Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

Gość caroosia
Dołączam się: nick................wiek......termin......płeć nina_86.............25.......02.2012......??? margerita3310.....23.......02.2012......??? kimizi................30.......02.2012......??? katjusza81..........30......02.2012...... syn - czuję to caroosia.............28.......02.2012......córka - też to czuję :) Katjusza to troche dużo tych len będzie bo moja też :), ale nie zawracaj sobie glowy imionami dziewczynek skoro ty chłopaka bedziesz miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizmi jestesmy w podobnej sytuacji ;/ ja tez jestem po 2 poronieniach a w grudniu 2009 r urodziłam synusia :) Ja sie nie dopisze na razie do tabelki bo czekam na serduszko mocno bijace pod moim serduszkiem zeby sie dopisac. Po tych 2 stratach sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
talka a który to tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
a tesciora robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam się doczekać i zapisałam się na dziś do lekarza;-) jak wszystko będzie ok wpiszę się wieczorem do tabelki. Chodzie na NFZ prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja od rana walczę, żeby nie puscic pawia:o Do lekarza chodzę prywatnie, mam swoją zaufaną lekarkę, która prowadziła moją pierwszą ciążę. Słuchajcie, a kiedy na usg już coś widac, bo ja mam termin wizyty w przyszły wtorek i nie wiem czy już coś mi lekarka potwierdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny aktualizuje mój termin chyba na 16.02 a 17 mam urodzinki a więc bedzie prezent:):) ja też chodze prywatnie do lekarza, i ja tez straciłam maluszka ale w 34 tyg ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick................wiek......termin......płeć nina_86.............25.......16.02.2012......??? margerita3310.....23.......02.2012......??? kimizi................30.......02.2012......??? katjusza81..........30......02.2012...... syn - czuję to caroosia.............28.......02.2012......córka - też to czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA 1
Aktualizuje tabelkę:)) nick................wiek......termin......płeć nina_86.............25.......16.02.2012......??? margerita3310.....23.......02.2012......??? kimizi................30.......02.2012......??? katjusza81..........30......02.2012...... syn - czuję to caroosia.............28.......02.2012......córka - też to czuję Załamana 1..........25.......22.02.2012...napewno syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za zdecydowanie załamana1:):) ja mam synka ma 5 latek, mój aniołek też miał być chłopczykiem a teraz to nie chcemy wiedzieć do końca, bo to nie ważne tak bardzo cierpiałam po stracie mojeo synka, że teraz nawet jak będzie 3 chłopczyk to go normalnie zacałuje:):) a Wy dziewczyny chcecie wiedzieć co będzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespo_dzianka
nick................wiek......termin......płeć nina_86.............25.......16.02.2012......??? margerita3310.....23.......02.2012......??? kimizi................30.......02.2012......??? katjusza81..........30......02.2012...... syn - czuję to caroosia.............28.......02.2012......córka - też to czuję Załamana 1..........25.......22.02.2012...napewno syn niespo_dzianka......19......02.2012.....wszystko mi jedno tylko aby bylo zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
Ja sie zapisalam na NFZ ale do lekarki która przyjmuje też prywatnie. Pierwszy raz u niej bede we wtorek zobaczymy jak mi sie nie spodoba to zmienie. My właśnie nie wiemy czy chcemy wiedzieć czy nie. Zawsze myślałam że bedę wolała żeby płeć była dla mnie niespodzianką a teraz mi się wydaje że bedzie fajniej jak od początku będę mogła mówić do niej bądź do niego. Kimizi będzie juz widac serduszko tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w pierwszej ciąży do końca właściwie nie wiedzieliśmy. Lekarka mówiła, że wszystko wskazuje na dziewczynkę, ale mówiła też, że takie przewidywania różnie się kończą przy rozwiązaniu:) Teraz też nie mam jakiegoś parcia na to co ma być - oby tylko było zdrowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
mojej kumpeli prawie do końca mówili że będzie dziewczyna a ja ją przekonywałam że to nie prawda i na ostatniej wizycie przed porodem lekarz powiedział że widzi siurka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj- pani doktor orzekła że wczesna ciąża 4 tygodnie niecałe od zapłodnienia. Zarodek ma 5 mm. Mam przyjść z wynikami badań za 2 tygodnie wtedy będzie już widać coś konkretnego;-) na razie jest kropeczka;-) Mam zrobić toxo krew i mocz. Trochę się uspokoiłam, wg mojego męża będzie chłopak i też coś tak czuję:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Mąż stwierdził wczoraj, ze chciałby na pierwszy raz mieć chłopca, bo będzie wiedział jak wychowywać :) (że niby po sobie) ;) i, że dziewczyny trzeba pilnować bo czycha na nie wiele niebezpieczeństw i, ze lepiej jak drugie dziecko (córka) bedzie już miało starszego choć trochę brata który ją "obroni"" :) mój mąż uwielbia siadać i filozofować :D a ja... nie wiem co chcę bardziej, chyba mi obojętne, byleby zdrowe było i by teraz było wszystko ok :) aż do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda_102
do mala_agatka- dokad dokladnie wyjezdzasz? jaka miejscowosc w Niemczech jesli mozna wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA 1
No jestem zdecydowana bo czuję to... Tak się składa że mało o sobie napisałam w lutym tego roku starciłam synka w 16 tygodniu, urodziłam go 24 lutego i niewiem czy to zrządzenie losu ale termin mam teraz w okolicy tej daty. Nieiwem czy to zrządzenie losu czy życie znowu sobie ze mnie zakpiło ale mam nadzieję że tym razem się uda i będzie wszystko dobrze, bardzo tęsknie za synkiem, cieszę się że jestem znowu w ciąży ale ciągle mysle o moim aniołku i nie jest tak że to dziecko zastąpi mi Mikołajka bo tak się nigdy nie stanie ale będę ich kochać tak samo.... ( stąd też mój nick)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od rana mam dobry humor...:) hejka zrobiłam teścik i dwie piękne kreseczki:))) objawy takie jak przy pierwszym (bo mam rocznego synka) senność i dobry nastrój jakaś wewnętrzna siła... jak znajde chwile to Was poczytam i znowu sie odezwe tymczasem cieście się każdą minutą bo to fajny czas w naszym życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ktos pytał kiedy coś widać na usg, a wiec...u mnie było widać już w 5t 6 dzień. Czy te upały kiedyś się skończą??? Nie wiem jak Wy, ale mi jest strasznie w tych ostatnich dniach, poza tym odstawiłam kawę i do 11 nie ma praktycznie ze mną kontaktu.... a funkcjonować muszę, do pracy chodzić muszę...już niedługo. a dziś tak nakrzyczałam na Moje dzieciaki że później aż się poryczałam , że jestem taka okropna!!! no pięknie jak to mają być te hormony to dobrze że są juz wakacje bo doszło by do morderstwa: albo oni mnie, albo ja ich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiszę się do tabelki;-) Fajnie że nas coraz więcej. nina_86.............25.......16.02.2012......??? margerita3310.....23.......02.2012......??? kimizi................30.......02.2012......??? katjusza81..........30......02.2012...... syn - czuję to caroosia.............28.......02.2012......córka - też to czuję Załamana 1..........25.......22.02.2012...napewno syn niespo_dzianka......19......02.2012.....wszystko mi jedno tylko aby bylo zdrowe Miarka.................27......7/2/2012.... mąż twierdzi że synek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki bylam na forum styczniowek nie wiedzac ze wy tu jestescie:) ja mam termin na 3 lutego ale mam male obawy bo bylam 14 i lekarz powiedzial ze moja fasolka jest za mala do wieku ciazy ale najwazniejsze ze rosnie i bo bylam tydzien wczesniej i mam porownanie.Kazal mi sie nie matrwic bo widocznie moja owu sie przesunela a pozatym ciezko jest ustalic owulacje gdyz 2 m-ce po dostawieniu tab (bralam 6 lat) staralismy sie o baybika.Mimo ze dlugo bralam to moj cykl w ogole sie nie przedluzyl.Pozostaje mi czekac w niepewnosci wyniki dzis robilam bo wczesniej nie mialam czasu ze wzgledu na to ze pracowalam na nocki i bylam padnieta.Jestem teraz na zwolnieniu i jakos dochodze do siebie bo 7 nocek po kolei to w moim stanie byla porazka.Kolejna wizyta 6 lipca ale wczesniej mam mu podrzucic wyniki na tarczyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
A mi dzisia nie dobrze było, w pracy to myślałam w pewnym momencie że padnę. Dzidzia się powiększa brzuch rośnie. No właśnie duże już macie, bo ja się zaczynam zastanawiać czy aby bliźniątka się we mnie nie zagnieździły :) We wtorek wszystko będe wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina_86.............25.......16.02.2012......??? margerita3310.....23.......02.2012......??? kimizi................30.......02.2012......??? katjusza81..........30......02.2012...... syn - czuję to caroosia.............28.......02.2012......córka - też to czuję Załamana 1..........25.......22.02.2012...napewno syn niespo_dzianka......19......02.2012.....wszystko mi jedno tylko aby bylo zdrowe Miarka.................27......7/2/2012.... mąż twierdzi że synek mamakaterina........27......17.02.2012...zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwaliłyście się już komuś? Czy czekacie jeszcze? Bo mnie bardzo trudno było- zresztą wystarczyło że na jednym wypadzie pojawiłam się z sokiem i wszyscy się domyślili;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mogę się przyłączyć? Mam termin na 4 lutego, byłam wczoraj u gina i jest wszystko w porządku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie wiedzą już wszyscy chociaż my sami wiemy od wczoraj ale mąż plociuch nie wytrzymał:) po wczorajszej euforii dziś się zastanawiam jak to będzie ja z brzucholem synek uczy się chodzić i jest poprostu wszędzie na chwile nie można go spóścić z oka a jak dzidziuś się urodzi będzie miał niespełna 2 latka 8 piętro pies i mąż którego wiecznie nie ma..... no i finansowo lipa bo ja nie pracuje we wrześniu miałąm zacząć szukać a tu proszę niespodzianka.... kurde za pierwszym razem jeden strzał i gol i teraz też jedna chwila zapomnienia i znowu gol... czuje sie nieźle senność zawroty głowy i ataki gorąca na szczęście nie mam mdłości ale za pierwszym razem też nie maiłam..także nie jest źle... do lekarza zapize sie w przyszłym tygodniu bo wtedy poszłam jakoś w 5 i powiedzieli ze za wcześnie ze nic ie widać i kiepsko wspominam tą wizytę... dzis mamy impreze miałyśmy dac czadu z dziewczynami a tu znowu bezalkoolowi i to przed długie miesiące!!!! trzymajcie się dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×