Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Dzieki bardzo za odp :) moja mała dzis szaleje na maxa ciagle by jadla a ja nie nadarzam z produkcją tak wiec dalam jej mm ale krzywila sie strasznie nie za bardzo chciala mm. inezz jak narazie na basen bohe sie z nia isc nie chce by cos zlapala ale jak bedzie miala 6mce owszem :) i moze nawet do krakowa do aqua :) w przyszlym roku maja u nas otworzyc aqua 2km od domu tak wiec bedziemy regularnie z mala chodzic :) Wiki miala chrzest 26 i cala msze spala jak suseł :) a gdy tylko sie skonczylo otwarla oczka i pozowala do zdjęc :) ja jakos specjalnie nie szukalam jej kreacji miala 2 do kosiola gruba biala a w domu cieniutka biala w kwiatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka -> jakie mleko podałaś Małej? Powiem szczerze że po wczorajszej nocy też przeszło mi to przez myśl :( Ale boję się że Mała nie będzie chciała już piersi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja podaje piers i mm.Synek nie robil problemow,nie odrzucil piersi.Jednak zainwestowalam w dobra butle,smocze.k w wygladzie i dotyku do zludzenia przypomina prawdziwa brodawke wiec nie bylo niepotrzebnego zamieszania. Gotowego mleka nie trzymamy w butli nigdy na dluzej niz 1h.Podobno po dluzszym czasie gromadza sie w nim bakterie. Ania dzieki- nie wpadlam na to by tam zyrafki poszukac.glupia wertowalam strony internetowe,a ten sklep mamy przeciez pod nosem :) Dzis ostatecznie sie namyslilam na jej kupienie bo Maly namietnie gryzie co popadnie.Zwykle gryzaki jakies takie syntetyczne sa a Sophie zyrafka wykonana z naturalnych tworzyw i podobno bardzo ladnie pachnie. Sluchajcie najpiekniejszy prezent na Dzien Matki dostalam (bo tutejszy jest juz w niedziele).Synek pierwszy raz zasmial sie w glos,kilkakrotnie.Co prawda Tata musial sie dobre pol godziny wyglupiac jednak waaarto bylo.Ten jego smiech byl niczym miod na serce mamy :) Nigdy nie zapomne tej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja podaje piers i mm.Synek nie robil problemow,nie odrzucil piersi.Jednak zainwestowalam w dobra butle,smocze.k w wygladzie i dotyku do zludzenia przypomina prawdziwa brodawke wiec nie bylo niepotrzebnego zamieszania. Gotowego mleka nie trzymamy w butli nigdy na dluzej niz 1h.Podobno po dluzszym czasie gromadza sie w nim bakterie. Ania dzieki- nie wpadlam na to by tam zyrafki poszukac.glupia wertowalam strony internetowe,a ten sklep mamy przeciez pod nosem :) Dzis ostatecznie sie namyslilam na jej kupienie bo Maly namietnie gryzie co popadnie.Zwykle gryzaki jakies takie syntetyczne sa a Sophie zyrafka wykonana z naturalnych tworzyw i podobno bardzo ladnie pachnie. Sluchajcie najpiekniejszy prezent na Dzien Matki dostalam (bo tutejszy jest juz w niedziele).Synek pierwszy raz zasmial sie w glos,kilkakrotnie.Co prawda Tata musial sie dobre pol godziny wyglupiac jednak waaarto bylo.Ten jego smiech byl niczym miod na serce mamy :) Nigdy nie zapomne tej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoyalFlush -> a to mm podajesz w ciągu dnia, czy na noc? I jaka masz butle? Ja bym to mm chciała na noc dawać, może by lepiej spała, bo teraz budzi się co 1,5-2h :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak zwykle późną nocą. dzięku wielkie za odpowiedzi dotyczace mycia uszu. Juz myslałam, ze tylko ja nie gmeram w środku, bo oczywiście starszyzna z rodziny oburzona." bo to trzeba głęboko myć patyczkiem" - szok. Ewa jestem na fb w gródniówkach aga m.t. Jutro szczepienie jeśli lekarz wyrazi zgodę bo mały nadal kicha i ma mały katar :( . pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie gmeram w uchu. Mozna dzidzi sluch patyczkiem uszkodzic.. Aj idziemy na Usg zaraz. Trzymajcie kciuki, ja mam stressa. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja! i ja siewitam z rana:) Ol;cik trzymam kciuki:) ale bedzie dopbrze-wszytskie badania Malutka zdjaje celujaco to i tym razem bedzie super:)powodzenia!!! Royla-moj jeszcze w raczce nie trzyma wiec przy okazji kupie ale sie nie spieszy, narazie dostal takiego gryzaka; http://www.elc.co.uk/Blossom-Farm-Water-Teether/130444,default,pd.html i jak mu przytrzymam to cycka jak smoka:D a sie smieje przy tym, piszczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani wykonujaca Usg malo kontaktowa byla...Ponoc jest niezle ale i tak zobaczymy we wtorek co powie neurolog...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika Przepraszam... Właśnie nie mogłam Cię rozszyfrować. Moja "mejakulpa". Mam nadzieję, że się nie obrazisz! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dopiero co małą uspałam dziś jakaś masakra była płacz,wyginanie się pchanie rączek do buzi chyba ją dziąsełka bolą na pewno nie z glodu,bo zjadła 15min temu teraz na szczescie lula więc chwilę spokoju uffff Niunia kupiłam żel bobodent i już dwa razy smarowałam zobaczymy czy pomoże... kasztanka jak będziesz miała zamiar iść do aqua w Krk daj znać! ja mam 10min i jestem na miejscu:D super ta żyrafa jak tak poczytałam to mnie naszła ochota żeby kupić heh Ewa o której usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok wczesniej
Witam serdecznie, mam synka ze stycznia 2011, więc prawie równo rok przed Wami :) Właśnie zaczęliśmy wiosenne porządki w szafie ;), zapraszam więc na aukcje allegro fajnych markowych ubranek dla chłopca w różnym wieku (od 3-4 miesięcy do 12). Głównie Zara, H&M i Mothercare, rzetelnie i uczciwie opisane. Wkrótce również rzeczy letnie (jak tylko dokopię się do kolejnego worka ;)) http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1129637 Zapraszam i pozdrawiam, magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga No ja się chyba nakuszę i dla Szymka, i dla Chrześnicy mojej, bo Bidula ząbkuje ostro... Może chociaż trochę jej ta żyrafka osłodzi ten przykry okres. USG na 14:15 Mamy. Młode mi się właśnie budzi i oczywiście pcha całe łapska do buzi. Nie mam zdrowia już do tego mojego Skrzata! Smok nie. Gryzak nie. Piącha - tak! tak! tak! No i Mamowy palec jak już Mama da kostkę pogryźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie patrzylam na link co dałaś z allegro i bardzo mi odpowiada lokalizacja (Wieliczka)moj będzie jutro w okolicy i namawiam,żeby kupił bo jest możliwość odbioru osobistego...tylko właśnie pytanie czy to jest oryginał? Ja też nie mam już zdrowia non stop kciuk w buźce boje się,że uszkodzi sobie coś pazurkami i będzie gorzej...chyba skarpetkę założę na rękę już nie wiem co mam robić smok też odpada tylko kciuk jest dobry :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, chciałam wam tylko powiedzieć że u mnie nie wesoło przechodzę zapalenie piersi porażka nikomu nie życze ból niesamowity do tego obiawy grypo podobne ból głowy łamanie w kościach gorączka itp niby juz lepiej ale czuje sie tragicznie słaba jeste że ledwo chodzę gorączka i poty mnie wykończyły jade na antybiotyku ale małego dalej karmie no to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczik, widziałam już kilka razy reklame tej z lovi (a bardzo jestem podatna na reklamy :P) ale słyszałam ze podobno z tt jest fajna, wymusza na dziecku aktywne ssanie. Póki co jest nadal sam cyc, ale w razie draki bedzie trzeba szybko podjąć decyzję :) W domu mam NUKa, ale porażka, woda sama wypływa :( aż się młoda krztusiła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, inez -> Marysia namietnie ssie kciuki i piastki nawet pediatra mowiła zeby jej smoka podawac zamiast kciuka bo jak sie nauczy to bedzie problem. Sek w tym ze smok jest be! :P czasem jak sie uda i złapie smoczusia to od razu tam pcha kciuka ku niemu :P hehe, taki przepadzitek mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, inez -> Marysia namietnie ssie kciuki i piastki nawet pediatra mowiła zeby jej smoka podawac zamiast kciuka bo jak sie nauczy to bedzie problem. Sek w tym ze smok jest be! :P czasem jak sie uda i złapie smoczusia to od razu tam pcha kciuka ku niemu :P hehe, taki przepadzitek mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka Współczucie! Jak najszybszego powrotu do zdrowia! Powiedz, od czego się toto dziadostwo robi? Można jakoś zapobiegać, czy na kogo wypadnie, na tego bęc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Le soleil, ta z lovi też wymusza takie ssanie, bo smoczek spłaszcza się jak pierś i dziecko musi pracować, żeby mu dalej leciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mamusie :) u Nas wszystko w porządku :) Julcie na wieczór bolą dziąsła żeby się tylko ząbki wykuły to już nie będzie bolało. Byłam dziś u mojej pediatry z Julcią bo bałam się jej furczenia w nocku .Wszystko jest ok. zbadała ja bardzo dokładnie. Mówiła że furczenie jest od suchego powietrza ,żeby psikać wodą morską na wieczór i niczym nie ściągać .Jak się często ściąga a dziecko nie ma katarku to tez nie jest dobre .Dzięki Bogu obie dziewczynki zdrowe:) ewa- dobrze dziewczyny mówią nie przejmuj się to jest wielki dzień Szymusia i niech nikt go nie popsuje :)ja bym nie tuszowała naczyniaka ponieważ to jest część ciała twojego dziecka taki jest i tyle przecież się Szymka nie wstydzisz Kochacie go takiego jakim jest :) a decyzja należy do Was :) nika29-jak po szczepieniu ? ja też nie grzebie Julci głęboko w uszkach .Amelci czyszczę normalnie. karolkajolka-trzymaj się kochana :* Asia -śliczną sukieneczkę wybrałaś dla Poli:) Natalia-super że wam się udało utrzymać laktacje :)gratuluję :) Moja Juleczka był chrzczona jak miała miesiąc i 2 tyg. nie obudziła się w ogóle nawet jak ksiądz po główce wodą polewał :) Julka też potrzebuje żeby mama była w zasięgu ręki, a najbardziej Amelci potrzebuje do zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcik-popieram bardzo fajne są butelki z lovi używałam je dla Amelki :) jak najbardziej polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dziś mielismy szczepienie, Piotruś zapłakał tylko przy wkłuciu. Teraz odpoczywa i śpi. Mały wazy 6800, przybiera bardzo dobrze. :) Karolka trzymaj się , podobno zapalenie piersi to straszne cholerstwo.. Niunia u nas też furczy w nosku i tez nam powiedziala ze to suche powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czasem, herbatkę koperkową podaje i mam własnie Lovi-są super. Tak jak olcik pisała, dziecko musi popracowac jak przy piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy szczepienie za tydzień mam nadzieję że Juleczka będzie dzielna jak na poprzednim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej głupia baba zemnie tyle sie na skrobałam i jeden zły ruch i zjadło mi wszystko tak wiec już krócej :) karolcia -----trzymaj sie koleżanka to samo przechodzila i tez karmila i ból mowila ze gorszy od porodu :P uszka tak jak wy nie gmeram a jak coś sie pojawi to patyczkiem zbieram tylko mocze go w soli fiz i przy samej dziurce a w czasie kąpieli to i tak sie troszke uszko nawilża i myśle ze to też pomaga w oczyszczaniu. Royalflush--------- w sprawie piersi zastanow sie czy nie karmisz częściej z jednej bo ja tak robilam teraz sie pilnuje. a jak juz sie na gromadzi za dużo w jednej to spuszczam przez masaż tylko ze by nie bolało a podaje drugą a jak jej mało to dopiero tą nabrzmiałą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×