Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. Cześć Globusiku.Kawa jak nic i mnie postawi na nogi:-) Oczywiście mecz oglądałam,chociaż M proponował mi film na dwójce Krzyżacy, tam na pewno wygramy -mówił:-D Sportowe,wielkie widowisko trzymające w napięciu od początku do końca... W 52 minucie zjadłam Grześka z nerwów,potem w 72 :-D Nie dało by się inaczej dotrwać:-D Po prostu te mistrzostwa w biodra mi pójdą:-( Imuś sesję mam razem ze Studencikiem:-D Solidaryzuję się z nim;-) X Pozdrawiam Was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Kawka... Dziękuję :D O dziwo Ime też siedziała wczoraj przed telewizorem :O Tyle okazji mieli biało-czerwoni... Ale remis też dobry :D U mnie leje,padało całą noc Chciałam do ogrodu ale w taką sikawkę,chyba sobie podaruję ;) Jedyneczko Solidaryzuj się Popieram :D ;) Globusiku Co tam za syzyfy masz...? ;) Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Dziewczyny. Ranek spokojniejszy. Zapraszam na kawę. x Wczoraj cały dzień padało. Było spokojnie bez burz. Deszcz był potrzebny więc za dużo go nie ma. Jak u was?? czy szczęśliwie minęły nawałnice.Słucham wiadomości i jestem przerażona . x Imuś moje ...syzyfy... to ogarnąć mieszkanie i takie tam rożne drobne sprawy które trzeba było zrobić. Nie mogę zrobić prania.Tyle wilgoci w domu,że nic nie schnie. x Jedyneczko jak u Ciebie???? spokojnie?????? x Marylko zapewne masz zalaną drogę:) x Miłego spokojnego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku. Dziękuję za kawkę. Jestem zrozpaczona.To co ujrzałam dzisiaj... Piękna aleja u mojej mamy na Osiedlu nie istnieje. Drzewa 😭prawie wszystkie leżą. W jednym z bloków zerwało dach,ogromne choinki wyrwane z korzeniami,jedno wielkie pobojowisko.Wygląda to tak jak by trzęsienie ziemi było. Straż pożarna wyjeżdżała może ze sto razy. W niektórych dzielnicach,wsiach ludzie nie mają prądu. Od rana i wczoraj do późna pracowaliśmy,wszystkie agregaty wypożyczone,a nawet te które miałam na sprzedaż,pożyczyłam ludziom,niech korzystają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jedyneczko Oj,działo się w Polsce wczoraj :O Musicie mieć okropny widok...:( U mnie też wiało mocno ale wiatr nie narobił aż tak szkód jak u Was Dobra z Ciebie duszyczka,pomagasz ludziom Mam nadzieję,że dzisiaj się to wszystko uspokoi Tym bardziej,że robię dzisiaj za kierowcę Wiozę rodziców na wesele Globusiku U Ciebie widzę było spokojniej... Marylka pewnie ma niezłe błocko :O Spokojnego weekendu Wam życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś cześć:-) Fajnie,że się odezwałaś,całe szczęście,że Was żywioł oszczędził. Widok nie ciekawy:-( K wczoraj nie dojechał pociągiem do domu z pracy.W połowie trasy pociąg stanął. E wyjeżdżała po niego.Powalone drzewa na torach. Imuś ,a Ty nie na weselu??tylko jako kierowca;-) Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jedyneczko :D Nie,ja nie na weselu ;) Córka sąsiadów wychodzi za mąż... Sąsiedzi są rodziców,ja już tam nie mieszkam ;) Ale nie mieli wczoraj fajnego polterabentu ;) Lało,grzmiało,wiało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Ime nie ciekawie. Klienci dzisiaj brali agregat,córki wesele.Tam w promieniu 20 km. nie ma prądu.Zrozpaczeni. Torty itp... Słupy wyrwane:-( Energetycy robią co mogą,ale za dużo tych uszkodzeń. Martwi mnie dzisiejszy wiatr i pędzące chmury.W każdej chwili może się powtórzyć sytuacja z wczoraj. Bądźmy dobrej myśli. Pa. Do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hejj x Jedyneczko jestem w stanie wyobrazić sobie ten krajobraz po bitwie. Smutne ob razy. Pogoda oszalała. Jakby mało było codziennych kłopotów:( Ja jestem po prostu wystraszona, choć na szczęście nie przeżyłam takiej nawałnicy.Oby nigdy mnie nie dopadła. x Imuś u Ciebie na szczęście było spokojniej. W ubiegłym roku za to cały wysiłek w szklarni poszedł na nic.Deszcz był potrzebny więc czas jakiś nie będziesz podlewać. x U mnie dzisiaj mimo zapowiedzi deszczu nie ma i burz też. Jest natomiast dużo wilgoci.Czuje się to nawet w mieszkaniu. x Spokojnego wieczoru wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Czas na poniedziałkową kawę. x Co u Was słychać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku:-)Dzięki za kawkę. Co słychać??? Ano wywóz śmieci dzisiaj:-D Studencik w nocy przysłał SMS,że kolejny egzamin w zerówce zaliczony:-) Aż mi się lepiej spało:-D Został już tylko jeden,ale w obowiązującym terminie.... Globusiku dzisiaj może być powtórka piątkowej wichury. Są ostrzeżenia meteo.Aż mi się włosy jeżą na głowie:-( Trzymajcie się Będziemy w kontakcie;-) Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Kawa czeka .Zapraszam. x Miałam wczoraj zabiegany dzień. Dzisiaj będzie spowolniony za sprawą deszczu. Pada i szaro za oknem. Gratulacje dla studencika. Juniorek również walczy.Szczerze mówiąc jakoś nie żyję egzaminami. Wyłączyłam się i dobrze!!!! co ma być to wiadomo,że będzie. Jedyneczko burze na szczęście osłabły. Słyszę natomiast o nadchodzących upałach. Nie jestem z tego powodu szczęśliwa. x Imus czemu tak cichutko u Ciebie??? x Spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witaj Globusiku.Dziękuję za kawkę. U mnie jeszcze nie pada,ale jest ciemno:-( Nie mogę się rozbudzić. Nawałnice wczoraj przeszły na południu Polski,współczuję bardzo ludziom,których to spotkało. Imuś,co u Ciebie?? Cichutko;-) Dobrego dnia koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jedyneczko i Globusiku U mnie cicho? :O Wrze tak,że aż gwizdek czerwony :D Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami... Wraz z Juniorem,zastanawiamy się co będzie robił w wakacje Dostał propozycję od męża...pójścia do pracy na pierwszy miesiąc Z pracownikami krucho M się zastanawia nad zatrudnieniem Ukraińców z urzędu pracy :O Z kasą też nie najlepiej :( Jedyneczko Gratulacje dla studenta :D Globusiku Od wczoraj też nadrabiam syzyfy ;) Marysiu Jeszcze przed chwilą świeciło słonko,teraz zaszło za chmury Spokojnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witajcie,zapraszam na kawkę. Imuś rozumiem Cię. Mój studencik też do nas dołączy. Na temat bezrobocia nie będę strzępiła sobie języka:-( Globusiku mecz zaliczony;-) Ja to w radyjku słuchałam i bujałam się na huśtawce:-D Upalny dzień się zapowiada.... Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko, witaj Imuś x Nie lubię wychodzić przed wypiciem kawy. Dzisiaj było inaczej. Dopadam więc do kawy i piję, piję i ciągle mało. Jedyneczko popracowałaś ze szlabanem ale się udało. Dzięki. Mecz też zaliczyłam , ale bardzo się denerwowałam. x Imuś Słowo bezrobocie źle na mnie wpływa. Kto chce pracować zawsze znajdzie zajęcie, ale po co ? najlepiej czekać na rożnego rodzaju zasiłki.Imuś szkoda słów:( Syzyfy po woli odpycham od siebie, końca jednak jeszcze nie mam. Dzisiaj planuję umyć okna. x Dobrego dnia i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-) X Domyślam się,że na badania chodziłaś na głodnego... Jakież tam syzyfy u Ciebie???Masz jak w pudełeczku,czyściutko... Odpoczywaj Globusiku,upał,nie rób nic;-) Dobrego dnia Globusiku. Imuś Twoja kawa stygnie:-( Marysiu co porabiasz?Wypij z nami czarną;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko Jedyneczko Już siorbię kawkę,dziękuję :D Globusiku No właśnie...byłaś na badaniach? ;) Wczoraj dałam sobie czadu i dzisiaj ledwo chodzę...:( Pozbywałam się trawy ozdobnej Mozgi trzcinowatej Jest tak ekspansywna,że wrosła w agrowłókninę i grys Mam taką okrągłą rabatę przed wejściem do domu I za nią się właśnie biorę Wykopałam już tą trawę(swoją drogą,to korzenie chyba rosły aż w piekle) I tak po kawałeczku wybierałam te kamyczki Dzisiaj druga tura.Junior jest w domu,to mi pomoże :D Komu w drogę,temu łopata :D Miłego dzionka,kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny BINGO:) już jest OK uzupełniłam brak kawy . Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś cześć:-) Obejrzałam sobie tą trawę. Ole wielgachna:-) Mnie się podoba. Zachłanna taka jestem na te roślinki,na Rodos nie ma już miejsca na sadzonki,a ja ciągle czuję niedosyt:-D Robota mnie też czeka,pielenia mam ,oj mam dużo:-( Najbardziej lubię podlewanie;-) Miłej pracy Imuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wszystkim. Zapraszam na kawę póki bardzo nie grzeje:) x Imuś podejrzałam trawę na zdjęciu, wygląda na bardzo silną i szybko się rozsiewającą. Wyobrażam sobie ile sił zużyłaś żeby ją zlikwidować. Podobają mi się jej kwiaty. Zawijam rękawy i będę Ci pomagać. x Jedyneczko na pielenie chyba za gorąco. Jeszcze ciut poczekaj. U mnie już grzeje solidnie. Aż takiego skwaru nie lubię. Ja jestem etatowa narzekaczka:) tak źle i tak nie dobrze:) x Pozdrawiam i dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku:-) Piję z Tobą kawkę,dzięki. Skwar taki jak u Ciebie:-( też nie lubię,no chyba,że nad wodą;-) Popieliłam Globusiku,nie do końca,ale widać:-) Akurat miejsce było w cieniu,a wczoraj nie było aż tak gorąco. Załapałam opaleniznę przy okazji;-) Imuś ja zajadam już swoją kiszoną rzodkiewkę:-D Muszę przyznać ,że w smaku niezła,tylko kolor brzydki. Globusiku Tobie słoiczek podrzucam;-) Zabieram się za robotę. Znowu koniec miesiąca się zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Upał upał upał :D Globusiku Wyobraź sobie,że tą trawę mam w ...4...miejscach ;) Nie literach :D Czuję wszystkie mięśnie,jakie posiada człowiek :D Dziękuję Ci za pomoc ❤️ Jedyneczko Masz podobnie jak ja :D Również mam niedosyt,jeśli chodzi o rośliny Rzodkiewki też podgryzamy ;) Piszę sobie do Was i musiałam przerwać bo telefon ze szkoły... Junior miał być na galowo a poszedł jak na plażę...słowa jego wychowawcy :O Co ja na to poradzę,że jaki ojciec taki syn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej po poludniu. x Imuś ale się uśmiałam ze stroju Juniorka. Wiesz co ten facio - Pan nauczyciel chyba ciut przesadził. W taki upał chce wbić młodzież w ...galę....:D Juniorek wygrał ha ha:) Mam nadzieję,że wszystkiej trawy nie wywalisz bo jest bardzo ładna. x Jedyneczko wykorzystałam wczorajszy chłodniejszy dzień i umyłam okna. Jestem z siebie bardzo zadowolona. Czuję,że Ty też masz satysfakcję z wypielonego ogrodu. Bardzo dziękuję za rzodkiewkę. Przegapiłam jak podawałaś przepis na kiszenie. Prawdę mówiąc nigdy kiszonej nie jadłam i nie słyszałam ,że tak można robić. Nic to pojem już gotowej:) x Przyjemnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku Też się uśmiałam :D ...bo...pan wychowawca chciał,żebym przyjechała do szkoły z ubraniem...a ja na to,że nie mam czasu,w firmowych papierach siedzę... Pan B. przyjechał po ubranie osobiście :D :D :D Trawę wywaliłam całą,choć jest tak trudna do wyplenienia,że będzie w pewnych miejscach odrastać Mi się bardziej podobają trawy pampasowe ;) Do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×