Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry:-) Dzięki za kawkę Globusiku. O proszę jakie talenty odkrywamy.... Wrócę do tego później,od rana biegam,pomagam. w sumie od 5 rano na nogach. Jeszcze tylko krzesła muszę wydać.... Wczoraj lało,myślałam,że nas zaleje;-) To pa kochane,narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Marysiu Nareszcie nas odwiedziłaś,jak miło :D A byłaś na tym słynnym zamku? Mam jeszcze gdzieś zdjęcia stamtąd ;) Widok z zamku jest niesamowity :D Jesteś poetką... Uraczysz nas tym,co napisałaś? Globusiku Dalej nic? Żadnego deszczu? Jedyneczko Ty dzisiaj w pędzie jesteś Mam nadzieję,że potem podzielisz się wrażeniami? ;) Miłego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
https://youtu.be/r_6VCFLgLck x Koleżanki ten utwór dedykuję naszym.... FUTBOLISTOM.... dedykuję wszystkim ....NAM..... kibicom i nie tylko!!!! Życzę wspaniałych wrażeń i jak najwięcej wygranych meczów. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Dzień zaczynamy od kawy i piosenki w wykonaniu p. Anety Todorczuk;-) Co za emocje i wzruszający,pełen prawdziwego przekazu wykon. Dzięki Globusiku. Wczorajszy mecz....brawo chłopaki,oby tak dalej.... Co mam opowiedzieć o Święcie mojego Miasta??? Nic nie widziałam,nic nie słyszałam:-( Tyle co mogę powiedzieć to pogoda była fatalna.Wiatrów i takiego chłodu czerwcowego nie pamiętam. Pomogliśmy E i T w rozstawianiu namiotów i tyle. Potem z gorączką wylądowałam w łóżku.Ból gardła i takie tam ble,ble;-) Postaram się być dzisiaj dzielna i dotrwać w pracy do końca... W zasięgu ręki napój z miodu z malin,bardzo mi pomaga;-) X Globusiku pytałaś o moją T . Ona dzierga,wyszywa,haftuje,szyje taka zdolna:-D Na szydełku piękne firany,serwety,serwetki,bluzki... córce suknię ślubną wyszydełkowała;-) Taka dusza artystyczna,a i do kabaretu należy i kiedyś do chóru... X Imuś jak wnusia się sprawuje?? Marysiu Dobrego dnia wszystkim.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Jedyneczko No masz ci los! Tak się załatwiłaś :( A nie mogłaś poleżeć w ciepłym łóżeczku?! Zdrówka Ci życzę Mecz... Prawie cały przesiedziałam w... szklarni, przy pomidorach :) :) :) U nas pogoda wczoraj była w miarę, za to dzisiaj pada i jest chłodno Mieliśmy wczoraj bardzo miłego gościa... Wnuczka wpadła w odwiedziny do dziadków :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś cześć:-) Uciekłaś do szklarni przed meczem:-D Powiem szczerze,że dużo mnie też nerwów kosztował. X Wnusia była w odwietkach:-D to znaczy,że ma się dobrze... Pozdrowionka pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jedyneczko Uciekłam nie tyle co przez nerwy ale przed własnym mężem :D Jakie on wydaje z siebie dźwięki...:O Klaszcze,wrzeszczy...ekhm...wyzywa Nie chce mi się tego słuchać,to biorę nogi za pas :D Wnuczka ma się dobrze.Je za dwoje :D Ale to dobrze :D Globusiku Gdzie żeś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Zapraszam na kawkę, Globusiku nie strasz:-( Mam nadzieję,że nic złego się nie stało... X Ime :-D uśmiałam się,wszystkie chłopy które oglądają mecze gadają do telewizora :D ba,ja sama mam wiele wskazówek i to często w nieparlamentarnym słownictwie:-D Mój zgredzik nie ogląda,to nie jego bajka;-) Imuś znam pracę przy truskawkach.Ale ,że Ty masz w zasięgu całą plantację??Robisz przetwory z truskawek? Ja trochę mrożę,ale tak naprawdę symbolicznie. Dzisiaj zostawiam Wam czereśnie moje ulubione owoce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Nie piłam wczoraj kawy ale to nie moja culpa:) walczyłam z kafeterią. Limit czasu był przekroczony i połączenia nie było.Wyobrażacie sobie jaka byłam wku.......ona!!!! Nic to było minęło. x Dzisiaj zasiadam do kawy i delektuję się każdym łykiem. x Ime Wnusia już przeciera dróżki do babci:) jeszcze ciut czasu i będzie przychodzić w odwiedziny sama. Dobrze,że chętnie je :) rodzice nie mają problemu. x Jedyneczko widzę,że pokonałaś gorączkę i jesteś na chodzie.Waleczna Babka z Ciebie. Mnie również kaszel odpuszcza. Nigdy więcej nie zaniedbam swojego zdrowia. x U mnie pogoda pochmurna i chłodniejsza. Coś tam kapie z nieba ale trudno nazwać to deszczem:) x Dobrego dnia i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku👄 Witaj:-) Moja choroba przeszła do historii choroby;-) Oby Twoja też.... Zaglądam w kalendarz,połowa miesiąca:-( U mnie na razie Globusiku słonecznie,ale zapowiadają opady. Niech pada,mnie tam wsio rawno:-D Dobrego dnia życzę Ci.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Jedyneczko Dziękuję za czarną :D Co do truskawek powiem Ci tak... Odkąd mój mąż zakopał mi 100 słoików przetworów(były to czasy,gdy ostro pił)...mam głęboko w poważaniu robienie czegokolwiek,co wymaga pakowania w szkło :D Na czereśniach byliśmy w sobotę u moich rodziców Zerwaliśmy cztery koszyki... I jak moja męża ma ochotę,to niech je sobie zawekuje ;) :D Ależ jestem złośliwa :O Globusiku Trochę młodzi mają problemu,bo wnuczka jest ciągle głodna :D C nie wyrabia z produkcją mleka :D Brakowało im trochę wózka ale podrasowałam stary ,Juniora...i mała zasnęła w nim jak aniołek :D Wczoraj wreszcie przyszedł zamówiony,nówka,nie śmigana :D Jakie cztery kółka robią teraz dla maluszków :O Ucieszyło mnie jedno zdanie w Twojej wypowiedzi...:D "Nigdy więcej nie zaniedbam swojego zdrowia" Trzymam za słowo :D ;) Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie na przedwieczornej herbacie. x Tyle napisałam, tak się starałam iiiiii diabli wzięli. x W związku z powyższym do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na herbacie :D Globusiku Jak widzę,pech Cię nie opuszcza ;) Przesyłam Ci trochę szczęścia ❤️ Jedyneczko Pisałaś o nożycach do trawy... Możesz napisać coś o nich więcej? Jak Ci się sprawują... Zamierzam kupić akumulatorowe na rączce a wybór jest strasznie duży ;) Tyle wiem,że czas pracy ma znaczenie Miłego wieczoru babki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Syn zdał prawo jazdy, za 3 razem. Cieszy się bardzo a ja z nim:) Ime cieszę z Tobą, że wnusia Cię odwiedziła. Globus nie denerwuj się, że nie ma zasięgu internetu. Tak bywa, a jak to się ma do wieczności? Nic to- jak mawiał Zagłoba... Jedynko ,pozdrawiam. Dziewczyny , wiersz przeczytałam tylko młodemu( synowi) "Życie jak z bajki" Leżę sobie w hamaku I słucham śpiewu ptaków, Garść kwiatów, szum strumyka i moja wdzięczność do nieba pomyka. Dzięki Ci Boże za łaski Twoje I dzieci moje. Za małe radości i kawałek chleba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Zapraszam na spotkanie przy kawie. x Marylko Dzięki za wiersz, piękne słowa, dają do myślenia. Gózeczku ratulacje dla syna. Zdany egzamin za 3 razem to sukces. Masz rację nie ma sensu się denerwować małymi sprawami!!!! x Imuś dzięki za paczuszkę ze szczęściem , rozpakowałam ją .Szczęście choć ulotne będę ściskać w dłoni i nie pozwolę aby mi umknęło. Wczoraj napisałam do wnusi,że w nowym wózeczku będzie będzie bardzo wygodnie i spanie będzie długie i spokojne. x Jedyneczko szkoda,że nie mogę zobaczyć artystycznych prac T. Uruchomiłam wyobraźnię wyobrażam sobie jakie są piękne. x U mnie słoneczny ranek. Pozdrawiam i dobrego dnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
hop hop , liściku gdzie jesteś??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku;-) Dzięki,że otworzyłaś;-) Jestem na kawie,dzięki bardzo.Rozumiem Twoją złość:-( U mnie natomiast leje,całą noc i teraz,ale bardzo ciepło. Marysiu to brzmi jak modlitwa,bardzo ładnie. Pisz więcej;-) Gratulacje dla S jest z czego się cieszyć.W dzisiejszych czasach jak żyć bez prawka??? Imuś jestem z nożyc bardzo zadowolona.Mam z Gardeny to dobra firma,czas pracy 90min./ca. 1400m Na moje skalniaki,aż nad to.Od zakupu jeszcze mi się nie rozładowała. Bateria jonowo litowa w komplecie nożyce do trawy i do żywopłotu.Dodatkowo można włożyć wysięgnik i wtedy nie trzeba się schylać.Ale ja się schylam;-)Bardzo polecam.Przydatna w miejscach niedostępnych dla kosiarki.Ma komfortowy uchwyt z regulacją kątową. Moja ulubiona zabaweczka;-) Zaraz idę na malowanie do fryzjera. Przyjemnego dnia pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Marysiu Piękne to opisałaś :D Szkoda,że częściej nas nie uraczasz taką poezją ;) :D Gratulacje dla syna :D Ja też zdałam z 3 razem.Junior mi przyniósł szczęście bo byłam zmuszona zabrać go na egzamin,wówczas ;) Globusiku Ależ nie ma za co :D Trzeba się dzielić z innymi szczęściem :D Jedyneczko Umiesz zachwalać towar :D :D :D Poszukam tej,o której piszesz... Chcę kupić też nożyce mamie na urodziny ;) Koniecznie z rączką bo mama jest po przeszczepach dwóch bioder i kręgosłup ma cały poharatany :( Babki...wysłałam Wam @ Miłego dzionka ❤️ ...a czy Marysia ma @ ? Może mi któraś podesłać? O ile Maria się zgodzi oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babciu Ime ❤️ Ale niespodzianka,Ty to potrafisz:-D Cud malinka,prześliczne oczęta,a jaka już duża;-) Ja też chcę taką!!!Niech rośnie zdrowo❤️ Dzięki serdeczne👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko He he :D Ale ona taka duża na tym zdjęciu wyszła... W rzeczywistości jest taka maleńka,że strach ją na ręce brać :O Ja zawsze biorę ją w beciku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zapraszam na kawę. Mam do Was pytanie.Gdzie jest 15 dni czerwca??????? nie zauważyłam ich:( x Ime Bardzo , bardzo dziękuję. Chciałoby się aniołka tulić i tulić .Piękne czarne oczy mogą zauroczyć. Dziękuję. x Jedyneczko Czytam o nożycach, bateriach i dla mnie to czarna magia. Dla Ciebie i Ime nie ma rzeczy niemożliwych. U mnie wczoraj była burza ale taka grzeczna:) w końcu popadał solidny deszcz. x Przede mna dzisiaj wyzwanie.Zakupy. Nie lubię ale muszę:) x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ,witam i zapraszam na kawkę. Globusiku jak się spało??? Ja jednym ciągiem bez kaszlu,za to jak się obudziłam:-( Ale już ok. Imuś :-D pewnie jest tak jak mówisz,ale oczęta ma takie duże... śliczne...sprawdzę jeszcze raz:-D Byłam dzisiaj na bazarku,zrobiłam zakupy mamie. Dziwna sprawa,rzodkiewki nie było,mówią handlowcy,że już nie ma... Jak to??? .... Imuś czereśni to Ci zazdroszczę:-D na naszych drzewach może za dwa tygodnie dojrzeją. Pozdrawaiam Was cieplutko. Do uzdrzeni. Mecz o 21 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ime Marysia na pewno się zgodzi ale podpytam ją. Mam jej adres więc Ci wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku U mnie wczoraj też solidnie popadało. 15 dni czerwca,to po prostu jakieś oszukaństwo:-( X Globusiku sesję mam... Nic nie mówię,żeby nie zapeszyć:-D Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Zaspałam :O Co prawda obudziłam się przed 5-tą ale nie chciało mi się wstawać ;) Globusiku Masz rację :D Czerwiec zleciał nie wiadomo kiedy :D U nas lało w nocy i to solidnie.Teraz zapowiada się na burzę :O Poczekaj na mnie! Pomogę Ci nieść siaty z zakupami :D Jedyneczko Mam nadzieję,że kolor oczu,wnuczka odziedziczy po córce i babci :D Obie mamy właśnie takie ciemne,zięć ma szare ;) Za dwa tygodnie to będę pewnie zrywać następną turę czereśni ;) Mamka ma trzy drzewa tych owoców i różne odmiany ;) Mecz... Chyba dam dyla :D Co to za sesja? Zdradzisz rąbek tajemnicy? ;) Pozdrowionka dla Marysi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie zapraszam na kawę. Mam wrażenie ,że dzisiaj jest sobota. Nie ważne jaki dzień , ważne ,że jest kawa. x Oczywiście mecz oglądałam.Przewidywałam remis tyle ,że 1:1. x u nas pada bardzo potrzebny deszcz. Mam zaplanowaną robotę /syzyfy/ czekam aż kawa poderwie mnie do życia. x do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×