Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. Witam w deszczowy poranek,zaniepokojona brakiem wieści od babci Ime?? Imuś wiem ,że u Ciebie wieje,wszystko ok? X Sollka witaj,dzięki za życzenia,Tobie również wszystkiego dobrego. Wierzę Ci na słowo i rozważę propozycję odwiedzenia wyspy Cuba:-D X Globusiku co słychać? wstałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko wstałam i jestem myśliwym:D. Dobrze,że zrobiłaś kawę bo kolega decyduje za mnie i mówi nic nie rób!!!! U Ciebie deszcz? u mnie każdego dnia są różne zjawiska.Wczorajszy dzień był fatalny.Chmury można byłoby dotknąć ręką. Padało i świeciło słońce. Wiatr jest umiarkowany. Masz rację ,że nie wiemy co tam u Ime??? x Ime wołam Cię gdzie jesteś???? x Sollka Dzięki. W Twoja stronę ślę życzenia wszystkiego co dobre i piękne. Uruchomiłam swoją wyobraźnię , wiem ,że jest pięknie. x Dobrego dnia hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-) Muszę wypożyczyć od Ciebie Twojego kolegę;-) Fajny gość z niego:-D Leje,leje,nie pamiętam kiedy świeciło słońce:-( Dobrego dnia Globusiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Jestem jestem :D Melduję się na kawie.Dziękuję ❤️ Jedyneczko O mnie nie nie martw,o mnie się nie martw,ja sobie radę daaaam ;) Wy mi lepiej powiedzcie,gdzie Lunka przepadła :( Tak,Jedyneczko...u mnie strasznie wieje.Jakby się ta pogoda umówiła,żeby do reszty moją szklarnię zniweczyć ;) Solka Witaj ❤️ Dziękuję za życzenia,Tobie również wszystkiego najpiękniejszego🌼 Jakkolwiek to zabrzmi...Kubę mam na co dzień :D ;) Globusiku Nie krzycz już tak ;) Podeślij mi kolegę ;) Przydałby mi się :D W niedzielę byliśmy w kinie,na filmie "Syn Szawła" I jestem trochę rozczarowana :( Ale filmy o II wojnie światowej,zawsze oglądam z wielką chęcią,więc uznajmy,że było warto :D Młodzi poprosili nas na rodziców chrzestnych :O Śmiesznie trochę,prawda? Dziadkowie i chrzestni Takie wash and go :D W niedzielę jedziemy na urodziny naszej dotąd jedynej chrześniaczki ;) Pozdrowionka dla Marysi i Lunki Alem się rozpisała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dołączam do kawki. Za oknem szaroburo, wieje wiatr. Pada deszcz , nic to nie dajmy się pogodzie. Solka pozdrawiam i życzę dobrego humoru przez cały rok. Ime też jestem chrzestną wnusi Z. Miłego dnia kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś witaj:-) Wyciągnęłam Cię z kryjówki;-) Kto jak nie Ty Imuś? sobie radę da:-D X Co do decyzji dzieci, mam nadzieję,że się zgodziliście:-) X Mam nadzieję ,że Luna wkrótce przybędzie;-) Lecę do księgowego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ime witaj dzięki ,że się odezwałaś.Oj tam oj tam!! po Ci kolega. To taki pasożyt:) jak jemioła:) siedzi i wysysa soki:). Powiem szczerze,że planowałam obejrzeć wspomniany film. Jak zawsze nie można się opierać na recenzjach. Były super. Nabrałam dystansu , czy się wybiorę ...nie wiem:) Póki co stoję na straży szklarni,to sie nie godzi:) uparty wiatr wszystko psuje. Pozdrawiam hejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko:) tak trzymać!!! nie dajmy się pogodzie. Ja zrobiłam to co "bardzo kocham" poprasowałam drobiazgi!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Ślepowata jakaś jestem...Marylki nie zauważyłam rano :-( Cześć Marysiu;-) U mnie to samo...nie wychodzę nigdzie... Zabieram się za lekturę po pracy. Dziewczyny zapraszam na babkę ziemniaczaną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Włączyłam koguta.Czas powitać nowy dzień.Najlepiej przy kawie. x Przede mną dzień pełen spraw. Musze wydać troszkę miedzi na leki. Najpierw jednak wizyta u lekarza po receptę. x Przybywajcie na spotkanie. x Dobrego dnia zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj Globusiku,przybywam;-) Piję z Tobą kawkę.Dzięki... Byłam w sklepie,ledwo w pionie się trzymałam,strasznie wieje. Globusiku,oby Cię kolejki w przychodni ominęły. Pa.Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Za to ja nie dotarłam na kawę ;) Wiatr nie dał mi szans Okrutnie wieje :O Jedyneczko Puść kawałek tej babki do mnie ;) Na pewno przyfrunie :D Globusiku Ja też wczoraj popłaciłam rachunki ;) Lżejsza jestem i dlatego nie przybyłam na kawkę :D No i kolejna opryszczka zaliczona ;) Która to już? Szósta? Panuje u nas jakiś dziwny wirus,wszystkich bolą żołądki :O Zdrowego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś cześć:-) Babka mam nadzieję przyfrunęła:-) 90km/na godz.tak ma wiać,a może i już wieje. W nocy obudził mnie odgłos gradu odbijającego się o parapet zaokienny.Co za zima:-( Gotuję bigos w międzyczasie;-) Jutro pączkowy dzień,nie zapomnijcie:-D Chociaż przy kłopotach żołądkowych to nie za bardzo:-( Imuś może Wam się polepszy do jutra... Globusiku jak tam sprawy,załatwione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobry wieczór:) oj , oj ledwom doszła. Udało się wykorzystać dzień zgodnie a zamiarami. Wracając do domu w reku miałam zakupy. Na szczęście moje bo mogłam wiatrowi powiedzieć nie!!!! x Dziewczyny jestem bardzo mile zaskoczona lekarką z którą mam kontakt.Otóż Pani doktor przyjmuje wszystkich pacjentów , tych wcześniej zarejestrowanych jak i tych przychodzących .... z marszu. Byłam zdziwiona i wręcz zapytałam Panie rejestrujące czy dzisiaj jest dzień wyjątkowy ??? otóż tak jest zawsze!!! Jak to tłumaczyć???? podpowiedzcie:) Tyle na dzisiaj mówię Wam .... dobranoc i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Z pączków zrobiłam piramidę. Kawa również przygotowana. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ,witajcie. Pączki i kawa podana,zapraszam. W mojej cukierni,tuż za ścianą,kolejka od 6 rano. X Globusiku,pani doktor pokazuje,że można. Wystarczy chcieć i być dobrym człowiekiem.... Dobrego dnia,przybywajcie na pączki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan w radio zepsuł mi humor. Powiedział,że jeden pączek ma 450 kalorii. Po co to gadać takie tam:-( w takim dniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko kalorie dla nas to mały Pikuś. Choding pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączkomaniaczki :D Dziękuję,skosztuję jednego z tej piramidki ;) Śnieg pada! :D A właściwie to,sypie ;) Smacznego wszystkim ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej Ime ale masz fajnie biało czysto a u mnie szaro , buro i wstrętnie. Poczęstuj się pączuszkami z nadzieniem serduszkowym:) x Jedyneczko Ty też nie myśl o kaloriach. Te pączki są bez kalorii z nadzieniem jak wyżej. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Imuś nie lubisz pączków??? Zjadłam jednego z makiem i na tym koniec..... Masz rację Globusiku,pójdziemy na choding i sprawa załatwiona:-D Marysiu,a Ty zajadasz się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Nieee...no lubięęęę :D Tylko w tłusty czwartek! :D :D Globusiku Dziękuję za pączka z ❤️ Świata u mnie nie widać,tak sypie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś przytknij nos do szyby i przyglądaj się;-) Może już w tym roku puchu nie zobaczymy... U mnie rano była śnieżyca,ale bardzo krótko. Oczywiście śladu po śniegu nie ma. X Nasz irytujący listonosz opracował nową strategię doręczania listów:-( Już nie komentuje co jest w środku,tylko .... otwiera drzwi,robi jaskółkę,jakby był na łyżwach i z odległości 3 m rzuca mi listy na biurko:-D Czasami trafia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Dziewczyny u mnie dalej pączkowy czwartek. Mam zaproszenie na pączkowy obiad:) Jedyneczko czeka mnie całonocny chodding:) Listonosza masz superoskiego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Widzę piramidka zniknęła:-) Globusiku jak było na pączkowym obiedzie??? Pączuszki dobre??? Ja nie dotrzymując słowa,pochłonęłam jeszcze dwa. I wiecie co,nie rozczulam się dzisiaj nad sobą:-) należy szanować tradycje.Wszystkie!!! hurtowo i detalicznie;-) Na trzeźwo i w upojeniu:-D Zawsze i wszędzie.Tak mi dopomóż zdrowie moje..... Wspomnieniami sięgam do czasów mojej babuni,która tłusty czwartek celebrowała już od poniedziałku:-D Szykowała się. -Chrustów nasmażę-mówiła. Oj, babcine chrusty,rzecz święta była... Babunia ocierała spocone czoło i smażyła,smażyła.... My gorące jeszcze podkradaliśmy i prześcigaliśmy się,kto więcej zje:-) Po latach próbowałam takie same smażyć,ale ni jak mi to wychodziło:-( Czegoś w nich brak,babcinej ręki??? X Zostawiam kawę... i dobrego dnia życzę. Do uzdrzeni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie No tak miałam nosa Koleżanki jeszcze śpią. Wstawać czas. Jestem z kawą i zapraszam. x Zapowiada mi się pracowity piątek. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko posądziłam Cię ,że jeszcze śpisz:) Wczorajszy dzień był sympatyczny. Również jadłam chrust usmażony przez koleżankę.postarała się dziewczyna, był bardzo smaczny. Oj tak!!!! mnie ze wspomnień pozostał zapach smażonych łakoci przez moją mamę. Dzisiaj idę na urodziny. W związku z tym ogarniam chałupę i siebie:) Po południu w drogę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×