Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

masakra jakas

sa tu jakies mlode mamusie?

Polecane posty

mi sie wydaje ze taki w sam raz :) policzki troche ma "nadmuchane" :) karmilam 3 miesiace piersia no tak 3,5 a teraz butelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebilon bo tym byla dokarmiana w szpitalu i sporadycznie w domu np jak musialam wyjsc a nie odciagalam pokarmu, to wiedzialam ze to jej pasuje a z innymi nie chcialam eksperymentowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ja daje bebiko. a powiedz mi kochana jaj wyglada Twoje zycie teraz? maz pracuje?Ty siedzisz z maluszkiem w domu?masz corke czy synka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz mąż kupil bebiko przez pomylke ale wyrzucilam bo malej nie pasowalo:) mam coreczke a teraz zajmuje sie dzieckiem a maz pracuje ale od pazdziernika ide na studia zaocznie a Ty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam coreczke.jestem samotna matka.mieszkam z rodzicami.niestety nie mam jak isc na studia badz do pracy poniewaz nie mam z kim zostawic malej;/ i to mnie przeraza..;/a u Ciebie kto z dzieckiem bedzie siedzial jak bedziesz sie uczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ide na zaoczne, w soboty maz krocej pracuje to te pare godz tesciowa posiedzi (mieszkamy z tesciami) a w niedziele maz ma wolne to nie bedzie problemu, a ile twoja mała ma?? a z ojcem dziecka sie kontaktujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo myslalam ze sami mieszkacie bo cos mowilas ze blok dalej mieszka tesciowa.moja ma juz rok:) z ojcem dziecka nie mam zadnego kontaktu alimenty oczywiscie placi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechu warta- moja mała 7900 wazyła ponad miesiąc temu, teraz nie wiem dokładnie ile waży ale w przyszłym tygodniu idę z nią do lekarza to sie dowiem ;). Moja mała jest szczuplutka, ładnie je ale za dużo na wadze nie przybiera. Lekarze mówią że z nią jest ok. A ile ważyła twoja mała jak sie urodziła? Bo moja miała 3310 gram. Ja mojej małej daje mleko Humana, albo babydream, zależy co taniej wychodzi ;), ostanio taniej wyszło mnie mleko humana, bo trafiłam na okazje, mleko 350 gramowe za 5 zł, i jeszcze w promocji były dwie kaszki humana mleczno-ryzowe o smaku babanowym za 5 zł, dodatkowo do tych dwóch kaszek była woda dla niemowląt, za tą wodę i dwie te kaszki zapłaciłam aż 5 zł ;), ale majątek co nie :D. Mała sie właśnie obudziła, bo miała małą drzemke i leży sobie, ogląda Brzydule ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ktos inny pisal z tym blokiem :) a rodzice nie maja pretensji do Ciebie ze z dzieckiem u nich mieszkasz i nie pracujeszc czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka a mozna tak dawac raz takie mleko a raz takie? ja nie widzialam nigdy tak niskiej ceny zadnego mleka:D niezle ci sie trafilo:D mi ostatnio udalo sie w biedronce kupic mleko bebiko w promocyjnej cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos Ty!! rodzice nie maja zadnych pretensji ze mieszkam u nich.przeciez i tak cale zycie tam mieszkam to teraz tylko z powodu dziecka mieli by mnie wyrzucic badz byc oburzeni tym?? nieee ja mam szkole skonczona tyle ze nie moge dalej sie ksztalcic narazie.rodzice sa wyropzumiali.zreszta mala to ich oczko w glowie:D a powiedz jak mieszkasz z tesciami to pomagaja ci w opiekowaniu sie malej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra jakaś- niby nie powinno sie zmieniać mleka dziecku, ale popatrzyłam na składniki i to mleko humana jest lepsze od babydream i już bede jej dawała nawet po norlmalnej cenie to mleko humana. Mleko Humana ma prebiotyki, dużo witamin, minerałów i ma smak jabłkowy i jest z kleikiem ryżowym. To mleko kupowałam w carefourze, było na koszu z przeceną ;), myślałam że może termin ma którtki a tu ważne było do 10.11. Więc nie wiem czemu akurat było przecenione, ale dla mnie to lepiej ;), zaoszczędziłam troche ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkiem :) ja mama 22 lata i 19 mc coreczke :) Jestem mężatką od 2 lat :) mała planowana . Sama sie nia zajmuje od urodzenia mam bardzo malo pomocy ze strony rodziny moja mama jest mloda wiec korzysta z zycia i raczej mi nie pomaga . Sizilenka nasze coreczki urodzily sie tego samego dnia buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak musze wyjsc to zostana z mała bez problemu ale tak to sama sie zajmuje bo i tak nie pracuje to mam czas a i obowiazki domowe dziele z tesciowa np gotowanie sprzatanie, a tesciowie jeszcze pracuja w polu to nie maja i tak zbytnio czasu.. to fajnych masz rodzicow ze Cie tak wspieraja :) ja kupuje mleko bebilon to place cos 48zl dokladnie nie pamietam za ta duza puszke tam jest cos 800g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała miala po urodzeniu 3510g i 56 cm:) Lolunia czesc:) a jesli moge zapytac to czemu tak szybko zaplanowalas dziecko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie Ja:((((((20
Ale ja Wam Kochane zazdroszczę:(:(:( My się staramy prawie dwa lata i ciągle nic...:(( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm dobre pytanie mam mloda mame i mialam z nia zawsze super kontakt miedzy innymi dlatego chcialam zalozyc wczesnie rodzine by miec te 40 lat i miec juz odchowane dziecko :) po drugie nie planowalam zadnych studiow .Skonczylam szkole wyszlam za maz i urodzilam coreczke . Ja uwazam ze czy sie ma 20 czy 30 czy 40 lat i tak jako matka trzeba przejsc przez wszystkie etapy i zmagac sie z wychowywaniem dziecka dlatego swiadomie podjelam ta decyzje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolunia ; a rodzice nie mieli pretensji do Ciebie ze tak szybko chcesz slubu i dziecka?? u mnie byla tragedia po prostu pod tym wzgledem:/ a teraz nie planujesz dalej sie uczyc albo iosc do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planuje w przyszlym roku ide na farmacje a potem w tym kierunku do pracy jak mala pojdzie do przedszkola . Moi rodzice nie mieli pretensji oczywiscie o staraniach im nie powiedzialam dopiero po fakcie ale zareczyny byly juz w skzole sredniej i mielismy termin slubu ustalony juz :) sami za wszytsko placilismy wiec nie mieli nic do gadania :)mielismy termin na sierpien 2009 ale jak sie okazalo ze w koncu sie udalo zajsc w ciaze to przelozylismyy na czerwiec :) i tak za kilka dni mija 2 lata od slubu :) heh no i bralismy skromny slub cywilny wiec bylo nas na to stac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jak wam dzień leci??moja sobie śpi, córcia lubi w dzień spać w kołysce, więc wyniosłam kołyskę na powdórko i śpi sobie w cieniu, wiecie ja jeszcze karmię, tyle razy ją próbowałam odstawić, ale ona sie nie da, mam problemy zdrowotne i musze ja jak najszybciej odstawić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolunia witaj, czyli naszym pociechom idzie 20miesiąc, mój mąż dziś wraca z pracy, ale trochę się boję jutro masz czeka chirurgiczne usuniecie zęba, boję się o męża, i że będę musiała jechać samochodem 40km, po zabiegu mąż może nie być w stanie kierować,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolunia to ja mialam podobnie bo w klasie maturalnej zareczyny i ustalony termin slubu a dopiero poem sie okazalo ze jestem w ciazy :) ale bralam slub koscielny :) moja mala teraz spi a jak sie obudzi to pojdziemy pewnie na spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po 3 miesiacach odstawilam od piersi bo wiedzialam ze im dluzej to bedzie trudniej odstawic a i tez nie chcialam karmic juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze na bank nie bedzie w stanie :) bo mialam jakies pol roku temu usuwanie chirurgicznie :) i strasznie bolalo jak znieczulenie schodzilo to zeby w dywan wgryzalam i nie bylam w stanie sie emilcia zajac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mala tez spi od 12 do 14 zawsze potem spacerek ale cos sie chmurzy :) ile i co mowia wasze pociechy rodzilyscie naturalnie ?? ja karmilam tylko 3 tyg malo i slaby pokarm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, z chęcią dołączę, bo wszystkie topiki o młodych mamach niestety wypalają się po paru dniach :( Mam 23 lata i dwójeczkę dzieci :) nadaje się? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma dopiero 4 miesiace to mowi tylko gu aguu agi ge ;) ja rodzilam naturalnie ale starsznie wspominam porod :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×