. Czuję się jako tako po japońsku:) katar mam mniejszy. Pozostała głowa jak balon:) ale nic to.Za oknem słońce i -3 st. No właśnie nasza Ime się zawieruszyła.:( x o jej za oknem stado mew zwiastuje weekend:) x Pozdrawiam hejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×