Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Ja nie czuję się dobrze w kokach, dlatego myślałam nad luźnym upięciem włosów z tyłu głowy, coś w tym stylu: http://www.google.com/imgres?q=fryzury+%C5%9Blubne&start=99&um=1&hl=pl&sa=N&tbm=isch&tbnid=uH54eEWmTNTIdM:&imgrefurl=http://slubella.pl/index.php/modne-fryzury/&docid=XAzepubyzmGrOM&imgurl=http://slubella.pl/wp-content/uploads/2011/02/fryzura-slubna-loki1.jpg&w=200&h=300&ei=bUWdUKjELefg4QT_-YHoBg&zoom=1&iact=hc&vpx=894&vpy=292&dur=9624&hovh=240&hovw=160&tx=61&ty=143&sig=108429482279328531150&page=4&tbnh=142&tbnw=93&ndsp=36&ved=1t:429,r:23,s:100,i:73&biw=1366&bih=649 (wow, gigantycznie długi link :D) Być może włosy zebrane po jednej stronie. Mam nadzieję, że do maja włosy mi jeszcze podrosną, póki co są lekko za ramiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weselniczko, pierwsza fryzura bardzo ładna, coś w moim stylu. Będziecie się umawiać na fryzurę próbną np. na wieczór panieński?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, na pewno zrobię próbną. Czy akurat na panieński to zobaczymy. Już jedną robiłam sobie idąc jako gość na wesele, ale wyszła słabo. Teraz przynajmniej wiem czego NIE chcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
molekularna - dokładnie chcę taki sam kok jak Ty, niski i prosty - wyglądam w takich fryzurach idealnie :) A welon długi i upięty tuż nad niskim kokiem. Jest taki elegancki ahh już się nie mogę doczekać jak zobaczę siebie całą pięknie uczesaną i umalowaną w pięknej białej sukni.. jeszcze się w sobie zakocham ;P I też chciałabym trochę schudnąć ale niewiele bo ważę 52kg przy 163 cm więc gdybym schudła więcej wyglądałabym śmiesznie. Bardziej mi zależy na wymodelowaniu sylwetki i chyba też kupię sobie wkrótce hula-hop :P A mój ukochany nie lubi chudych dziewczyn, twierdzi, że jestem w sam raz więc po co mam się wysilać mocno :P Kupuję suknię koronkową syrenę więc talia jak najbardziej węższa by się przydała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślę nad skromnym, klasycznym kokiem, takim na gładko, bez loków. będę miała bardzo prostą sukienkę i wydaje mi się, że coś takiego będzie najlepiej wyglądało. myślałam nad opaską do włosów zamiast welonu ale każą mi mieć welon więc opaskę może po oczepinach włożę:) próbnej raczej nie będę mieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona89
Kobietki ja widzę, że wy już nawet jakieś wizje fryzur macie :) ja mam ślub we wrześniu a nie mam kompletnie żadnego pomyslu na fryzure wystrój sali i takie tam...znając mnie wszystko będe robić na ostatnią chwilę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
ja wystrojem sali nie muszę sie martwić,bo sala już w cenie ma wystrój i to bardzo piękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnakorrronka
Hej dziewczyny! Ja się właśnie zebrałam do ustaleń z Narzeczonym. Myślimy o przyszłym roku, sierpień-wrzesień, tylko nie wiem czy zdążymy ze wszystkim? :) jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
zdążyć to na pewno zdążycie,zależy czy chcecie slub w sobotę czy w tygodniu i jaki miesiąć,najbardziej oblegane to miesiące letnie od maja do września,bo najpierw to trzeba znaleźć salę,potem zaraz zespół,fotograf i kamerzysta,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia K.
Witam wszystkich :) Mam pytanie dotyczące stylizacji włosów:) W końcu znalazłam dla siebie fryzurę dla siebie na ślub, czy znacie kogoś z Tarnowa kto takie cuda potrafi robić? Pozdrawiam Tutaj link do zdjęcia z fryzurą-> http://www.facebook.com/photo.php?fbid=294400147340427&set=a.288786694568439.67418.194193870694389&type=1&relevant_count=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzura rzeczywiście imponująca :) Chyba musisz po prostu pochodzić po salonach i popytać, która z fryzjerek/fryzjerów jest w stanie te cudo wykonać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam krótkie włosy i za wiele z nimi nie zdziałam :( biorę tabletki, żeby przestały wypadać, a zaczęły rosnąć ale do lipca to wątpię żeby chociaż do ramion sięgnęły ;) jakbyście kiedyś natrafiły na ładną fryzurkę dla krótkich włosów to będę wdzięczna za link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) ja dalej nie mam sukni, a slub juz za 5 miesiecy! i chyba zaczynam sie denerwowac, mialam pierwszy koszmar zwiazany ze slubem masakra!!! co do fryzur to ladna ale ja bym takiej nie chciala na slubie :) na porost wlosow moge polecic keratynowe wygladzanie wlosow- tak to sie fachowo nazywa :) fajny zabieg tylko niestety drogi w salonach fryzjeskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straooonika
sarenka,idź do apteki i kup SEBORADIN,odżywka ,kapsułki i szampon,po 3 miesiącach kuracji nie poznasz swoich włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny. póki co wcinam trzeci miesiąc belisse... lepsza chyba jak skrzypovita którą brałam w zeszłym roku... ale jak skończę to pudełko to wypróbuję to o czym piszesz. jeśli do czerwca nie będę miała zbytnio dłuższych włosów to z powrotem się ścinam "na boba" i tylko kwiatek we włosach na ozdobę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryland_ Bardzo ładna ta Twoja suknia. Fajnie eksponuje szyję i dekolt. Moja upatrzona ma podobną górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaahahahaaahahaha leżę ze śmiechu :D Jakie szczęście, że bierzemy ślub w różnych miastach, no i że przede wszystkim mamy różnych Mężów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane;) Wczoraj odnalazłam swoją suknię;) Za tydzień jadę złożyć zamówienie do szycia;) Najważniejszy problem z głowy;) Tylko nie wiem czy suknie szyć z trenem czy bez ..bo tren jest przepiękny i ładnie będzie wyglądał na zdjęciach ale nie podoba mi sie upięcie tych trenów. Ah najważniejszy problem z głowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
Dziubrun: sukienka śliczna! Jak dla mnie - bez trenu. Te podpięcia trenów psują później cały efekt prostoty sukienki. U mnie w ogóle nie ma problemu, bo przy ołtarzu jest na tyle mało miejsca, że nie ma za bardzo gdzie takiego trenu ładnie rozłożyć. Widziałam wesele koleżanki w tym kościele i w trakcie dawania na tacę (ksiądz się upiera, że mają podchodzić do ołtarza a nie żeby przeszedł kościelny z tacą), było totalne zamieszanie i ludzie wręcz deptali młodej obfitą suknię... molekularna: no całe szczęście, że mężami się nie musimy dzielić :D Masz już jakiś pomysł na fryzurę i dodatki? Zostawiasz kokardę i tren? Ja będę w kokardzie ale bez trenu. Fryzura - upięcie na bok z kwiatem i ewentualnie delikatny krótki welon mgiełka. Buty raczej płaskie no i chyba sobie uszy przedziurawię, bo wiszące kolczyki bardzo ładnie się prezentują do upięcia na bok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zamówię suknię bez trenu, bo to dla mnie tylko niepotrzebny problem. I może to ładnie wygląda na zdjęciach, ale jak Świadkowa lata za Młodą jej ten tren poprawiać to już ładne nie jest... Maryland - będziesz dopiero robić sobie dziurki? To rób jak najszybciej, to przez jakiś miesiąc - dwa uszy się goją i nie można zmieniać kolczyków.Poza tym czasem dziurki ropieją po zabiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie tez myślę by była bez trenu;) Jak ją założyłam to poczułam się jak księżniczka;) Przepięknie w niej wyglądam, na żywo jest jeszcze piękniejsza. Wszystkie hafciki z koralików śa niesamowite;) Ja właśnie tego szukałam prosta ale niesamowicie zdobiona;) Lezy idealnie. W salonie na która sie czeka 5-m-cy i jest jedna przymiarka to koszt 3200zł. a szycie max 2500zł i przymiarek do bólu ,a można modyfikować w trakcie szczegóły , a za różnice będę miała cała resztę dodatków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryland - nie masz dziurek w uszach? Ale jaja, nie znam osoby której uszy przetrwały ;) No i Weselniczka ma rację, działaj od razu :) ja na pewno nie chcę trenu :) Z kokardą jeszcze pomyślę, może zostawię. Będę miała gładki, duży kok nad karkiem i nad nim wpięty welon. Biżuterię narazie sobie zaklepałam z Elizabeth, ale nie jestem jeszcze przekonana. Są tam kolczyki, takie nie wiszące, złożone z trzech kryształków. Do tego jest naszyjnik, coś takiego, ale dużo skromniejszy i z oprawie ze srebra: http://www.wm-art.pl/allegro/kolia%20slubna%20plecionia%20crystalbicone2.JPG Zastanawiam się jeszcze czy taki naszyjnik jest spoko, ale chyba przy takiej skromnej sukni nie będzie wyglądał przytłaczająco. Bransoletki nie chcę, nie noszę na co dzień, bo mnie denerwuje :) Buty już mam kupione: http://www.e-rylko.com/produkt/x8200a_f28/1470/cat/44/c/0/r/0/k/0/pp/12 Będzie bez tego kwiatka, bo jest odpinany, na klamerce :) Dziubrun - Twoja suknia bardzo mi się podoba :) Fajnie, że znalazłaś krawcową i jesteś szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z racji ze mam bogatą suknię to bede biżuterii miała bransoletkę i kolczyki na pewno 1 z tych: http://allegro.pl/komplet-swarovski-perly-krysztaly-sliczny-slub-800-i2736368516.html http://allegro.pl/komplet-slubny-swarovski-bizuteria-slubna-srebro-i2781342052.html Co do obuwia to dużego popisu nie mam bo muszę mieć balerinki...Więc chyba uda mi sie w miarę szybko znaleźć;) Więc moje kolejne zadania odznaczam i ruszam do przodu ...;D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
molekularna ,a zaproszenia już dawałaś czy będziesz dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×