Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry:-) Kawa podana,zapraszam.... Co za miła wiadomość:-) Marylko❤️ gratuluję.Niech się chowa zdrowo wnusia. Wszystkiego dobrego... To już dwa lata minęły jak opiekujesz się K??? Nie do wiary...wierzę Ci Marylko,że rozstanie będzie trudne:-( X Imuś może uda Ci się wkręcić na wcześniejszy termin??? Przerażenie mnie ogarnia,jak słyszę tak odległe terminy. Nawołują do badań,profilaktyki,a rzeczywistość okazuje się być okrutna....Pozdrawiam Cię;-) Wpadaj na kawę!!! Globusiku,roleta w górze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfrt45645645664
Chciałbym was przestrzec przed tym co tu wypisujecie na kafeterii. W Polsce istnieje system do podglądania i namierzania obywateli - system ten obsługiwany jest przez zwykłych ludzi; a nie żadne służby specjalne. Dostęp do tego systemu mają zwykli szarzy ludzie....tzn. wasz sąsiad, znajomy etc może was namierzyć i podglądać. Do tego systemu mają dostęp zwykli ludzie i jak zakładacie tu temat na kafeterii czy na innym forum to mogą was namierzyć tym systemem i podglądać. Cały ekran waszego laptopa/tabletu to kamera. W obudowach(bocznych) waszych laptopów są kamery które nagrywają to co robicie nawet jak laptop jest wyłączony - dźwięk i obraz. To samo z telewizorami wyposażonymi w dekodery TV-naziemnej - te telewizory mają kamerki z mikrofonem przez, które można was podglądać... Cyfrowe radio DAB+ to kolejny podsłuch w waszym domu.... Routery WIFI też mają ukryte kamery z mikrofonem do których można się łatwo podłączyć... System do podglądania sprzężony jest ze wszystkimi dostawcami internetu w Polsce i można was łatwo namierzyć. Można też namierzyć was przez komórkę i oglądać z bliska dzięki satelicie gdy niebo jest bezchmurne.... Uważajcie na siebie bo wasze komputery nagrywają to co robicie i działa to na poziomie sprzętowym(niezależnie od systemu operacyjnego). Odczytują nawet wasze myśli w głowie przez fale WIFI... System ten umożliwia namierzenie was nawet z drugiego końca Polski(wioski i miasta). Widać waszą twarz, pomieszczenie oraz to co robicie aktualnie na kompie – wszystko jest też nagrywane.... Czytają też wasze e-maile.. System ten działa w Polsce od wielu wielu lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Jedyneczko rolety również podniosłam i zobaczyłam jak solidnie pada deszcz. Ciśnienie niskie więc kawa jest pożądana. Dziękuję. x Marylko Gratulacje :) życzę zdrowia wnusi niech rośnie jak na drożdżach. Z pod opieki i wychowania wypuszczasz następnego wychowanka. To niesamowite .Nie zdawałam sobie sprawy ,że mija tyle czasu. x Ime Termin rzeczywiście odległy. Ręce opadają gdy jest potrzebna wizyta u specjalisty.Szczerze mówiąc nie wiem czy jest możliwość iść na wizytę prywatną do onkologa. Może uda Ci się coś wskórać a ja trzymam kciuki za powodzenie. x Moja rodzina również się rozjeżdża:( pozostaje mi czekanie na powroty. x Pozdrawiam Was bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. U mnie również pada.Lało całą noc. Chłopaki wyjeżdżają:-( Czekajmy więc szczęśliwego powrotu. Mój studencik również wyjechał,z nosem na kwintę;-) No cóż, życie toczy się dalej,do roboty więc:-) Zamierzam zrobić generalne w firmie;-) Dobrego dnia wszystkim. Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny chciałam podzielić się z Wami wiadomością jaką otrzymałam od starszego ukochanego wnuka...niestety uznane zostało za SPAM. Szkoda ...... Jest w kraju Kwitnącej Wiśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zapraszam na rozruch przy kawie. Ranek umila mi słoneczko. Aby zrównoważyć swoje samopoczucie zaplanowałam wizytę u fryzjera....tak na poprawę humoru. x Dobrego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, udało się wreszcie... Globusiku wnuk będzie miał piękne wspomnienia,a jeśli zakotwiczą na dłużej jest szansa ujrzenia kwitnącej wiśni... Tego mu życzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Marysiu Wspaniała wiadomość! Gratuluję ❤️ I zdrówka dla mamy i córki :D Globusiku Przez te spamy nie chce mi się tutaj pisać Człowiek się naprodukuje a ktoś inny uzna,że to nie nadaje się do przeczytania Zazdroszczę wnukowi ;) Tam jest pięknie :D U mnie znowu kłody pod nogi Byłam wczoraj w szpitalu,chciałam zapisać się na zabieg A tam...kartka na drzwiach...W dniach 22.02 oraz 24.02 nie robimy zapisów na zbiegi Dzisiaj też leciałam do miasta bo mój mąż zapomniał pieczątki firmowej a bez niej nie mógł dostać faktury...No cóż,kto nie ma w głowie,ten ma w żonie :D Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Miłości nasz:) x Imuś o tak!!! Imuś nawet jeśli nie ma wiatru to kłody pod nogi się walą:( bywa ,że jest tak wielka aż trudno ją ominąć. Wtedy trzeba strzelić sobie kieliszek koniaku /dostałam taką radę/ podobno pomaga.Można też zajrzeć do Wagonika jak ja teraz. Poprawiłaś mi humor ,że jak się nie ma w głowie to ma się w zonie:D wiadomo żona zawsze jest po ręką:) Czuję ,że jutro będę mieć kłodę na drodze ponieważ pójdę po receptę. Pani doktor jest OK ale jakoś dziwnie oszczędna w wypisaniu ilości leków. Ime prawda ...spam...mnie wkurza ale mam to w ...czterech literach.Daje sobie czas i znowu piszę. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Imuś,Globusiku... Ja dzisiaj rano rozpisałam się o kraju Kwitnącej Wiśni:-) i spam... X Hi,hi,Imuś skąd ja to znam.Po tylu latach małżeństwa,spojrzę na M i wiem;-) Ale działa to tylko w jedną stronę. Globusiku doszłaś do fryzjera??? Ja jutro się wybieram. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :D Globusiku Nie cierpię koniaku,fujjj :D Ale dobrze robi moim panelom podłogowym :D Mąż nie raz dostaje jakiś tam alkohol ale wiadomo,nie pije więc ja wykorzystuję procenty do różnych dziwnych eksperymentów :D Mnie również czeka jutro wizyta u lekarza po stałe leki ale także po skierowanie na poziom kreatyniny,potrzebny mi do TK brzucha Badanie to mam 3 marca,czekałam na nie od października :O Jedyneczko Hi hi..no tak,masz rację...To działa tylko w jedną stronę :D Swoją drogą Globusiku...moje cztery litery są małe i spam się tam nie mieści :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kawoszki:-) Ime Ty to masz pomysły:-D Ja koniaczek lubię;-) Również dostaję dużo suwenirów w postaci alkoholu,ale ja jestem kolekcjonerką:-)nie używam ich do mycia zlewu:-D Bym zapomniała,kawa zaparzona... Dziewczyny powodzenia u doktorów. Lecę do piekarenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wszystkim. Dobrze,że jest kawa .Potrzebuję jej jak powietrza:) Nie lubię późno stawać a dzisiaj tak się stało. x Jedyneczko tak tak dolazłam do fryzjera. Fryzjerka założyła na mnie haka:) i za każdym razem próbuje mi wciskać jakieś wspaniałości do włosów których nie można kupić w sklepach. Odpowiadam,że mnie to nie interesuje .Sama decyduję co mam kupić. Jest wiele uważam dobrych preparatów w sklepach, które mi odpowiadają. Z miejsc niewiadomego pochodzenia niczego nie kupuję. Dziewczyna była bardzo zdziwiona. x Ime wyruszmy więc do działania.Zobaczymy ile da się załatwić. Matko moja co Ty Ime wyprawiasz:D dobre alkohole marnujesz:) Zlew lepiej myć octem :D:D x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Matko,dziewczyny...Jaki zlew?! Piłyście coś? ;) :D Tak z rana? Zlew i inne takie przemywam właśnie octem :D U mnie dzisiaj śnieżyca :O I strasznie głowa mnie boli :( Kac? Chyba tylko od oparów :D :D Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jakie jesteście wiosenne. Nowe fryzury... pozazdrościłam:) Pozytywnie, oczywiście.Sama jutro mam zaklepaną wizytę u fryzjera. Trzeba zakryć siwiznę. Dziękuję za życzenia dla synowej i wnusi. Wpadam codziennie na chwilę, nie mogę się napatrzeć na to małe cudo. Pozdrawiam , buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę bardzo,otwarte;-) Zagubione listy dotarły.... Imuś tak, my dzień klinkiem zaczynamy:-D Wczoraj u mnie również była śnieżyca.. nie zabrakło też słońca,deszczu i wichury. Pomieszanie z poplątaniem.... Marysiu aż Ci pozazdrościłam:-) Niech malutka zdrowo się chowa. Samo szczęście.... Globusiku wpadaj na kawkę,drzwi otwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Nareszcie otwarte! szukałam klucza. Nawet pod wycieraczką nie było. Dobrze,że dokonałyście włamania:) Dziękuję za kawę. x Imuś nie piłam a mam kaca jak diabli. Pewnie dlatego ,że intensywnie myślałam o jakiejś butelczynie:) Recepty nie załatwiłam . Nie poszłam przez mojego kolegę:) x podobnie było u mnie , pogoda zróżnicowana.Porządnie obsypała mnie krupa:) x Marylko cieszę się razem z Tobą :) x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,zapraszam na kawę:-) Biało za oknem....zima wróciła na parę godzin... Globusiku załatwiłaś recepty??? Dobrego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko Jestem z Tobą i piję to co przygotowałaś. Wyobraź sobie,że zostawiłam karteczkę z prośbą o wypisanie recept. Nie miałam ochoty iść do lekarki. Zadzwonię i zapytam czy wypisane są recepty:) U mnie zimy nie ma, lekko spadła temperatura i tyle. Tak naprawdę to czekam na wiosenne dni.Chciałoby się zimowe ubrania zawiesić na kołkach:) x Dobrego dnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Ja też mażę o wiośnie:-) Dzisiaj w nocy otwierałam z p. Magdą Gesler restaurację nad moim jeziorkiem :-D pani Magda była bardzo miła, a ja byłam jej prawą ręką:-D X Czekam dzisiaj na studencika.Wczoraj udało mu się wynająć stancję.Z widokiem na polibudę,tak jak chciał. Mieszkanie jest po remoncie,pachnie jeszcze farbą,dwupokojowe,pokoje nie są przechodnie i co najważniejsze wprowadza się ze swoim kumplem. Właścicielką mieszkania okazała się mieszkanka z naszego miasta. Ot i takie to nowinki u mnie;-) Do uzdrzeni Imuś kawa stygnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko ale sen!!!!:) może się okaże proroczym:) i na Rodos stanie jakaś fajna knajpka:) gdyby co będę w gotowości do pomocy:) No nareszcie studencik może pomieszka dłużej.Oby tak było. x Ime wszystko wystygło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEBNlJ Sie W LEB
JEBUCKO ZACHMIELONE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Na nogach jestem od 6 rano ale musiałam pojechać na badanie krwi Znowu był problem :O Po tych wszystkich operacjach,zrobiły mi się zrosty w żyłach i wychodzę z gabinetu,zawsze z plastrami na obydwu rękach :D Globusiku Nie szkodzi...wypiję co mi dacie ;) :D Czy Ty się przypadkiem nie wybierałaś dzisiaj do fryzjera? Bo ja też :D Tak jakoś ostatnio wybieramy te same dni na załatwienie tych samych spraw! :) Jedyneczko A co serwujecie w tej restauracji? Ostatnio p.Magda była na Kaszubach,w Żukowie ;) Marysiu Nie dziwię się Tobie ;) Sama też pewnie będę wpadać do swojej wnusi...codziennie ;) :D Zbieram się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś Ale Ty biedulka jesteś ❤️ Oglądałam odcinek na Kaszubach,nawet chciałam Ciebie o to zagadnąć... Nie pamiętam co gotowałam we śnie,to akurat mi umknęło... Dużo ludzi było...hi,hi kolacji wczoraj nie jadłam..... Globusiku,raczej nic z tego,że na RODOS coś powstanie... Zastawiona przyczepami,lawetami... Lecę do kwitów...toć koniec miesiąca mam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzę o wiośnie
Ja też mażę o wiośnie usmiech.gif Mażę o boszeeeeeeee :P mazać to możesz po ścianie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry u mnie tyż zimno:) - 5 . Rozgrzeję się kawą. Jedyneczko dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×