Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

masakra jakas

sa tu jakies mlode mamusie?

Polecane posty

ja rodziłam naturalnie, 15min bólu i córcia na świecie, a jak wygląda ten zabieg??napisz mi proszę boję się,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam cesarke planowana bo musialam w ost tyg ciazy zmienic lekarza bo mialam jakiegos konowaala inie chcial mi wystawic skierowania na cesarke chcial w lape a mialam wskazania heh ja to dopiero strasznie przezylam po 4 tyg dopiero moglam normalnie chodzic heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest cos w stlu normalnego usuniecia zeba tego wlasciwie nie czujesz znieczulenie naciecie dziasla i wyrwanie heh tylko potem boli dzisalo okolo tyg sie goi nie moglam jesc tylko jakies papki a o cieplej herbacie moglam pomarzyc ale potem straszna ulga brak bolu zeba i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie ciekawie to wygląda, mój mąz musi mieć usuniete kilka zębów i będzie miał zakładaną protezke szkieletową, (niestety prywatnie), ja poród wspominam super, gorzej połóg, i kilka miesiecy z depresją poporodową, ja zawsze moę rodzić mogę codziennie, tylko te kilka miesiecy poporodzie to koszmar, ale jak sie w końcu zdecydujemy na 2dziecko, to wiem jakich błędów nie popełnić, może wtedy będzie lepiej, z jakich woj jesteście??jest któraś z małopolski tak jak ja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczyny spadam konczyc zupke kalafiorowa dla coreczki i meza hehe :) zajrze pozniej rozkrecimy ten topik :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka_13.05.1990
Dolaczyc mozna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie oliwka pisz cos o sobie i dzieciatku badz dzieciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wasze dzieci śpią w nocy??bo moja to szkoda mówić, bo ja nie pamiętam co to znaczy przespać spokojnie noc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wrocilam jestem po obiedzie z moja coreczka:D ja tez rodzilam naturalnie.porob krotki ale skurcze bolaly okropnie!;p moja po urodzeniu spala super.cale noce przesypiala:) bardfzo dlugo pozniej okolo 5 m zachorowala wiec sp[ala ze mna bo budzila sie w nocy.od tego czasu juz budzila sie w nocy z 2-3 razy aledawalam jej wtedy herbaty sie napic.od jakiegos czasu znowu przesypia cala noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wrocilam:) moja coreczka od urodzenia przesypia cale noce :) na piersi spala cala noc i teraz na butelce tez cala:) i wlasnie zabkuje juz jej wyszly 2 zeby a tez spi cala noc ladnie a nie uzywam zadnych zeli gryzakow ani innych cudow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zastanawiam czy wyjsc na dwor nie ma slonca ale odziwo jest cieplo:) grzechu warta nie nudzi Ci sie siedziec samej w domu?calymi dniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mi sie nudzi :) ale czasem kolezanka wpadnie albo do sasiadki pojde albo na kafe posiedze czy gg :) a tak to mała pochlania duzo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie była piękna pogoda w końcu się opaliłam, kurcze fajnie macie że wam dzieci śpia, bo moja mała nie śpi, ale wam zazdroszczę, chyba sobie pobeczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jest juz taka grzeczna ze nawet jak bylysmy w szpitalu bo miala zapalenie pluc i oskrzeli to przesypiala cala noc i teraz jak zabkuje tez przysypia :) taki aniolek mi sie trafil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama21Bdg
Witam:)Można dołączyc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę wam dobrej nocy, ja z niecierpliwościa czekam na powrót męża, zawsze sie boję bo to ponad 400km, i on prowadzi samochód, pewnie gdzieś koło 1 w nocy będzie, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama21Bdg
21 :) Maleńka 30 maja będzie miała 5 mies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama21Bdg
Nie nie samotna z narzeczonym :) Niunia śpi, facet (!) gra he he to ja na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest cos takiego
Witam:)urodzilam w wieku 21 lat:) dzisiaj mam 25,a moj synek 3,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama21Bdg
Witaj:) I jak się synek chowa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×