Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

masakra jakas

sa tu jakies mlode mamusie?

Polecane posty

kolorowa ja nie widzez adnego zdjecia:D jak u Ciebie?urodzilas jak mialas 17 lat?jak pogodzilas szkole z dzieckiem? masz chlopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Probowalam napisac do tego goscia maila. Ale nie da sie - przychodzi zwrot wiadomosci :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze aby dzieci wraz ze swoimi rodzicami byli szczęśliwi,a nie ważne w jakim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotka jest. Trzeba kliknąć w link do fotosika. Co u mnie? Nic. Aktualnie karmiłam Magdę, gdyż dopiero wstała, leniuch mały. Tak, urodziłam mając 17 scie lat. Mała urodziła się zdrowa jak rybka, teraz też taka jest, chociaż ja mam mnóstwo dolegliwości... mniejsza z tym. Pogodziłam szkołę z wychowaniem córci, mama mi dużo pomaga i pomagała. Tak, mam chłopaka. Gdyby nie to, że los tak chciał, byłabym aktualnie w 4 miesiącu ciąży... drugiej ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkasz z rodzicami?czy z chlopakiem?jak chodzilas do szkoly to mama siedziala zdzieckiem tak?teraz tez jeszcze chyba chodzisz do szkoly sredniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spróbuj bezpośrednio na maila napisac, szukaj na googlach praca zkontem allegro, ja nie mam za bardzo czasu, jak znajdziesz pomogę ci aby cie ktoś nie oszukał, tak samo ostatnio też znalazłam ogłoszenie że jak będe wystawiać ogłoszenia to za każde będę miec płatne 30gr, wystawiłam ich ponad 500 i gość się zmył, nie zapłącił, a myślałam ze jest uczciwy bo wcześciej zapłącił mi na konto 10zł za wystawione ogłoszenia, napisałam do niego jak panu nie wstyd naciagać matki z dzieckiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam z chłopakiem, jednakże naszymi sąsiadami są moi rodzice... Mam mamę na zawołanie. Tak, chodzę do II LO. Za rok matura. Jak siedzę w szkole, Magda jest z mamą. Staram się godzić wychowanie małej ze szkołą. Cała moja rodzina jest szczęśliwa, a ja cieszę się że mogę się uczyć, jak i zarazem wychowywać córcię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama21Bdg
Witajcie:) Jak u Was dzień mija?:) U nas troszke pochmurno szkoda bo najchętniej wyszła bym z malutką na spacer:) Kiedy Waszym dzieciaczkom wyszły pierwsze ząbki? Moja jutro ma 5 mies od 2-3 dni jest jakaś marudna tak trze dziąsła ... hm mogę się spodziewać pierwszego ząbka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sie bardzo szybko rozwijała i pierwszy zębuś wyszedł nam w 5 miesiacu. Oj marudna strasznie była.... Chodzić zaczęła w wieku 10 miesięcy, a pierwsze słówko 'mama', było też coś koło 10 miesiąca... Szybko mi się dziecko rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mlodo wpadlam
ale to mnie rozumu naczylo a Ty kolorowa piszesz o drugiej ciazy?:O rozumiem raz zaliczyc blad mlodosi ale powielac bledy to GLUPOTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mlodo wpadlam
tak wlasnie masakra jakas:O urodzilam majac 16nascie lat-niecaly miesiac po swoich urodzinach wiec doskonale wiem jak to jest wychowywac dziecko i chodzic do szkoly i nikt mi nie powie,ze to sielanka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała już zaczyna się podnosić ładnie próbuje siadać :) Ale tego ząbkowania się boje he :P Wczoraj tatuś nosił ją cały wieczór taka marudna nie mogła usnąć. No nic zobaczymy jak to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........................888
KOLOROWA IDZ DO ROBOTY ALBO TRZEBA BYLO NAJPIERW SKONCZYC SZKOLE ZNALESC PRACE A DOPIERO SIE BRAC A NIE LICZYC NA MAMUSIE I BYC NA JEJ I CHLOPAKA GARNUSZKU:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mlodo wpadlam- o co chodzi z tym tak?? ile masz teraz lat?i ile maTwoj dzidzius moim zdaniem posiadanie dziecka w tak mlodym wieku nie jest niczym prostym i tak jak powiedzialas sielanka, tzn bardzo sie ciesze ze mam swoja coreczke ale bardzo duzo rzeczy mnie matwi jesli chodzi o przyszlosc;/ chcialabym zapewnic malej wszystko co dobre, narazie nie mam nawet jak ruszyc sie do pracy czy szkoly, na wszystko trzeba czasu mam nadzieje ze uda mi sie kiedys wybyc od rodzicow i byc zalezna tylko od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarzają się błędy w życiu, ja również wpadłam i to dwa razy. Po raz pierwszy to był zwykły seks bez zabezpieczenia. Urodziłam śliczną dziewczynkę. Drugi raz pękła nam gumka - takie rzeczy się zdarzają, ale poroniłam. Mój facet sporo zarabia. Jego rodzice również są bardzo bogaci, ale utrzymujemy się z wypłaty mojego faceta. Wystarcza nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ładnie tak potępiać, zrobilam to co zrobiłam, ale nie żałuję niczego. Ważne, że jestem szczęśliwa, jak i moj facet i nasza córeczka!!! Mam 18 lat. Na więcej pytań nie odpowiadam, gdyż nie mam czasu. Wydaje mi sie ze wiecie wystarczająco dużo o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mlodo wpadlam
to nie byly slowa do ciebie nmasakro:) uzylam twojego nicku po to,zeby podkreslic,ze potepiam powielanie glupot na przykladzie kolorowej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AHAHAAHHA
[zgłoś do usunięcia]Kolorowa93 SPIERD.... DO BACHORa pusty mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AHAHAAHHA
{nara}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam, ze bedzie tu milo. Mylilam sie. Jest tu BEZNADZIEJNIE!!!!!!!!!!!!!!!! Same potępiacze. Moje życie, moja sprawa. Mogę mieć nawet pięcioro dzieci jeśli zechcę, a was to g.ó.w.n.o powinno obchodzić. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa ale po co reagujesz na docinki jakis osobjest tu milo poprostu jakas osoba dokucza ci z tego powodu zez alozylas podobny temat na forum,nie zwracaj na ta osobe uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja miała 5 miesiecy i wyszly jej dwie dolne jedynki. Teraz ma pond 7 miesiecy i ida jej dwie gorne jedynki. Slini sie strasznie, i czasem jak zacznie plakac to az lezki leca. Marudzi troche ale ogolnie ok. Chyba zabkowanie nie jest takie straszne dziewczyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowa - nie martw sie. Mnie tez jakies glupie pomarancze sie czepiaja od poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te pomarańcze są denerwujące.. Prawda w oczy kole... Nie mogą się zalogować ze swoich prawdziwych nickow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zwracajcie uwagi na takie osoby po co szarpac sobie nerwy, a jesli nie bedziecie odpisywac na takie durne komentarze to ich bedzie jeszcze bardziej to wkurzalo ze nikt nie reaguje a wtedy pokazesz ze jestes silniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po takich forach dopiero widać jacy ludzie są... Co to kogo obchodzi ile ktoś ma lat ile dzieci czy z czego się utrzymują a tym bardziej to komentować... Jest forum dla młodych mam tak jak w tytule i nie potrzeba tu innych osoób. Na bank co nie którzy co tutaj piszą mają w swoim otoczeniu młode mamy i doskonale wiedzą, że są szczęśliwe i sobie radzą i obojętnie czy są ze swoim facetem czy nie... Oczywiście nie mówie o wszystkich przypadkach, więc po co to dogryzanie? Zycia nikomu tym nie zmienicie. A te młode mamy chciały po prostu podzielić się swoimi doświadczeniami i tyle. Sama mam 5 mies dziecko najcudowniejsze dziecko (tak powie każda mama o swoim) mam cudownego narzeczonego. I co mi więcej trzeba? Mamy z czego żyć i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że już dorobiliśmy się więcej niż nie jeden co ma 30 lat. A znam takich co mają po 30 dwójke dzieci i zamiast zarabiać dbać o rodzinę to np piją, nie potrafią się niczego dorobić, rodziny się rozpadają itd... Ja mogę powiedzieć, że jestem mega szczęśliwa zwłaszcza kiedy budzi mnie uśmiech mojego dziecka i faceta... Niczego bym nie zmieniła. Pozdrawiam młode mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×