Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

sylwestrowe Mówiłam. Powiedział, że sama wada krótkowzroczność nie stanowi przeciwwskazania, ale zależy jakie są dodatkowe obciążenia - musi się wypowiedzieć okulista, ale to tak pod koniec II trymestru dopiero. Wrócimy z nim jeszcze na pewno do tematu, jak zaczniemy o porodzie na poważnie rozmawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wadę wzroku i zawsze nosiłam okulary bo nie toleruje soczewek ale wada nie jest duża wiec nie do radze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja póki co nie mam problemu z tolerancją soczewek, ale bardzo się boję, że przyjdzie taki dzień, kiedy się po prostu będę musiała z nimi rozstać... Nie wyobrażam sobie tego. Moje okulary faktycznie będą ważyć tonę i wyglądać jak denka od butelek. Dzidzia się wystraszy takiej Mamy! ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Oj oj tak źle nie będzie z tymi okularami, hehe. Moja dzidzia obudziła się snu i szaleje w brzuszku, cudowne uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Trzymajcie się dziewczynki, ja pomykam służbowo w miasto. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla asertywnych ..
Witam przyszłe mamy :) Pisze na waszym forum bo zbieram zamówienia na bardzo ciekawe zestawy pieluszkowe w niskiej cenie.. mianowicie.. Z własnego doświadczenia wiem, że trudno jest wybrać dla dziecka odpowiednie pieluszki bo jaką wybrać markę? Które najbardziej będą mi odpowiadać? Ciężko to sprawdzić, przecież nie kupię specjalnie kilu różnych paczek pieluch by się przekonać co mi najbardziej pasuje pod każdym względem.. Tj. Chłonność, przewiewność, dopasowanie do ciała dziecka, elastyczność.. A tu masz możliwość sprawdzić jak Twoje dziecko czuje się w pieluszce, czy nie powoduje ona odparzeń lub podrażnień. Pamiętaj, że pielucha, która nie odparza pupki dziecka Twojej koleżanki nie musi zdawać egzaminu w przypadku Twojego maluszka. Zapewniam was, że to nie cena wskazuje na jakość pieluchy. Najczęściej niestety decydujemy się na to, co nam ktoś inny poleci..??? Nie masz wtedy możliwości sprawdzenia czy to rzeczywiście Tobie odpowiada najbardziej Dlatego stworzyłam zestaw powiedzmy, że „startowy16-tu pieluch 8 różnych marek.. Z każdej marki po 2 pieluchy abyś mogła się przekonać co z czym się je Tj. Pampers Active Baby 49.99 Huggies Super-Flex 49.99 Happy 37.95 Tesco 23.99 Eco Plus (E-Leclerc)22,99 Babydream (Rossmann) 49,99 Carrefour 29.99 Dada (Biedronka) 26,99 ( ceny sugerowane ) Cena tego 16-to częściowego zestawu wynosi tylko 19,99zł plus 7zł przesyłka tj. List polecony priorytetowy. Jeżeli jesteś zdecydowana na zakup zestawu proszę o e-maila maciurzynska@wp.pl Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Tutaj nie pada, ale zimno jak diabli, w kurtkach pomykamy. Za 2 tygodnie jadę na urlop w pieniny, oj cóż to będzie za pogoda jak lipiec taki okropny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tutaj "lipcopad". Słońca ani śladu, szaro, buro i ponuro. Prawie każdego dnia wieczorem burza albo deszcz. Beznadzieja... Czekam na sierpień z utęsknieniem i staram się wierzyć, że będzie lepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelepetka No weź nie drażnij się ze mną! Ja jeszcze 3 dni! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca za biurkiem, moze fizycznie nie jest az tak zle (standardowo nogi, glowa itd) ale psychicznie do juz siadłam :( nie wiem czy będę miala gdzie wracac, bo akurat umowe mam do lipca 2012, nie wiem czy przedluża juz sie zapisalam do gina - mężczyzny, koleżanka bardzo go chwaliła przyjemuje do tego panstwowo, raz u niego bylam i rzeczywiscie bardzo pozytywne wrazenie - tylko ze trzeba dojechac ok 25 km ale chyba warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck80 bardzo dobre posuniecie. ja też chodzę to faceta i jestem bardzo zadowolona. dziewczyny wracając do wątku porodu to mój ostatnio wyczytał gdzieś na temat maści która jest w szpitalach oczywiście płatna ale ułatwia naciąganie i zapobiega na nacinaniu czy pękaniu. byłam w szoku jak mi powiedział ze czyta co to sie bedzie zemną działo. zapomniał nazwy wiec musi mi po szukać trzeba sie bedzie spytać gin czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak o takie właśnie udogodnienia trzeba popytać naszych lekarzy (mojego nowego nie tej ....grrr] zele położnicze itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któras z Was juz wypytywala lekarza o ten dianatal - niby mamy jeszcze 4 m-ce ...ale zdania dobrze jest poznac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck współczuję takiej doktorki... nie chce się wierzyć, że tacy lekarze są i to jeszcze kobieta, która powinna zrozumieć co czuje inna kobieta w ciąży.... Ja też chodzę do faceta i dołączam sie do opini, że badanie jest delikatniejsze. A na kiedy masz termin? pelepetka ja też zazdroszczę połówkowego. No i trzymam kciuki, żeby maluszek pokazał co trzeba:) "Lipcopad"... hehehe dobre:)))) U nas też nadszedł niestety... Chyba już wolę upały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja podpytywałam mojego - na tamtym wątku opisałam, co mi odpowiedział... Ogólnie - bez szału. Drogi gadżet, a cudów nie działa. Ale to było tak zdawkowo i przy okazji. Jeszcze będę drążyć temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zemnie gapa ojjjjjjjjjj straszna gapcia koleżanka mojej siostry uczy sie i bedzie położną jest już po 3 roku wiec po proszę siostrę ze by sie po pytała. kto chce krokieta własnej roboty wiem ze jeszcze wcześnie ale jestem głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja! Ja krokieta! Ooooooo! Wkręciłaś mi! Ale mi się chce jeść! Idę na remanent lodówki! Moje Słońce Kochane już po kontrolnych badaniach - po wrzodzie został tylko dołek na dwunastnicy, helicobacter wytępiony (badali wycinek), tylko krew trzeba odbudowywać, bo marniutkie wyniki... Dostał żelazo jakieś i teraz do lekarki ogólnej pojechał! Ale się cieszę! Chociaż ten problem z głowy i stres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26......Wojnicz..........21...... ....02-12-2011 Onk3(Magda)...............36......Osiek.............21... ........02-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków..........21 ...........04-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy...........21. ..........07-12-2011 klaudula213................25.......Poznań...........20. ..........11-12-2011 AgaOm......................23.......k/Nowa Sól......XX...........12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........XX..... .....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk...........17( ch).......16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK.................19... ........17-12-2011 doo(Dorota)...............36.......MałyGarc........XX ..........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków...........20.... .......18-12-2011 nutkaaa86(Paulina)......24.......Dąbr.Górnicz....XX.... ......21-12-2011 Astoria1985r. (Malwina)..26.....Śląsk...............XX..........23-12-20 11 ollakoziol(Olka)............24......Częstochowa.....18. .........24.12.2011 Hautamer(Aga)............30......Trójmiasto........XX... .......25-12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca................18........ ..26-12-2011 Oleenka_KR(Ola) .........30.......Kraków............XX.........12-2011< br sylwestrowe(Ania)......28........opole...............18.. ........31.1 2.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze tak mało chętnych bo są take pyszne. dobrze ze przed usg nie trzeba byś na pusty żołądek hihi cieszymy sie razem z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Mój weekend przebiegł bez większych rewelacji, a wręcz pod znakiem wielkiego doła:(:(:( ale chyba nie muszę się w tej kwestii rozpisywać bo pewnie większość z Was wie doskonale co mam na myśli. Jedynie perspektywa czwartkowej wizyty jakoś trzyma mnie w kupie:) oby wszystko było ok:) fajnie Ewa że wrzuciłaś te linki, już się drukują standardy:):) lipcopad -> trafne określenie co do pogody również u mnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce krokieta! :) pewnie już nic nie zostało - będzie za to gołąbek od teściowej ;-) widzę że nastrój wszystkim dopisuje :] ja się pytam gdzie tu tak opisywane zapasy energii w II trymestrze? termin mam na 3-4 grudnia czyli leci mi 22tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelepetka: POWODZENIA! ROZKRACZENIA! I WYGIBASKÓW NA USG! Starbuck: Ja też jestem "rozczarowana" II trymestrem - w moim przypadku przereklamowana sprawa. Nie mam pojęcia skąd takie grobowe nastroje i w ogóle spadek energii. Ja to sobie tłumaczę kumulacją naprawdę poważnych stresów ostatnio. Jak znajdziesz jakiś sposób na te wisielcze nastroje to się podziel z nami... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no... ja się poddaję... Po kawie z cytrynką 106/63. Masakra. W głowie mi się kręci. Nerwa mam. Serce mi się tłucze, jak w zwolnionym tempie. A w ciąży podobno rośnie ciśnienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×