Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Olcik Bardzo wzruszające zdjęcie, naprawdę:( Jak patrzę na rodziców, dla których wychowanie i pielęgnacja dzieciątka jest tak ogromnym wyzwaniem i poświęceniem to doceniam 100 razy bardziej, że nasz Synek od początku bezproblemowy i zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny płakać mi się chce Julka ma zastrzyki :((((((( byłam u pediatry z wynikami powiedziała że ma za dużo leukocytów 10-15 a powinna mieć 0-1 dopuszczalne 3-5 :(( mówiła że u 80 %dziewczynek noszących pampersa się to zdarza :( Amelka miała 8 m-c jak też to miała :( 5 dni będzie miała zastrzyki w środę badanie moczu i od czwartku antybiotyk w syropie bo długo się leczy taką infekcje :( nie można tego zaniedbać bo w późniejszym czasie może mieć coś z nerkami itd. ehh nie ma sił zajebiste mam urodziny a Julka pół roczku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dzięki za życzenia :* Aguś-gratuluję dla Mai :* też myślę że czarne dodatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka, nie martw się tymi zastrzykami...:(Kurczę, strasznie mi przykro.Biedna Juleczka.Ale zobaczysz, że te 5 dni szybko minie i córeczka będzie zdrowiutka!Przetrwasz, Matki przetrwają wszystko, byle dziecku było lepiej!Przesyłamy z Franiem buziaki dla Was.I życzenia szybkiego powrotu do zdrowia dla Juleńki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina w niedzielę jedziemy na komunię siostrzeńca Szymona.Impreza będzie w Bochni ;) jaką Ty farbą malowałaś włosy?używałaś może kiedyś Perfect Mousse to jest ta w piance?Ja ją stosuję odkąd weszła na rynek rach ciach i mam kolor nałożony Paulina ja dziś też odebrałam wyniki badań Mai i jak napisałaś o Julce to od razu popatrzyłam na wynik.Tu chyba jest ok u nas 2-6 i nawet żelazo skoczyło w górę. Kurczę współczuję tych zastrzyków,ale tak jak Aneta pisze 5 dni szybko zleci i mała będzie zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się zastanawiam nad ta farba w piance. Dobrze pokrywa? Fajna? Ja zawsze stosowalam z joanny utleniacz jak kumpela mi robila pasemka.a teraz też wzielam farbe z joanny jakoś z przekonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia jak najbardziej dla mnie bomba ! nie wiem jak z innymi odcieniami ja mam ciemny brąz a i tak cholery czarne wychodzą.Miałam kiedyś baleyage blond - zdj na nk.Marzy mi się znów jasny,ale odechciewa mi się siedzieć 5h u fryzjera i płacić 120 zł. Jak się dziecka nie miało można było poszaleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja kupilam orzechowy braz, ale fryzjerka mowila że na blondzie to rudawy mi wyjdzie i dodala do farby jakiegos brazu. I mowila że jak już to mam brac braz, bo jak za jasne dam to szybko mi beda plowiec i dziwny kolor bedzie. To musze kupic sobie na kolejny raz wlasnie ta w piance. Mam nadzieje że sama sobie dam rade polozyc:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja kupilam orzechowy braz, ale fryzjerka mowila że na blondzie to rudawy mi wyjdzie i dodala do farby jakiegos brazu. I mowila że jak już to mam brac braz, bo jak za jasne dam to szybko mi beda plowiec i dziwny kolor bedzie. To musze kupic sobie na kolejny raz wlasnie ta w piance. Mam nadzieje że sama sobie dam rade polozyc:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się corka rozspiewala. Ale Tatus przejal dziecko, wiec mam chwilke dla siebie. Pozniej kapiel, kaszka chwila szalenstwa i do spanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia w każdym razie nakładanie fantastyczne, konsystencja pianki, dosyć rzadkiej. wystarczy ją wmasować i wydaje mi się, że pokryła bardzo dobrze wszystkie włosy. farby jest bardzo dużo - mam włosy do połowy pleców i jedno opakowanie w zupełności wystarczyło . przy linii włosów i w okolicach uszu trzeba się wspomóc trochę pędzlem.W Rossmannie często gęsto są na nią promocje.tutaj mozna poogladac sobie kolorki http://www.perfectmousse.com/products/500-medium-brown/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunka!!! Nie dawaj sie !!! Glowa do gory! 5 dni pojdzie jak z bi za strzelil I Julcia bedzie ZDROWA.! A za kilka dni zapomni ,ze zastrzyki byly! Wiesz ,ze NASZE dzieciatka szybko zapominaja, trzeba myslec ,ze to dla Jej dobra bo taka prawda I jakos PRZEZYC to 5 dni.buziaki wysylamy dla Was DZIEWCZYNKI od NAS !!! Dacie RADE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunka!!! Nie dawaj sie !!! Glowa do gory! 5 dni pojdzie jak z bi za strzelil I Julcia bedzie ZDROWA.! A za kilka dni zapomni ,ze zastrzyki byly! Wiesz ,ze NASZE dzieciatka szybko zapominaja, trzeba myslec ,ze to dla Jej dobra bo taka prawda I jakos PRZEZYC to 5 dni.buziaki wysylamy dla Was DZIEWCZYNKI od NAS !!! Dacie RADE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Ja malowałam teraz ostatnio szamponetką z Marion, Maluję sobie ciemnym brązem i kolor odświeżony a odrostów niema Na ślub malowałam farbą tylko, że z welletonu o tą: http://www.wella.com/pl-PL/wellaton.aspx bardzo fajny i trwały kolor, co prawda w tej co pisałaś jest trochę wygodniej nakładać. Akurat teraz jest w rosmannie.w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo firm właśnie porobiło te farby w piance.Dobrze wiedzieć,że z wellatonu też jest dobra.Ta moja troszku kosztuje nie powiem zawsze jak jest promocja biorę dwa opakowania na zaś dziś było jak znalazł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina Biedna Juleczka:(:( Zobacz jak to wyszło, nikt by nie przypuszczał nawet. Trzymamy kciuki żeby się dobrze skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Ta moja w rosmannie teraz ok 18 zł jest, siostra dziś kupiła. Ogólnie fryzjerka mi mówiła, że najlepiej z Welli kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowka dla Juleczki A ja oszaleje- wymioty przeszly, leci że mnie druga strona. Masakra jakas. Baska teraz też walnela znow kupsko i nie wiem teraz, bo ani marudna nie byla ani nic.wrecz gadula taka i smieszka. Bardzo ladnie jadla. Zasnela spokojnie wiec nic ja nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dziękuję za słowa otuchy jesteście kochane :* nie przypuszczałam że dziś będzie mieć zastrzyki Zdrowa a jednak coś w moczu ehhh Dziś Marcin ja trzymał do zastrzyku płakała ale nie bardzo Amelka szybko ją zabawiła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna No miejmy nadzieję, że Basia nie załapała nic od Was. Jak coś to może przejdź się do lekarza po jakieś leki dla siebie, a dla Basi coś osłonowo, jakiś dicoflor, żeby się nie rozwijało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina A czemu od razu zastrzyki lekarz przepisał? Niema jakiś tabletek czy antybiotyków w innej formie? Czy tak się robi? Dobrze, że Julka dzielna, zuch dziewczyna:) A Ty mamuśka też się trzymaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina, buziaki dla Julci. My też ostatnio mieliśmy podejrzenie infekcji, ale wyniki wyszły ok. i mamy zęba trzeciego-lewa górna dwójka, a prawa już tuż tuż. He, he, a górnych jedynek ni ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik Gratulacje dla Tosi:) Idzie jak burza hehe. U nas było marudzenie ząbek już miał być, tak lekarka mówiła a tu ani widu ząbka ani słychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff przeczytałam ;) U nas nieźle, nie zapeszając... Może będzie to dla Was śmieszne lekko ale ciesze się jak wariatka bo Kubus pierwszy raz od tygodnia złapal pierś w ciągu dnia i... to 2 razy! :P Przed snem jadł aż pól godziny :D :D Może poprawi się cos z tym jedzeniem bo do tego spalaszowal całą zupkę i prawie cały deserek :) porównując do ostatnich dni to niebo a ziemia :) Jedynie mm dalej nie chce.. Dziś zaliczyliśmy tez kolejną kontrolę bioderek, wszystko w normie, mamy nie korzystać z chodzików i nie stawiac małego na nózki. Kolejna kontrola jak zacznie stawać w lóżeczku :) Klaudyna ja kupiłam kilka słoiczków z rossmanna ale nam nie pasują. Deserki jakies takie kleiste strasznie a obiadki... łoj matko gętę to przeokropnie :P Co do glutenu my tez jakos bardzo nie przywiązujem do tego uwagi, nie patrze czy jest zupki 100g, czy 2-3g glutenu, nie przeliczam. Po prostu zawsze w 1 posilku dziennie jest gluten albo już na gotowo w zupce czy też deserku słoiczkowym albo do deserku dodaje manne z nestle 2-3 łyżeczki i tyle.. ile zje tyle zje :) Żadnej reakcji złej nie zaobserwowałam wiec jedziemy tak dalej. Olcik Wasz maly cud :* Tosia rośnie i co najważniejsze jest zdrowa :) Biedroncia miłej i spokojnej podróży.. już jedziecie pewnie. Podsumowywując Franek zdrowieje, Maja się obraca, Lajlusia się tez goi, Kubuś przeprosił się z cyckiem, wszystko wraca na swoje tory ale...ale no właśnie biedna Juleczka... :( Niestety ehhh biedne kobietki z pęcherzem od maleńkiego problemy... trzymamy kciuki żeby szybciutko przeszło :* No i dołączamy się do życzeń dla Was obu... sto lat sto lat :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, dziewczyny poprosze o przypomnienie maila grudnówek. wyślę Wam 126 stron pzepisów kulinarnych od 5 miesiąca do kilku lat. Mam nadzieję , ze się przydadzą>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie Kochane! Dzisiaj nasze pierwsze święto:)Wszystkiego najlepszego, pociechy z dzieciaczków przede wszystkim:* My dzisiaj z Frankiem samotni, bo tatuś od rana remontuje i skończy ok.20 dopiero... A Franek rano tak wariował,że do talerza z ketchupem wleciał mi twarzą...No comments;) Biedronia, daj znać czy dojechałaś! Paulina, jak tam nasza chorowitka, Juleczka?Mam nadzieję, że lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEPISY OD 5 MIESIĄCA WYSŁANE NA MAILA. narazie musze nadrobić zaległości w czytaniu. strasznie się rozpisałyście. :) pozdrawiam i życze wszystkiego najlepszego wszystkim Mamusiom :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM Z PIĘKNEGO,SŁONECZNEGO KRAJU...Dzień dobry z Polski :-):-):-) Byliśmy w domu o 7 rano. Super się jechało. Anula kochana spała jak suseł...:))))) 2 razy jadła. Trzeba się teraz ogarnąć,bo mi się fryzjerka na dziś przestawiła. Ania zasnęła na spacerze i śpi w SPACERÓWCE na ogródku z drzewami i zieloną trawką :-) ...... A nie na betonowym tarasie.... KOCHAM CIĘ POLSKO MAMUNIE Wszystkiego Dobrego z okazji DNIA MATKI. Ściskam mocno :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×