Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ania Podobno to tak jest, że alergia może się ujawnić raczej w późniejszych miesiącach życia. Jeszcze kiedyś na początku położna mi mówiła, że skaza wychodzi około 4-5 miesiąca zwykle. Nie wiem, ile w tym prawdy. Staram się nie popadać w skrajności. Wczoraj zjadłam trochę makaronu z białym serem. Dzisiaj zjem mały jogurt z muesli i bananem. Mam już dosyć całkowitego odstawienia nabiału. Nie dam rady. Kocham nabiał i już. Szymek póki co "ze skóry nie obłazi", z kupą problem od niedzieli, bo się słodyczy nażarłam na chrzcinach i po chrzcinach Mojej Małej Chrześnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, mój też zaczął wszystkich i wszystko bić;)Od kilku dni tak ma. I po wszystko wyciąga rączki.A najbardziej uwielbia je wpychać w talerze i kubki;)W ogóle zaczął mnie baaardzo wnikliwie obserwować jak coś jem albo piję;PAż mi czasami głupio jeść jak się tak gapi;P A co tam... Te kupki nadal takie śluzowate?Bo mojemu przeszło jak odstawiłam czekoladę...Taki śluż w kupie to objaw alergii u dziecka, może coś zjadłaś nowego ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka niby tak...ale przy skazie to jeszcze sucha skora itd a tutaj zupelnie nic! a ten lakcid zupelnie nic nie zmienil, jak bylo przed tak w trakcie i po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka problem jest taki, ze ten sluz jest od jakis 2 tyg-najpierw myslalam, ze sok pomaranczowy-no ale nie pilam wiecej a sluz jak byl tak byl-no to mama zadzwonila do pani doktor a ona przez tel wypytala co i jak i mowi, ze to po 1wsze to goraco- bo bylo ok 30 stopni codziennie a po 2gie inna flora bakteryjna-zeby sie nie przejmowac tylko podac lakcid no to tak zrobilismy-ale wrocilam do ir w piatek a tu nic sie nie zmienilo....a ten sluz to wyglkad atak-ze pielucha brudna i kisiel, jak np przyloze chusteczke to sie ciagnie...a maly je normalnie, spi, nie boli go brzuszek, smieje sie, bawi-zadnych rekacji na skorze, wysypek, przebarwien itp...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudyna, widzialam na fb ze Basia chrupka miala. Jak sobie z nim radzila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Alergia nie musi dawać całego kompletu objawów. Pewne jest to, że śluz w kupie oznacza coś nieprawidłowego. Mój pediatra w pierwszej kolejności szuka winowajcy w postaci białka krowiego i białego pieczywa. Nie wiem, czy takie ma zboczenie, czy ma rację... Jak odstawiłam nabiał kompletnie, to Małego znowu kitowało i kupy nie robił. Jak wracam do nabiału - robi codziennie rano, ale również z pasemkami śluzu. Próbuję znaleźć "bezpieczną dawkę", która zapewni regularną prawidłową kupę bez śluzu... ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik Mloda memla tego chrupka, jak jej siecos odgryzie to sobie zuje i polyka. A zadowolona tak że sama sobie wcina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka, mloda non stop trzaska nogani o podłogę, staram się ją klaść na czymś grubszym ale zawsze sie zsunie i trzaska dalej :D ale mnie uspokoiłaś pisząc że to taki etap, więc niech bryka do woli :D po brzuszku póki co się nie bije, ale oklada wszystko i wszystkich pięściami :P najczęściej w trakcie posiłku, więc jest kolorowo wszędzie! i tak "parska" jedzonkiem, ciężko zachować powagę, a najlepsze akrobacje idą w łóżeczku!!! Nie sądziłam że na tak małej przestrzeni można takie cuda wyczyniać, raczej jej tam nie zostawiam samej, wolę ją dać na podłogę :) Anetko, Twój się gapi jak jesz, a Marysia często jak leżymy albo w trakcie karmienia, zapodaje mi takie spojrzenie, prosto w oczy, że odpadam! :) Fajnie sie już te nasze szkraby zmieniają, z dnia na dzień jakaś nowość :) Ewa nietoperkowa, jaki masz kubek niekapek? Młoda nie toleruje żadnych butelek, więc już sama nie wiem jak jej picie podawać. Łyzeczką nie bardzo, bo wszystko wylewa :( niekapki znowu podobno szkodzą na zgryz no i co ja mam zrobić? Wczoraj byliśmy u lekarza, młodej strasznie zalega woskowina w uszkach, mamy skierowanie do laryngologa, zobaczymy co wymyśli. Pisałam o uczuleniu na polikach u młodej, doktorka obejrzała i stwierdziła, że albo jakiś pokarm, ale biorąc pod uwagę że dotąd jadłam wszystko i nic się nie działo, to może to być reakcja na pyłki. Sosna i lipa bardzo uczulaja, a my mamy na placu i lipę i sosnowy zagajnik :/ w którym dziennie siedzimy :/ przepisała zyrtec w kroplach. Ogladała dziąsła od młodej, idą dolne dwójki i u góry jedynki też niebawem sie pokażą :P młoda nie próżnuje hehe :) Dziewczynki lecę coś zjeść, bo dopiero wstałyśmy :P młoda siedzie w bujaczku i nie wrzeszczy, szok :P też się teraz taka przylepa zrobiła, w dodatku spać nie chce, więc mam z nia urwanie głowy. Ale z dnia na dzień jest coraz słodsza, skubana wie jak mamę okręcić wokół palca ;) Miłego dzionka! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że już milion razy ten temat był, ale bardzo Was proszę... szukam spacerówki, lekkiej, składanej, trwałej - takiej na parę lat i na 2 piętro, do poruszania się po mieście. Póki co upatrzyłam Chicco Lite Way, ale nie jestem jakaś zdeterminowana, że musi być firmowa i bardzo droga. Zależy mi, żeby była lekka, wygodna dla Szymka i trwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A spacerówka od wózka będzie stacjonować u Dziadków na wsi - tam nie muszę jej targać po piętrach i odpadnie wożenie ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Kubuś dostał śluzowatych i zielonych kupek jak mu zapodałam sok jablkowy, nawet taką pianą strzelał czasem. Dawalam mu lacidobaby, przeszło gdzieś po 1,5 tygodnia.. Le_soleil kupiłam taki http://www.ceneo.pl/12472416s On ma twardy dziubek więc może nie ma takiego wpływu na zgryz jak te miękkie, zresztą ja go kupiłam tak żeby spróbował sam pić, teraz mu nie daję jak jest zimno, jedynie jak były upały to w wózku sobie pił i nie przejmowałm się że się poleje :) Ja za szybko Kubusia pochwaliłam, dziś normalny diabeł.. żebym tylko tego skoku i u niego nie wykrakała... Krzyczy na mnie od rana, sam nie wie o co mu chodzi i najgorsze - jak widzi pierś to wpada w szał ze jeść nie będzie :( jadł o 6.30 wiec o 10.30 go chciałam przystawić no bo chyba już zgłodniał .. wrzask, pisk, krztuszenie się.. dobra podniosłam, pośmiał się do siebie w lustrze, za jakiś czas spróbowałam znowu, znowu wrzask ale z taką złościa co prawda pierś złapał i zaczął jeść, pojadl kilka minut przysnął, jak się obudził i zobaczył co robi znowu wrzask... i pojedzone... :P Zupki troszkę zjadł i popił herbatką, wlożyłam go do łózeczka bo po zupce zawsze śpi... tiiia.. takie szaleństwo wyprawial że musialam go wyciągnąć bo by wypadł... chyba czas obniżyć trochę materac :P Czemu tak jest że jak już się dziecko ustabilizuje przychodzi ten goopi skok i wszystko szlag trafia :P wiem.. bo za łatwo by było :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia MOJA spacerowka...wazy 7 kg ze wszystkim I Ma 3 pozycje siedzenia, tak ze mozesz JAK Ci maly usnie na siedzaca bez wyjmowania zmienic pozycje dzieciatka.nie WIEM czy w Polsce jest dostepny I za jaka cene, ale wygode Ma maxa. Nazywa sie silver cross surf. Jezusku nawet sie nie przywitalam...normalnie madam na rylo, mala w nocy znow w bolach, spalam MOZE godzine, a Ona lacznie ze 4 I tak sie meczyla do teraz;( dopiero usnela...ale cale dziasla jej nasmarowalam przeciwbolowym I do tego podalam Nurofem, JAK zaczelo dzialac to bylo widac taka ulge w jej oczach I zaraz usnela... Ja nieprzytomna...IDE sie polozyc, zagladne tu wieczorkiem. Buziolki... Niunka DZIEKI za adres stronki() fajnie bo wlasnie takie mam , bo dostalam od nich JAK BUTLE rozowe kupowalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka, ja mojemu zamówiłam wczoraj Doidy Cup.To taka nowość - przyjaciółka fizjo mi poleciła. Ona pracuje w przedszkolu z niepełnosprawnymi dziećmi i podobno nawet one bez problemu z niego piją. Bardzo go wychwalała.Jest przeznaczony dla niemowląt od 3 miesiąca życia-można w nim poodawać mleko mamy,bo nie zaburza u dziecka odruchu ssania...Zresztą poczytaj sobie.Ja się skusiłąm, bo Franek nie toleruje mi butelki, a czasami chciałabym go z kimś zostawić...Zobaczymy jak się sprawdzi:) Ewa, ja też szukam lekkiej spacerówki...Albo raczej od tygodnia się za to zabieram...Bo ta moja z zestawu, to masakrycznie ciężka - siły nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki! rety, znow ie zaniedbalam i kilka stron trza bedzie nadrabiac ;/ u nas pogoda paskudna ale juz pod koniec maja lecimu do Polski :) :) :) (myslicie ze bedzie cieplo???) Dziewczyny co to za Grudniowkowa strona na fb o ktorej wspominalyscie tu kilkakrotnie???bo ja nic o tym nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja juz pokazywałam...my mamy tą... http://allegro.pl/wozek-magic-pokrow-espiro-2012-nowy-bombik-i2312880219.html wazy niecale 9 kg a i nie skałada sie jak zwykła spacerówka czyli koła powyciagane wdłóż,tylko skałada sie jak mała walizka w sumie...w moim malutkim samochodzie zajmuje nawet nie poł bagaznika... uzytkujemy ja i naprawde moge szczerze polecic...ale tylko ten model z 2012 bo jest poulepszany i mnie zainteresowało,ze jako jeden z nielicznych ma w sumie wsztstko oprócz przekładanej rączki no i jak na wózek tak małych rozmiarów ma szerokie siedzisko,że mała na zime spokojnie sie zmiesci tam ze spiworkiem albo w szerokim kombinezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo ten co Klaudia ma tez fajny:) tez ma składanie w rączce,pokrowiec i tez skałada sie do niewielkich rozmiarów....no w porównaniu z wiekszoscia spacerówek,które maja po 110 cm długosci po złozeniu to Klaudia nasze to liliputki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba odpada bo wlasnie przeczytalam ,ze wszystko razem Ma 10kg 200;( cholera a jest taki leciutki I tak cichutko chodzi ,ze bylam pewna iz 7 kg to calosc a nie podstawa...;( echhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my mamy taki. http://m.allegro.pl/przedmiot,wozek-spacerowy-foxy-bertoni-kol-2012-manufa-lodz,2201411191.html Jak Baska wroci że spaceru albo wieczorem mogę zdj na meila wrzucic jak się sklada bo na tej stronce chyba nie ma. Nam odpowiada, za 2 mies mala bedzie siedziec pewnie to ja mama nie bedzie interesowac tylko wszystko naokolo wiec nawet nie przeszkadza mi to że mala mnie nie widzi. Ja mam dogory okienko wiec ja podgladam, a i tak przewaznie zaraz po wlozeniu do wozka zasypia:) Mloda dziś wypila mleko o 3 w nocy o 8 i dopiero przed 13 i to tylko 100ml. A na drugie wciagnela warzywa z potrawce z krolikiem. Wybitnie smakowalo, bo tak szeroko dziuba jeszcze nie otwierala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a nasz ma za to jebutny kosz na zakupy. Inna sprawa że jak naladuje pelen to za Chiny Ludowe nie wniose na 2pietro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klausia ja znalazłam http://www.google.pl/imgres?q=foxy+bertoni&start=83&hl=pl&client=firefox-a&sa=X&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1225&bih=900&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=ZtOWRMfcwN72lM:&imgrefurl=http://www.nitriansko.sk/%3Fmenu%3Ddetail%26id_inzeratu%3D17562%26kat%3D17%26subkat%3D19&docid=6dGB_Sg6XbccoM&imgurl=http://www.nitriansko.sk/images/big/1/2012_2_4_dqbget.jpg&w=640&h=480&ei=XGiqT8mNLPDc4QS7mPXHCQ&zoom=1&iact=rc&dur=336&sig=101497726973745870764&page=4&tbnh=148&tbnw=189&ndsp=30&ved=1t:429,r:28,s:83,i:65&tx=51&ty=144...... wiem długi link:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA NO WIDZE WLASNIE!!! a u mnie takie gowienko wlozyli pod spod ze H Wie co ja mam tam wlozyc ???? Jednego buta malej na zmiane ...jakby jej sik za nisko polecial...echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal nie gniewaj sie;) wpisz GRUDNIOWKI na fejsie...I My tam wszystkie jestemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila Nie fochaj tylko se zajrzyj na tego fejsbuka. Już Cię dawno dodałam i przywitałam! ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×