Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witajcie. Zapraszam na przywitanie dnia przy kawie. x Ime Ha to dobre:) a cóż za uroczystość była ,że ... belfer... tak zajadle walczył o galę:) Biedny Juniorek musiał się pocić:) Imuś jednak trawa musiała opuścić ogród. Zaraz będę szukać tej o której piszesz. Ciągle coś zmieniasz i ogrody pięknieją. Na odległość ale pomagam Ci. x Jedyneczko rolet nie podnoś bo bardzo gorąco nich chronią przed słońcem. Wpadaj na kawę. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-) Wpadłam na kawę,dzięki. Rolety muszą być w górze,bo ludzie wejścia nie znajdą:-D No jakoś przemęczymy się.Jeszcze daję radę,najgorsza nocka... Imuś:-D Przez wakacje zapomnicie o incydencie :-D Dzisiaj dzień galowy;-) Lecę do piekarenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko czekam na rogala:) x Ime trawy pampasowe są sliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku jestem z rogalem;-) Do tego pachnący kompot z truskawek;-) Ime przeoczyłam Twój wczorajszy wieczorny wpis:-) Teraz zrywam boki:-D Może Junior wierszyk mówił przed wielką publiką? :-D Pan B :-D no cóż.... Mój studencik dzisiaj zjeżdża,wakacje.... Taki jeden malućki przedmiocik;-) na wrzesień został...nawet nie egzamin,tylko zaliczenie,PAN się uwziął na wszystkich:-D i pogonił... Imuś wpadaj na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Dzień dobry dziewczyny Mieliśmy ciężką noc Potem napiszę więcej Teraz pozwolicie, że podelektuję się kawą ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ponownie Globusiku To było pożegnanie III klasy gimnazjum Ale Junior nawet wierszyka nie klepał Po prostu...był Pan B, miał też wychowawstwo u starszego syna Ponoć zdziwaczał i zrobił się z niego służbista ;) No cóż...pewnie brakuje mu żony,rodziny bo jest sam Jeśli chodzi o ogród to robię również obrzeża trawnikowe eko bord Jedyneczko Studencik ekhm...jakkolwiek to zabrzmi ( :D ;) ) na pewno zaliczy No i teraz o ciężkiej nocy :( Wczoraj od po południa bratowa M miała jazdę ze swoim alkoholikiem Przyjechała do mnie na rowerze bo jej M ukradł jej kluczyki od auta i jeździł po pijaku :O Ona wszystko przed nim chowa bo łajza nie pracuje tylko chleje Wieczorem przychodzi sam delikwent do nas...że coś mu się stało w rękę i żeby z nim jechać na pogotowie Okazało się,że spadł z własnego dachu bo chciał zawiesić antenę,którą bratowa właśnie zdjęła,żeby on nie mógł patrzeć całymi nocami na telewizor Ręka złamana a że delikwent był pijany,lekarz kazał mu się stawić rano do szpitala Nie mam słów do szwagra,żal mi jego żony To ona postawiła dom,ciężko pracuje w ubojni od 4 rano Mają dwoje dzieci Żem się rozpisała :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha :) No dobraaaa... Jednak jestem na kawie a Wy dalej śpicie :) :) :) Zostawiam dzbanek z parującym płynem i idę lulu :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Kawa czeka. x Imuś jak Ty dajesz radę:( po pomoc rodzina idzie do Ciebie. Biedna ta kobieta. Jest osaczona przez faceta którego trudno nazwać mężem. Sytuacja bardzo trudna. Mimo Twojego zaangażowania nie wiele możesz zrobić. Imuś z tego co zrozumiałam to przed Tobą długa droga. Siostra mieszka daleko.Do licha czy nie mogliby przyjechać innym środkiem lokomocji. Chce się być wygodnym kosztem innych. Trzymam kciuki za szczęśliwy dzień, wracaj do nas❤️ x Jedyneczko za kompot i rogalika dziękuję. Na upały bardzo dobre. Przybywaj na kawę. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku,dzięki za kawkę. Śpij słodko Imuś ...wiatraczek podstawiam;-) Odpocznij od wszelkich trosk.... A goście to na długo ? :-D Globusiku dajesz radę??? Ja wymiękam:-( Tropikalne upały:-( Zostawiam schłodzony arbuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Trochę pospałam ;) Globusiku Wiem,że mimo zaangażowania,nic nie mogę zrobić Mogę jedynie podpowiedzieć,pokierować...miałam podobną sytuację Byłam po siostrę ale nie tak znowu daleko ;) Tylko do Gdańska Ona mieszka w Kr i uważam,że trzeba sobie pomagać,ot tyle ;) Jedyneczko Dziękuję za wiatraczek,przydał się :D Goście przybyli na tydzień ale są u rodziców,5 km ode mnie ;) Idzie burza,wielka :O Strach się bać... C była z wnuczką w szpitalu... Miała jakiegoś krwiaka na główce,prawdopodobnie uszkodzenie przy cesarce :( Ale są już w domu Buziaki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Babki x Jedyneczko otóż nie nie daje rady.Dzisiaj jest bardzo ale to bardzo gorąco. Byłam u kosmetyczki. Na szczęście blisko mojego domu ale dosłownie miałam zadyszkę:) Ciągle słyszę jeżdżące karetki. Żyję tylko zupą owocową , no bo cóż innego można jeść. Zrobilam kawę , zapraszam Was również i będzie oglądanie meczu. x Imuś Jak dobrze,że choć troszkę pospałaś. Masz rację,że w trudnych sytuacjach kilka słów , rad i wskazówek znaczy bardzo dużo. Współczuję bratowej bardzo. Dzielisz serce na wszystkich. Jakież ono jest pojemne❤️. Imuś z wnusią jest OK???? Mam wrażenie,że czeka Cię wizyta przywiezionych gosci:) x Co raz bliżej meczu , wiążę nerwy na supeł i zasiadam w fotelu. Dziwne bo jestem śpiąca.Jeśli kawa nie pomoże zostawię towarzystwo i pójdę na sjestę. :) x Życzę dużo przyjemności, do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstajemy wstajemy wstajemy :D Dzień dobry Podciągnąć rolety? Czy dzisiaj też Wam za gorąco? :D Kawusia,zapraszam :D Globusiku Z wnuczką niby jest ok ale w dwóch szpitalach nie widzieli co jej jest :O Ma na czubku główki taką jakby torbiel,zrobili usg Młodzi mają czekać miesiąc żeby się to wchłonęło W sobotę mieliśmy armagedon :O Grad wielkości śliwki poniszczył wiele roślin :( Byliśmy bez prądu ale na szczęście tylko w połowie domu Powalone drzewa przewróciły się na słupy Jedyneczko Co tam u Ciebie? Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Kogut pieje przypomina o porannej kawie.Zapraszam. Mam nadzieję,że burze nie narobiły szkód.Nasz wagon stoi na swoim miejscu:) Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstajemy wstajemy wstajemy :D Dzień dobry Podciągnąć rolety? Czy dzisiaj też Wam za gorąco? :D Kawusia,zapraszam :D Globusiku Z wnuczką niby jest ok ale w dwóch szpitalach nie widzieli co jej jest :O Ma na czubku główki taką jakby torbiel,zrobili usg Młodzi mają czekać miesiąc żeby się to wchłonęło W sobotę mieliśmy armagedon :O Grad wielkości śliwki poniszczył wiele roślin :( Byliśmy bez prądu ale na szczęście tylko w połowie domu Powalone drzewa przewróciły się na słupy Jedyneczko Co tam u Ciebie? Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Stoję na rogatkach i walczę ze szlabanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć x Imuś witaj. Nie dzisiaj już chłodniej i bardzo dobrze. Sobota była piekiełkiem:) U mnie padał deszcz ,troszkę grzmiało ale ogólnie było spokojnie. Ime z tego co słyszałam to takie krwiaczki zdarzają się u noworodków. To rzeczywiście po czasie powinno się wchłonąć. Potrzeba troszkę czasu. Życie cały czas wymaga od nas cierpliwości. Ja dzisiaj gnam zrobić prześwietlenie zęba. Nie boli ale dentystka che być pewna co do dalszego leczenia. x Jedynko gdzie błądzisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Moje dwa listy poszły w las. Nie mogę zrozumieć o co chodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witajcie. Piję kawkę z Wami,dzięki Imuś,Globusiku. Mogą być dwie:-D Kolejna noc nie przespana.Ukrop. Zero deszczu,wczorajszy upał dobił mnie:-( Teraz jest bosko ;-) 20 stopni. Imuś widziałam te nawałnice w TV.Straszne. Co do Twojej wnusi znam wiele takich przypadków,nie martwcie się,naczyniak się wchłonie.Dziwi mnie niewiedza lekarzy:-( Dobrego dnia ,mam nadzieję,że u Was też chłodniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlaban już w górze:-D nie nerwuj się Imuś;-) Rano byłam na targu,właściwie to poszłam ochłonąć od gorąca,ale przy okazji;-) Zakupiłam kolejną trawę ozdobną nie znam nazwy, kwitnie jak lilia... Globusiku trzymaj się;-) powodzenia u dentystów;-) Imuś do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś no nie udało się,ja też nie mogę znaleźć,żeby Ci pokazać. W każdym razie mam już taką od trzech sezonów rośnie na skalniaku. Prezentuje się cudnie.Kwitnie w jaskrawo pomarańczowe lilie,tak w połowie lipca.Teraz ma soczyste,zielone pióropusze. Szukam w necie jeszcze jednej odmiany,muszę ją mieć!! Imperata Red Baron....jest piękna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Ja likwiduję trawę,Ty sadzisz :D Red Baron to wiem która to ;) Widzę,że "chorujesz" na trawy :D Mi chyba już przeszła ta miłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Cześć dziewczyny. Wczoraj napisałam do Was długi list no i go nie ma! Pozdrawiam serdecznie. Może teraz się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime proszę nie martw się wnusią, na pewno będzie wszystko dobrze. Globus fajnie, że byłaś u kosmetyczki. Jedynko jak dajesz radę pracować w tym upale? Po dwóch dniach burz dziś znośna temperatura. Pojeżdziłam rowerem. 22 lipca mam zabieg, druga biopsja też się nie udała. Nie myślę o tym. Szkoda czasu, trzeba cieszyć się dniem dzisiejszym. Dobrej nocy, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie . Czy jesteście gotowe wypić kawę. Jesli tak to zapraszam. x Marylko pierwszy raz słyszę,że biopsja nie wyszła. Masz rację Marysiu niech w końcu zrobią zabieg i będzie wszystko jasne.Zawczasu nie ma co panikować. Pozdrawiam Cię . x Ime, Jedyneczko lecę szukać traw o których piszecie. Nie myślałam ,że jest tyle odmian. Dla mnie trawa to ta na łące:) x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×