Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

maryland: http://www.elizabethpassion.com/kolekcje/new-collection-2013/e-2628t tylko że, cholera, wygląda na żywo totalnie inaczej. Po pierwsze te kwiaty poodpinałam, bo mnie wkurzały. A to, co idzie tak pod skosem to jest tylko cienka jedna z tych plisek z gorsetu i nie rzuca się tak bardzo w oczy. Spróbuję może wrzucić swoje zdjęcie z salonu w tej sukni ale też nie wyszło za ładne, bo robione starą komórką ;) jest leciutka i mega wygodna i mnie wyszczupla. Heh, muszę się z tym przespać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Dziewczyny mam problem i potrzebuję waszej pomocy. Jakiś czas temu postanowiłam, że postaram się trochę zaoszczędzić na weselu i poszukałam tańszych zaproszeń. Znalazłam na allegro 2 wzory w bardzo przyzwoitej cenie (żeby nie mówić, że są tanie;P). Zaproszenia są bardzo do siebie podobne różnią się kształtem i detalami. Mi bardziej się podobają kwadratowe a narzeczonemu prostokątne. Zamówiłam nawet próbki tych zaproszeń i przyznam że oba są śliczne,eleganckie, cudowne itd. Ja osobiście skłaniam się do kwadratowych:) Wzór: FIOLET-TŁOCZONY Oto one: http://moda.allegro.pl/slub-zaproszenia-slubne-klasyczna-elegancja-i2837548137.html Narzeczony woli te: Wzór FIOLET-ECRU : http://moda.allegro.pl/slub-zaproszenia-slubne-i2863728203.html Jak uważacie które są ładniejsze?? Proszę o pomoc bo sami nie umiemy się do końca zdecydować:) Dodam, że zaproszenia muszą być fioletowe bo to nasz kolor przewodni;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się bardziej podobają prostokątne. Chociaż wybór faktycznie trudny bo kwadratowe też ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania i Marcin
My sami robiliśmy zaproszenia:) ślub mamy w czerwcu. Zostało kupić buty, suknie i obrączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allora
czy można się dołączyć? ślub mam zaplanowany na sierpień :) w lipcu zamówiliśmy salę, a teraz fotografa;) i poza tym jeszcze nie mam nic... poczytałam Wasze posty i jestem chyba daleko w tyle.... suknie dopiero zaczynam mierzyć po świętach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Dzięki dziewczyny za pomoc. Rzeczywiście różnica jest niewielka i ogólnie zdania są podzielone, jak tak dalej pójdzie zrobimy losowanie i tyle tego będzie ;P Chcemy już w styczniu wysłać zaproszenia przynajmniej do osób z zagranicy, jednak sierpień to miesiąc urlopowy, jak ktoś będzie chciał przylecieć to wypada żeby mógł sobie urlop zaplanować z dużym wyprzedzeniem. Co myślicie o zapraszaniu osób z którymi nie ma się jakiegoś mega dobrego kontaktu ale bardzo się ich lubi i chce aby przyszli? (chodzi mi o znajomych). Chodzi mi o to, że mnie jeszcze nigdy na wesele nie zaprosiła jakaś "zwykła" koleżanka tylko zazwyczaj były to bardzo bliskie osoby. Zastanawiam się czy nie będzie to źle odebrane jeśli zaproszę osoby z którymi mam kontakt tylko na uczelni ? Albo co z zapraszaniem osób z którymi nie ma się od jakiegoś czasu kontaktu, ale kiedyś było się z nimi bardzo blisko? Albo z osobami z którymi jest się w konflikcie (spowodowanym przez drugą osobę)? Wiem, że to może głupie pytania ale naprawdę nie chcę nikogo urazić albo zachować się niestosowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allora
tak więc dołączam :) witajcie :) mamy kilka wizytówek od zespołów, pogadam z narzeczonym... zdaję sobie sprawę z tego, że sierpień jest jednym z najbardziej obłożonych miesięcy ślubnych, niestety:/ może do końca roku uda nam się jakiś fajny znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipat22
Polecam skrzypaczkę, młodą , ambitną osóbkę po szkole muzycznej. Można jej posłuchać tu: www.dariaviolin.cba.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica : Jeśli chodzi o osoby które zaprosić a które nie. Ja wyszłam z założenie i nie ważne czy to rodzina bliska czy daleka czy koleżanka dalsza czy bliższa takiego iż Zapraszam osoby tylko te z którymi mam kontakt dobry i stały. Myślę ze wesele to taki dzień gdzie chce się być z osobami które są nam najbliższe i najważniejsze. Ja swoją rodzinę zredukowałam do 50 %. a ze znajomych zapraszam tylko przyjaciółkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foto Paris
Witam przyjmuje zamówienia na sesje ślubne w Paryżu za atrakcyjne ceny sesja profesjonalna w cały Paryżu, plus mam możliwość załatwienia pokoju hotelowego dla par w centrum Paryża w bardzo atrakcyjnych cenach 50 % zniżki. katons77@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Wybrałam suknię. Podczas mierzenia nawet uroniłam łezkę, co pewnie jest znakiem, że to ta jedna jedyna suknia :) Czuję się w niej fantastycznie, nie krępuje mi ruchów i jest bardzo lekka i wygodna :) Wręczyliśmy już połowę zaproszeń, drugą połowę wręczymy po świętach. Co do listy gości, to ja podobnie, jak Dziubrun zdecydowałam się na zaproszenie tylko tych z którymi mam jakiś kontakt - najbliższa rodzina i przyjaciele. Wesele odbywa się w moich rejonach i już wiemy, że część gości od strony narzeczonego nie zdecyduje się na obecność, ale mamy tę świadomość, że zaprosiliśmy wszystkich tych, których powinniśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było ale jakoś w ogóle nie mam czasu, zaczęło się od urlopu w październiku a później już praca, praca, praca jedno za drugim i tak dotrwało do teraz. Ze spraw organizacyjnych mam chyba już wszystko, najważniejsze wybrałam sukienkę :) jak wyczytałam znaczna większość z Was już zamówiła albo wybrała konkretny model :) Ja czekałam na nową kolekcję Elizabeth Passion i w końcu się udało: http://www.elizabethpassion.com/kolekcje/new-collection-2013/e-2535t a jak Wam idą przygotowania do świąt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Lipcowka_86, podoba mi się Twoja suknia, jest taka ciekawa. Jakie będziesz mieć dodatki do tego? Wspominałam, że w sieci nie ma nigdzie zdjęcia mojej sukni, ale dziś znalazłam ofertę na allegro - będę mieć taką samą suknię, też białą, z podobnym bolerkiem. Welon będę mieć dłuższy: http://allegro.pl/suknia-slubna-koronkowa-z-trenem-biala-r-36-38-i2859818563.html I co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meena_Harper śliczna ta sukienka, widziałam już te nakładane bolerka, które scalają się z sukienką i wyglądają jak całość, sukienki też widziałam podobne w Elizabeth. Co do moich dodatków to myślałam o jakiś dłuższych kolczykach i skromnym łańcuszku na szyję, może jakaś bransoletka ale nie wiem, welonu napewno mieć nie będę. W ogóle nie zastanawiam się jeszcze nad takimi szczegółami jak dodatki, ale to pewno dlatego, że do listopada jeszcze dużo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także uważam, że ta suknia jest piękna:) Dorgie forumowiczki, chciałam się z wami podzielić pewnym pomyslem. Ostatnio trafiłam na zdjęcia ze ślubu z motywem "indiańskie wesele". Spokojnie, nie ma tam pióropuszy ani szałasów! Urzekł mnie klimat całego wystroju oraz sukni. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=479700328714483&set=a.390605884290595.101521.149525998398586&type=3&src=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-snc6%2F616793_479700328714483_2128785241_o.jpg&smallsrc=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-prn1%2F542367_479700328714483_2128785241_n.jpg&size=1132%2C559 Tutaj mniej więcej widac o co mi chodzi. Jak uważacie? Czy jest do dobry pomysł? Martwi mnie, ze w Polsce takie przyjęcie nie spotka się z aprobatą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina90 Ja zawsze chciałam mieć takie wesele ...zwiewna suknia...piękna polana..wesele pod gołym niebem. Byłam w te lato właśnie w takim miejscu gdzie robią takie wesela....ależ piękna sprawa. Idealne miejsce. Ogromny namiot..piękna polana ...staw...domku z drewna do noclegu..obok zwierzyniec;) cisza spokój.. RAJ;) Jeżeli masz możliwość zrobienia takiego wesela o jakim wspomniałaś to z całego serca Ci zazdroszczę;) Ale u Nas jest z takimi weselami mały kłopot jeśli chodzi o tę naszą pogodę;) Nie zawsze jest tak jak byśmy tego pragnęli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Kobiety;) Wesołych zdrowych i spokojnych Świąt by Wam wszystkim było dobrze, by kłopotów nie było wcale, byście zawsze były pogodne, by problemy znikły z głowy, by się wiodło wyśmienicie, by radosne było życie! oraz Szczęśliwego Nowego Roku;D P.S. Dla Nas to rok przełomowy w życiu:) Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubrun, miło że zaczęłaś ;) Kochane dziewczyny Życzę Wam Wszystkim Spokojnych i Szczęśliwych Świąt, a w Nowym Roku: Cudownego Ślubu, Wspaniałego Wesela i Szczęśliwego życia z drugą połówką. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubrun, miło że zaczęłaś ;) Kochane dziewczyny Życzę Wam Wszystkim Spokojnych i Szczęśliwych Świąt, a w Nowym Roku: Cudownego Ślubu, Wspaniałego Wesela i Szczęśliwego życia z drugą połówką. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się dołączę :) Wesołych Świąt, a przede wszystkim MegaSzczęśliwego Nowego Roku ;) Spełnienia marzeń, wymarzonego ślubu i wspaniałego Małżeństwa pełnego miłości i zrozumienia :) BUZIAKI, wracam do pieczenia pierników ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widzę, że już co nieco tutaj "naskrobałyście" ;) Dołączę się do Was, o ile mogę :) Mój ślub również odbywać się będzie w 2013 roku :) A w związku z tym, że są święta to życzę Wam wszystkiego dobrego, spełnienia marzeń, wesołych świąt i żeby Wasz ślub był wymarzonym ślubem 2013 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
dziewczyny ,życzę wszystkim wspaniałych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona89
A mnie zaczyna ogarniać panika :D Ślub mam 28.09.2013. sale, kamere,orkiestre juz mam. W styczniu będe rozglądać się za suknią ale za cholere nie mogę zdecydować się na żadnego fotografa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj slub 1 czerwca a nie mam sukni nawet nie wiem jaka chce ... Zaproszeń tez nie mam .. Moj powiedział ze garnitur bedzie misiac przed weselem kupował bo "moze schudnie " :) buty nie wiem jakye wybrac białe klasyczne czy kolorowe..??? A musze zdarzyć :) mysle ze dam rade :) nie chce sie stresowac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×