Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

Gość aniawasde
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem silna kobietka wiec dam rade a pozatym nie nastawialam sie az tak pozytywnie bo zawsze jest jakies ryzyko nie tym razem widocznie za mocno planowane:)Boje sie troche zeby komplikacji nie bylo zadnych ale to prosty zabieg i wszystko wroci do normy.Na dzien dzisiejszy nic nie planuje co ma byc to bedzie odczekam i zobacze.Buzka kobitki i glowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam aga przykro mi strasznie :( ja w sumie też nic nie wiem byłam n ausg pierwszym w 4 tyg niebyło jeszce serduszka a teraz pujde dopiero w 26 na usg będe w tedy własnie w 10 tyg mam nadzieje ze wszytsko będzie ok a jak nie to chyba bym sie załamała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga przykro mi strasznie! mam nadzieję że szybko wszystko wróci do normy i za niedługo znów będziesz mogła się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde mol aga bądź silna... Jutro nam napisz jak sie czujesz... Uf... kobitki... jeszcze większy strach sie pojawia o nasze malenstwa w takich momentach....Nasz lutowy aniołek będzie z nami tak czy siak:)... Musimy byc silne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam aga >> bardzo mi przykro:( Moja pierwsza ciąży zakończyła się podobnie. Teraz jest Ci smutno i ciężko, ale uwierz mi kochana czas leczy rany. Ja po II poronieniach mam cudowną córeczkę Lenkę i mam nadzieję, że w lutym kolejnego szkraba i u Ciebie też tak będzie;) Jestem z Tobą całym sercem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaalkia
Też miałam tu uczęstniczyć, pewnie miała bym slicznego synka lub córeczkę.Niestety strach przed nijaką przyszłoscia zwycieżył, i zalogowałam się na WOW:( w 6 tygodniu pożegnałam swojego aniołka, bardzo żałuje , bardzo go kocham, i nigdy sobie tego nie wybacze że nigdy go nie poznam już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak samopoczucie ? czy ktoras z Was ma tez takie lekkie klucia na samym dole bzucha? martwie sie troche chodz wczoraj bylam u gina .usg nie mialam ale ogolnie mowil ze wszytko jest w pozadku.teraz siedze i sie zamartwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pare razy w ciagu dnia kuje raz z jednej strony, raz z drugiej a czasmi mam takie jakby skurcze w pochwie, poza tym czuje sie wspaniale ;) USG miałam robione tylko raz w 6 tygodniu i byl tylko pęcherzyk, w poniedziałek mam lekarza i mam nadzieje ze bedzie wszystko oki bo sie martwie :/ Dziewczyny poczytałam wpisy wasze i troche sie zmartwilam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żeście naskrobały od wczoraj!!! :) taka tam aga... bardzo, bardzo mi przykro :( ale głowa do góry nastepnym razem się uda!!! dziewczatko... pisałaś wczesniej, ze zrobisz sobie dziś gorącą kąpiel- a wiesz, że my kobity w ciąży nie możemy się kąpać w gorącej wodzie? :( Ja tez musiałam sie przestawić na chłodne prysznice :( Co do włosów moje też strasznie wypadają... przy czesaniu mam masakrę jakąś! Jeśli chodzi o rozstępy to nie zgodze się z wczesniejszymi informacjami... Owszem rozstępy są genetyczne ale można im zapobiegać bądź je minimalizować... jesli ktoś ma genetyczne predyspozycje jest bardziej na nie narazony i dlatego powinien za wczasu im zapobiegać, poprzez dostarczanie skórze odpowiednich składników zawartych w typowych kremach na roztepy. Osobiscie polecam kremy firmy AVON są stosunkowo niedrogie i dobre... Jestem kosmetyczką i troszeczkę się znam na skórze i jej budowie ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka no wiem wlasnie....ale strasznie trudno mi sie przestawic.... ja to nieco chlodniejsza kapiel i sie telepie potem, musze zalozyc 1000 swetrow .... Powiedz mi kobieto w takim razie jak ja mam radzic sobie z cerą... Jaką pielegnacje polecasz.... dzis byl peeling, maseczka i serum swedish spa.... Mi pomaga tez na te syfki moje czasami jak przemyje spirytusem kosmetycznym.... ale nie wiem jak ja teraz pielegnować... Nigdy poza zaskorniakami nie mialam zbytnio z nia klopotow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mnie też wysypało na buzioli, nic nowego co do tej powry z tym nie zrobie mycie, peling i nawilżanie. A włosy to mi tak zaczeły wypadać na począku ciązy, jak jeszcze nei weidziałam że jestem, że sie balam ze wylysieje, mama to mi kazala skzyp brac jak to zobaczyla, smialam sie u fryzjerki ze sie integruje z moim psem i sie lenie ;) Przestaly wypadac jak zaczelam brac witaminy a biore femibion 1, podejzewam ze ktorejs mi brakowalo. Taka tam aga trzymaj się, w takich momentach nie potrezbnie sie martwimy czy wszytsko ok, dziewczyny jezeli dane nam jest urodzic zdrowe dziecko to je urodzimy i tak naprawde nasz wplyw na to jest maly, a jezeli nie to pewnie takie doswiadczenie ma nasz wzmocnic albo bardziej prygotowac na posiadanie dziecka. Ale mi sie na filozofowanie zebralo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczatko... niestety mi też nie podobała sie rezygnacja z gorących kąpieli :( ale cóź... teraz nie my jesteśmy najważniejsze :) Co do tego jak masz pielęgnować buźkę to cięzko mi powiedzieć bo nie znam Twojej cery :/ Daj mi może swoje namiary wtedy ja dam Ci swoje, wyślesz mi zdjęcie swojej buźki może wtedy będe w stanie więcej Ci pomóc... w okresie ciąży napewno większość z nas będzie miała problemy z cerą :/ Peeling + maska oczyszczająca + maska nawilżająca 1-2razy w tygodniu = PODSTAWA PIELĘGNACJI Dobrej nocki Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Taka tam aga- trzymaj się , więc co przeszłaś. Mnie niestety spotkało to samo. Więc proszę wykreślcie mnie z tabelki. Jestem w domu, już po zabiegu. Może kiedyś zdecydujemy się znowu na razie chyba nie mam sił. Dbajcie o siebie i maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ bry Strasznie mi przykro dziewczyny 🌼 Jednak wierzę w to, że doczekacie się jeszcze swoich ukochanych maluszków! Jeżeli ta pogoda się nie zmieni, to ja wpadnę w depresję. Jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno chcemy mieć dzieci:-) wiec będziemy próbować jak tylko lekarz pozwoli. Ale na razie nie chcę się na nic nastawiać. Na szczęście opieka w szpitalu super, dali mi osobną salę żebym nie musiała leżeć na patologii. Wszystko tłumaczyli itp trafiłam super lekarkę. Przytuliła mnie pocieszyła- naprawdę wzorowo. Na pewno będę do was zaglądać i kibicować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka to bardzo dobrze że na taką opiekę trafiłaś. nie zawsze tak jest! i dobrze ze masz takie nastawienie do wszystkiego. trzymaj się dzielnie! a moje dziecko nadal śpi!!!! jakiś rekord pobija! zwykle po 7 na nogach, czasem po 6 a dziś 8.40 a on spi :) chyba odsypia, albo znów ma fazę intensywnego wzrostu i będzie mi spał po 16 godzin na dobę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała też zawsze wstaje po 6 a od kilku dni śpi czasami do 10 11 ;d u mnie pogoda super słońce swieci i jest bardzoo ciepło z 26 stopni spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka >> bardzo mi przykro:( Zaczynam jakoś funkcjonować, ale poranek był straszny. Lenka ciągnie do zabawy, a ja kurczowo trzymam sie kanapy, żeby nie zwymiotować na nią:o Muszę coś na obiad wymyślić, a tak mnie mdli, że na samą myśl o obiedzie mnie odrzuca. Ale cóż trzeba coś dziecku ugotować, bo mąż będzie miał obiad z wczoraj. Kropka >> to ja pisałam o tym "dziedziczeniu" tendencji do rozstępów. Ale ja też mimo takiej opinii wcieram w siebie codziennie balsam;) Mam doła spowodowanego moim samopoczuciem ... Za oknem piękna pogoda, wakacje w pełni, a ja czuję sie jak wypluta:o Miłego dnia kobietki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kąpieli w wannie, to sprzyjają one również infekcjom - to pewnie istotne dla dziewczyn, których infekcje często dotykają. Ja niestety do tych należę i już dawno zamieniłam wannę na prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek wstał :) u nas też słonko super grzeje! już 2 koce dziś wyprałam, zaraz pościele wstawię, niech się wypiorą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka trzymaj się, spotkamy sie na nastepnym forum tym razem moze dla grudniowek ;) U mnie tez ostatnio rano takie sobie samopoczucie, w glowie sie kreci i jakos tak nie dobrze ale jak juz wstane i sie rozruszam to przechodzi, dobrze ze do tej pracy chodze tak to bym pewnei caly dzien lerzala i wymyslala sobie nowe dolegliwosci :) Jak tam brzuchu urosly wam cos, w spodnie narazie wszystkie wchodze ale brzuszek mam juz wiekszy, troche za szybko chyba, moze fakycznie sobie wykrakalam te blizniaki i na poprzednim usg po prostu lekarka nie zauwazyla ;) Milego dzionka, wystawcie dzis troche buźie do slonca na poprawę humoru, cery i złapanie witaminki D. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA 1
Cześć dziewczyny z przykrością muszę stwierdzić że jak czytam to forum to coraz bardziej się boję wizytę mam w przyszłą środę więc postanowiłam że do tego czasu nie będę tu zaglądać żeby się nie denerwować bo psychicznie tego nie wytrzymam. Niestety jestem już po jednym poronieniu i drugi raz tego nie przetrwam. Dbajcie o siebie i swoje maluszki do usłyszenia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewióra1989
Heja mam takie pytanie. Cykle mam około 30 dni. 9 dnia cyklu współżyłam bez zabezpieczenia. Dzisiaj jest 16 dzień cyklu i pojawił się u mnie biały, gęsty klejący się śluz. Z tego co wiem taki śluz wystepuje przed okresem ? Bo śluz płodny jest inny . Nie wiem co o tym mysleć. Czy mogę być w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewióra1989
Upsss sorry poprawka nie 16 a 13 dzień cyklu dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób test lub idż do lekarza my cie nie znamy by pow czy jesteś wciąży czy nie znam osoby które podczas okresu nawet zaszly w ciąże każdy dzień dla niektórych jest momentem zajsćia nie tylko ta faza gdzie są dni płodne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×