Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Proszę mnie nie dobijać tutaj świątecznymi klimatami... :((( Jutro przesiedzę całą dobę sama z Szymkiem. W niedzielę Paweł wróci i będzie spał do jakiejś 12-13. Zanim się zbierzemy do moich rodziców będzie 15:00 - godzinkę dwie i trzeba będzie wracać! Arrrghhhhhhhhhhhh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i u nas przygotowania pelna para. Mieszkanko posprzatane, zostala tylko podloga w kuchni, ale to wieczorem bo dziś jeszcze bede się tam krzatac. Serniczek upieczony babka upieczona firanki wyprane i zawieszone spowrotem:) mala grzecznie się soba zajmuje. Pospala 2 godz przy oknie to mialam czas, tatus w pracy wiec dziś chyba nie bedzie typowego spacerku, bo nie zdaze że wszystkim. Po obiedzie trzeba salatke zrobic i jajko w szynce w galarecie, a jutro schab że sliwka na obiad wiec rano się nim zajme. Mama mowi jak swieconka w domu to już swieta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, ja myslalam ze te z chicco to tansze troche, a one tez drogie. Myslalqm ze za 200 sie kupi a tu nie bardzo... My tez mamy dostac na chrzciny ale wybierac beda kupujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :-) EWa, my kupujemy to: http://baby2travel.co.uk/Cosatto_Aurora_Milk.html podoba mi sie jego wyglad, bardzo latwe do czyszczenia, poza tym ma wkladke dla maluszkow wiec jest juz od 4 miesiecy..plus 3 lata gwarancji. Ostatnio przegladalam rankingi, drewniane rzadza bo mozna ich uzywac przez kilkanascie lat..najpierw jako krzesla do karmienia potem krzeselko do biurka itp.. Krzeselko fisher price'a tez zajmuje wysokie miejsce w rankingach wiec duzo mam glosowalo jako praktyczne...a dla mnie opinie mam zawsze najcenniejsze. http://babyproducts.about.com/od/feedingdrinks/tp/besthighchairs.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa mnie sie PODOBA I fajne kolory do wyboru...ja jestem ciekawa JAKIE my dostaniemy od Armii?????? Zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Klaudyna jak TO WSZYSTKO OGARNIASZ KOBIETO ????? podziwiam ! Dziewczyny wybieracie się z maluszkami na święcenie jajorków :) Ja przygotowałam Poleczce taki tyci koszyczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu opisz prosze jak wrócisz jak podróż samolotem ;) wybieram się właśnie tym środkiem transportu z Poleczką na wczasy i już się boję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna-podziwiam! Ewa, mnie się to krzesełko baaaardzo podoba. Jest super, 5-punktowe pasy, wkładka dla mniejszych dzieci, pałąk, regulacja podnóżka, no wypas. I wizualnie też. Asia, a gdzie się wybieracie z maluszkiem na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mala wykapana w lozeczku przysypia, tatus zmywa po kolacji a mamusia odpoczywa. Jeszcze tylko podloga w kuchni do wytarcia ale to przed samym snem. Salatka zrobiona jajka w galarecie zrobione wszystko na swieconke przygotowane, rano tylko do koszyczka. Pranko też jeszcze zdazylam wiec się już suszy:) Dziewczyny ja od samego poczatku bylam sama z mala i musialam sobie radzic że wszystkim, teraz mloda potrafi się soba zajac. Jak mam cos do zrobienia np w kuchni, to ja zabieram w wozku, albo w lezaczku i mam ja na oku, a ona spokojna bo ma mame w zasiegu wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna-zgadzam sie, ze jak sie jest od poczatku zdanym tylko na siebie to jakos to wszytsko latwiej przychodzi:) Asia w piatek lecimy-wiec pewnie po niedzieli sie odezwe i napisze jak bylo:)a czym bedziecie leciec? bo wiesz Lotu np nie mozna z Ryanairem porownywac-a wlasnie ja nim lece-bo do Rzeszowa tylko oni lataja z Dublina:O moja kuzynka leciala teraz do Wloch z 6m-czna coreczka i widzilam, ze mieli w samolocie fotelik....nie wiem czy to standard?w dlugich lotach mozna miec takie lozeczko-nie wiem jak to wyglada zglasza sie chec i jest:) ja mam tylko placka na swieta i zakupy;)len mnie dzis ogarnal zostawilam wsyztsko na jutro:O pewnie nie bede wiedziec w co rece wlozyc:Oehhhh ale ja juz w PL;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysmy się orientowali bo od maja sa loty po Polsce z Poznania do Rzeszowa- a na wesele szwagra chcemy z mala jechac i do dziadka przy okazji:) bo pociagiem to nie ma szans. No i na pokalad mozna zabrac wozek. Fryzjerka do tunezji leciala to mowila że mieli wozek a dziecko tylko przy starcie i ladowaniu na kplanach musiala miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :) Ale sie rozpisałyście ciężko było nadążyć :P Sylwia śliczny ten kapelusik dla małej :) Ewa krzesełko super gdybym wiedziała że takie cuda są tez bym sobie zażyczyła od chrzesnych ale mam drewniane tez fajne . Wiki dziś była cały dzień u babci a ja z męzem latalismy po sklepach za prezentam :D masakra ile ludzi bylo:P Dziewczyny życze wam zdrowych pogodnych Świat Wielkanocnych duzo miłości oraz radości ze swoich pociech buziak :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka Dziekuje . Mala zasnela w lozeczku po pol godziny szlochania, serce mi sie krajalo;( oby jutro bylo lepiej ;( Klaudia ... Pozazdroscic ... Pysznosci napewno , a I ze corcia mamie pozwoli to wszystko przyszykowac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. No to wesolych swiat zyczymy:) My już gotowi jestesmy do swietowania. Sylwia moja Baska zasypiala w lozeczku, a pozniej jej sie odmienilo I na rekach. Kladlam sie z nia na lozku zasypiala I odkladalam do lozeczka, pozniej kilka dni zasypiala w lozeczku a ja ja gladzilam po policzku, teraz ona zasypia w lozeczku a ja stoje oparta o przewijak I obywa sie bez placzow I lamentow.za pare dni juz calkiem znikne z pola widzenia przy zasypianiu. A co do tego ze mala pozwala mi na porzadki- zawsze ma mnie w zasiegu wzroku, "rozmawiam z nia I opowiadamy sobie" wiec obie zadowolone jestesmy. A normalnie w ciagu tyg to nawet czas na telenowele mam:) Troche sie martwie bo mala I wczoraj I dzis taka rzadka kupke zrobila-chyba nie ma mowy o biegunce bo tylko 1 wczoraj I 1dzis. Nie wiem czy to na zeby czy jak.ale nic jej nie dolega nie placze nie marudzi wiec chyba nic jej nie boli. Zobaczymy jak sie to rozwinie. Pozdtawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Mam pietra przed jutrzejszymi chrzcinami :o śniło mi się,że wszystkie dzieci są grzeczne tylko moja córcia płacze oby sie sprawdzilo ze sny sa przekorne:) odebralismy torcik-jest piękny :) fotkę puszcze na @ Sylwia H kapelusik faktycznie na zdjeciu wydaje się duzy :) nie moge sie doczekac zdjec Lajlusi w nim. Sylwia dzieki za zyczonka ja również się dopisuje Z okazji Świąt Wielkanocnych, składam najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia,radości,smacznego jajka,mokrego dyngusa,mnóstwo wiosennego optymizmu oraz samych sukcesów trzymajcie za nas juto kciuki:P spadam na manicure :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz na polemtku:-) Kludyna- wozek normalnie mozna miec-tylko, ze oddajesz przy wejsciu do samolotu i jest on w luku bagazowym. dziecko do 2 lat nie ma swojego miejsca tylko jest "podpiete" pod rodzica-tzn musi dzielic z nim siedzenie;) zalezy od lini ale normalnie to tylko jest jakas mala oplata za dziecko-stala w rayanerze nie zaleznie od ceny biletu jest to 20 euro(chyba, ze sie myle, ale raczej tak) ten fotelik co miala moje kuzynka w samolocie to byl lot LOTU-nie wiem na jakich zasadach-moze kupili dla malej osobny bilet i miala swoj fotel? musze ja zapytac bo sie pierwszy raz spotkalam z fotelikiem na pokladzie (a latalam roznym liniami i do Finladnii, i Szwecji, po USA, Hiszpania-takze cos nowego to dla mnie) a lot z Poznania do Rzeszowa-moze byc tanszy niz pociag...sa bilety za 79 zl-ja lecialam z rzeszowa do wawy-bo bylo taniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka teraz jakies nowe lotu sa poznan rzeszow ale z miedzyladowanie w wa-wie 99zl bilet, i chyba lacznie 2,5godz a pociagiem jakoś ponad 70zl bilet a jedziesz 12godz. I mysmy się orientowali to mozna wziasc skladany wozek na poklad. Ale te linie to jakies otllot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGNIECHA....SLICZNY TEN TORT!!!!! Klaudia I Twoj Kapelusio dla malej mi sie PODOBA lacznie z przepaska;) do TWARZY jej w TYM kapelusiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś dziękuję 🌼 ja po manicure jestem zadowolona :) okazalo sie ze moja dobra kolezanka jest ta pania kosmetyczką która robi mi pazurki hihi miłe zaskoczenie Brzuch mnie boli z nerwów eh zawsze tak mam :o BUZIAKI !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, chyba mamy za sobą dni marudzenia:) A ja na święta ścięłam włosy na krótko:) Wesołych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola-mnie tez kusi ścięcie włosów ale troszkę mi szkoda :) wyślij fotkę w nowej fryzurze na pocztę :) to dobrze że Tosia już nie marudna :) Aga-trzymam kciuki na pewno wszystko się uda :* Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych Kobitki! Olcik wrzucaj fotke na poczte :) Tez mysle o krotkich wlosach,bo strasznie mi zmizernialy :( tylko ze mi nie do twarzy w takich :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka super zmiana, widziałam na fb:)ja też zaliczyłam fryzjera ale jak zwykle cieniowanie, grzywka. ZDROWYCH, POGODNYCH ŚWIĄT MAMUSIE:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×