Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Pytanie z serii "z innej beczki": Krwawią Wam dziąsła podczas szczotkowania zębów? Mnie tak i to jak cholera. Za każdym razem się trafi jakaś ranka. :( Niby ząb się żaden nie sypie jeszcze i nie boli, aleeeee... Przyznaję się bez bicia - nie byłam u dentysty w ciąży i nie pójdę dopóki sytuacja mnie do tego nie zmusi. W moim przypadku paniczny lęk przed dentystą mógłby mieć gorsze skutki dla Bobasa niż zaniechanie wizyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś podniosłaś mnie na duchu:) dziękuję:) a co do zębów to nie mam takich dolegliwości za to kilka razy lała mi się krew z nosa, ale to podobno nic nienaturalnego w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka Ewka ma racje:) ja ze wzg na w/w chce SN:) wydaje mi sie, ze po operacji, dluzszym pobycie w szpitalu, cewniku(juz mam gesia skorke) mialabym wieksza traume niz po SN...w tej chwili mi sie tak wydaje:) Milego weekendu dziewczyny!u nas zapowaida sie piekna pogoda!!!!oby, oby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna213
Hej dziewczynki. U mnie pogoda beznadziejna i nudno strasznie. Ale cos slodkiego i od razu lepiej na serduchu;) wlasnie zjadlam sobie soczystego arbuza i to konkretny kawalek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłam z przymusowego spaceru... Ślubny, żeby mnie rozruszać zabrał mnie do... Galerii Handlowej, żebym całkiem nie zgnuśniałą i w jaką deprechę nie popadła. Spotkałam kilkoro znajomych, których bardzo lubię i na których zawsze mogę liczyć! I to zupełnym przypadkiem! Zaliczyliśmy szybciutkie ploteczki. Poprawili mi humor niesamowicie, bo wszyscy zgodnie twierdzą, że ślicznie wyglądam w ciąży i że brzusio mam taki kształtny... Moja Kochana Koleżanka z podstawówki i liceum jeszcze stwierdziła, że mam mały brzuszek - naiwna! ona miała bliźniaki! ma spaczone poglądy! Nic nie kupiłam tylko zjadłam na koniec pysznego naleśnika z serusiem, bitą śmietaną i polanego jagódkami w żelu... Mniam! Wniosek na dzisiaj: Sukienki na wesele na pewno nie kupię w "nieciążowym" sklepie. Pozostaje albo sklep ciążowy porządny w Lublinie, albo szycie, albo allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to zimno jest, a ja... ja się nie mam w co ubraaaaaaać! buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Zdążyłam pokupować spódnice, sukienki, bluzki z krótkim rękawkiem, a tu trzeba spodnie chyba, rajstopy ciążowe jakieś, sweterki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie z rana!!!taka piekna pogoda, ze zal bylo w lozku lezec, pranie nastawilam, popijam kawe i patrze co sie w swiecie dzieje...:) Ewa- w sierpniu ma byc ladnie!!mowie CI:) my przylatujemy a mamy szczescie do pogody:) wiec jeszcze CI sie przydadza te bluzeczki:)spokojnie!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema Anuś! Nie wnerwiaj z tą pogodą. Moje środowe pranie wczoraj dosychało w mieszkaniu, bo na dworze taki syf, że szkoda gadać... Zimno i cały czas przechodzą jakieś burze. Ja znalazłam wspaniały skuteczny środek na moje poranne bóle łba: słabiutka naturalna kawa z plastrem cytryny. Wiem! Brzmi obrzydliwie, ale skutkuje w 15 minut. Jakby ktoś obręcz z mózgu zdjął. Te bóle głowy, to chyba od mojego niskiego ciśnienia są. Jak na noc wezmę magnez, to boli bardziej rano. Czyli związek z ciśnieniem musi być, bo magnez obniża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my też już wstałyśmy. dzidzia obudziła mnie rano tak o 7 spałam na lewym boku a obudził mnie ból pod żebrami śmiałam sie ze dzidzia wepchała tam rączke lub nuszke. dzidzia szaleje rusza sie rano jak by gimnastyke uprawiała hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapamietam:) kurcze ja biore ten magnez (+wapn) i od kilku dni -mimo tego- lapia mnie skurcze lydek...chociaz wyglada to tak, z ejak sie obudze i chce sie przeciagnac to mam taki bol w lydce, jesli zrobie to delikatnie to ok-ale pierwszy odruch i az zamieram...nie wiem o co chodzi:(nie zapytalam dr...;(dzis rano na lozku chyba poczulam maluszka ale nie wiem w sumie czy poczulam czy chcialam poczuc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam sie wpisze super ze dzidzia dala ci znak :) moje pierwsze ruchy były tak delikatne ze myślałam czy to mi sie wydaje a jednak na następnego dnia znów powtórka i wiesz ze to jest dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelepetka:)no mysle, ze to juz kwestia dni, no moze max 2 tyg-wiec slucham, czekam no i analizuje, czy to to???:)jedno pranie za mna, drugie sie robi, jeszcze 3 kupki na podlodze:D przyjezdza kolezanka do mnie-cos bym dobrego zorbila do zjedzenia ale nie wiem co...moze salatke, moze placka...pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia puka puka hihi polecam szybki placek z owocami jest pycha a sałatka u mnie jest co dziennie tylko w okresie letnim bez majonezu wiec dziś zrobię placek z owocami kwaśne wiśnie zostaną wykorzystane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba zrobie szarlotke-bo moj mezus uwielbia!!! a na salatke mnie naszlo z tunczykiem i winogronami, akurat mam majonez musze go juz zuzyc wiec bedzie luzik:Dmniam!!dobry pomysl!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ryz ugotowany na sypko, winogrona przeciete na pol, tunczyk, sol, pieprz i majonez-ale troszku-tylko zeby sie to polaczylo, no i tyle:) ilosc wiadomo wg uznania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dzisiaj marzy jakiś makaron... tylko w wersji lekkostrawnej - o ile w ogóle makarony występują w wersji lekkostrawnej... ;) Może coś z jakimiś warzywkami? A może ze szpinakiem? Sama już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichosza jak zwykle w weekend? ;) Co tam porabiacie? Ja leniuchuję i zajadam różne dobroci... W sumie bycie w ciąży ma swoje dobre strony - i to niemało.... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja juz po połowkowym - dziewczynka , 360 gramów, 21 cm :-) wszystko ok Ewelina mi już leci 22 tydzień i jeszcze ruchów nie czuje, az sie zaczełam niepokoić ale na usg wszsytko bylo widać - ruszala się niesamowicie, widocznie tak jest ulożona plus lożysko na przedniej ścianie, jeszcze musze sobie na "kopnięcia" poczekać.. a tak bym juz chciala dziąsła mi jak dotąd nie krwawiły, czasem z nosa - ale to podobno normalne a tak poza tym nic nowego - rośniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) a ja sobie dzis zaszalam na zakupach:) nareszcie bede miec w czym chodzic:D odrazu humor lepszy!!!:D pogoda fajna wiec oby jeszcze te 3 tyg i do domku!!!!!:Djupiiiiiiiiiiiiii!!! Starbuck-gratuluje Coreczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, jakiś milczący ten weekend:) U nas dzisiaj się strasznie pogoda zepsuła i nic tylko spać. A tym bardziej, że ostatniej nocy przespałam może z 2 godz. W końcu wstałam o 4.30 bo zaczęło się robić jasno, a leżenie od 2 godzin mi się znudziło. Mam nadzieje, że to tylko taki jednorazowy indycent z tym niespaniem;) Najgorsze z tymi ruchami to jest to, że każda z nas odczuwa to inaczej i ciężko doradzić czego oczekiwać. Ja wczoraj i dzisiaj znowu czułam te "bąbelki z powietrzem", ale czy to dzidzia... tylko usg wie i powie za tydzień :) U mnie w domu teraz wyczekiwanie na poród .... mojej kotki. Tak obstawiam, ze w najbliższym tygodniu urodzi. Właśnie wcisnęła się w najmniejsze pudło jakie było, chociaż w trzech miejscach ma rozstawione inne większe, ale cóż poradzę, urodzi gdzie będzie chciała. Już tak od 2 tygodni chodzi i szuka. Będziemy mieć przedsmak tego, co będzie się działo ze mną za 4 miesiące :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26......Wojnicz..........21..........02-12-2011 Onk3(Magda)...............36......Osiek.............21...........02-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków..........21...........04-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy...........21...........07-12-2011 klaudula213................25.......Poznań...........20...........11-12-2011 AgaOm......................23.......k/Nowa Sól......XX...........12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........XX..........15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk...........17(ch).......16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK.................19...........17-12-2011 doo(Dorota)...............36.......MałyGarc........XX ..........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków...........20...........18-12-2011 nutkaaa86(Paulina)......24.......Dąbr.Górnicz....XX..........21-12-2011 Astoria1985r. (Malwina)..26.....Śląsk...............XX..........23-12-2011 ollakoziol...................24......Częstochowa.....16..........24.12.2011 Hautamer(Aga)............30......Trójmiasto........XX..........25-12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca................17..........26-12-2011 Oleenka_KR(Ola) .........30.......Kraków............XX.........12-2011< br sylwestrowe(Ania)......28........opole...............17..........31.1 2.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26......Wojnicz..........21...... ....02-12-2011 Onk3(Magda)...............36......Osiek.............21... ........02-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków..........21 ...........04-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy...........21. ..........07-12-2011 klaudula213................25.......Poznań...........20. ..........11-12-2011 AgaOm......................23.......k/Nowa Sól......XX...........12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........XX..... .....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk...........17( ch).......16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK.................19... ........17-12-2011 doo(Dorota)...............36.......MałyGarc........XX ..........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków...........20.... .......18-12-2011 nutkaaa86(Paulina)......24.......Dąbr.Górnicz....XX.... ......21-12-2011 Astoria1985r. (Malwina)..26.....Śląsk...............XX..........23-12-20 11 ollakoziol...................24......Częstochowa.....16. .........24.12.2011 Hautamer(Aga)............30......Trójmiasto........XX... .......25-12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca................18........ ..26-12-2011 Oleenka_KR(Ola) .........30.......Kraków............XX.........12-2011< br sylwestrowe(Ania)......28........opole...............18.. ........31.1 2.2011 Sylwuchy nie ma wiec ja zaktualizuje:) bo my w tym samym tyg:)mysle, ze sie nie pogniewa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaaa... No to "wyrównałam" tabelkę! Uwierzcie, chciałam dobrze... Wyszło - jak zawsze! ;) U mnie weekend leniuchowy i obżarciuchowy do obrzydliwości. Aż mi wstyd. Zero pożytecznych działań. Przesnułam się pomiędzy lodówką a TV... no i ukochanym wyruniem. :) Szukałam też kiecki na to wesele. I z braku laku wybrałam tą: http://www.sesile.pl/product-pol-5706-Sukienka-ciazowa-Leatitia-fuksja.html Dobiorę do niej jakieś szare matowe buty i szal + torebka kopertówka, wielkie kolczyki ze Svarovskimi w kolorze fuksji... I jakoś obleci. Nie jest to szczyt moich marzeń, ale... naprawdę nie ma w czym wybierać! Nie chcę żadnej rozkloszowanej, a większość jest właśnie takich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck GRATULACJE CÓRECZKI! NIECH WAM SIĘ ROŚNIE ZDROWO! No ja chyba kociokwiku dostanę do czwartku! Im więcej z Was wie, czy będzie chłopczyk, czy dziewuszka, tym bardziej mnie ciekawość roznosi... No normalna ludzka ciekawość! Wiadomo, że jest mi to kompletnie obojętne, jaka płeć - byle zdrowe dzieciątko... aleeeeee... Ja też już chcę wiedzieć! A! Przy okazji szukania sukienki odkryłam, że poprzednim razem coś zezowato se zmierzyłam brzuch... Dzisiaj potrzebowałam zmierzyć, żeby wybrać rozmiar kiecki i w najgrubszym miejscu to ja mam 87 na luzie, a nie 95 jak wcześniej napisałam... Ja nie wiem, jak ja się wtedy zmierzyłam... Może było 85?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×