Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

masakra jakas

sa tu jakies mlode mamusie?

Polecane posty

Gość temat nie jest o młodych
mamach, ale o kurewkach które zamiast nauki wolaby byle komu nogi rozkładac, zaliczyły wpadkę i chowają bachory nie wiadomo czyje :o przewaznie b ędąc na czyimś utrzymaniu bo puste głupie i niewykształcone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama21Bdg
Oj no popatrz... a jak chodze do szkoły zaocznie? Zdziwiona? He he niepłodna jesteś czy co?Zazdrościsz? Nikt o zdanie nie pytał więc wypier! Tematów na kafeteri jest dużo masz w czym wybierać. nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat nie jest o młodych
zaocznie no właśnie :o do "szkoły" :o współczuję tłumoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama21Bdg
He he sczyłam 4 letnie technikum dla Twojej wiadomości:) Zaocznie kurs niemieckiego... he he o czym pewnie możesz pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama21Bdg
Mieszkamy razem tak tak:) Facet pracuje ja dom mała i zaocznie szkoła:) Ważne, że do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama21Bdg
Skończyłam żywienia ale obecnie germanistyka:) A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja neistety nie studiujenie mam z kim corki zostawic:musze odczekac jeszcze troche az do przedszkola pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama21Bdg
Więc sama wychowujesz. Pomga Tobie ktoś? Z rodziny? Same mieszkacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama21Bdg
Pewnie ciężko... Mnie na początku było ciężko facet dużo w pracy ale teraz już mnie odciąga :) A jak pociecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe mamusie pomaranczki spieprzajcie stad to nasz topik :) ja juz jestem mala pojadla kalafiorowej i gazy ja mecza haha :) moja coreczka miala pierwsze dwa zeby jak miala 3 mc a jak skonczyla roczek miala juz wszytskie i przeszla niemal bezbolesnie na szcescie ;) teraz juz sobie smacznie lula mam nadzieje ze do 7 pospi . Co do nocnych pobudek to sa ale na szczescie to tylko takie pojekiwania gdy sie odkryje albo cos :) wiec raczej sie wysypiam :) jak tam u was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm pobudka 7 karmienie malej tv do 8.30 spacerek po osiedlu do 11 i potem zabawa z mala do 12 (karmienie) od 12 do 14 drzemka malej a ja gotuje obiad jak mam czas to jeszcze sie poloze i odpoczne potem rozbudzam ja do 15 nauka nowych slow :) o 15 do 16.30 spacerek potem obiadek potem maz wraca z pracy i u nas zaczelo padac wiec obejrzelismy z mala bajke poltorej godz potem och karol a normalnie to jestesmy od 18 do 21 na dworze hehe do 20.30 kapiel 21.15 zaczynamy sie wyciszac ja sie wykapalam i o 22 usypiam mala :) a jak twoj ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dzis bardzo spokojnie bo brzydka pogoda pochmurno i zimno takze caly dzien w domu i codzienne sprawy sprzatanie gotowanie obiadu kapanie itp:) duzo nudy dzisiaj:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no to trzeba isc spac teraz wypoczac :) hehe buzikai na dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stimeria hortex Wlkp
Szok !normalne kobiety wykształcone,po ślubie nie mogą zajsc w ciąze,a takie kurwiska już w szkole rodzą dzieciaki. Albo maja 23 lata i 3 bękartów każdy z innym dziadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stimeria hortex Wlkp
gadacie,że jestescie dumne z siebie bo co macie zrobić żadna z was nie przyzna się,że była nastoletnią kurwą i urodziła bachora z niewiadomo kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka_13.05.1990
Mam 21 lat. Moj synek ma 4 miesiace .. Jest kooochaniutki , grzeczny . Tylko straszny kreciolek z niego . W nocy nawet kilkanascie razy sie wybudzam .. Teraz jestesmy na etapie poznawania nowych smakow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co nas obchozi ze jakie star
stare babsztyle nie moga zajsc w ciaze ? widac sa takie popierdolone ze nawet tego nie umieja ale za to maja prace hehe i sa dumne haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, u mnie zimno i pomuro, za chwile jedziemy do dentysty, ja nie oceniam te kobiety które nie mogą mieć dzieci, bardzo im współczuję, ale dlaczego tak na nas narzekacie(delikatnie mówiąc) nie oceniajcie nas, wg mnie nie odpowiedzialne matki to takie które zaszły w ciaży np w gimnazjum i nie wiedzą z kim, ok z tym się zgodzę ze to głupie, ale kobiety które są odpowiedzialne za swoje czyny, nie obarczają innych swoimi problemami, tylko czasem fajnie się wyzalić na forum, i znaleść bratnie dusze, kurcze zastanówcie się co piszecie bo właśnie pokazujecie swój poziom, jak tak piszecie to po co wam te wyższe wykształcenie i praca ??jak zachowyjecie sie wieśniacko tylko przeklinajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez pochmurno i ponuro:( zabieram sie wlasnie za sprzatanie :P widze ze pelno zazdrosnych bab na forum co nie moga mierc dzieci albo po prostu nie maja nawet z kim :/ jesli ktos jest szczesliwy bo ma rodzine i dziecko to dlaczego inni uwazaja to za nieszczescie i potepiaja;/ a poza tym co ma do tego nauka ? wiele jest matek co studiuje zaocznie majac male dziecko a wiecej jest dziewczyn co nie zaszly w ciaze ale i tak nie poszly na studia nie zdaly matury itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuluu.....
Witam wszystkich:) Jestem tu nowa, i niedługo już będę czarna. Mam 20 lat, jestem mamą 3 letniej dziewczynki.. Urodziłam w wieku niecałych 17 stu lat... dokładniej, to miałam 16 lat i 9 miesięcy... bardzo młodo, ale nie żałuję decyzji, że nie usunęłam tej ciąży. Dziecko wychowuję z biologicznym ojcem Magdy, czyli mojej córci. We wrześniu planujemy ślub :) Jesteśmy bardzo szczęśliwi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upi piiiiiiiii
upi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, już wróciłam jestem w domu, córcia śpi, zimno strasznie, dziś czuję gorszy dzień, może dlatego że same złe wiadomości do mnie dochodza, trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×