Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Globusiku dzięki ;-) Fajnie,że moje podejrzenie wykluczone:-D X Ime masz rację:-D Nic tylko dzieci rodzić,macierzyństwo, sama przyjemność. Tyle dobrodziejstw proponuje nam rynek... Niedawno w rodzinie urodził się dzidziuś,coś wiem na ten temat;-) A Ty dlaczego nie wypiłaś z nami kawy??? Wpadaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko Jedyneczko A tak jakoś wyszło... Junior trochę smutny bo jego królik zdechł :( Byliśmy więc kupić...nowego przyjaciela Świnkę morską,bardzo ładną i spokojną.Daje się głaskać i przytulać :D Globusiku Czekam z niecierpliwością na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Kawa czeka, przyjemnego weekendu życzę. x Ime biedny królik:( świnka zastąpi jego miejsce.Fajne zwierzątka. Zbieram czas na pisanie listow:) x Jedyneczko pewnie jesteś na zakupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Dzięki za kawkę. Tak Globusiku,byłam na zakupach,wymyłam schody i jestem na stanowisku. Imuś nie dziwię się,że Junior smutny... Nazwaliście już świnkę? X Gołębie u mnie dzisiaj na obiad;-) Wpadajcie.... Dobrego dnia życzę .Pa,pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Jedyneczko Świnka wabi się Kostek...lecz pani w zoologicznym nie mogła przyuważyć płci,bowiem zwierzątko jest jeszcze małe ;) Jeśli się okaże dziewczynką,zostanie Kostką :D Kradnę jednego gołąbka ;) :D Globusiku Twój list będzie chyba długi bo jeszcze go nie znalazłam w swojej skrzynce ;) :D Czekam na dobre wieści od Ciebie :D Dzisiaj miałam jechać z mężem na śledzie do Łeby,na kanał Ale jest tak zimno,że mi się odechciało :( Miłego weekendu wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Was w deszczowa niedzielę marca. Życzę dużo przyjemności. x Babki do wszystkich napisałam @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Hej dziewczyny. Gosia zdrowa, trochę popłakuje w nocy. Taki urok, głosik od małego trzeba trenować:) Ime życzę zdrowia i powodzenia operacji. Śzkoda Globus , że nie możesz wpaść do mnie na kawę. Ale byśmy sobie pogadały:) Luna , Jedyneczko pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Zostawiam zaproszenie na kawę. Dobrego tygodnia życzę. x Nie lubię zaczynać tygodnia od poniedziałku:) poczekam na wtorek. Dziewczyny dziękuję za @. Lunka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj Globusiku,dzięki za kawkę. Jestem opóźniona.Byłam na rynku poniedziałkowym. W sumie nic nie załatwiłam,za wcześnie się wybrałam,stragany jeszcze nie były rozstawione. Mgła.... Nie byłam jeszcze na poczcie,a tam @ na mnie czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Jedyneczko rozsiadam się w fotelu i poję kawę. U mnie mgła nie mogłam trafić do Wagonika. x Będę opłacać rachunki , może dostanę jakiś rabat.:D x Ime Jak czuje się Kostek w nowym miejscu:) dawno nie pytałam o zdrówko Tataśków.:) jak one się trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku,witaj. U Ciebie mgła,u mnie leje już drugi dzień bezustannie... Głowa mi opada na biurko,nawet po kawie;-) Przypomniałaś mi o Tataśkach Ime:-D Imuś??? Luna Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Jakie ładne goździki! :D Dziękuję,wzajemnie kobietki❤️ Globusiku Tataśki mają się dobrze :D Są grzeczne w nocy a w dzień ładnie świergolą :D Kostek...tego gościa to nie widuję zbyt często bo Junior ma go w swoim pokoju ;) Syn oswaja świnkę i czyta wszystko na temat tego zwierzątka Ostatnio świnka zrobiła zryw w klatce i rozsypała trociny Mówię Juniorowi-sam tego chciałeś :D On mi na to...nie szkodzi,takiemu słodziakowi można wybaczyć :D :D :D Mąż wraca dzisiaj ze szkolenia.Był gdzieś koło Łodzi :D Jedyneczko U Ciebie pada? Niemożliwe...;) U mnie słonko i już trochę cieplej.Żurawie przylatują :D Ale ja i tak czekam na boćki :D Pozdrowionka dla reszty Pań❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś hejka Widziałam klucz żurawi,a i boćki już są u nas :-) Policzone...2 W sumie nie u nas tylko niedaleko w Puszczy Knyszyńskiej;-) Deszcz pada i pada, może kurki urosną,bo dosyć ciepło jest:-D U Ciebie prawdziwy zwierzyniec w domu... Piekę Murzynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko witaj. Kawę wypilam w pośpiechu. Pędzę do okulisty. x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Jedyneczko Mua 👄 za kawkę U Ciebie wiosna,powiadasz ;) Na Kaszubach zaczął padać śnieg :O I to całkiem sporo go... Globusiku Gdzie żeś? Wpadaj na czarną :D Marysiu Lunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku,Imuś Dzielimy się pogodą,żeby było sprawiedliwie:-) Tak,dzisiaj słoneczko,zapach wiosny,śpiew ptaków... Ale jeszcze wszystko może się zdarzyć...W marcu jak w garncu... Dobrego dnia Dzisiaj przykrą wizytę muszę złożyć dzielnicowemu:-( Nie chcę ,ale muszę zawiadomić o oszustwie jakie dotknęło moją firmę przez nieuczciwego klienta. Niestety takie sytuacje zdarzają się coraz częściej:-( Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz... Globusiku Czy Ty przypadkiem dzisiaj nie obchodzisz jakiejś okrągłej rocznicy? Na przykład,urodzin? Sto lat i trzy mroźne zimy! 🌼👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. U mnie niebo chmurzaste. Nic to , zapraszam na kawę aby humory nie były chmurzaste. x Ime ha ha ale wypatrzyłaś. Dziękuję za sto lat i trzy mroźne zimy:D:D x Jedyneczko fe to przykra sprawa. Oby .....ten pan...:) podszedł do sprawy poważnie. x Mam pustą lodówkę. Czas iść po zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Globusiku życzę Ci Stu Lat w zdrowiu ❤️ 🌻 Nie wiem jak mogłam przeoczyć:-( Wczoraj byłam poza zasięgiem klubiku. Sprawa jest w toku,zobaczymy co z tego wyniknie... Dziękuję za kawkę Globusiku:-) Dobrego dnia życzę. Do uzdrzeni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Jedyneczko dziękuję za kawę i zyczenia.Dobrze,że mam wolny dzień. Intensywny tydzień dal mi się we znaki. Oby Twoja sprawa długo się nie ciągnęła. x Lunka, Marylko pozdrawiam. x Ime Czekam na Ciebie z napojem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Kochane,musicie mi wybaczyć moją nieobecność w wagoniku,bowiem wiosna nadchodzi dużymi krokami i postanowiłam zasadzić na balkonie rośliny wieloletnie W zeszłym roku miałam 66 kwiatów a nie chce mi się robić tego co rok ;) Czytam,szukam i już prawie mam wszystko obmyślone :D I jeszcze córka mnie ciąga po ogrodniczych bo zupełnie nie zna się na roślinach...;) Więc niejako działam na dwa fronty ;) No i muszę się wziąć za naprawę szklarni...Poliwęglan uzupełnię i dam na to jeszcze folię :D Będę Was czytać ale pisać rzadziej... Wybaczcie ;) Pozdrawiam dziewczynki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam na kawie. Ime jeszcze jedno pytanko,znalazłaś coś wieloletniego na balkon? Ja jedynie trzmielinę mogę Ci polecić,ładnie rośnie w donicy.zimą też nic się jej nie dzieje... Pracusiu,to trzymaj się;-) Ale jak już będziesz czytała to skrobnij coś:-D Globusiku co planujesz??? Ja dzisiaj mam imprezę,imieniny Bożeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×