Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

Gość suuppriise
margerita3310.....23.......02.2012......??? kimizi................30.......02.2012......??? katjusza81..........30......02.2012...... syn - czuję to caroosia.............28.......02.2012......córka - też to czuję niespo_dzianka......19......02.2012.....wszystko mi jedno tylko aby bylo zdrowe mala_agatka........27........06.02.2012.....??? Miarka.................27......7/2/2012.... mąż twierdzi że synek Endlessly............27.........08.02.2012.....zdrowe (może być syn) mamakaterina........27......17.02.2012...zdrow nina_86.............25.......21.02.2012......nie chcemy wiedzieć Załamana 1..........25.......22.02.2012...napewno syn suuppriise...........20......02.2012...... mój chłopak chce synka Hej dziewczyny:) Moja ciąża to wielka wpadka która zaskoczyła wszystkich. Mam dopiero 20 lat i o macierzyństwie nie wiem kompletnie nic:( W przyszłym tygodniu wybieram się do lekarza, aby sprawdzić czy wszystko w porządku. Jednak niepokoją mnie skurcze w dole brzucha które pojawiają się kilka razy na dzień i trwają kilka sekund. Jeśli chodzi o objawy to ciągle jestem zmęczona, senna, nie mam apetytu na nic, co chwilę latam siusiu i bolą mnie piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja po wizycie. USG wskazuje na 6 tyg., termin na 12.02.2012. Póki co wszystko jest ok, lekarka zleciła mi mnóstwo badań. Mdłości nadal mam. A jeśli chodzi o cerę to ja mam znów odwrotnie. I w pierwszej ciąży też tak miałam. Normalnie na co dzień, mimo 30 na karku, wiecznie mam jakieś niespodzianki na twarzy, a teraz super, nie ma nic:) Brzuch tez mam większy, taki jakby wzdęty i nie we wszystko już wchodzę:o Co do miejsca zamieszkania to mam w stopce. No i mam córcię - 2,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
Już jestem :) nasza dziewczynka ma 1,8 cm, i jest dużą dorodną fasolą, z mocno bijącym serduszkiem i potrafi się poruszać :) Naprawdę super sprawa. Jak ją zobaczyłam to zapomniałam lekarki zapytać o parę rzeczy które wcześniej sobie obmyśliłam :) Ma dużą główkę (mądra będzie) piękne rączki i nóżki i plecki oczywiście :) Zdjęcie dostałam i normalnie nie mogłam się w pracy powstrzymać i cały czas na nie zerkałam :) W 13 tyg. mam iśc na 4D bo podobno wtedy ewentualne wady można wykryć. Więc jestem zapisana jakoś na 21 lipca. suuppriise tymi skurczami się nie przejmuj, jeżeli nie masz plamień to są czymś normalnym, a jeżeli będą bardzo uciążliwe to nospe można chyba brać ale to lepiej lekarza zapytaj wegeate ja paliłam przed ciąża i na początku ciązy też. Przestałam w 5 tygodniu jak się dowiedziałam. Czasami jest ciężko zawłaszcza na grillach jak wszystcy znajomi palą, ale jakoś daję radę, nie wolno już. Tak samo jak piwka i innych alkoholi, chociaż w piwku to mi mój mężczyzn da usta zamoczyć, a jednego buszka to sobie puścić nie mogę ;) Żartuje nie można i już. Przez to całe gadanie o paleniu jarać mi się zachciało ;) Jak dorwę skaner to wrzucę zdjątko fasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
A, Kimizi mi tu podpowiedziała że nie napisałam że fasola ma jakoś 9,5 tygodnia termin z miesiączek gin wpisała na 4 lutego a potem po obejrzeniu USG stwierdziła że jakoś 29,01 ale zostanę już z wami dziewczyny ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
Kimizi a twoje maleństwo ile ma długości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam z małym u lekarki. mamy wziewy :( ciekawe jak on mi to weźmie! poza tym zrobiliśmy badania krwi, morfologię, CRP i IGE całkowite. może to pozwoli nam nieco rozjaśnić sprawę! mały bardzo grzeczny w labo był :) tylko na początku zapłakał a potem siedział sobie grzecznie i patrzył co się dzieje :) teraz śpi od 18.30! pojechał z moją mama po brata i zasnął w autobusie i tak sobie spi. zobaczymy o której wstanie! ja też zaraz sie kładę bo jak mi o 6 pobudkę zrobi to nie wyrobię! taka senna caly czas jestem! Kimizi no to gratuluję serduszka :) caroosia pewnie ze zostań :) zresztą termin terminem a maluszki i tak wyjdą kiedy będą chciały :) mi w poprzedniej ciąży z OM termin wychodził na 30 listopada, z I USG na 25 listopada, z USG w 30 tyg na 11 listopada!!! a synek 3 grudnia wyszedł :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
To rozbieżność miał niezłą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miał :) dlatego ja teraz az tak bardzo nie przywiązuję sie do terminów :) to taki orientacyjny termin i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ick................wiek......termin porodu...płeć margerita3310.....23.......02.2012......??? aguniaaaa...........26.......02.2012.......ważne żeby było zdrowe kimizi................30.......02.2012......??? katjusza81..........30......02.2012...... syn - czuję to caroosia.............28.......02.2012......córka - też to czuję niespo_dzianka......19......02.2012.....wszystko mi jedno tylko aby bylo zdrowe taka tam aga........29........03.02.2012......hm zobaczymy mala_agatka........27........06.02.2012.....??? Miarka.................27......7/2/2012.... mąż twierdzi że synek Endlessly............27.........08.02.2012.....zdrowe (może być syn) mamadzieci........24.........14.02.2012.....jest córeczka chcemy Synka mamakaterina........27......14.02.2012...zdrow nina_86.............25.......21.02.2012......nie chcemy wiedzieć wegeate............23.......21.02.2012.....??? Załamana 1..........25.......22.02.2012...napewno syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej ale natrzaskałyscie tych postów!! witamy nowe mamusie:) ja po pierwszej wizycie jestem 6 tydzień termin 14 luty a maleństwo ma 1,4 cm:)) ja też z tych palących i ciężko mi jest:) ale walczę ze sobą... ja też nie przywiązuje wago do terminu miałam na 3 maja a z usg od 23 kwietnia do 11 maja a moj potwor(4 kg, 60 cm) i tak nie chciał wyjść i skończylo sie cesarką 20 maja.. ciągle senna rozdrażniona i wilczy apetyt...ja narazie schudłam 3 kg ale coś czuje że szybko nadrobie, w pierwszej ciąży przxytyłam 25 kg!! mamo dzieci nasze dzieciaki są w tym samym wieku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie trochę mniej bolą piersi i już panikuje bo moja pani doktor mówiła ,że to niedobrze jak przestają;/ i martwię sie tym brakiem wymiotów. i mdłości? Może to zły znak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie w ogóle nie bolą piersi na razie. W pierwszej ciąży nie mogłam stanika założyć a teraz cisza. Tylko te mdłości. Najchętniej przeleżałabym je w łóżku, ale brak takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie piersi nie bolą, mdłości też na razie nie mam, za to padam na twarz, ciągle bym spała, wczoraj zasnęłam już o 18 a obudziłam się dzisiaj o 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endlessly - w 1 ciąży też mogłyśmy się wysypiać :) moje malutkie dziś o 5.40 wstało! a ja oczy na zapałki :P zwłaszcza że wieczorem posiedziałam do 1 :P dziś zakończenie roku szkolnego :) zaraz robię za mame i zaprowadzam mojego brata - 2-klasistę po odbiór świadectwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała agatka- to chyba spora różnica wieku jest? Mój mąż ma brata 5 latka;-) spokojnie uchodzi za nasze dziecko jak gdzieś razem wychodzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja teściowa i jej córka praktycznie razem chodziły w ciąży;-) i młodzi wychowują się razem. Teraz kobiety chyba trochę później mają dzieci- moja mam w moim wieku już chodziła w ciąży ze mną drugim dzieckiem. Wśród moich koleżanek nie ma jeszcze dużo mam. Ale akurat jest dużo ślubów;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wśród znajomych też jest strasznie dużo ślubów i małych dzieci też. Mi do ołtarza się jeszcze nie śpieszy choć z chłopakiem o sobie mówimy mąż/żona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś rano w ciągu jednej godziny wypiłam 1 litr soku marchewkowego i teraz mnie strasznie na siusiu pędzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też spijam straszne ilości napojów- co-najmniej 1.5 l wody dziennie. I też potem biegam co 20 minut do łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja też po nieprzespanej nocy hyh moja mała od miesiąca nie chce spać budzi sie o 1 w nocy i koniec spania juz nie wiem co znią zrobic dostaje do głowy wyspać sie nie idzie ;/ a j anie mam w sumie żadnych objawów brzusio normalny tylko siusiu sobie chodzę czzęściej no ale w pierwszej ciąży to prawie do 8 miesiaca chodziłam w normalnych spodniach nie były na mnie za małe dopiero po8 miesiącu musisłam kupić większe spodnie (ciążowe) przytyłam w pierwszej ciąży 8 kg a po ciąży schudłam 14 :D ... a teraz schudlam 5 kg waże 47 kg no ale przy pierwszej też schudłam dużo dopiero pózniej mi sie przytyło :) No ale jak takk dalej będzie z moja córą to nie wiem jak sie i kiedy sie wyśpie bo to jest juz troche nienormalne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
A u mnie rządzi Tymbark wiśniowo jabłkowy koniecznie z lodówki :) Wogóle to mam tak że jak ktoś powie o czymś do jedzenia to ja już bym to chciała, a za chwile mam już ochote na coś innego, normalnie zwariować można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam odwrotnie- jak zawsze uwielbiałam jeść- teraz jedzenie mogłoby dla mnie nie istnieć. Jem bo trzeba, wszystko smakuje jak wióry-zapachy mnie odstraszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja póki co też jem bo muszę. Każda myśl o jedzeniu przyprawia mnie o mdłości. Hehehe, a przy pierwszej ciąży od początku wcinałam kanapki z masłem czekoladowym i zagryzałam ogórkami kiszonymi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
Nie wiem czy wam pisałam ale ja ostatnio to takiego miksa zjadłam, na początek serek wiejski ze szczypiorkiem zagryziony tuńczykiem z kukurydzą a to wszystko popite mlekiem :) mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biszkopt1982
a moze i mnie przyjmiecie.... Termin ostatniej @ - 13 maja:) wczoraj robione Bhcg i wynik 7300. Strasznie jesteśmy podekscytowani, zaskoczeni i skołowani..Termin oczywiście jeszcze niejasny, ale może na rok przestępny, czyli 29 luty, he,he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×