Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

chyba na poczatku sierpnia nie pojedziemy ogladac sali - szkoda :( niestety zmiany w urlopach ah... a wiecie co ja myślę, że wezmę tylko kamerzystę a zdjęcia będzie robić rodzina, mamy fajny profesjonalny aparat. I myślę, że sesję nam zrobi Mama w ogrodzie kwiatowym i nad morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno to będzie oszczędność ale mi się strasznie podobają zdjęcia robione przez fotografa wogóle w plenerze. chyba, że masz kogoś kto się faktycznie zna na zdjęciach i może Ci je zrobić, wtedy faktycznie nie ma potrzeby wydawania kasy. a kiedy w takim razie jedziecie zaklepać salę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jak tam weekend minął? Zrobiliśmy listę gości - żeby wiedzieć na czym stoimy- tzn wielkość sali, wódka i goście i wyszło nam 117 osób razem z dziećmi - bo jakoś tak głupio mi bez dzieci - ja zawsze byłam zapraszana. Tylko w sumie dzieci to raczej już nie są a raczej młodzież szkolna bo to tak od 14 do 19 lat, plus dwoje dzieci ma na dzień dzisiejszy po 10 lat, jedno 7 i jedno 5. Na zaproszeniach koniecznie będę miała prośbę o potwierdzenie przybycia. Tylko jak ja dostaje zaproszenia to zazwyczaj jest to miesiąc przed weselem a ja bym chciała jednak wcześniej dlatego, że wiem, że kilka osób na 80% nie przyjedzie, plus osoby zaproszone z dziećmi to wiem, że nie wszyscy będą ich zabierać i jeśli by tak miało być to w te wolne miejsca chciałabym kogoś doprosić. A na miesiąc przed weselem to już nie wypada wręczyć komuś zaproszenia. A Wy jak będziecie robiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku co tu sie dzialo ????????? :( nie bylo mnie tu troche no ale coz pewne sprawy byly niestety wazniejsze... ja takze chcialabym fotografa :) co do moich gosci tj. zaproszonych osob byloby 90 z obu stron. z mojej strony musialoby kilka osob miec noclegi ( w sumie 12 os. ) ze strony ukochanego wszyscy maja sie gdzie podziac. ja chce wyslac zaproszenia na pol roku przed .. mysle ze to wystarczy.... takze chce miec potwierdzenie przybycia :) na dzien dzisiejszy nie przyszloby na wesele 19 os( tylko moja str. ) a z mojej rodziny byloby ok 35 os :( ale wiecie jak to bywa licze wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :0 Pól roku to nie za wcześnie?, my tak dostajemy na 2,5 miesiąca przed a potwierdzić miesiąc przed. A ja myślałam, że wyśle tak 3 miechy przed a potwierdzic na 2 miesiące przed tylko nie wiem czy to potwierdzenie nie za wcześnie? co sądzicie? U mnie jeśli wybiorę sale na miejscy to muszę załatwić nocleg dla 60 osób, dla około 20 paru da sie załatwić w naszym mieszkanku, Mamy i teściowej no ale dla pozostałej 40-tki trzeba by było coś wynająć no i wtedy autobus - żeby ich wszystkich porozwoził a później na poprawiny poprzywoził. Jeśli ta dalsza sala no to nocleg dla wszystkich osób ale wtedy autobus odpada :) W tej sali na miejscu nie muszę wpłacać zaliczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh u nas tak daja zaproszenia wiec i ja tak dam... to nie za wczesnie bo i tak wiekszosc osob zalatwia sobie urlopy wczesniej. a co do sali to i tak u nas licza od tzw. talerza. to jest ile wydano talerzy tyle bylo osob :) to skomplikowane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) weekend u nas minął pochmurno i deszczowo :) dziś też pada, więc nie za fajnie. u nas będzie około 140 osób z dziećmi - wszystkimi (choć wiem, że 95% nie weźmie dzieci). ja bym tak 2 miesiące przed chciała wiedzieć ile będzie gości, bo my będziemy mieli kucharki i tym samym sami robimy zakupy, więc chciałabym szybciej wiedzieć ile wszystkiego mamy kupić. stwierdziliśmy, że od 9 sierpnia Mój ma urlop i wtedy wszystko załatwimy, salę, kucharki, orkiestrę, fotografa i kamerzystę. :) będzie na spokojnie. bo teraz to albo ja w pracy albo On, a w weekendy nikt nie ma czasu bo zazwyczaj na weselach są. :) zaproszenia myślę tak 3 miesiące wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka Czyli potwierdzenia na 2 miechy przed to ja myślę, że też tak zrobię ;) Tym którym zawieziemy osobiście to mam nadzieję, że powiedzą od razu. A dziewczyny jeśli 2 miesiące przed ktoś mnie poinformuje, że nie przyjedzie to można zaprosić w to miejsce np. znajomych, czy raczej na 2 miesiące przed to już za późno aby kogoś prosić? Wiecie co ja już najchętniej bym sukienki mierzyła ale wiem, że to dużo za wcześnie, myślę, że w przyszłym roku w wakacje albo po wakacjach :) - a to i tak będzie prawie rok przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kucharka którą pytałam o cenę i przykładowe menu - oczywiście do modyfikacji ale już mowiłam co bym chciała - to jeszcze nie oddzwoniła. A to było chyba z jakies 2 tygodnie temu no moze z 10 dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez szykuje sie na 2013
na sierpien:) moj niedlugo bedzie mial urlop wiec bedziemy jezdzic i szukac sali;) no i wkoncu trzeba cos zaklepac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro macie zamiar szukać sali weselnej to polecam zajrzeć na www.gdziewesele.pl -największą bazę obiektów, w których można zorganizować wesele. Za pomocą profesjonalnej przeglądarki, w szybki i łatwy sposób znajdziesz lokal którego szukasz. Znajdziesz tutaj także szczegółowe informacje o obiektach, opisy, galerię zdjęć, multimedialne mapy ukazujące lokalizację obiektu, opinie klientów oraz pełne dane teleadresowe. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarah myślę, że spokojnie jak dwa miesiące przed zaprosisz znajomych to nie będzie to za późno, śmiało możesz tak zrobić. :) może kucharka zapomniała? przypomnij jej się :) bo tak to ciekawe czy wogóle się odezwie. a jeżeli chodzi o sukienki to nie ma co szybciej kupować, bo dużo się może zmienić, np. moda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomóżcie. Pokłóciłam się z moim, nie wiem co robić, powiedział że nie chce już ze mną być. Tyle przygotowań i wszystko na darmo, teraz trzeba do odwołać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka spokojnie Wiesz ile my razy mówiliśmy do siebie, że nie chcemy ze sobą być, dużo razy. To nerwy - w nerwach człowiek często rani i to właśnie najbliższych. Zobaczysz przejdzie Mu. Odczekaj trochę i porozmawiaj z nim na spokojnie. będzie dobrze - trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarah, to wyżej to podszyw, spójż na kropkę w nicku. to nie ja :) u mnie wszystko w jak najlepszym pożądku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka.89.
powiedział że jak nie nasram mu na klatę i nie nasikam do ryja to nie będzie ze mną :O jestem bardzo zdruzgotana kucharka opłacona remiza też a on takie dylematy mi stawia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dużo kropek wstawiłaś u góry i coś Ci nie wyszło :D podszywaczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka.89.
znowu piszę sama z sobą :O te tabletki od mojego alfonsa przestają działać cholera co ja zrobię teraz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sorki Majka zobacz nie zwróciłam uwagi, że ktoś może się aż tak nudzić - masakra - ale zazdrośników na tym świecie jest wielu. My mielismy dziś jechać na weekend nad morze ale tak leje nie wiem czy jest sens :(, w zeszły weekend tez było zimno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka889.
U mnie też było zimno, przesiedziałam cały dzień w domu sama. Mój się nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też było zimno, przesiedziałam cały dzień w domu sama. Mój się nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opoIe-okolice-ania
mój też się do mnie nie odzywa :( majeczko może się spikniemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opoIe-okolice-ania
a jak z waszymi spowiedziami przedślubnymi? ja nie powiem wszystkich grzechów bo się wstydzę :O po co komuś wiedzieć ile razy śpimy ze sobą ? albo ile razy obciągam itd? ale mam mega stresora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarah, u nas też leje. wogóle nieciekawe lato w tym roku, przynajmniej do tej pory. mam nadzieje, że sierpień i wrzesień chociaż będzie ładniejszy. a gdzie chcieliście jechać nad to morze? my to raczej w góry pojedziemy bo morze mamy na codzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarah, u nas też leje. wogóle nieciekawe lato w tym roku, przynajmniej do tej pory. mam nadzieje, że sierpień i wrzesień chociaż będzie ładniejszy. a gdzie chcieliście jechać nad to morze? my to raczej w góry pojedziemy bo morze mamy na codzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maika89
ostatnio chyba przesadziłam z tym gadaniem o ślubie i weselu :( Mój TŻ ostatnio tak się wściekł , że wyszedł na całą noc do kumpli wrócił po paru dniach :( rzucił jeszcze, że nie będzie treserem pokemona ja nie wiedziałam o co chodzi :((( czy aż tak przesadzam?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata112
bo faceci to lubią krótko i na temt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majka jednak pojechaliśmy i bylo fajnie :), ale dziś ledwo żyje bo wczoraj bardzo późno wróciliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny patrzcie na nick, to wyżej to podszywy, ja jestem bez kropki :P sarah, pogoda Wam dopisała? :) bo tak coś nieciekawie ostatnio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×