Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry,witajcie. Globusiku dzięki za kawkę,pewnie,że mam ochotę:-) Marysiu bądź dzielna,musisz czekać,nie masz innego wyjścia:-( Bądźmy dobrej myśli. Będziemy razem z Tobą❤️ Upały na chwilę ustały. Spałam dzisiaj jak zabita,jednym ciągiem:-D W pokoju temp. z 28 spadła do 21,da się żyć:-) Imuś wybieram trawy te najpiękniejsze;-) Moja zabawa w ogródku zaczęła się trzy sezony tamu. Uczę się. Zaraz idę do fryzjera na strzyżenie.Wam też tak szybko te włosy rosną???:-D Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już z powrotem. Teraz mam dobrze;-)Studencik w zasięgu ręki,pracuje u nas... M spokojniejszy,ma komu dyrygować:-D Żartuję....S bardzo nam pomaga. X Globusiku jak tam wizyta u dentysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Spóźniałam się na kawę bo zbliża się koniec miesiąca i przy rachunkach trzeba było posiedzieć ;) Marysiu Jak miło,ze wpadłaś ❤️ Wiesz,trochę się człowiek jednak zawsze martwi ;) Nie rozumiem tylko,dlaczego biopsja mogła się nie udać... Też miałam robione na guzie tarczycy i wszystko udało się za pierwszym razem Niepotrzebny stres dla Ciebie 5 lipca mam termin u onkologa,przekładany z resztą przez szpital trzy razy :( Trzymam za Ciebie kciuki Jedyneczko Na pewno masz piękną kolekcję traw i jeszcze cały czas dosadzasz Pokażesz efekty? ;) Ja boleję nad szklarnią 😭 Po ostatnim gradobiciu ma pełno dziur :( Grad wielkości małej śliwki poniszczył również rabarbar i inne rośliny :( Moje włosy po przefarbowaniu z czarnego na blond,zupełnie przestały rosnąć a kiedyś rosły jak szalone Ale wiadomo,coś za coś ;) Globusiku A Ty co sobie robiłaś u kosmetyczki? Uśmiałam się...;) Trawa to ta,co rośnie na łące :D Jak zębula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie gaduły. x Imuś koniec miesiąca i pół roku za nami. Nad tm ubolewam.:( Znowu miałaś pogrom w szklarni. To niesamowite i niesprawiedliwe. Wkładasz w nią tyle serca i pracy.U mnie na szczęście burze które przechodzą są bardzo łagodne. Imuś u kosmetyczki korygowałam brwi i zrobiła mi oczyszczenie gęby:) przede wszystkim potrzebowałam relaksu. x Dziewczyny wczoraj robiłam prześwietlenie leczonego zęba. Następna wizyta u dentystki 12-go lipca. Do tego czasu mam chodzić z włożonym lekarstwem.......oby nie bolało , bo nie powinno. x Jedynezcko wszystkie trawy obejrzałam na zdjęciach. Są rzeczywiście bardzo ładne. One się szybko rozrastają. Na mnie też czeka i zaprasza fryzjerka:). Włosy rosną szybko ale wtedy kiedy są krótkie. Jeśli czeka się na odrost na długie jest zupełnie inaczej:D Robiłam jedną próbę i nic z tego nie wyszło. Nasz Junior również ściągnął do domu. Jeden egzamin pozostał na .....po wakacjach:) Szczerze mówiąc myślałam,że będzie gorzej. Nauka i miłość nie idą w parze wiadomo:D x Marylko nawet nie myśl ,że może być coś nie tak. Tak mówi mi moja intuicja. x U mnie dzień z deszczykiem , takim spokojnym. x Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Dzień dobry ☺️ Aromatyczna kawa wita Was Zapowiada się słoneczny dzionek Zapraszam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imuś dobrze, że obudził Cię kogut. Bardzo chce mi się kawy. Dzięki. Jestem jakaś przymulona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) Dzięki za kawkę aromatyczną;-) Co tak wcześnie? Pewnie szybko spałyście:-D Imuś jak trawy wyrosną,to zrobię dokumentację;-) Globusiku:-D mojego studencika miłość napędza,mobilizuje... Koleżanka P jest bardzo pilną uczennicą,dostaje stypendium naukowe,kujon:-D Studiuje informatykę na polibudzie. X U mnie zapowiada się upał. Zabieram się za robotę. Czerwiec nam uciekł:-( Marysiu wpadaj na kawkę,aromatyczną;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jedyneczko No jak to... To Ty masz już u siebie lipiec? :O ;) :D Wcześnie bo Globusik trafił z tym kogutem :D :D Dwieście metrów dalej,sąsiedzi mają kurki i koguta Jak mnie wnerwia ten gość :D ;) Zdążyłam już kotłownię posprzątać A że piec miałowiec...wyglądam jak kocmołuch :D Odpaliłam karchera i poszło ciut sprawniej :D Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Przygotowuję dużo kawy. Szykuję mi się goście również kawowi. Wystarczy dla wszystkich więc śmiało zasiadamy do stoliczka. x Imus Pewni właściciele kogutów dostali mandat za to ,że przeszkadzali sąsiadom. Efekt końcowy to ....koguty wylądowały w garnku.:( Plis daruje życie biedakowi. Przecież dobry kogut musi piać:) x Jedyneczko Zacznij dzień od kawy:) x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kogut sąsiadów chyba był na tym topiku,przeczytał moje skargi na niego i...dzisiaj nie piał :D Globusiku Mój teść mawia...dobry kurk nigdy nie jest tłusty :D Dobry kłyrk nigde nie je tłesty :D A że,teść waży jakieś 50 kg i ma 10 dzieci...pasuje jak ulał :D Jedyneczko Patrząc na pogodę w tv,wiem,że u Ciebie upały U nas tylko 18 stopni Wczoraj byłam z C na zakupach Młoda mama kupiła ubranko do chrztu,który odbędzie się 10 lipca :D W związku z tym,musimy się z M pofatygować do księdza po zaświadczenie,że jesteśmy...wierzący Marysiu Spokojnego dnia,babki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Dziewczyny. Zapraszam na oryginalną kolumbijska kawę. Jest bardzo smaczna. x Imuś kibicowałam jednak nie do końca. Zasnęłam:( w radiu słucham opinii kibiców. Mimo przegranej dziękują drużynie.Walczyli do końca. x Mam dzisiaj pracowity dzień. Skompletowana rodzina będzie jutro na obiedzie:) x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Globusiku kawa wyborna:-) Dzięki. Usnęłam podczas meczu,obudziłam się na karniakach:-D Nasi chłopcy pięknie zagrali na tych mistrzostwach,z podniesioną głową mogą wracać do domu.A my powinniśmy być dumni z takiej drużyny...takie moje zdanie:-) Kapuśniaczek u mnie z nieba pada,żeby tak można go było podregulować....Jest parno i zapowiada się trójeczka z przodu:-( Imuś tak czytam i dumam 10 dzieci??? A jak to wykarmić tyle,ubrać itp... Globusiku mów proszę,skąd masz tą kawę!!!;-) Dobrego dnia babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźniona ale jestem ;) Globusiku Skąd Ty tą kawę wytrzasnęłaś :D Smakuje wybornie,dziękuję 👄 Zasnęłaś na meczu?! :O :D O! Jedyneczka też! Czy wyście ten mecz razem oglądały? :D Co tam pichcisz dobrego,Globusiku? Jedyneczko Nie dumaj tyle bo i tak nic nie wydumasz ;) Teściowie dużo rzeczy dostawali po krewnych Ubrania,meble itd. Ktoś niedawno określił ich jako...stary filozof i stara lisica ;) No cóż,trafił w samo sedno Ile mi rzeczy poginęło w ciągu tych lat... A znajdowałam je u teściów... I tyle w temacie U mnie trochę cieplej,wczoraj popadało Zapowiadają burzę z gradem Oby nie :O Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Dziewczyny. x Cieszę się ,że kawa smakuje. Mój Senior włóczy się po świecie, to on zrobił wszystkim taki prezent. Uwierzcie mi ,że kawa zupełnie inaczej smakuje. Babki paczka jest dość duża wystarczy nam na dłużej:) Moja rodzina jest skompletowana. W poniedziałek wszyscy jadą na urlop , plus dwa psy:D x Jedyneczko Mimo,że nie jestem fachowcem to grę naszych piłkarzy oceniam bardzo wysoko. Z otwartym serduchem czekam na ich powrót. x Imuś w końcu nie wiem czy mecz obejrzałaś do końca , czy .....dusiłaś komara tak jak ja:) x U mnie dzisiaj gorąco. Nic to, taniec w kuchni mam za sobą. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Gdzie mój list!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Idę szukać listu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mecz oglądałam do końca i z wrażenia nie mogłam zasnąć . Dobrze nasi grali, brawa dla nich. Poprostu tym razem więcej szczęścia mieli Portugalczycy. W niedzielę wyjeżdżam do córki. Dziś się przeprowadza, zabieram wnuka, który u mnie mieszka, do niej na tydzień wakacji. Będę pilnować czwórki wnucząt przez tydzień . Potem córka bierze urlop. Będzie wesoło:) Dobrego wekendu dziewczyny i do zobaczenia póżniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Od wczoraj poczta nie wysyła postów. Być może ,że dzisiaj będzie to samo. x Jestem z kawą. Zaprazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nic z tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Udało się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko u Ciebie duże zmiany. Powodzenia na nowym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Witaj Globusiku,Marylko,Ime. Kawa pyszna Globusiku,fajnie ,że duża paczka;-) Marysiu zazdroszczę Twoim wnukom:-D Będzie się działo... U mnie upał,skwar dwie godziny temu brałam prysznic,ale nadal jestem mokra:-( Ponoć ostatni dzień. U nas też zmiany.K od poniedziałku idzie do nowej pracy,złożył wypowiedzenie ponieważ dostał bardziej korzystną propozycję. P na wczasach we Wrocławiu ,a my z M na stanowiskach. Imuś ,a Ty na plażę się nie wybierasz??? Miłego,dobrego i spokojnego dnia babaki;-) Oby nam szlaban znowu się nie zamknął:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie Urok kafeterii niezmiennie wkurzający :D Globusiku Pytałam o nazwę kawy :D Mecz obejrzałam do końca i jeszcze dyskusję potem :) Nasi grali wspaniale! Tylko szczęścia w karnych zabrakło Ale miny Ronaldo...? Bezcenne :D Jedyneczko Ukrop u Ciebie taki,że współczuję... Nad morze pewnie bym i chciała,tylko ktoś siostrę musi zawieść na pociąg,padło znowu na mnie Poza tym,jutro aura się ma psuć,więc z szumu fal nici :( Marysiu Tobie życzę...spokojności ;) Przy tylu dzieciach jest co robić ;) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wstawajcie i na kawę przybywajcie. x Jak Wam minął weekend??? Mój był rożny różnisty:) troszkę pracowity , troszkę leniwy:) x Ime Pytasz o nazwę kawy. Mam przed sobą opakowanie i piszę tak jak napisano......Juan Valdez ,qourmet-selection organiko i to wsio.:) x U mnie chłodniej.Rodzina pojechała na urlop, oby mieli troszkę słońca i ciepła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku:-) Dzięki za Juan.....;-) W wekend Globusiku było różnie,tak jak i u Ciebie. W sobotę smażalnia,wczoraj wreszcie było czym oddychać i syzyfy wykończone;-) Pokój wychłodziłam,to najważniejsze. S wrócił z Wrocławia,tyle emocji,wrażeń,a nawet przygód.Opowieści nie było końca,późno poszliśmy spać. A teraz roleta w górę i czas się zabrać za robotę. Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×