Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Olcik trudno mi tu wszystko opisywać i obrazować :) ale jest duża piłka ,mata, i coś w rodzaju przewijaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he:) My piłkę mamy w domu też. Chodziło mi o to, czy robicie np jakies obroty, turlania itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do odbijania- moja Antonka też musi odbić , ale nie dlatego że rzyga, ale po prostu źle jej, jak sobie nie dobije. Tylko, że u nas zazwyczaj jest tak, że ledwo ją podniosę, a ona już beka jak stary chłop. Więc rzadko muszę ją nosić. Dziś nad ranem zjadła i zasnęła bez odbicia i za godzinę ryk z łóżeczka. Podeszłam i podczas wyciągania z łóżeczka poszło "beee". I gitara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik tak oczywiście przewroty i turlania i takie tam bajery :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola Marzenie takie bekanie! Szyma muszę solidnie podyrdać na ramieniu zanim usłyszę upragnione "Beeeeeeee".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do linków ;) to urocze i orginalne ale kurcze ceny !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki Mam do Was pytanko czy któraś stosuje kropelki do czyszczenia uszu Audi Baby i czy są skuteczne. Bo moja mała maruda nie daje sobie czyścić uszków i porobiły mu się małe koreczki a nie chce go ciągnąć do laryngologa bo on nie cierpi lekarzy. U nas pojwił się problem z dziąsełkami są strasznie rozpulchnione i Mały gryzie wszystko co ma w zasięgu buzi, wydaje mi się że idą mu zęby ale to trochę za wcześniej chociaż mamuśka mi mówiła że ja pierwszego zęba miałam już w 3,5 miesiącu. Sylwia dzięki za przyjęcie zaproszenia na nk Martyna D-G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laseczki :) byłam dziś z Amelką u dentysty wszystko dobrze z ząbkami zgryz dobry za pół roku wizyta kontrolna :) Amelcia była bardzo dzielna:) bardziej ja się denerwowałam niż ona :) Juleczka pobiła swój rekord spania od 21-5 30 bez pobudki zjadła i spała do 8 :) chodź muszę się przyznać że częściej śpi zemną niż w łóżeczku Amelka śpi z mężem. Julci zawsze się odbije po jedzonku głaszczemy ją po pleckach lub wystarczy że ją podniesiemy do góry :) nie ulewa się .U Nas okropna pogoda deszczowo i wiecznie:( dolarka-nie pomogę co do kropelek bo nie używamy czyszczę uszka dziewczynką patyczkami do uszu dla dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarka,wlasnie mialam dzis ten temat poruszyc... Od przeszlo tygodnia z dzieckiem moim zaczelo sie cos dziac..Synek stal sie marusny w dzien,wsadzal piastki do buzi na potege,gryzl co sie dalo..oczywiscie caly osliniony..Myslalam jednak ze to po prostu rozwijajace sie sliniaki..Potem jednak pojawily sie problemy z kupka..jednego dnia cos na ksztalt rozwolnienia a potem przez kilka dni dlugie nic..Nigdy wczesniej takich problemow nie bylo..Na koncu Dziecko moje stracilo zupelnie apetyt..tzn widzialam ze jest glodny bo szukal piersi a kiedy ja dostal zaczal okropnie plakac,odsuwajac sie..Wyladowalismy u lekarza...diagnoza-zeby... Zdziwilam sie okropnie,toz to tak wczesnie! Adrian niedlugo konczy dopiero 3 miechy..Lekarka powiedziala jednak ze to sie zdarza i fakt ze ida mu zeby nie oznacza ze zobaczymy teb pierwszy juz niedlugo,bo na ogol taki zabek idzie kilka miesiecy... Ja sie cieszylam ze koniec z 'brzuszkowymi' problemami mamy a tu juz znowu 'cos'..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*marudny,nie marusny :) Co do odbijania- u nas tez jest tak ze jak juz konczy jesc i dam go do pionu to momentalnie mu sie odbije..CZasem kiedy bardzo sie naje to zasypia momentalnie na ramieniu. W szpitalu mi mowiono (i spotkalam sie z tym w kilku ksiazkach) ze do odbicia mozna umiescic dziecko pionowo na ramieniu i delikatnie klepac po pleckach!U nas co prawda nie stosujemy klepania,jednak podnoszenie do pionu zawsze dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U nas dziś +10,5stopnia, ale niestety wiatr i popaduje troche wiec że spaceru chyba nici, bo wozka calego nie zniose, a w foteliku mala nie jest aż tak oslonieta od wiatru wiec się boje żeby nie zawialo. A co do odbicia to u nas przewaznie ekspresowo. Nawet nie musze jej na ramie klasc, wystarczy że. Po karmieniu ja tak jakby "posadze" i już jest odbicie. A jeśli nawet przy noszeniu dlugo się nie odbija, to klade na przewijak, zmieniam pieluche, i już przy podnoszeniu jest "bek";). Także z tym nie ma problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam sie po dlugim czasie ;) starsznie duzo piszecie i nie nadazam czytac ;) ale czasami zagladam, przeczytam dwa trzy posty i juz mnie dzieciaki znowu wzywaja ;) Ale przyznam sie ze dopiero od kilku dni czuje ze ogarniam to wszystko - tzn mam czas na cos wiecej niz kupki, pranie i sprzatanie. Malemu przeszly troche juz kolki, mniej placze. Bardzo jest pogodny i potrafi sie sam soba zajac. Jak go poloze na macie z palakami to lezy czasami nawet godzine grzecznie i gada z miskami :) Miedzy karmieniami ma juz 4 godzinne przerwy tylko kurcze w nocy niestety nie robi sobie dluzszej. Raz tylko mu sie zdarzylo 8 godzin spac bez przerwy :D A od marca "wracam do pracy" :P maz zalozyl niedawno swoja firme i chce mu zaczac troche pomagac. Jak sie interes ruszy to zwolnie sie z mojej starej pracy i bede pracowac z mezem. Troche sie tego pracowania razem obawiam ale to chyba w mojej sytuacji najlepsze wyjscie. No wiec juz podwinelam rekawy i robie wielkie porzadki w mieszkaniu co by w marcu miec wiecej czasu na prace. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny moja mała wczoraj miała kontakt z przeziębiona kuzynką co mogę jej podać lub zastosować aby także się nie przeziębyła tak żeby wzmocnić jej organizm???Tak się martwię nied chcvę by znów brała antybiotyki :( na razie nic jej nie jest ale juz sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny moja mała wczoraj miała kontakt z przeziębiona kuzynką co mogę jej podać lub zastosować aby także się nie przeziębyła tak żeby wzmocnić jej organizm???Tak się martwię nied chcvę by znów brała antybiotyki :( na razie nic jej nie jest ale juz sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny moja mała wczoraj miała kontakt z przeziębiona kuzynką co mogę jej podać lub zastosować aby także się nie przeziębyła tak żeby wzmocnić jej organizm???Tak się martwię nied chcvę by znów brała antybiotyki :( na razie nic jej nie jest ale juz sie boje Viktoria moje małe wielkie zwycięstwo :*** 20.12.2011 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASZTANKA ...MOZE witaminka c w kropelkach ? Royal ja I moj brat w wieku 3 miesiecy I 2 dni dokladnie mielismy po 2 dolne zabki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztanka Nie denerwuj się. Może nic złego się nie stanie. Nie unikniesz kontaktu Maleńkiej z chorymi ludźmi. Prędzej czy później będziesz ją musiała zabrać w miejsca, gdzie nie masz wpływu na to, kto jest w pobliżu... Do przychodni np. Obserwuj Wikunię, mierz jej temperaturkę od czasu do czasu i będzie ok. Karmisz piersią? Trzymamy kciuki, żeby nic Małej nie dolegało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal Nie strasz Babo! Mój Monsz też twierdzi, że Szymkowi zęby będą szły, bo się ślini, gryzie łapki niemiłosiernie i wszystko inne co mu się uda wpakować do buzi, obraził się na smoka, cyca ssie okrutnie mocno i tak z zawzięciem... Gorączki nie ma, ale... Monsz mi tu opowiada, że kolegi córa w wieku 4 mies. ma już 4 ząbki! Aż mi się nie chce wierzyć... Ja wolałabym jednak później, bo mi Szymo cyce pougryza! :))) Mama mówi, że mi bardzo późno ząbki szły, ale w nagrodę za to nie mam z nim żadnych problemów - do matury nie miałam nawet 1 ubytku. Mógłby się i Szymo jeszcze wstrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elizka A właśnie niedawno o Tobie myślałam, jak Ty dajesz radę przy tak niewielkiej różnicy wieku swoich Bąbli... Ale widać, że dajesz radę i już! :))) Myślę, że super będziesz miała w tej swojej "nowej" pracy. Oby Wam biznes wypalił i przynosił dużo piniondzorów, a mało zmartwień! Będziesz mogła elastycznie sobie dopasować pracę do obowiązków przy Pocieszkach. Super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia- slyszalam ze takie rzeczy przechwodza w rodzinie na mlodsze pokolenia tzn jesli Ty wczesnie zabkowalas to i Layla moze tak zaczac. Ewa- masakra noo..nie wyobrazam sobie karmienia,gdy moje Male bedzie juz 'zebate'...pocieszam sie tym co powiedziala lekarka,mimo iz juz sie zaczelo to i tak na ogol trwa to kolo kilku miesiecy nim zabek bedzie na swoim miejscu. Niestety widze efekty,Bobas moj z Aniolka w marude sie zamienia powoli..i to 'wpychanie' mu piersi tez do najprzyjemniejszych nie nalezy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal Myślałam o tym właśnie... jak to karmienie wygląda, kiedy Dziecko ma już ząbki? Przecież są kobitki, które i ponad rok karmią. To może Młode samo opanuje jakoś technikę nie obgryzania Mamy? ;))) I tej wersji się trzymajmy... Poza tym, jak się zacznie ząbkowanie na dobre, to trzeba się będzie wziąć za higienę jamy ustnej na fest, żeby te pierwsze się nie psuły za szybko, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he. My na rehab jedziemy na 14. jak tam wasze dzieci z zabawkami? Bawia sie juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik ...MOJA sie na nie patrzy I do nich gadulcuje ;) oczywiscie po kupce I bez kolki...bo inaczej to nic ja nie bawi...boli boli... Dziewczyny dziekuje za mile koment. Na NK I FACEBOOKU ;) Pamietam , ze KTORes z Was uzywaja Fridy...czy cos takiego do noska ...mi wlasnie PRZYSZLO bo zamowilam I tak sie zastanawiam czy to powietrze zasysacie na wyczucie? Ogolnie u NAS po staremu, byly 3 gorsze nocki , dzis poszla kupka I JUZ bylo duzo lepiej...Kolki SA troszke rano , troszke w nocy I najwiecej po 6 wieczorem. Ale chyba zaczynam sie przyzwyczajac bo JUZ nie placze razem z mala tylko MASUJE I nosze I tak non stop. JAK nie Ma kolki I jest bez bolu to klade I sama sie bawi ( jakies pol godzinki) Ostatnio malo jadla bo po 60 tylko , zmienilam smoczek na troszke mniejszy przeplyw I JUZ JE normalnie. Milego weekendu Mamusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia My używamy Fridy. Najczęściej Monsz ściąga gluty, bo żeby było skutecznie, to naprawdę trzeba mieć pociągnięcie w płucach. Ja tylko wtedy, jak dobrze rozpuszczę glutka solą fizjologiczną i jest bardzo płytko. Ogólnie Fridą raczej krzywdy nie zrobisz. Trzeba tylko uważasz, żeby jej nie "przyssać" do śluzówki albo skórki noska. W sensie dobrze dziurką w dziurkę ucelować. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×