Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Dzień dobry. Jedyneczko dzięki za kawusię. :) Ty masz imieniny i ja też ale jutro. Świętuje Krystyna. x Imuś spore wyzwanie przed Tobą. Jestem za wieloletnimi krzewami. Ładnie rosną i zdobią. To prawda co napisała Jedyneczka. Trzmielina jest piękna. x Dobrego weekendu.Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x Kim pan jest z zawodu? - Pomagam ludziom znaleźć swoje miejsce w danym momencie życia. - Psycholog? - Taksówkarz... x Miłego niedzielnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Dawno nie zaglądałam do stacyjkowa. Globus spóżnione , ale serdeczne życzenia urodzinowe. Niech Ci się spełni wszystko o czym marzysz. Jedynko powodzenia w sprawie nieuczciwego klienta. Ime chciałabym zobaczyć twoje roślinki. Luna pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Witam Was z kawką. Mróz....ale słonecznie. Imuś dobrze,że to nie dla mnie w te biodra:-) Szkoda,że post nie doszedł:-( Marysiu pozdrawiam Luna kawka jak zwykle na Ciebie czeka.Co tam u Ciebie? Pokaż się w końcu... Globusiku hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko i Marylko , Ime i Lunka. x Marylko dziękuję za życzenia. Koniecznie wpadaj częściej na kawę:) x Jedynko jak po imieninach? u mnie OK. Nie wiem po czemu ale ciężko mi się wstaje.Ranek pochmurny nie zachęca do pracy. x Młoda babciu Ime:D prawda,że poczta wkurza ale damy radę ją pokonać. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj. Na imieninach było odlotowo:-D Moja koleżanka uwielbia organizować przyjęcia. Imieniny,urodziny,święta itp;-) na 20 osób zawsze... W sierpniu wydaje za mąż córkę,zapowiedziała nam już że wesele będzie trwało trzy dni:-D i to na wyjeździe;-) No cóż,na razie nastawiam się mentalnie;-) X Ja dzisiaj Globusiku wstałam ochoczo;-) 5,30 Słoneczko już wschodziło.Pojechałam na targ poniedziałkowy,zahaczyłam o piekarenkę.. Dobrego tygodnia am życzę koleżanki. Święta się zbliżają;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jedyneczko Ty wstałaś o 5.30...a ja ostatnio coś nie mogę doopy podnieść rano :( Spałabym i spała,jak nie ja ;) W bioderka jak nie chcesz,to Ci nie dam ;) Super się bawiłaś :D Odlotowo :D My wczoraj na roczku byliśmy,impreza była kameralna Globusiku Jak natknę się jeszcze na jakieś problemy przy wysyłaniu postów,to chyba zrezygnuję ;) Mąż jedzie w środę w Twoje strony,ale beze mnie.Chłopaki jadą na parę dni i wracają.W poniedziałek za tydzień,męża odstawia mnie do szpitala :( Potem jadą jeszcze raz w Twoje rejony,to może wtedy się zahaczę z nimi? ;) Marysiu Ja sama nie mogę się doczekać moich roślin na balkonie :D Ale jak już zasadzę,to podeślę fotki ;) Pozdrawiam kofffane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Ime dawaj rękę,pomogę Ci podnieść cztery litery:-D I weź Ty mnie przestań straszyć,że zrezygnujesz:-( Kawa,proszę bardzo... Zapraszam... Globusiku na przebudzenie.... Luna Marysiu,a Ty już jesteś bezrobotna???znaczy się nie pilnujesz już K??? Wpadaj na kawkę;-) Dobrego dnia dziewczyny. Zima wróciła,od wczoraj pada śnieg,mróz:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Koleżanki. Potrzebny mi dźwig do pomocy przy wstawaniu. Oj nie lubię tej pory roku. Już niebawem będzie zmiana czasu., dla mnie okropność. Nic to siadam do kawy niech zrobi swoje:) x Jedyneczko Jednym słowem na imieninach było wesoło. Co za dzielna kobieta z tej koleżanki. Organizacja przyjęć to nie dla mnie. Zawsze tak było. Oswajaj się z myślą ,że wesele przed Tobą.Zbieraj siły:) x Ime młodziutka Babuniu Liczę dni i wierzę,że wszystko się ułoży . Do spotkania dojdzie. Trzymam kciuki za zdrowie.Nie może być inaczej!!!!! Ty walczysz z roślinkami na balkonie. Ja wczoraj przegnałam syzyfy. Zostały okna do umycia. x Babeczki pozdrawiam bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku:-) Słyszałam dzisiaj w radio,że ten tydzień,to tydzień czystych okien:-D I przepis jak myć,żeby były czyste. Otóż wystarczy tylko woda i ściereczka;-) Wszystkie płyny to mazacze...W pochmurne dni należy myć okna(to prawda) No nie do końca się zgadzam z tymi radami....przynajmniej co do płynów;-) Ze względu na chłód myję okna od wewnątrz,na zewnątrz wymyję jak będzie cieplej. Pa,pa do uzdrzeni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Co za poranek ...piękny, słoneczny. Witajcie. Zapraszam na krótkie ble ble przy kawie. x Jedyneczko pokonałam jedno okno. Ale się cieszę. Dobre rady to woda i ściereczka , to na pewno!!! ale bez płynu nie da się umyć. Dobrze,że minęły czasy kiedy się myło denaturatem:D Jeśli dzisiaj wyczyszczę drugie będę zuch babcia.:) x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj. Piję z Tobą kawkę.Dzięki. U mnie też słoneczko świeci,aż chce się żyć:-) Wstałam świtem,teraz szybko śpię;-) Globusiku,zuch babcia:-)Nie szalej z tymi oknami. Nie rozpisuję się zbytnio,bo coś czuję,że Stacyjkowo mnie nie wpuści;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko. Masz rację powolutku opuszczają szlaban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Babciu Ime:D nie cieś kawy???? tęsknisz za chłopakami :(❤️ niedługo przyjadą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przy pomocy słońca wstałam dzisiaj chętnie. Witam i zapraszam na kawę. x Ime w domu zapanowała cisza. Juniorek do szkoły a Ty sama. Wiesz co wykorzystaj ten czas na odpoczynek. Szklarnia poczeka:) teraz wpadnij do stacyjkowa. Siedzę w kącie i wyglądam Ciebie:). x Jedyneczko y też nie zwlekaj przybywaj na kawę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Jestem Globusiku,dzięki. Imuś chatę masz wolną :-D Nie smuć się,nie obejrzysz się a chłopaki wrócą... A kawa jest cacy;-) Ziąb straszny:-( wietrznie... Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Dziękuję za czarny napój 👄 Nie dane mi odpoczywać Ktoś musi ZUS-y zapłacić,padło na mnie ;) Jedyneczko Nie smutam się,tylko tak jakoś nostalgia mnie dopadła ;) U mnie wczoraj było pięknie i dość ciepło Dzisiaj tak samo jak u Ciebie Zbieram się do biura i banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witam na kawie. Zapraszam kawoszki;-) Imuś ktoś musi być od wydawania pieniędzy:-D Jak tam samopoczucie? U mnie pogoda okropna!!! +2 i leje... Zaplanowane mamy już święta. A Ty Globusiku??? Pozdrawiam Was .Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i do czarnulki zasiadam. x Ime u mnie również był piękny i ciepły dzień. Trochę mnie zmęczył zakupami i opłatami też:( Zadaję sobie pytanie czy w tym miesiącu już wszystko czy jeszcze będzie jakaś niespodzianka:) Szkoda,że dzisiaj jest pochmurno. Ja też zaczynam być pochmurna:) Pozdrawiam hej. x Jedyneczko Oj znowu te święta. Szczerze mówiąc nie chce mi się planować:) poczekam może ktoś zrobi to za mnie:) Czy masz już przygotowane menu??? może ściągnę coś od Ciebie. Pozdrawiam i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-) Moje plany na Święta: Leżakowanie:-D K i E wyjeżdżają do rodziców E goście nie zapowiadają się,wiec stawiam na wypoczynek... Liczę na słońce;-) Kulinarnie też nie zaszaleję. Jajka będziemy jeść;-) Ot i takie to plany:-) Dobrego dnia Globusiku A jeszcze jedno,ważne!!! Dzieciaki kupują dzisiaj auto,mówią,że już zarobili i nie chcą ode mnie pożyczki. Co prawda nie jest nowe,ale od znajomej osoby,w dobrym stanie,zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko Gratuluję i życzę powodzenia. To ważny dzień w życiu młodych!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×