Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ola Twoja córcia to dzielna dziewczyna i pewnie ma gorsze dni jak wszystkie kobity ;) Pola od 3 dni wieczorami jest taka maruda że szok ! le soleil my na szcęście mamy jużspokój z szepieniami ( do 12-13 miesiąca )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki :) wczoraj umyłam okna w całym domu :) dziewczynki były grzeczne więc mogłam posprzątać :) malinowa- sukienka śliczna :) ja ubrała bym zwykłe białe body :)takie buciki mi się podobają http://allegro.pl/soft-touch-biale-baleriny-z-kwiatkiem-6-9-mies-i2244292033.html a opaska taka http://allegro.pl/cieniutka-opaska-z-tiulowym-kwiatuszkiem-j-roz-i2250688778.html :) Ola-Antosia to cudna dziewczynka silna kobietka :) głowa do góry MUSI być dobrze :)Ola a nie wydaje Ci się że za wcześnie na zupki z grudkami ?ile podajesz Tosi zupki miesiąc ? ja podawałam od 5 miesiąca zaczęłam od zupek dla dzieci od 4 m-c po ok.3 tyg. dla 5 m-c i po miesiącu dla 6 m-c wtedy zaczynają się grudki Moim zdaniem za szybko podałaś z grudkami Ja nie jestem lekarzem więc może się mylę . Sylwia H-mi się podoba twój styl dla Lajlusi :)fajny kapelusik :) Sylwia-jak Wiki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mowiono o grudkach grubo po 6mies..ale tutaj wszystko zdaje sie byc inaczej niz w Polsce. A co tam sie wpisze- byla u Was polozna na 3miesiecznym 'bilansie' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale jesli idzie o jedzenie, to lekarze juz nie koryguja jej wieku. Od 5 tyg je mleko 2, a za tydzien mam dac nabial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn Olcik nie pisze tego pod katem krytyki, chodzilo mi bardziej o to ze roznice pomiedzy Polska i Wyspa sa na kazdym kroku i juz nie wiem jak do wlasnego dziecka podejsc..w kontekscie zywienia szczegolnie. Co do Antosi, wiadomo -jedzenie samo zdrowie a zeby cwiczyc z takim zapalem to i posilki trzeba miec konkretne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa a Ty gdzie sie dzisiaj podziewasz??? Szymek-ciekawski swiata- pewnie niezle daje tam Matce popalic i w kazdy kat mieszkania zagania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal, wiem, wiem, o co Ci chodziło:) Ja tylko tak, żebyście nie myślały, że jakaś szalona matka jestem:) A słyszałyście o tym sposobie żywienia dzieci, który omija papki? To całe BLW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:) Ale mi się te butki podobają:) http://www.nextdirect.com/pl/en/shopping/girls/newborn-girls/51/4?pid=720167&curr=pln&lang=en&country=pl&curr=PLN&returnurl=%2fshop%2fgatt1%2f1%2fcat%2f443%2fatt443a7%2f20%2f0%3fnxti%3d0%26nxtv%3d000%26isort%3dbst%26curr%3dPLN%26country%3dpl%26lang%3den&bct=%26quot%3bShop%20By%20Product%26quot%3b%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bFashion%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bShoes%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bPram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal Jestem! Racja z tym co napisałaś o zwiedzaniu. A poza tym - w końcu Tata wrócił do domu i musieliśmy się trochę rodzinnie zintegrować. Aż mi czasem P. szkoda, bo jak tak przez parę dni zapierdziela, że prawie z Małym nie ma kontaktu, to potem jest zaskoczony, bo nie poznaje własnego dziecka. Szymek teraz z dnia na dzień zmienia swoje zwyczaje, zachowania, odgłosy, miny, upodobania - jak się z Nim nie jest non stop to czasem się trudno połapać. Teraz np. robi poranne koncerty - ćwiczy głos. Nie chodzi o płacz absolutnie. Poznaje swoje możliwości wokalne - piszczy, jęczy, zawody, śmieje się i wydaje się sam być zadziwiony tym, że tak potrafi... A jak jeszcze ktoś reaguje! Pełna satysfakcja! Olka Pewnie żadne to dla Ciebie pocieszenie, ale ja teraz też znowu mam gorszy czas na milion wątpliwości i pytań: czy Szymek nie jest ZA CHUDY? czy nie powinnam już rozszerzać diety? jeśli rozszerzać to jak - z tego kolejny milion pytań? co z tym naczyniakiem, bo widzę, że zaczynają się na nim takie białe plamki pojawiać i już chyba nie rośnie? czy Szymka rumiane poliki to skaza, czy po prostu efekt ślinienia się i objaw zdrowia? czy nie ma za bardzo wystających żeber? może ta witamina mu się źle przyswaja albo za mało jej połyka? itd. itp. A do tego te zbliżające się chrzciny, które naprawdę mnie stresują. Włosy mam w opłakanym stanie. Ciucha żadnego nie mam na tą okazję. Wstyd się przyznać, ale w ogóle większość ciuchów i butów mam jeszcze w pudłach od czasów mojej przeprowadzki 2 dni przed porodem... Albo wrzucone jak leci przez P. do szaf i szuflad... Nie wiem - chyba coś jest w powietrzu "na nie"... ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już tak całkiem "na dobitkę" - Młody wczoraj wykąpany i nakarmiony o 20:30. Liczyłam na spokojną noc, a tu 22:30 karmienie, 2:30 karmienie 5:00 karmienie 7:00 karmienie. No cieszę się, że dziecko ma apetyt, ale jestem wypruta! Snuję się w szlafroku. Zjadłam jakąś bułę. Nastawiłam pranie. P. pojechał zrobić nam zakupy "na święta". I też "sama radość", że Wielką Sobotę będę siedzieć jak tłuk sama z Szymuchem, bo szanowna Mamunia moja rozkręciła remont pokoju gościnnego i zrobiła to tak sprytnie, że nie ma u nich gdzie przenocować z dzieckiem... Wydawało jej się, że teraz meble, czy spanie to się jedzie i bierze na przyczepkę i jest? Nie wierzyła, że tyle się czeka... No szlag mnie nagły trafia dziewczyny! Szczerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) wow Olcikale butki wynalazlas-super!i te od Niuni tez fajne:-) Ewa ja CI mowie, ze Szymcio nie jest chudy-na zdjeciach wcale na chudego nie wyglada-taki fajny,normlany bobasek:)napewno nie chudy!daj spokoj i sobie nie wkrecaj!!:)a codo karmienia-ja co noc od 25-12 wstaje co 2h-i tak CI dobrze, ze Ty tak sporadycznie;) hehe co do dzwiekow-to moj jak wyda cos nowego to tak jakby sie wystraszyl najpierw, potem powtarza i sie troche smieje a po jakims czasie sie zaczyna smiac-potem dzwiek i znow rechot:D a najwiekszy smiech w glos to jest jak sie robi nad nim "a psik":D:Da jak widze, ze on chce kichnac to mowie "a psik"i on biedny nawet kichnac nie moze bo sie smieje:D Sylwek- powiem CI, ze kapelusz jest swietny!!!!moja siostra by byla zachwycona!!!!!a Lalja go nie zrzuci? trzyma sie je na glowce? Royal-nie byla wlasnie i nie dzwonila...ajaza tydz lece-chyba dzis do niej zadzownie i powiem bo potem bedzie do mnie do Pl wydzwaniac gdzie jestes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dalej spi:)poszedlspac o21i dalej kima a juz 8:42:-))lubie jak sie nie wybudza do jedzenia-bo i ja rano wstaje wyspana mimo tych co 2h karmien, a jak ostatnio tak jeczal i sie budzil w nocy to rano chodzilam jak cien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o masz dzownilam do mojej srodowiskowe i jest na wolnym do 10 kwietnia...a my 13 lecimy, no nic moze zdazymy No i maluszek wstal-z bananem na twarzy, rozgadany, rozesmiany:)ide do niego milego dnia!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. A my od 8 nie spimy. Mala rozgadana. Wlasnie zjadla i wyglada jakby chciala się zdrzemnac ale wierci się steka nie wiadomo o co jej chodzi. Ulewa jej się strasznie i kupki (a raczej kleksy)jakies rzadkie luzne stolce sa to też objawy zabkowania wiec już nie wiem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitac! ANECZKA ten kapelusz to JAK przepaska, Ma pod spodem taka koronke na gumce, a zakladam sie go tak ja srodek glowy, na foto wyglada na duzy ale normalnie jest o polowe mniejszy nig glowka. Fajnie ,ze Ci sie PODOBA:) U NAS piekna noc, NARESZCIE ! Mala pierwszy raz SAMA w lozeczku usnela 15 minut plakala , ojciec chodzil I wlosy z glowy rwal ale dal RADE. Ja reke miedzy szczebelki WLOZYLAM I ja po PLECKACH gladzilam,zeby wiedziala ze mama jest OBOK. Udalo sie ! Yuppi!!!! Dzis powtorka. O 4 bylo mleko I znow do lozeczka, ale spiaca byla Krolewna to sie bez placzu obylo. Wczoraj przyszla ta kamera wiec moglam pierwszy raz film na spokojnie na dole ogladnac;) Olcia ja tam wierze ,ze wszystko bedzie dobrze. Twoja malutka to dzielna Niunka , tyle JUZ przeciwnosci pokonala ! Teraz JUZ wszystkie pokona! A za pare LAT bedziemy podziwiac jej prace naukowe;) Ewcia Artysko! Do fryzjera ! Dziadkow do pomocy zagon, fryzjerke do domku zamow;) I kosmetyczke! Niech nozki slicznej MAMUSI wypielegnuja! Raczki! I wloski na bostwo odstrzela! Cos szalowego! Tak zeby SZYMCIO !!! I MAMUSKA !!! cudnie na CHRZCINACH wygladali! Ja przed wyjazdem na chrzciny JESZCZE raz Mamuske przywloke I fryzjer bedzie I rzesy przedluze I pogrubie ( tak SOBIE wymyslilam ze przez te 3 tygodnie nie bede musiala ich w Polsce malowac!) super. A potem w Polsce czeka mnie poprawka makijazu permanentnego...ojjjjjj boli....ale 3 LATA minely I sie wyplukuje;( Dziewczyny dzis wielki piatek to ja JUZ zycze...ZDROWYCH WESOLYCH SWIAT WIELKANOCNYCH PIERWSZYCH Z NASZYMI MALUSZKAMI;) spokojnych przespanych nocek I duzo duzo radosci bycia Rodzina I z rodzina;) Milego dnia Kobialki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitac! ANECZKA ten kapelusz to JAK przepaska, Ma pod spodem taka koronke na gumce, a zakladam sie go tak ja srodek glowy, na foto wyglada na duzy ale normalnie jest o polowe mniejszy nig glowka. Fajnie ,ze Ci sie PODOBA:) U NAS piekna noc, NARESZCIE ! Mala pierwszy raz SAMA w lozeczku usnela 15 minut plakala , ojciec chodzil I wlosy z glowy rwal ale dal RADE. Ja reke miedzy szczebelki WLOZYLAM I ja po PLECKACH gladzilam,zeby wiedziala ze mama jest OBOK. Udalo sie ! Yuppi!!!! Dzis powtorka. O 4 bylo mleko I znow do lozeczka, ale spiaca byla Krolewna to sie bez placzu obylo. Wczoraj przyszla ta kamera wiec moglam pierwszy raz film na spokojnie na dole ogladnac;) Olcia ja tam wierze ,ze wszystko bedzie dobrze. Twoja malutka to dzielna Niunka , tyle JUZ przeciwnosci pokonala ! Teraz JUZ wszystkie pokona! A za pare LAT bedziemy podziwiac jej prace naukowe;) Ewcia Artysko! Do fryzjera ! Dziadkow do pomocy zagon, fryzjerke do domku zamow;) I kosmetyczke! Niech nozki slicznej MAMUSI wypielegnuja! Raczki! I wloski na bostwo odstrzela! Cos szalowego! Tak zeby SZYMCIO !!! I MAMUSKA !!! cudnie na CHRZCINACH wygladali! Ja przed wyjazdem na chrzciny JESZCZE raz Mamuske przywloke I fryzjer bedzie I rzesy przedluze I pogrubie ( tak SOBIE wymyslilam ze przez te 3 tygodnie nie bede musiala ich w Polsce malowac!) super. A potem w Polsce czeka mnie poprawka makijazu permanentnego...ojjjjjj boli....ale 3 LATA minely I sie wyplukuje;( Dziewczyny dzis wielki piatek to ja JUZ zycze...ZDROWYCH WESOLYCH SWIAT WIELKANOCNYCH PIERWSZYCH Z NASZYMI MALUSZKAMI;) spokojnych przespanych nocek I duzo duzo radosci bycia Rodzina I z rodzina;) Milego dnia Kobialki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie:) Olcik będzie dobrze...malutka tyle przeszła więc teraz moze byc juz tylko lepiej:) Ewa moim zdaniem Szymus nie jest za chudy:)...jak na moje oko to kawał chłopa ale miał po kim pójść:) Lajla to w ogóle mała princeska:) mi sie tez podoba,że tak to okreslę po plebejsku "przepych" ale Piotrek twierdzi,że lepsza skromniejsza wersja:) a niech chłopina ma:) jak wyjezdza to mama i tak szaleje po sklepach a poźniej to juz trzeba ubrać bo przeciez juz sie kupiło:D:D:D dziekuje dziewczyny za pomoc:) Body nr 3 zwycięzyły ale kupiłam tez ze czysto-białym falowanym kołnierzykiem:) a opaski zamówiłam 3 bo mimo waszej pomocy nie mogłam sie zdecydowac:) a zaraz lece zaczynac szykowac na świeta dzisiaj pieczenie mies i jakies tam drobiazgi a jutro złota rosa,szarlotka królewska,sernik zebra i tort szwarcwaldzki...az sama jestem juz przerazona czy zdaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nas czeka dziś wyprawa na Mazury także mamy przygotowania pełną parą. I sobie nie popiszę. Także życzymy wszystkim zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każda z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej. Buziaki i do napisania po Świętach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Potrzebuję szybkiej konkretnej podpowiedzi! Mamy sobie wybrać fotelik do karmienia na prezent dla Szymka od kuzynostwa z Wawy. Jaka firma? Jaki model? Pliiiiiiz? Ja już szukam, ale może macie jakie pewniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzeselka z Ikei sa b. Popularne ake ponoc nie sa ine dobre dla postawy malucha. Moim zdaniem lepiej zainwestowac w marke specjalizujaca sie w produktach dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) ja już 2 placuszki upiekłam sernik z kokosem i szarlotkę królewską:)) chrzan zrobiony jutro jeszcze sałatki i mięsa nie robimy z mamą dużo bo w niedziele jedziemy do brata a w poniedziałek do babci męża :) Ewka-Szymek nie jest chudy :) my mamy krzesełko podobne do tego http://allegro.pl/krzeslo-do-karmienia-rt-2-rocker-plus-i2244469841.html jesteśmy zadowoleni :) drewnianego nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×