Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ania Szymek ma to samo, jak jest za dużo marchewki i nie dostanie potem jabłuszka dla równowagi albo za mało popije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, Marysia też czasem się męczy z kupą jak zje obiadek. Najlepiej podawaj jej jak najczęściej wodę. Młoda ostatnio wypiła 150ml koperkowej (cud!) i kupsko było jak ta lala! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewa fotelik kupiłam jednak chicco ducati. Małego przymierzylam i tak mu pasowało że usiadł i chciał facetowi który nam pokazywał zerwać zegarek bo on to taka sroczka wszystko co się świeci to jego. Miki też robi pająka, siad skosny itp ale on do podciagania nie używa rąk poprostu ciągnie i zginą się cały a teraz doszło to sprezynowanie na nozkach. W pon mam następną wizytę u neurochirurga znowu będzie czekania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna To jest Chicco X-pace chyba, tylko kolorystyka nazywa się Ducati - taki sportowo czerwony wzięłaś? Wyścigówa taka? Ja też chcę ten model fotelika ewentualnie, tylko kolor Liquorice. Romer mnie przeraził tym, że się to całe oparcie odchyla. Przy zderzeniu na pasach trzyma się tylko baza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ewa wzięłam ten bo różni się tapicerka moim zdaniem ten ma lepszą bo tamte chicco mają taka coś ala laycra i wydaje mi się że mały będzie się bardziej pocil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, całkiem fajny ten chicco, cenowo też wychodzi lepiej niż romer. Ewa, romer ma 4 w testach zderzeniowych, więc to rozwiązanie musi być bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może uda mi się jakimś cudem w przyszłym tygodniu w końcu zabrać chłopaków i pojechać do jakiejś "metropolii" na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola Wiem. Romer nie jest zły. Ciągle go biorę pod uwagę. Ale tak wirtualnie to se można gdybać. Tak, jak Martyna - wezmę Młodego, przymierzę do kilku, popatrzę na funkcjonalność, pomacam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniechęciło mnie to, co Martyna napisała, że mały jest Romer, że dziecko ubrane w zimowe ciuchy już nie będzie miało wygodnie... Szymek do najmniejszych i tak nie należy, a do 18 kg to jeszcze szmat czasu i urośnie przecież, co swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna Ty dawałaś dobrego linka do rankingu tegorocznego fotelików. Masz może gdzieś zachowanego, bo mi się nie chce kopać wstecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To racja - w internecie wszystko wygląda inaczej. Myślę, że 'pakowność" będzie kluczowym kryterium przy zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zamierzam kupić fotelik już do 36 kg, bo mój jak będziemy kupować to będzie ważył z 10 kg jak nie więcej i nie chcę wydawać kasy na chwile. Tym bardziej te większe tez mają pozycję jak do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czopelek Wlasnie tak zrobila moja siostra m sposobem ja dosatane ten posredni fotelik jak siostra kupi wiekszy. Jak dla mnie ok, bo ja nie musze kasy wydawac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zastanawialam sie nad fotelikiem 9-36 ale one w wiekszosci nie maja testow a jak maja to cena powyzej 1000 i jakos nie przemawia do mnie tak dlugi okres uzytkowania jednej rzeczy przy moim nadpobudliwym dziecku i wydaje mi sie ze jednak 9-18 sa lepsze bo ukierunkowane tylko na ten przedzial wagowy a te foteliki 15-36 sa juz sporo tansze i np chicco to koszt ok 300zl. Ewa wkladalam tez malego do cybexa juno tragedia bardzo malo miejsa i dziecko scisniete ta oslona. Z maxi cosi priori zrezygnowalam bo glowa by malemu strasznie latala na boki. Wydaje mi sie ze ten chicco to dobry wybor za rozsadna cene ale Ty musisz z Szymkiem pojechac i go dopasowac bo to On bedzie w tym jezdzil i musi miec oprocz bezpieczenstwa rowniez komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna Tak zrobimy. A co do przedziałów wagowych, jestem tego samego zdania, co Ty. Poza tym planujemy przecież jeszcze z jednego potomka (chyba, że bliźniaki będą), więc fotelik będzie czekał na młodszego, jak Szymek wyrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalamana jestem:( Michalina nie che jeść tego sztuczego mleka hipp kupilam jeszcze nan i to samonawet raz nie pociagla tylko skrzywila sie otrzeslo ja i po zawodach. Efekt taki ze od 15 nic nie jadla. udalo mi sie sciagnac 50ml mojego mleka no to wypila ale z cyca ani Boże mój cimknie i placze i odrazu pieluch do buzi i dziąsła trze:( Bylam dziś u gina dal mi prochy na zatrzymanie laktacji i recepte na normalne pigulki anty, a teraz nie wiem co robic mleka i tak nie nasciagam zeby sie najdla, a po takich dlugich przerwach juz dzis guzki mialam. Dziewczyny jak u was wyglądało przestawienie na mm??? nie wiem juz sama moze to ja cos zle zrobilam moze niepotrzebnie jej wprowadzilam kaszki, zupki i owoce. kurcze no juz nie wiem co mysleć:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka tak bym chciala ci pomoc ale moja tez nie lubi mm tylko mamy mleczko. skoro piszesz ze je zupki,kaszki,deserki to glodne nie jest a moze marudne bo dziasla bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga jedyne co mogę napisac to,że mi gasto pow,żebym nan nie dawała bo jest słodzone? i jak raz sprobuje to innego nie bedzie chciala pic.Widze,że u Ciebie jednak to nie podzialalo to i nie ma reguly. Andzia A Ty co tutaj robisz?nie na imprezce ur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga, nie wiem czy tak można, ale może dodaj jej trochę owoców do mm? Albo jakiejś kaszki smakowej. Może jak poczuje coś co lubi to wypije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dlugo pila Nan i odrzucila je potem. A teraz kaszke na zwyklym Bebiku je. Ja mam male opakowanie mleka na jakies 3 tygodnie;-) he he. Olga, to pewnie zeby. Moja mm wcale nie pije. Je kaszke na mm raz dziennie jogurty, zupy, owoce i sinlac a lekarz mowi ze jest ok;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ---------moja kolezanka tez ma mle dziecko tak ze dlugo nie posiedzimy a pic to ja moge ale sok bo nadal karmie choc przyznaje ze juz bym chciała za konczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ollakoziol, kochana, mam to samo.Mój nie chce pić mm.Kupiłam już Nan Pro i Bebiko.Dziś zainwestowałam w Hipp.Jutro wypróbuję.Franek wypił mi Bebiko, ale z kubeczka.Z butli nie chciał, więc kupiłam też nową butle.Będę próbowała, ale jak nie zechce to nic nie zrobię...Tyle, że on mi mega ładnie pije cyca...Oluś, ja sądzę, że jak mała będzie bardzo głodna to wypije mm.Moja ciocia wracała do pracy i musiała szybko odstawić od piersi-kuzyn 2 doby prawie nic nie jadł...A potem zaskoczył i zaczął normalnie pić.U nas dodawanie kaszki do mm się nie sprawdziło-nie chce pić i już.A może spróbuj na śpiocha jej dać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) Mama je Synek śpi:) Ale dziś marna noc, Mały jakiś niespokojny i wstawałam często. Dziewczyny z problemem MM - U nas mleko sztuczne zaakceptowane. Ale może dlatego, że w sytuacjach awaryjnych czy jak musiałam wyjść a nie miałam odciągniętego to dawalismy mm od samych narodzin. Zużyliśmy pół puszki przez 3 miesiące ale Synek poznał smak. U nas teraz też bebiko stoi, smak wg mnie bardzo dobry, ale podobny do NAN HA 1. Ja bym po prostu dawała tą butelkę jak najczęściej, w końcu może załapie. A jak nie to pozostaje łyżeczka lub może strzykawka. Wiola - Dzięki za propozycje:) Dolarka - Te foteliki 9-36 kg tez widziałam w testach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam natalii spi a mama juz posciel wyprala teraz corci ciuszki sie piora pranie reczne tez za nami to moze sniadanie :) slonko pieknie swieci za powiada sie bardzo cieply dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U nas tez mali spokojna noc. Czopelek, mleko modyfikowane trzeba zuzyc w 3-4 tygodnie. Przunajmniej tak pisza na kazdym mleku.Tylko zeby nie bylo ze kogos krytykuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×