Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Hej:) Dziewczyny w koncu!!!! jutro mam pierwsza wizyte w szpitalu:):):):) nareszcie o 8 rano! ale wstane bede zwarta i gotowa dojechac, oodac krew, siuski i co tam jeszcze beda chcieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka No to faktycznie czas najwyższy - można się zniecierpliwić troszku... Ja do jutra do wieczora, to chyba jajo zniosę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co dzisiaj serwujecie na obiad Dziewuszki? Moje Kochanie właśnie gotuje, żebereczka w sosie własnym, do tego kasza gryczana i mizeria... ale będę zajadać! Aż mi ślinka cieknie! A te zapachy z kuchni! Mniam! Mniam! Mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ;) Ja dzis caly dzionek po sklepach biegalam ...wszystko za male !!!!! Zwlaszcza biustonosze;( tak wiec dzis znow wszystko o rozmiar wieksze kupilam ;( We wszystkim wygladam jak paczunio ;););) tak MA byc;) Ja dzis barszczyk bialy na bialej kielbasce ;) papałam a Potem smiejzelki;-p Muuuuuaaaaaa kobitki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis bylam na usg mieli mi robić na ewentulane wady serca u dziecka jednak lekarz staiwerdził ze jest za małe i kazla przyjsc za 3 tygodnie zrobił narazie normalne usg i wszystko ok nerki pracują serducho bije tylko nei pytałam jeszcze o płec a u mnie na ibiad rybka frytki i surówka z marchewki z brzuchmi rośnie a o dziwo cycki nie jakie były takie są czyli wielkie zawsze heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam doła... Mój P. ma bardzo kiepskie wyniki morfologii... :((( Dzisiaj odebrał i Panie z laboratorium kazały mu się natychmiast zgłosić do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia..... Trzymam kciuki za Twojego !!!! Wszystko bedzie dobrze zobaczysz... Sama wiesz jak to jest z TA morfologia...Ja tam wierze ,ze bedzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia zapytam tylko jesli moge ...czy chodzi o odczyn Biernackiego ???? Czy cos innego ??? Jesli nie chcesz nie odpowiadaj na to pytanie, wiadomo ze to sprawa osobista ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia Nie, nie... OB ma spore, ale w normie. Ciągle są skutki tego pękniętego wrzoda. On się prawie wykrwawił na śmierć. Ma anemię sporą po prostu i w ogóle - dużo wyników poniżej normy, a z jeden znacznie powyżej... No rozjechała mu się morfologia. Ale on 3 tygodnie temu był w stanie ciężkim z zagrożeniem życia. Dostał 3l krwi. Lekarze powiedzieli dzisiaj, że tak musi być. Ma wpierdzielać tony wątróbki, buraków, warzyw, mięsa, etc. Potem znowu morfologia i żelazo, a następnie gastroskopia w poszukiwaniu rodzeństwa tamtego wrzoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie przydołowałam, bo wszystkie klęski i zarazy, które spokojnie zniosłabym wcześniej i dzielnie z nimi walczyła... to musiały się zdarzyć teraz, kiedy jestem niezupełnie "dysponowana" i "w formie", a przynajmniej w "innej formie". :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O moj Boze ;) EWCIA;( Biednas Ty ;( To Ja nie wiedzialam, to ladnie przeszlas ;( Ja bym chyba zawalu dostala ;( Nie poZostaje nic innego jak dobre obiadki mezowi gotowac...I czekac na poprawe...wszystko bedzie dobrze... Naprawde ;) zobaczysz po nocy zawsze wychodzi slonko ;) nawet tej najciemniejszej ;) Sciskam mocno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha Bo Ty chyba dołączyłaś do nas jak u mnie już było po tych przejściach... Na początku czerwca mi się chciał Ślubny na tamten świat odmeldować. Ja dzisiaj mam wizytę, ale przez te wyniki P., to w ogóle o tym nie myślę. A do tego jeszcze mam na godz, 20:15 czyli pewnie wejdę po 21:00 grubo. Ale trudno, u tego lekarza warto poczekać, bo potem każda ma swoje 30-40 minut i się może spokojnie wszystkiego dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia... Ja tez mam swojego dobrego lekarza w Polsce...tez warto czekac ( tego ktory mi zycie uratowal) fantastyczny lekarz...wspanialy czlowiek.. Ja Ci powiadam wszystko bedzie dobrze...Maż mlody...silny organizm...uporadzi to wszystko ...tego zycze z calego serduszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda Kurczę! Dopiero teraz przeglądając na spokojnie doczytałam Twojego posta. Ja dzisiaj też mam wizytę i też nie będzie jeszcze tego "połówkowego" dokładnego USG. To robią pomiędzy 18-20 tygodniem bodajże. Jak żyjesz? Jak się czujesz? Chodzisz do pracy, czy na zwolnieniu jesteś? Albo na urlopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26........Wojnicz..........18.... .......02-12-2011 Onk3(Magda)...............36........Osiek..............18 ...........02-12-2011 olcik777.....................26........Kraków........... .18...........04-12-2011 Ewa1311....................31........Puławy............. 18...........07-12-2011 klaudula213................25........Poznań............. 14..........11-12-2011 mamazuzki76(Monika)...34........Świecie.............14.. ........15-12-2011 elizka_84...................27........Gdańsk............ .14..........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32........UK...................1 4..........17-12-2011 doo(Dorota)...............36........MałyGarc...........1 4..........17-12-2011 nutkaaa86(Paulina)......24........Dąbr.Górnicz.......13 ..........21-12-2011 Astoria1985r. (Malwina)..26.......Śląsk.................13.........23-12 -20 11 Hautamer(Aga)............30.......Trójmiasto..........13 ..........25-12.2011 a co tam(Ania).............28.......D-ca.................14...... .....26-12-2011 Oleenka_KR(Ola) .........30........Kraków..............10........12-2011< br

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak patrzę na naszą tabelkę, to szkoda, że tyle dziewczyn gdzieś znikło... Mam nadzieję, że po prostu temat im się "zgubił" i dalej oczekują swoich Pocieszek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połówkowe robią od 18 do końca 23 tygodnia. Mój gin jest jednak zdania, że najlepiej koło 21/22 jak dzieciątko większe niż w 18 tygodniu. A po 23 to już mówi, że trochę za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hasanana
DZIEWECZKI moje drogie ...czy Wy liczycie w tych tabelkach wiek plodu.??? Jak to jest bo Ja wg USG 17 tydzien w sobote zaczynam ( czyli 16 idzie) a w tabelce mam 14) czyto bedzie wiek plodu tak..??? Pozdrowka () PS. Ciasto drozdzowe upieklam I 6 kawalkow z masłem Zjadlam I mlekiem popilam ;) az wstyd ;( ale tak mi smakowalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hasanana
Ajjjjj sorki taka pomaranczowa bylam bo za slabo nanana zrobilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia Ja liczę wg ostatniej miesiączki, ale tylko sobie... jak aktualizuję siebie w tabelce, to i laski "powyżej" mnie - na te "poniżej" nie patrzę, bo tam jest dużo osób, które się nie udzielają... Sama się zaktualizuj. Skopiuj tabelkę. Wpisz taki tydzień w jakim wg Ciebie jesteś i wklej jako nowego posta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum - strona główna Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci Spis tematów | Dodaj nowy temat | Szukaj | Dodaj do ulubionych! | Moje konto Odpowiedz na ten temat GRUDNIÓWKI 2011 poprz.| 1 28 29 30 13:06 [zgłoś do usunięcia]a co tam sie wpisze Hej Dziewczyny w koncu!!!! jutro mam pierwsza wizyte w szpitalu nareszcie o 8 rano! ale wstane bede zwarta i gotowa dojechac, oodac krew, siuski i co tam jeszcze beda chcieli http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvk2l49j jjs.png 13:48 [zgłoś do usunięcia]Ewa1311 Anka No to faktycznie czas najwyższy - można się zniecierpliwić troszku... Ja do jutra do wieczora, to chyba jajo zniosę! 13:50 [zgłoś do usunięcia]Ewa1311 Co dzisiaj serwujecie na obiad Dziewuszki? Moje Kochanie właśnie gotuje, żebereczka w sosie własnym, do tego kasza gryczana i mizeria... ale będę zajadać! Aż mi ślinka cieknie! A te zapachy z kuchni! Mniam! Mniam! Mniam! 19:33 [zgłoś do usunięcia]HASANANANA Czesc Ja dzis caly dzionek po sklepach biegalam ...wszystko za male !!!!! Zwlaszcza biustonosze;( tak wiec dzis znow wszystko o rozmiar wieksze kupilam ;( We wszystkim wygladam jak paczunio tak MA byc Ja dzis barszczyk bialy na bialej kielbasce papałam a Potem smiejzelki;-p Muuuuuaaaaaa kobitki 20:59 [zgłoś do usunięcia]Onk3 a ja dzis bylam na usg mieli mi robić na ewentulane wady serca u dziecka jednak lekarz staiwerdził ze jest za małe i kazla przyjsc za 3 tygodnie zrobił narazie normalne usg i wszystko ok nerki pracują serducho bije tylko nei pytałam jeszcze o płec a u mnie na ibiad rybka frytki i surówka z marchewki z brzuchmi rośnie a o dziwo cycki nie jakie były takie są czyli wielkie zawsze heheh 10:10 [zgłoś do usunięcia]Ewa1311 A ja mam doła... Mój P. ma bardzo kiepskie wyniki morfologii... Dzisiaj odebrał i Panie z laboratorium kazały mu się natychmiast zgłosić do lekarza. 10:38 [zgłoś do usunięcia]HASANANANA Ewcia..... Trzymam kciuki za Twojego !!!! Wszystko bedzie dobrze zobaczysz... Sama wiesz jak to jest z TA morfologia...Ja tam wierze ,ze bedzie ok... 10:54 [zgłoś do usunięcia]HASANANANA Ewcia zapytam tylko jesli moge ...czy chodzi o odczyn Biernackiego ???? Czy cos innego ??? Jesli nie chcesz nie odpowiadaj na to pytanie, wiadomo ze to sprawa osobista ,,, 11:59 [zgłoś do usunięcia]Ewa1311 Sylwunia Nie, nie... OB ma spore, ale w normie. Ciągle są skutki tego pękniętego wrzoda. On się prawie wykrwawił na śmierć. Ma anemię sporą po prostu i w ogóle - dużo wyników poniżej normy, a z jeden znacznie powyżej... No rozjechała mu się morfologia. Ale on 3 tygodnie temu był w stanie ciężkim z zagrożeniem życia. Dostał 3l krwi. Lekarze powiedzieli dzisiaj, że tak musi być. Ma wpierdzielać tony wątróbki, buraków, warzyw, mięsa, etc. Potem znowu morfologia i żelazo, a następnie gastroskopia w poszukiwaniu rodzeństwa tamtego wrzoda... 12:00 [zgłoś do usunięcia]Ewa1311 Ogólnie przydołowałam, bo wszystkie klęski i zarazy, które spokojnie zniosłabym wcześniej i dzielnie z nimi walczyła... to musiały się zdarzyć teraz, kiedy jestem niezupełnie "dysponowana" i "w formie", a przynajmniej w "innej formie". 13:35 [zgłoś do usunięcia]HASANANANA O moj Boze EWCIA;( Biednas Ty ;( To Ja nie wiedzialam, to ladnie przeszlas ;( Ja bym chyba zawalu dostala ;( Nie poZostaje nic innego jak dobre obiadki mezowi gotowac...I czekac na poprawe...wszystko bedzie dobrze... Naprawde zobaczysz po nocy zawsze wychodzi slonko nawet tej najciemniejszej Sciskam mocno !!! 13:52 [zgłoś do usunięcia]Ewa1311 Sylwucha Bo Ty chyba dołączyłaś do nas jak u mnie już było po tych przejściach... Na początku czerwca mi się chciał Ślubny na tamten świat odmeldować. Ja dzisiaj mam wizytę, ale przez te wyniki P., to w ogóle o tym nie myślę. A do tego jeszcze mam na godz, 20:15 czyli pewnie wejdę po 21:00 grubo. Ale trudno, u tego lekarza warto poczekać, bo potem każda ma swoje 30-40 minut i się może spokojnie wszystkiego dowiedzieć. 14:06 [zgłoś do usunięcia]HASANANANA Ewcia... Ja tez mam swojego dobrego lekarza w Polsce...tez warto czekac ( tego ktory mi zycie uratowal) fantastyczny lekarz...wspanialy czlowiek.. Ja Ci powiadam wszystko bedzie dobrze...Maż mlody...silny organizm...uporadzi to wszystko ...tego zycze z calego serduszka... 20:15 [zgłoś do usunięcia]Ewa1311 Magda Kurczę! Dopiero teraz przeglądając na spokojnie doczytałam Twojego posta. Ja dzisiaj też mam wizytę i też nie będzie jeszcze tego "połówkowego" dokładnego USG. To robią pomiędzy 18-20 tygodniem bodajże. Jak żyjesz? Jak się czujesz? Chodzisz do pracy, czy na zwolnieniu jesteś? Albo na urlopie? 20:17 [zgłoś do usunięcia]Ewa1311 Natalia261985..............26........Wojnicz..........18.... .......02-12-2011 Onk3(Magda)...............36........Osiek..............18 ...........02-12-2011 olcik777.....................26........Kraków........... .18...........04-12-2011 Ewa1311....................31........Puławy............. 18...........07-12-2011 klaudula213................25........Poznań............. 14..........11-12-2011 mamazuzki76(Monika)...34........Świecie.............14.. ........15-12-2011 elizka_84...................27........Gdańsk............ .14..........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32........UK...................16.......17-12-2011 doo(Dorota)...............36........MałyGarc...........1 4..........17-12-2011 nutkaaa86(Paulina)......24........Dąbr.Górnicz.......13 ..........21-12-2011 Astoria1985r. (Malwina)..26.......Śląsk.................13.........23-12 -20 11 Hautamer(Aga)............30.......Trójmiasto..........13 ..........25-12.2011 a co tam(Ania).............28.......D-ca.................14...... .....26-12-2011 Oleenka_KR(Ola) .........30........Kraków..............10........12-2011< br

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie tak sie kopiuje na Ipadzie.....CHOLERA!!!!!!!! PRZEPRASZAM ;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj pelepetka123 x;););) Jak sie czujesz ??? Co porabiasz ? Pracujesz ? Na zwolnieniu ? Pozdrawiam cieplo ;) Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HASANANANA hej pracujemy z dzidzią cały czas teraz chodzimy na 14 wiec sie wysypiamy ale bedzie zmiana. a czujemy sie całkiem bobrze tylko problem ze spaniem już mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×