Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

oj tam, oj tam w przypadku tiramisu jest to robienie a nie pieczenie tak ogolnie mi chodzilo dobre ciacha, ktore zazwyczaj sie piecze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny :) Juleczka ma pierwszego zęba :) olcik-piękny śmiech Antosi :) dzielna dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina Gratulacje! Chyba jesteś pierwsza Mama Zębacza tutaj u nas? Buziaki dla Panny Julci! :))) Jak Malutka znosi ząbkowanie? Czym jej łagodzisz dolegliwości? Miała gorączkę? Szymek zaczął się ślinić masakrycznie, muszę parę śliniaczków dokupić, bo nie nadążę Go przebierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relacja34
cześć U mnie słońce świeci :) Może popołudniu wybierzemy się na spacer. Gratuluje Julci pierwszego ząbka :) Ewa- może twój Szymek już tak na zęby się ślini , bo moja tak ostatnio zaczęła się ślinić i dziąsła ma spuchnięte chyba jej zęby idą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka momentami była rozdrażniona tarła dziąsła wtedy smarowałam żelem bobodentem Gorączki nie miała :) ślini się dalej może drugi wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relacja34
Niunia - to świetnie ,że tak lekko przechodzi ząbkowanie każdy chciałby tak mieć z dzieckiem przy ząbkowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wyrodna Matka nie mam gryzaczka porządnego dla Szymka... :((( A On tak wszystko teraz do buzi pcha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję w imieniu Juleczki :) wczoraj jak zobaczyliśmy ząbka później sprawdziliśmy łyżeczką delikatnie stukając cieszyliśmy się Mąż mnie uświadomił że teraz będzie mnie miała czym gryźć jak będzie jadła mleczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dużo gryzaczków ale Julka nie chce gryźć jak na razie :) Amelki zabawki woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Niunia gratulacje dla Julci. Ja czekam aż Baska zxacznie. Nasza 4 ja i rodzenstwo mielismy pierwszego zeba 1 4miesiacu a Baska 21go skonczyla 3! Slini się już od jakiegos czasu i pakuje do buzi wszystko! Gryzak mam taki zwykly co się go schladza w lodowce ale malej za ciezki. Ostatnio kupilismy taki http://canpolbabies.com/pl/produkty/produkt/591-silikonowy-masazer-dziasel/group:6/page:1 Leciutki, mozna tam do niego zaaplikowac zel na zabkowanie, Basce odpowiada a i mozna pozniej do niego dokupic inna koncowke siateczke i podawac np jakies kawalki owocow czy inne pokrmy. Dziecko poznaje smaki, a i na pewno nie polknie duzego kawalka tylko sobie "wymemla" tam A wczoraj wrzucilam wzor tego wniosku. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina, to gratulacje dla Juleczki! 🌼 Kurcze, Marysia od kilku dni jest nie w sosie, zmierzła, WSZYSTKO pakuje do buzi, szczególnie gryzak lub moje palce, śliniaki schodzą po 4-5 szt dziennie, bo tak się ślini. Już nie wiem jak jej dogodzić, bo nie wiem co jej jest! :( Myślałam, ze może ząbki... Ale oglądałam dziąsła i nie są szczególnie spuchnięte czy zaczerwienione. Wyglądaja normalnie, tylko na górnych są takie małe białe punkciki, ale to chyba nie zęby, bo żeby to takie kreseczki podobno? Klaudia, dzieki za wniosek, musze działać bo do 13 mam czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, u nas też śnieg pada, porażka :O Hehe, Paulina, teraz tak myślę, ten ząb to serio czy PRIMA APRILIS? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola Na fb nie mam nikogo z kafeterii. Ale korzystam z konta. Na pocztę wyśle namiary, znaczy linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :D u nas tez pada co jakiś czas śnieg Ania nie martw się od jutra zapowiadają poprawę pogody Wiolka hehe nie ma trzeba przyznac ze dziecko wiele zmienia i juz sie tak nie ma tej chcicy co przed :D Paulinka gratki dla Juleczki oj słodko musi wygladac z jednym ząbkiem:* Ewela kupiłam sukienkę zadna tam firmowa,ale wiosenna,bo w żółtym kolorze jestem happy,że mam to z głowy jupiii idę pisać kartki na święta Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje dziecko mnie przeraża. Złości się cały dzień. Nie marudzi, tylko się potwornie złości. Krzyczy, rzuca się. Nie wiem, o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola Może ją coś boli. Ja nie jestem przesądna ale tak to bywa jak się wychwali. Dlatego ja nie chwalę żeby nie zapeszać:) Aga Super, że masz to z głowy. Czekam na foty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola Szymek też tak miewa, jak coś ode mnie chce, a ja nie wiem co. Pozostaje zgadywać, próbować albo odwracać uwagę. ;))) Złości się też, kiedy jest po prostu zmęczony... A może i u Was coś kiełkuje w dziąsełku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola- może też Antosi ząbek wychodzi.Julka dziś też się złości sama nie wie czego chce:( trze dziąsła ślini się Mężowi na rękach zasnęła :)oby wstała w lepszym humorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski:) gratulacje dla tych ząbkujących:) u nas dziasełka tez spuchniete i miekkie...pediatra mówi,że to juz na dniach...zobaczymy bo oprócz slinienia nie ma zbytnio zadnych objawów...no moze czasami Kornelka pomarudzi:) ja mam zapalenie ucha;/ dzisiaj piekłam szarlotke królewska z bita smietana na biszkopcie...(pycha i bardzo łatwa):) moze mi któras z Was laseczki wysłac na nk alebo fb pełny login i hasło do konta bo ja tez chce zobaczyc filmik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×