Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

masakra jakas

sa tu jakies mlode mamusie?

Polecane posty

Gość haahahhaha
ale patologia, 18-25 lat i po kilkoro dzieci, a Kamila najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż miał obiecaną podwyżkę, żeby tylko nie zmieniał pracy, (miał w poniedziałek jechać do Francji), a szef zrobił go w konia.zła jestem jak cholera, szkoda mi tej Francji, haha...patologia to ty!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieliscie razem jechac?? a terac co bedzie?? no faktycznie dorosła kobieta ma meza i dziecko ale patologia naprawde nie ma nic gorszego niz ulozenie sobie zycia i zalozenie rodziny :D moze jakas staraczka sraczka sie odzywa;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi Twoja corcia kiedy zaczela siedziec ?? bo moja sie juz troszke podnosi ale chyba zanim usiadzie to jeszcze potrwa bo ma dopiero 4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja bardzo poźno bo jak miała 9-10m, chodziła na 14miesiecy, zachęcaj dziecko do raczkowania, wiadome jeszcze wcześnie, ale raczkowanie jest bardzo ważne do rozwoju intelektualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi zostać w starej pracy, zarobki nie są zle bo 2900zł, ale jestem zła, bo tak się z ludźmi poprostu nie robi!!ja też dorabiam sobie, ale to małe pieniądze ok 700-800zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak dorabiasz? daje mala czesto na brzuszek to sie podnosi i jak lezy na pleckach to sie na boczki przewraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorabiam sobie na allegro, miałam szczęście że trafiłam na uczciwego sprzedajacego, sprzedaję różności, i dostaję prowizję, plus jeszcze mam rentę po zmarłej mamie.a że sie ucze to mi jeszcze przysługuje 3lata,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ja tez dostawalam rente po mamie i w tym roku ide na studia to tez bede dostawac?? czy jak wyszlam za maz to juz mi nie przysluguje? i nie wiesz czy bede tyle samo dostawac co wczesniej czy mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przysługuje ci, nawet do ukończenia 26roku życia, stawka ta sama, jeżeli nie masz rodzeństwa ubiegajacego sie o rentę, ręntę sie traci jeżeli się wyjdzie za mąż, ja nie straciłam, ponieważ chociaż jestem mężatką ale rentę mi przyznano przez zawarciem zwiazku małżeńskiego.a jaką masz kwotę??ja mam 644zł,(krus)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe zlot kurwiszczy jakiś
niezłe jesteście puste garkotłuki, tłumoki bez wykształcenia i pracy, ewentualnie byle co ZAOCZNIE :p hehe żal mi was ale nogi chętnie rozłożą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli dostałaś decyzję przed zamążpójściem to ci nie zabiorą, jeżeli masz w zusie to dokładnie nie wiem, bo oni tak robia z człowiekiem co się im podoba, to bezposrednio trzeba sie ich pytać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tyle mialam cos 622 chyba czy jakos tak , ten rok sie nie uczylam to nie dostawalm ale wczesniej caly czas dostawalm od 2 klasy podstawowki az do konca liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sizilenka ma dziecko z Downem
spójrzcie w fotkę na dole :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie sobie spokój co??jaki poziom pokazujecie??osoby z wyzszym wykształceniem tak się nie zachowują, więc wara z tąd idioci !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sizilenka a jak sobie dorabiasz na allegro?sprzedajesz ubrania czy co?ja dzis znowu w domu pogoda do dupu;/ nawet wyjsc nie mozna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy co mi szefowa daje na zlecenie, zazwyczaj to są jakieś zegarki, suknie ślubne, ubranka dziecięce też ale one sie nie opłacają,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak jest z zusem to nie wiem, wiem ze oni to cały czas problemy robią,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezła kurna patologia
pustaki się pomnożyły a teraz myślą jak kasę wysępić od państwa bo takie głupie że nawet nie zarobią :o zus, krus :o żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pomaranczo bo przeciez wszytskie dziewczyny ktore nie maja dziecka robia teraz zawrotna kariere na harvardzie i oxfordzie jednoczesnie zarabiajac po 100tys miesiecznie a my tylko takie niezaradne hehe ::) tylkio dlaczego tyle tematow mam juz 35 lat i nie stac mnie na dziecko bla bla bla albo chce miec drugie dziecko a mnie nie stac itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wysępic??każdemu przysługuje renta rodzinna po śmierci rodzica!!!!wiesz z chęcia bym ci oddała wszystkie te pieniądze w zamian za mamę żyjącą!!!!mam z krusu bo mama była ubezpieczona w krusie, miała diałke uprawna, mieszkamy w malowniczej wiosce, i to nazywasz wyłudzaniem??zastanów się co piszesz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wszystkie staraczki sraczki sa milionerkami tylko bidulkom nawet ich "miliony" nie pomoga zajsc w ciaze.. no biedne kobietki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sizilenka no wiesz przeciez tylko my wg tych kretynek mamy taka sytuacje bo one nie maja dziecka bo sie w tym czasie ksztalcily zeby teraz miliony zarabiac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patologia...czy wy wogóle wiecie co te słowo oznacza?? moje dziecko ma wszystko co potzrebuje, moze jej nie kupuję zabawek firmowych, za paręset złotych, bo uważam to za głupotę, bo i tak takie dziecko rzuci, rozwali, poąłmie taką zabawkę, wiec po co wydawać np 200zł jak to samo dostanę za 20, jak i tak z tydzień i w koszu wyladuje, moje dziecko jest szczęśliwe zadbane, więc jaka patologia!!ludzie opanujcie sie zazdroscicie czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykłe krowy rozpłodowe
takie młode a już takie rozepchane :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×