Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej:) Byłam wczoraj w teatrze na sztuce" Edith i Marlen" Pięknie śpiewały , wrażenia niezapomiane. Fajnie jest spędzić sobotni wieczór inaczej. Pozdrawiam kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Nie za wcześnie? Jestem z kawą.Zapraszam. Marysiu popieram;-) Pogodny dzień się zapowiada. żegnamy luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem na kawie.Jedyneczko dziękuję. x Ja też kończę miesiąc. Stawiam sobie pytanie jaki był???? jak wszystkie poprzednie! raz na wozie raz pod wozem:) x Marylko wszystko co miłe i rozrywkowe jest pożądane.Szkoda ,że mamy mało takich wieczorów:) x Ime przybywaj na zakończenie miesiąca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Jaki był??? Krótszy;-) Cieszę się,że poranki są widne. Kończę pracę,też widno..... Tylko słońca za mało.... Dobrego dnia Globusiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Jedyneczko powiadasz,że posypało śniegiem? u mnie nic a nic. Wyskoczył mróz -6.U mnie Zenek jest bezrobotny więc wysyłam go do Ciebie. x Przede mną ważna sprawa do załatwienia. Wybywam więc niebawem z domu. x Ime Gdzie Ty znowu się skryłaś? x Dobrego dnia i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Skryłam się za rachunkami dzisiaj Zaraz jadę do banku ;) Jutro do szpitala... Pojutrze też,na TK głowy Nowy nabytek trzeba było rozpracować bo mąż to trochę techniki i się gubi :D A i mamcia dzwoni...jedź tu,pojedź tam ;) Do uzdrzeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Imuś:-) Zabiegana jesteś:-( Ale miło,że znalazłaś czas wpaść do nas;-) Jak jutro będziesz w tunelu to pomyśl o czymś przyjemnym:-) Ja będę łączyła się z Tobą pozytywnymi myślami❤️ Ja też dzisiaj biegałam do banku i faktury rozwoziłam. Zima w najgorszym wydaniu:-( Mokry śnieg pada bez przerwy. Czekam jeszcze na spóźnialskiego klienta... X Globusiku mam nadzieję,że ważne sprawy załatwione... Pozdrawiam... Luna Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczki na Dowód dla Każdego http://kredytyk.net.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń bik - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów - kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie! http://kredytyk.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko❤️ W tunelu będę po jutrze Jutro zapisy na operację :O Zeszłym razem wisiała na drzwiach ta nieszczęsna kartka... Bywajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Dobrego dnia Wam życzę i zapraszam na kawę. x Imuś Dzisiaj i jutro przeznaczam dla Ciebie. Będę myśleć!! Mnie również spraw do załatwienia przybywa. Bardzo tego nie lubię. x Jedyneczko Mówiąc szczerze spawa poszła do przodu. Mam to z głowy. Wiesz jak to jest zawsze coś się wydarzy:) więc nigdy nie mówię,że to już finisz:) U mnie zima umiarkowana bez śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Z kawą witam Was;-) Imuś będę trzymała za Ciebie kciuki.Dzisiaj i jutro❤️ Jestem już po odśnieżaniu,zima zaczęła się w marcu... Z nieba sypie puszek... Dobrego dnia koleżanki. Globusiku wstałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Obyście za mocno tych kciuków nie trzymały ;) Ale ogromnie Wam dziękuję 👄❤️ Termin operacji mam na 21 marca Szkoda,że akurat w Wielkim Tygodniu :O U mnie dzisiaj też zima Czekam z Wami na wiosnę 🌼 Do miłego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta dalej zmaga się z bełkotem nie szkoda ci czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć. Pochmurny poranek.Zapraszam na chwilkę rozmowy przy kawie. x Ime❤️ x Jeyneczko mam nadzieję ,że dziś nie odśnieżasz. Póki co usiądź i wypij ze mną kawę. Jutro jadę na dyżur do zwierząt więc dzisiaj muszę zrobić zakupy. Pochmurny poranek nie zachęca do wyjścia. x Dobrego dnia i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Panie listonoszu niech pan odda list!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko witaj Ime. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za niespodzianka;-) Listonosz jest OKROPNY!!! Ale miło Was widzieć. Imuś termin nie jest taki odległy,to dobrze;-) Globusiku baw się dobrze:-D Pozdrawiam Was. Do uzdrzeni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Ups..Globusiku myślałam,że dzisiaj ten dyżur masz;-) Nie odśnieżałam dzisiaj,po śniegu śladu nie ma... za to okrutnie wieje:-( Imuś,mam nadzieję,że już po badaniu. Marysiu jak tam malutka?? nie kaprysi za bardzo?? Zamykam już i zmykam. Do zobaczenia jutro. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z Wami wieczornie Samo badanie to był mały pikuś ;) Znajomy miał wczoraj i opisywał na fb,że to coś okropnego Gorzej było z kłuciem Po poprzednich operacjach mam zrosty w żyłach a panie się upierają,że to MUSI być ta ręka Mówię,że nie da rady a one już mnie kłują :( No i co? Nie dało rady a ból niesamowity Ostatecznie wenflon i tak był wbijany w dłoń Globusiku Mam dla Ciebie newsa... Mój mąż wybiera się w Twoje strony,robić dach Chciał wyjechać 21 marca ale wtedy idę do szpitala... Chyba go nie puszczę ;) Pojedzie po świętach ;) Mogłabym się zabrać wtedy z nim...;) Jedyneczko Co tam za wietrzysko u Ciebie hula? Marysiu Jak tam wnuczka? Zdrowa? Lunka Byliśmy dzisiaj na zakupach z córką Wanienka,ręcznik i takie tam ;) Czego to dzisiaj nie ma :D Nic tylko dzieci rodzić :D :D I jeszcze to 500+ ;) Miłego wieczoru👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witajcie na kawie,zaparzona czeka... Imuś Ty prawie po wszystkim. Pamiętam ten ból żył,także bardzo Ci współczuję. Musisz być bardziej stanowcza następnym razem i zakazać!! Globusiku przed dyżurem wpadnij na kawkę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieje nadal i bardzo ślisko. Marznący śnieg z deszczem... O mało orła nie wywinęłam na chodniku:-( Piszę kartkę informacyjną na schody... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgłupszy monolog jaki czytam.Szkoda,że nie wywinęłaś orła,może wtedy coś by się odblokowało w głowie i pisałabyś jak dojrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Dziewczyny plany się zmieniły i jestem w domu. Dobrze, bo musiałabym wstawać ciut świt. Jestem więc na kawie z Wami. Na początek dnia chciała porozmawiać zemną pani Bojarska:) ale ją przepędziłam. U mnie - 4 i tyle zimy. Dobrze bo już mi się znudziła. x Ime byłoby bardzo super gdybyś mogła zabrać się z mężem.Wyobrażam sobie spotkanie. Na pewno witałabym Cię ze łzami w oczach. Imuś wszelkie badania zawsze powodują cierpienie. Z żyłami mam podobnie. Zwykłe pobranie krwi stanowi problem. Dobrze,że masz już to za sobą❤️. x Jedyneczko u Ciebie zima , aż trudno mi sobie wyobrazić. Śliskich chodników unikam oczywiście jeśli to możliwe:) x Marylko , Lunka pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko ale niespodzianka , dziękuję. Napisałam krótkie wyjaśnienie. x dziewczyny obiecuję,że napisze do Was listy dłuuuuuuugie:) już niebawem. x Ściskam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×