Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyFlu

Kto czeka na @ i liczy ze jej nie bedzie:) Kto ze mna? :))))

Polecane posty

Dopiero wieczorem bede testowac, wiec tez moze wyjsc to watpliwe. :/ Moj mi musi przyniesc do domu po pracy, bo ja mam pin zablokowany i jeszcze mi nie przyszedl nowy. Ale co jestem niecierpliwa, to jestem :D Kupimy 2, jeden zrobie dzis, drugi zostawie na piatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczę dziewczyny
Jako doświadczona matka trójki dzieci muszę Wam napisać, że objawy ciąży przed spodziewaną miesiączką są rzadko spotykane. Jest to raczej wkręcanie się i tyle. Po co się nakręcać, a potem płakać, bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja siedzę już na innym forum ale i przyłącze się do tego:) My staramy się już prawie 13 miesięcy. Teraz mam cichą nadzieję, bo @ miałam mieć 25 maja a nie ma. Piersi bolą, czuje jakby mi jajniki pracowały ale to taki ból od czasu do czasu. No i nic po za tym. Zrobiłam chyba juz z 5 testów no ale żaden nie pokazał 2 kresek :( 21 czerwca mam wizytę u ginekologa. W przyszłym tyg ide zrobić bete. Niby wsio wskazuje na ciąże no ale te testy mnie martwią okropnie :(:( Boje się, że znowu będzie kolejne rozczarowanie.. No ale mam za to prorocze sny :D haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA TESTOWANIA HotOrCold...............13..............??.................25.05.2011 :) marta2387...............7...............24............... 30.05.2011 gosiaczek29.............2...............29................31.05.2011 Andziak0307.............?...............??.................01.06.2011 ameliana..................?...............??............. ....2/3.06.2011 Get-Ur-Freak-On.......4...............25................03.06.2011 LadyLu...................1...............26.............. ..05.06.2011 sierpniowy aniolek ....1...............26.................05.06.2011 cocococoloko...........3...............??..................05.06.2011 Kattka24.................0...............24.............. ..06.06.2011 Tygrysek333............3...............26.................11.06.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest naturalne, ze sie nakrecamy. Jesli bardzo chce sie dzidziusia, to ta nadzieja zawsze jest. Dla mnie nie bedzie roznicy, czy test zrobie dzisiaj , czy w piatek, wiem, ze powinnam czekac, ale jestem niecierpliwa i taka moja uroda. Przy nieudanych probach, rozczarowanie zawsze jest, Poza tym , nie wiem czy istanieje takie cos jak 'nie nakrecanie sie', w przypadku kiedy bardzo chce sie miec dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Get u nas jest tak, że się staraliśmy do kwietnia. W maju postanowilismy ze sobie odpuścimy bo przygotowania ślubne, bo nie potrzebne stresy, bo po slubie znowu zaczniemy.. No i albo się udało albo cos z hormonami mam nie teges.. Ja się nigdy nie nakręcałam. Czekałam z cierpilowscią na @ i starałam sobie nie wmawiać "chyba się udało". Jestem realistką i rzadko kiedy bujam w obłokach i sobie coś wmawiam. Więc teraz mam tylko cichutką nadzieję, że to może dzidzia a jak nie to cóż.. starania od nowa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj post byl skierowany do -'kurcze dziewczyny', mimo to dziekuje za odpowiedz. ja niestety sie nastawiam, bo inaczej nie potrafie. Licze sie z rozczarowaniem i rowniez nie bujam w oblokach,poniewaz czekam na najbardziej realna i naturalna rzecz na swiecie. Zycze Ci powodzenia i jak wczesniej wspomnialam, ze mojej kolezance testy wychodzily negatywne do 6go tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek29
u mnie pojawił sie sluz podbarwiony na brązowo ale tylko na papierze i malutko więc nie wiem :( pewnie znowu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Get a to wybacz :) jestem zakręcona jak prosiaczek w agreście :D No ja wiem, że testy wychodza negatywne bo mojej przyjaciółce przy 18 tyg ciąży wyszła jedna kreska ale ona wiedziała, że jest w ciąży :) W sumie to nawet mój A.się teraz nakręca :) Już wózki ogląda,łóżeczko składa, ciuszki kupuje :) A nawet nie wiadomo czy to ciążą.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Testy negatywne w 18 tygodniu? Dlaczego tak? Mam nadzieje, ze donosila ciaze, lub jesli nadal w niej jest , wszystko w porzadku. Ja jeszcze nic nie kupuje, poza kremami na cellulit i roztsepy, jakbym miala zaraz buteleczki i ciuszki kupowac, to dopiero bym sie nakrecila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek29
o dziewczyny własnie spojrzałam w tabelke i widze że jestem chyba najstarsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem właśnie czemu tak a wszystko jest w porządku bo wczoraj miała wizytę :) On też nic nie kupuje jeszcze ale powoli planuje co kupić za ile kiedy :D taki debil mały no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)) Widze, ze sie pojawily nowe nicki. Ja dzis bylam z corcia na szczepieniach, oczywiscie byl placz a teraz coreczka sobie spi. Ogolnie jest okey tylko musze sprawdzac czy nie ma goraczki. HotOrCold - negatywny test w 18 tc to normalna sprawa.Test ciazowy pokazuje poziom gonadotropiny. Po 12 tc wytwarzanie progresteronu przejmuje lozysko i stad w 2 trymestrze testy wychodza negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliana
a ja nie wytrzymalam i dzis poszlam na bete. dzis wieczorem powinnam miec wyniki na necie i skoncza sie moje oczekiwania i niepewnosci. przynajmniej bede wiedziec i juz. po co sie ludzic jak nie ma nic. po co zyc w niepewnosci jak mozna sie cieszyc . dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztuczna do przesady:-)
Jeśli pozwolicie, to się wtrącę:-) Mam jedno dziecko,ma ponad rok, staraliśmy się o nie długo, to była historia z lekarzami, załamaniami, brakiem nadziei, że dziecko będziemy mieć kiedykolwiek, ale się udało. Teraz stwierdziliśmy, że przestajemy się zabezpieczać i co będzie to będzie.Zero starań, wyliczania dnia owulacji, tylko seks wedle ochoty bez uważania.W tym cyklu już tak zrobiliśmy i zbliżenia wypadły też akurat w czasie, kiedy mogłam mieć owulację. @ Powinnam dostać gdzieś za 5 dni i ciekawe, czy przyjdzie ?Wiecie, ja po długich staraniach raczej mały procent szans daję, że teraz z 2 dzieckiem by tak się udało, no ale nic nie wiadomo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztuczna do przesady:-) - mysle podobnie jak Ty. Ja tez ma juz jedno dziecko (ma rok i dwa miesiace). Staralismy sie o niego pare lat. Na szczescie w koncu udalo sie bez leczenia i lekarzy. Teraz tez bym chciala miec drugie dziecko ale bez stresujacego starania sie. Bedzie co ma byc. W tym cyklu odbylam dwa stosunki tzw "ryzykowne". Kto wiec wie? Choc ja przynajmniej do jesieni nie chce sie starac. Ale jesli sie okaze ze druga dzidzia przyjdzie szybciej niz planowalam to sie na pewno nie obraze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztuczna do przesady:-)
Ale tak jak tu pisała Lady Lu, jak to pogodzić - ciążę z takim małym szkrabem wymagającym tyle opieki ? Hardkor chyba by był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tez sie tego boje (a najbardziej to noszenia w ciazy bo moja corcia jeszcze nie chodzi samodzielnie i chce czesto byc brana na rece) dlatego chce sie zaczac starac po wakacjach bo mysle, ze mala bedzie juz wtedy bardziej samodzielna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe girls:) Do kurcze dziewczyny-Mysle ze to forum jest dla kobietek ktore w oczekiwaniu wspieraja sie nawzajem jest nam porostu razniej:)a te wkretki to przez to ze tak bardzo chcemy maluszka:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Get-Ur-freak-on i jak zrobiłaś test? Ameliana masz juz wyniki? Ale sie njiecierpliwie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×