Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Natalia261985..............26........Wojnicz..........16...........02-12-2011 Onk3(Magda)...............36........Osiek..............16...........02-12-2011 olcik777.....................26........Kraków............16...........04-12-2011 Ewa1311....................31........Puławy.............15...........07-12-2011 klaudula213................25........Poznań.............13..........11-12-2011 mamazuzki76(Monika)...34........Świecie.............13..........15-12-2011 elizka_84...................27........Gdańsk.............13..........16-12-2011 doo(Dorota)...............36........MałyGarc...........13..........17-12-2011 nutkaaa86(Paulina)......24........Dąbr.Górnicz........9..........21-12-2011 Astoria1985r. (Malwina)..30.......Śląsk.................13.........23-12-20 11 Hautamer(Aga)............30.......Trójmiasto..........13..........25-12.2011 a co tam(Ania).............28.......D-ca.................12..........26-12-2011 Oleenka_KR(Ola) .........30........Kraków..............10........12-2011< br /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;);) Witam wszystkie przyszle Mamuski ;) Ja mam 32 Lata ;) to bedzie moj pierwszy malutek albo malutka ;) mam termin na 17 grudzien ;) tzn , ze Jestem w połowie 14 tyg ;) czuje sie juz dobrze....ale pierwsze 3 miesiace koszmar...;( do tego wszystkiego rzucilam palenie I waze juz 7 kg WIECEJ ;( ale to nic...Ciesze sie najbardziej na swiecie,,,,,!!!!!! Bede miala dziedzie!!!!! Pisze do Was Kobietki z UK ;) I wszystkim zycze wszystkiego co najlepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozjeżdża ta tabelka... Siedziałam wyrównywałam... Przy okazji Magda - dodałam Ci jeden tydzień, bo Ty chyba już 16? I dupa z tego! Dalej się rozsypuje... Tak widocznie ma być! A co do gołąbków! Dziewczyny! To nie mięso! To KAPUSTA! Ona potrafi uczulać! Jest dość ciężka jednak - szczególnie w takiej upartolonej formie... A zasmażana Wam wchodzi? A bigosik z młodej? Czy też nie koniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HASANANANA witaj! To jeszcze nam tylko podaj imię - jeśli masz ochotę się nim tutaj posługiwać i już Cię montuję do tabeleczki! Ja też rzuciłam palenie i to już w trakcie ciąży, niestety... Przed nie zdążyłam. Od początku ciąży przytyłam 5 kg. To Twoje 7 kg to nic strasznego - w normie przecież wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz Jestem ;).... sylwestra ;) Wiem Wiem ...dziwne ...tak wyszlo ;);) dziekuje za slowa otuchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaktualizowałam "na oko" - wiele dziewczyn się nie odzywa... więc najwyżej mnie poprawią, jak wrócą... Natalia261985..............26........Wojnicz..........16.... .......02-12-2011 Onk3(Magda)...............36........Osiek..............16 ...........02-12-2011 olcik777.....................26........Kraków........... .16...........04-12-2011 Ewa1311....................31........Puławy............. 15...........07-12-2011 klaudula213................25........Poznań............. 14..........11-12-2011 mamazuzki76(Monika)...34........Świecie.............14.. ........15-12-2011 elizka_84...................27........Gdańsk............ .14..........16-12-2011 HASANANA..................32........UK....................14..........17-12-2011 doo(Dorota)...............36........MałyGarc...........14..........17-12-2011 nutkaaa86(Paulina)......24........Dąbr.Górnicz.......13 ..........21-12-2011 Astoria1985r. (Malwina)..30.......Śląsk.................13.........23-12 -20 11 Hautamer(Aga)............30.......Trójmiasto..........13 ..........25-12.2011 a co tam(Ania).............28.......D-ca.................12...... ....26-12-2011 Oleenka_KR(Ola) .........30........Kraków..............10........12-2011< br /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HASANANANA I tak pewnie większość mówi Ci Sylwia? Dla mnie będziesz Sylwucha - zgadzasz się? Tak mówię do jednej mojej bardzo ulubionej Sylwii... chyba, że preferujesz inaczej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ;) Sylwucha, Sylwia , Sylwka, Sylwcia , Sylwina;) jak Tylko sobie zyczysz Ewcia ;) moj maz mowi SuSu bo ciezko mu wymowic Sylwestra ;) Ja bede mowic Ewcia ;) tak bedzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina Chyba Ci trochę lat dodałam w tabelce... Sorry... Rozpędem! Jesteś rocznik 1985? No to masz pewnie 26 latek a nie 30, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26........Wojnicz..........16.. .. .......02-12-2011 Onk3(Magda)...............36........Osiek..............16 ...........02-12-2011 olcik777.....................26........Kraków........... .16...........04-12-2011 Ewa1311....................31........Puławy............. 15...........07-12-2011 klaudula213................25........Poznań............. 14..........11-12-2011 mamazuzki76(Monika)...34........Świecie.............14.. ........15-12-2011 elizka_84...................27........Gdańsk............ .14..........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32........UK...................14..........17-12-2011 doo(Dorota)...............36........MałyGarc...........1 4..........17-12-2011 nutkaaa86(Paulina)......24........Dąbr.Górnicz.......13 ..........21-12-2011 Astoria1985r. (Malwina)..26.......Śląsk.................13.........23-12 -20 11 Hautamer(Aga)............30.......Trójmiasto..........13 ..........25-12.2011 a co tam(Ania).............28.......D-ca.................12...........26-12-2011 Oleenka_KR(Ola) .........30........Kraków..............10........12-2011< br /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - pewnie, że ok... Jak tylko chcesz! Co tam porabiasz w UK? Jak Twoje wrażenia z tamtejszej służby zdrowia i opieki nad ciężarną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Na chwile obecna siedze niestety w domku I podziwiam inteligencje angielskich programow rozrywkowych ( zostalam zmuszona zrezygnowac z pracy ze wzgledu na cyste ktora nadal mam na jajniku ;( ale zaczela malec ;) hurrrrrra! Moj maz jest Zandarmem ;) chyba tak to bedzie po Polsku ;) ( RNP) Tak wiec siedze w domku gotuje obiadki ...pyszne Polskie ..najlepsze ;) Rosne I czekam na dzidzie o ktora walczylam 8 lat ;) duzo czytam ;) ogladam porody na YouTube a Potem nie spie po nocach ...bo juz na zywo przezywam ;) To by bylo troszke o mnie ;) a co u Ciebie Ewcia...? Moge odpisac troszke pozniej bo ide krupnik gotowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Kochana! To Ty jesteś dzielna i konsekwentna kobieta, Sylwucha! 8 lat to naprawdę sporo czasu i naprawdę można zwątpić, załamać się i poddać z 10 razy! Tym bardziej z całego serca Ci gratuluję i życzę jak najmniej ciążowych dolegliwości i łagodnego rozwiązania - nie takiego jak na YouTube! Nie oglądaj takich rzeczy! Wbijesz sobie w bańkę i potem będziesz miała blokadę! Trzeba filtrować informacje i wybierać tylko te pozytywne - o wspaniałych naturalnych fizjologicznych prawidłowych porodach. Bardzo dosadnie mi to określiła tu jedna z koleżanek dzisiaj: "Ewka! Nie ma co panikować! To jest tak naturalne, jak zrobić kupę! Zrobisz i już!"... Masz rację, że się oszczędzasz i siedzisz w domu. Jeśli tyle lat czekałaś, to teraz musisz zrobić wszystko, żeby zapewnić Dzieciątku i sobie optymalne warunki. Dobrze, że możesz sobie na to pozwolić finansowo. Mnie też ładne parę lat prowadziła bardzo nieodpowiedzialna lekarka, która systematycznie wpajała mi, że jak mam zajść to tylko od razu po odstawieniu pigułek albo z jakimś innym wspomaganiem... Pisałam już wcześniej - zmieniłam lekarza i pomogło jak najlepsza kuracja! A do co odpisywania - wiadomo, każda z nas pisze z doskoku i wtedy, kiedy ma czas... Nie ma sprawy... Ja znikam zwykle po 16:00 jak wychodzę z pracy i raczej wieczorami już nie zaglądam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylwucha:)to my obie tutaj nie z PL:-)zadowolona jestes z opieki? ja poki co przed wizytami wiec czuje sie-jak to juz wczesniej napisalam- olewana;-) kolezanka je na luch pierogi ruskie...zamorduje ja!!!!!normalnie tak mi slinka cieknie!!!!:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze dziewczyny...opieka wg mnie wszedzie taka sama...jak trafisz na lekarza lub polozna z powolania to az sie chce sic ...zbadac...wysluchac....zadac nurtujace Nas pytania...a jak trafisz na partacza"""" to narmalie wyc do ksiezyca sie chce....MIalam juz tu doczynienia z jednym I drugim rodzajem...staram sie wyierac tych normalnych ...ktorzy wiedza co to POS albo hiprprolaktynemia....( dwie moje choroby ;) do niektorych gdy wchodzilam I wypowiadalam te slowa ...otwierali szeroko oczy ...I widzialam na ich czolach wielki napis"""hello.....z jakiej planety Pani przybywa"""" a Ja tak po prostu z Polski ;).... Tylko duzo chorob...I przeszlosc szpitalna ....szeroka,,,,dluga,,,bolesna,,,,operacyjna....;( No to raczki rozkladali....I na dziecko szansy nie widzieli.....:-p Tak wiec tak jak pisze...doktor z powolania...wie co w trawie piszczy.... Praktykuje...pyta...przeprowadza tysiace badan..... A konowal "" dotknie palcem do brzucha...albo co gorsza pogrzebie w srodku;) paracetamol przepisze I do domu wysle.,!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia Widzę, że nasze historie są bardziej podobne niż możesz przypuszczać... Ja wiem, co to jest hiperprolaktynemia... czynnościowa zresztą... I co to PCOs - urojone i wymyślone przez moją jebniętą gin. Co to źle dobrane i niepotrzebne pigułki hormonalne przez 10 prawie lat... :) U mnie obyło się bez operacji i innych takich. Wystarczyło odstawić gówno, które mnie truło, kupić w aptece bez recepty niepokalanek mnisi na 90 dni (Castagnus) - a potem? Rok regularnych miesiączek - jak nigdy wcześniej z życiu... I Bejbisek za drugim miesiącem działań... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej...to tez bidulo sie nameczylas ;( Mi przez zaniedbania lekarzy pekl...jajnik....tak pekl jajnik....Umieralam z krwotokiem wewnetrznym...a jeden z konowalow w Zgierzu powiedzial , zebym wracala do domu bo to tylko kolejne zapalenie przydatkow....Do domu bym juz nie dojechala...stracilam przytomnosc...inny doctor zrobil punkcje...I zaczol operowac po 15 min...o 7 rano w niedziele...uratowal mi zycie.... Jesli ktoras z Was potrzebuje na Katy na dobrego Ginekologa poloznika z okolic Lodzi...zgierza... dajcie znac... Ja za kazdym razem jak Jestem w Polsce...IDE do Niego sie przebadac... PRAWDZIWY DOKTOR...SZACUNEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia No i co tu pozostaje dodać? Zapomnijmy lepiej o tym i cieszmy się tym, że w końcu jest tak, jak być powinno i już wszystko będzie dobrze.... :) Co do tych pseudo-medyków - pozostaje tylko przestrzegać innych i uczulać, żeby stosowali zasadę "ograniczonego zaufania", bo za bezgraniczne zaufanie lekarzowi czasem płaci się bardzo wysoką cenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hautamer
Wróciłam, ledwo przeżyłam tyle godzin siedzenia i słuchania takie życie przed zakończeniem roku. Żeby umilić sobie czas podjadałam czereśnie i nie wiem, czy wy też tak macie, ale teraz mnie rozsadza od środka.... masakra....na obiad popatrzyłam i już byłam najedzona. Witam kolejną grudniową mamę.... Ja też tak jak Wy miałam przygody z zajściem w ciążę, ale się udało....hiperprolaktynemia, podejrzewali gruczolaka przysadki i oczekując pół roku na rezonans udało się po dwóch latach ciężkiej walki, "trucia się" jakimiś medykamentami,ale..... Mam pytanie, czy któraś z Was ma problemy z tarczycą w ciąży? Moja nie nadąża i mam niedoczynność, lekarz przepisał mi leki i po miesiącu brania musiałam podwoić dawkę....mam stresa czy to nie zaszkodzi maleństwu (jeszcze nie wiemy czy dziewczynka czy chłopiec), podobno nie branie jest bardziej szkodliwe, ale zawsze pozostaje ta niepewność. Ewo, tak miałam prenatalne Żółwik machał do nas prawą rączką (pewnie będzie praworęczny ;-) i wiercił się jakby miał ADHD po mamusi taki ruchliwy chyba. Przezierność karkowa też wyszła nam w normie. Jednak mój zawód i specjalizacja powodują, że nie mogę przestać myśleć o chorobach i niesprawiedliwości wśród rozdzielania zdrowia. Pozdrawiam i uprzedzam UWAGA NA CZEREŚNIE ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga A Ty pewnie fizjoterapia albo jakaś inna rehabilitacja? No to masz prawo mieć "zboczenie zawodowe". Mam Brata i Bratową w tej branży... Już ich nawet nie słucham, tylko im współczuję - Bratowa rodzi pod koniec sierpnia. Faktem jest, że kiedy ma się tak szeroką wiedzę i się człowiek w praktyce napatrzy tego nieszczęścia... to trudno opanować strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to ja zapracowana mama :) Już tydzień ciągnę zastępstwo za koleżankę i swoje na dodatek. Padam na ryj dosłownie. Jeszcze tydzień tak będzie. Potem tydzień przerwy i znowu na dwa tygodnie dodatkowo zastępstwo. Dopiero mój urlop. Wykończe się. Postanowiłam, w sierpniu idę na zwolnienie bo znowu mi się szykuje zastępstwo. Mam dość. Przychodze zmęczona jak diabli. Jeszcze mi się Zuza rozchorowała dzisiaj. Zapalenie oskrzeli. Byłam z nią u lekarza. Bidulka moja kochana. Ewa to ja pytałam o namiar na ten tonujący krem. WIELKIE DZIĘKI!!!! za pamięć i namiar. Już zamówiłam :)jupiiiii Cieszę się jak szalona ;) Taki mały powiew luksusu dla styranej robotą kobiety. Jak znajdziecie jeszcze jakieś fajne kosmetyki dla ciężarnych to się polecam o podanie linka. Szukam emolium. Możliwość kupna zestawu w stylu szampon, emulsja pod prysznic i kusi mnie krem. Pozdrawiam dziewczyny nocnie. Ja już wykąpana i odchwaszczona, napisałam a teraz idę podsłuchiwać dziecko jak śpi. Taka schiza matczyna czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) dzis piatek a tu za oknem- pozna jesien, leje, wieje...brrrrrrrrr!!!codziennie chodzimy z kolezanka do pracy na piechote ale dzis samochodem- nie bylo mozliwosci spacerowac taka okropna pogoda!!bleee Milego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane....;) ,,,!!!!!!! Piatek...tan ze moj maz wraca wczesniej z pracy ;) hurra ;)!!!! Ale nie pisze dlatego ... Pisze.... Poniewaz..... Wlasnie dostalam wyniki badan ...na syndrom Downa... SZANSE BARDZO NISKIE 1:2400 ... Jestem taka szczesliwa....tak bardzo pragne zdrowego Maluszka... Jutro zaczynam 15 tydz.... Buziaki dla Was...milego piatku....Tutaj leje jak z cebra...nic nowego w UK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Kłębuszki Kolczaste! Ja Wam dzisiaj nie popiszę, bo mam taki zajob ostatni dzień w pracy, że "nie ma czasu taczki załadować". Obiecuję nadrobić! Jednym okiem tylko zezuję tutaj od czasu do czasu pomiędzy kolejnymi pisemkami, procedurkami i istrukcjami... Zastanawiam się, co się dzieje, bo ostatnio 2-4h po zażyciu Matruelle mam takie "odloty", że niby mi się słabo robi... niby w głowie kręci... jakbym nagły spadek ciśnienia miała... Mój lekarz powiedział, żebym "spróbowała" je brać i jakbym się źle czuła, mdlała czy cośtam to będziemy szukać coś innego - ale to zanim się zaczęły dziać te rzeczy. Tak, jakby wiedział, że one mogą w ten sposób działać... Nie wiem, co teraz mam robić. Od paru dni mi się coś takiego powtarza... Być może źle kojarzę i to tylko wina bardzo ciężkiej pogody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=10682540&p=2 Specjalnie dla Moniczki! Ja u tego sprzedającego kupiłam: zestaw 2x Podwójnie działający krem przeciw rozstępom MUSTELA kremowy żel pod prysznic 400 ml emolium emulsja do ciała 400ml emolium Ceny ma zajebiste. Szampon też powinien mieć. Trzeba śledzić jego aukcje. Na 1 tubce MUSTELI mam 38 PLN oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) mam do Was pytanie:) jakie macie zdanie na temat jedzenia orzechow w ciazy? ha pytam bo dzis wzielam sobie m&m's do pracy i jak ir to zobaczyli naskoczyli na mnie, ze w zadnym wypadku nie moge jesc orzechow!!absolutnie!!no to sobie pomyslalam, ze sprawdze na pl stronie co tu pisze(bo bylam przekonana, ze nie ma przeciwskazan-sam lekarz kazal mi jesc migdaly) no i orzechy sa wskazane, wiec...co kraj to obyczaj;) zaczelam sie smiac, ze ebde wybierac co mi w diecie danego kraju bardziej odpowiada to to bede jesc;) i w tej kwestii pl ir 1:0;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia...Ja slyszalam ze nie wolno tylko tych bardzo slonych...a inne jak najbardziej....A Ja mam taka ochote na byle z maw em I pasztetem ;( I nici.....albo paprykarz.....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×