Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Ja jestem :D Kupiłam dziś buty, bieliznę i odebrałam biżuterię. Największa masakra była z bielizną, nie mogłam nic dobrać, ale w końcu się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już kilka miesięcy temu kupiłam bieliznę - polecam firmę SAWREN są w sklepach Triumph. Sawren ma przepiękną bieliznę ślubną ;) Fakt nie tania ale warta swojej ceny.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładna ta bielizna. U mnie niestety nie będzie sexy bo moja sukienka ma gołe plecy więc muszę wykombinować jakiś biustonosz który ma wolne plecy. Podejrzewam, że nie będzie to wcale zachęcająco wyglądało :) .LIpcowa. jaki Ty zakładasz stanik do Twojej sukni bo też masz na plechach tylko koronkę prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Śliczna ta bielizna serio:) też bym chciała taki pas, ale to bez sensu bo nie planuję wkładać pończoch (a białych to już w ogóle bo mi się mega nie podobają)... hmm może założę taki pas tylko na noc poslubną?:> jest jakis sens? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam już kupić stanik do przymiarek i zdecydowałam się na bezszwowy, biały stanik z Triumpha, z silikonowymi paskami wewnątrz i odpinanymi ramiączkami. Jestem bardzo zadowolona z zakupu, zwłaszcza że przy moim rozmiarze nie ma zbyt dużego wyboru (duża miseczka, mały obwód pod biustem...). Do kompletu są też figi, ale dokupię je trochę później, wiadomo, noc poślubna :) Teraz zbieramy złoto na obrączki i niedługo idziemy do jubilera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam Sawren. Był najtańszy z tych, które przymierzałam :P Przy moim biuście w ogóle nie patrzę na staniki poniżej 100zł, niestety :( http://www.sawren.com/kolekcja_zoom2.php?ifrm=1&ID=366&IDkol=nowa&lang=PL Wybrałam ten. We wtorek mam przymiarkę sukni!!! Dziewczyny, jestem przerażona, bo niewiele udało mi się schudnąć z planu, który zakładałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przymiarkę mam za 2 tyg ;D i ostatnią w kwietniu przed weselem;) Już sie doczekać nie mogę...tylko martwię sie tym bo bieliznę kupiłam dawno dawno temu a teraz przy stanie błogosławionym boję sie ze mój biustonosz będzie za mały a i tak mam kupiony C:( Mam nadzieję ze sie bedzie aż tak źle.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w weekend mieliśmy pierwsze zajęcia na kursie tańca i muszę Wam powiedzieć, że jestem zachwycona. Idzie nam bardzo dobrze, ale przede wszystkim takie się endorfiny wydzielają, że aż szczęka boli od uśmiechu. Na razie uczymy się walca angielskiego, disco sambę i rock n' rolla :) Kurs mamy miesięczny, ale już wiemy, że zapiszemy się na drugi stopień bo już dawno tak fajnie razem czasu nie spędzaliśmy. Mam nadzieję, że walc wiedeński też nam dobrze pójdzie bo właśnie to chcemy zatańczyć. A jak tam u Was przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!! Ja mam ogromny problem z bielizną. Noszę rozmiar stanika 70E i niestety ale ciężko będzie mi kupić stanik odpowiedni do sukni z gołymi plecami... Nie mam pojęcia co zrobię. Adzikkk szukałaś już czegoś? Myślałam o silikonowym staniku bez ramiączek, o takim przyklejanym do piersi ale pewnie będzie spadał. Miałyście może coś takiego? Ewentualnie biorę pod uwagę stanik zapinany na brzuchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech zachciało mi się sukni z odkrytymi plecami a teraz mam problem ze stanikiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to może ja też taki kupię na próbę. Wieczorem zmierzę się tu i ówdzie no i zobaczymy. Kiedyś miałam stanik na silikonowych ramiączkach i niestety ale zerwało mi się jedno z nich bo było na plastikowych "haczykach". A co kupujecie na noc poślubną?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm co do fryzury to i ja mam dylemat bo za 2 tyg pierwsza fryzura próbna i mierzenie sukni...a do Twojej hmmm suknia jest dośc spokojna to bym postawiła na równie spokojną fryzurę typu klasyczny kok lub po prostu upięte włosy na jedną stronę , a może być również szaleństwo do spokojnej sukni, jakieś fajne upięcie z loków, góra podniesiona i puszczone loki;) Tylko pytanie jaką masz długość włosów i czy lepiej sie byś czuła w upiętych czy w rozpuszczonych. I jak chcesz mieć upięty welon -pod fryzurą od dołu czy mniej więcej po środku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna879
Cześć! Zapraszam wszystkie koleżanki na moje forum ślubno-weselne z regionu Śląsk-Małopolska, mam nadzieje że podzielicie się swoim doświadczeniem w organizacji wesela oraz pomożecie innym! Adres: www.Wianeczek.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@rta
Urocza Chwila organizacja wesel i ślubów marta.uroczachwila@gmail.com Fb Konsultany ślubny Urocza Chwila Działam na terenie Warszawy i okolic oraz daje konsultacje gratis. Mam dużo rabatów i zniżek. Serdecznie zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Dopiero trafiłam na ten wątek... Ja też wychodzę za mąż 27.07.2013 r. Dziewczęta, zastanawiam się teraz nad prezentem dla gości- czy już wybrałyście upominki dla swoich weselników? Pozdrawiam serdecznie Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Trzynastki. muszę i ja wybrać się wreszcie po bieliznę i w tym miesiącu koniecznie kupić buty. jeszcze sporo nam zostało ale najważniejsze ze protokół już spisany, zapowiedzi zaraz będą, no i mamy obrączki. czas zaczął mega szybko lecieć. domyślam się molekularna jak Tobie pędzi bo Ty całe 2 tyg przede mną slubujesz:) my nie dajemy prezentów gosciom, moze ewentualnie słodkie w paczce ale jeszcze nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrin zeta dżons- protokół? Dziewczęta, chyba nie wiem, o czym mowa... :) U mnie obrączki też się robią :) Odbiór za 2 tygodnie- powiem Wam, że od momentu, kiedy kupiłam suknie i zamówiliśmy obrączki dotarło do mnie, że to ślub i że już niedługo. W ferworze wcześniejszych przygotowań było to trochę taka abstrakcją- a teraz... :) Aj... :) Po bieliznę też muszę się wybrać, ale kompletnie nie mam pomysłu, co chce- jak zwykle zresztą. :) A może Wy coś doradzicie? Jaką bieliznę najlepiej kupić pod sukienkę z gorsetem? Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do prezentu dla gości to ja raczej pójdę po taniości - kupię cukierki, tasiemkę i orgaznę i sama powiążę woreczki. Dla mnie ważniejszy jest bilecik, który będzie dołączony i na którym wyrazimy wdzięczność za przybycie. Też się zaczynam zastanawiać jak to rozwiązać z bielizną. Ja na pewno będę miała ramiączka w sukni, ale to i tak niewiele zmienia, bo biustonosz musi być jak do gorsetu. Mam nadzieję, że suknia będzie na tyle mocno trzymać piersi, że biustonosz będzie drugorzędną sprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kobitki;) Ja też teraz jestem na etapie szukania podziękowań dla gości i chyba zostanę przy lizakach. Ja za 5 tyg mam ślub -szok jak te czas zleciał! Ja jutro jadę na przymiarkę sukni;) Ah na szczęście moje ciało w ogóle sie nie zmieniło mimo 3 MC. :) Mam teraz problem z fryzurą bo ja czuję sie najlepiej z spiętych a wszystkim sie podobam w rozpuszczonych...no i jestem w kropce. Już mamy ostateczną liczbę gości, wiec ten problem już za nami. Jeśli chodzi o gorset w sukni by trzymał biust to ja bym mogła nawet być bez biustonosza bo gorset niesamowicie trzyma całość. Myślę ze biustonosz jest tylko po to by je ładnie uformować;) Tak odbiegając od tematu- 4 dni temu byliśmy na usg i maleństwo akurat ssało kciuka -szok co za widok -aż sie popłakałam;D Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, Dziubrun, jakie Ty masz piękne przeżycia. To musiał być cudowny widok! :) Co do bielizny, to ja też jeszcze nie kupiłam. Muszę mieć biustonosz bez albo z odczepianymi ramiączkami, bo suknia jest bez ramiączek. Suknia jest dopasowana i w sumie mogłabym iść bez stanika, ale uważam, że z biustonoszem biust będzie się ładniej prezentował :) Podziękowania też pewnie zrobię sama, tak jak winietki. Dziś jadę ustalać menu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w prezencie dla gosci bede miala aniolki w ogranzie. http://www.slubnezakupy.pl/sklep,102,3701,aniolek_z_sercem_i_cyrkonia.htm taki wlasnie :) ja za rowny miesiac bede o tej porze po mszy... masakra jeszcze 9 dni i jade na urlop co do bielizny ja nie mam nic wyszukanego zwykly biustonosz i majteczki. troszke szkoda mi kasy na ekstrawaganckie stroje na noc... ja na probny makijaz i probna fryzure bede miala kolo 8 kwietnia... wole miec spiete wlosy ale zobaczymy co i jak ... buziaki :) ps witam nowe kolezanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×