Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

U mnie jest 9t3d ale pewnie na badaniu bedzie inaczej ale mam nadzieje ze dobrze. Miarka sie nie odzywa to pewnie jest w szpitalu na pewno jest dobrze. rajlax-kazda z nas sie boi mam nadzieje ze tez oki bedzie u ciebie A humorki sa fajne:) patrza sie jak na wariata:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, oby mi sie udało jutro dostac na te badania:( ;)) Już chcę zobaczyć moją fasolkę.. mogłabym mieć usg w domu i ciagle na nia patrzeć... :) Już przeglądam katalogi i szukam inspiracji co do pokoiku:))) Już bym chciała kupować ubranka:( Nie moge sie doczekać....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi - u mnie w pierwszej ciąży też nic nie bylo widać do 5 miesiąca a teraz koniec 8 tygodnia i pępek na wierzchu:) ja terż sie boje jak sobie dam rade z dwójką zwłaszcza ze całe dnie sama jestem ale Twoja córcia jest starsza o 2 latka od mojego snka więc myslę ze ze starszym dzieckiem troche łatwiej... mi też jest zimno.... miarka - napewno wszystko będzie dobrze!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wam jest zimno a mi strasznie gorąco. Już nie wiem co mam robić, okna wszystkie pootwierane, ja siedzę w samych majtkach i koszulce i ochładzam się popijając colę z lodem:) Dobrze, że już słońce zaszło bo przynajmniej mi nie świeci prosto w monitor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miarka pewnie została w szpitalu na jakies badania, ale zapewne wszystko bedzie dobrze! 3mam kciuki... Wam jest zimno a mi tak gorąco, że aż zdjełam spodnie i bluzkę! W sumie ze mną zawsze na odwrót :) Właśnie wróciłam do domu z zapasami pomaranczy i nektaryn :) Powiem Wam, że strasznie się cieszę że mamy takie forum i możemy sie powymieniac informacjami czy tez popisać o pierdołach... Mi to pomaga, czasami nawet nie musze nic pisac wystarczy, ze poczytam i juz mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie nie wiem czemu ale od soboty nie miałam mdłości i wymiotów, myślałam, że one później ustępują, chyba że jeszcze wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Miarka daj znać co u Ciebie, ja mam nadal plamienia tylko nie codziennie a co dwa dni przeważnie. To czytam że nie tylko mi tak zimno, a mąż się ze mnie śmieje ale to może spowodowane być tym że nasza temperatura to ok 37,2 a przeciętnego człowieka 36,6 i te pare stopni odczuwa zimno. Mi brzuszek u dołu trochę się zaokrąglił a tak to mam taki twardszy i jakby pełniejszy jak przejedzony. Ja już nie mogę zbytnio dżinsów nosić tylko jakieś leginsy bo mi brzuch uciska pasek. Idę spać bo zasypiam przed kompem. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslałam że mam jakies zwidy ale skoro wy tez juz czujecie różnicę w brzuszku:)ja mam taki jak by wzdęty, al ejeszcze nic nie widac tylko np jak zapne pasek tak mozno jak zawsze to nie moge usiąśc bo czuję jak bym miała wzdęcia:):) ja tez sie Cieszę że jest takie forum:)obysmy tak wytrzymały do lutego i dłużej:)na jednym forum pisze zdziewczynami już ponad 6 m-cy i już tak się znamy jak by "na żywo":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z rana:) Mi dzień zaczął się od wymiotów:o Ale teraz zjadłam już śniadanie i jest jako tako. Wczoraj pisałam, że mdłości mam jakby mniejsze, a wieczorem myślałam, że zejdę tak mnie mdliło. Jejku jak czytam jak Wy mało jecie, to aż mi mina rzednie:o Ja wsuwam dwie kromki chleba na śniadanie, obiad II-daniowy, no i jeszcze wiecznie coś pogryzam, albo banany, albo jogurty, no i zawsze po córci dojadam i to pewnie mnie też gubi. Agunia >> na gazy dobry jest kminek, tylko trochę niesmaczny. Ja piłam to zaraz po urodzeniu, żeby Lenka nie miała kolek jak ją karmiłam. Kupuje się normalne ziarna kminku, czubatą łyżeczkę zalewasz szklanką wody i gotujesz na małym ogniu ok. 10 min. Lekko przestudzone można pić, ja piłam tego 3-4 szklanki dziennie. Moja Lenka zasmarkana. Zaraz się wyszykujemy i jedziemy na pocztę i na zakupy. Nie mam pomysłu na obiad, miała być ryba, ale dziecko zażyczyło sobie na śniadanie i zjadła całą małą konserwę makreli w oleju, więc pewnie na obiad już nie będzie chciała ryb. Miłego dnia kobitki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja :) oj ja tez na obiad zero pomysłu. nie wiem już co zrobić zeby każdy zjadł. chłopaki najchętniej non stop nalesniki by jedli, ale ile można? zwłaszcza że dla nich naleśniki oznaczają jedno - naleśniki z dżemem. czasem jakoś z serem zjedzą,ale nic innego. ehhhh. może pójdę do sklepu i jakąś wątróbkę zrobię? w sumie to ja miałabym ochotę, mały tez zje, a chłopaki? jak ich przegłodzę to zjedzą wszystko :P :P:P dziś w nocy koło 3 Franuś przyszedł do mnie do łóżka, się przytulić :) poleżał chwilkę a jak przysypiał to stwierdził że już i sobie poszedł do swojego łózka :) :):) ot mu się na przytulanki wzięło :) co dość dziwne jest bo za dnia w sumie się nie przytula nigdy, poza sytuacją gdy coś sobie zrobi :P Kimizi mnie ciągle mdli, al;e w porównaniu z tym co było przy Franku to mam luz! tzn mdłości do 13-14 i lekko przechodzące po witamince, więc jest super :) niestety ciągle boli mnie podbrzusze :( w sumie co wieczór ciągnie jak na okres, ale zero jakichkolwiek plamień, nic, tylko ten brzuch tak pobolewa. wiem że to zapewne od chodzenia w dzień, ale co zrobić? syna nie uwiążę na łańcuchu i nie będę leżeć cały dzień! na razie wzięłam sie na sposób i porozdzielałam obowiązki domowe! nie będę sprzątać, prać, gotować za wszystkich! i tak oto jeden z brani odkurza, drugi myje podłogi i ściera kurze. niby nie dużo ale zawsze godzina latania z odkurzaczem i ścierą dziennie mniej! a że zrobią to niechlujnie i niedokładnie? trudno! nie umrzemy od odrobiny piachu czy kurzu :) ciekawe jak tam Miarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ale nas tu dużo. Mój mąż ma urlop to nie za często tu zaglądam. Mogę ponadrabiać zaległości w sprzątaniu. Wczoraj pół dnia spędziłam w łazience;) Dziś w końcu od x dni świeci troszkę słońce. Jak mi tego było trzeba. Już miałam dosyć codziennych bóli zatok i takiego ogólnego pcie;) Mnie dziś drugi dzień o dziwo nie męczą tak strasznie nudności. Troszkę są, ale takie to już do przeżycia. Bo to co się działo ze mną przez weekend jest niedoopisania. Mi brzuszek się jeszcze nie zaokrągla, ale ja jeszcze nie zdążyłam wrócić do formy po pierwszej ciąży i trochę zostało więc podejrzewam, że tak szybko nie będzie widać:) Miarka, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała agatka >> mnie z Lena też męczyło dużo bardziej, co zjadłam to zaraz zwymiotowałam, jak jechaliśmy samochodem to mąż zatrzymywał się chyba co kilometr, a ja na poboczu wymiotowałam i tak do końca 6 m-ąca. A teraz mdli, na wymioty ciągnie raczej rano, chociaż wczoraj wieczorem też mnie pociągnęło, ale jest lepiej. A i mnie w I ciąży też ciągnęło podbrzusze przez całą ciążę, mimo że sie bardzo oszczędzałam bo ciąża zagrożona była, ale lekarka nie widziała w tym nic złego. Endllesy >> ja do formy po Lenie jeszcze też nie wróciłam, mimo że Lenka ma już ponad 2,5 roku:p Obiecałam sobie, że wezmę się za tuning po II ciąży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja po pierwszej ciąży już po pół roku wróciłam do swojej wagi i figury...został "tylko" celulit na udach i pupci...ale co tam, mężowi się bardzo podobam :))) Endlessly - czy Twoje zatoki też tak bardzo bolą, jak się np.schylasz? A masz przy tym katar, bo ja niby wydmuchuję przeźroczyste, ale po gardle spływa mi zółtawe - feee :/ już mam tego dość, nigdy nie miałam problemów z zatokami i jak na złość trafiło mnie teraz, jak jestem w ciąży :( A co do obiadu - już wczoraj wymyśliłam co dziś zrobię - krokieciki z kapustą i barszczem...mniam, może trochę czasochłonne, ale co zrobić jak przyszły zachcianki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ bry Dziewuchy, a jak z rozstępami? Miałyście duże po ciąży? Smaruje się od początku jakimiś specyfikami, ale sama nie wiem czy to mogłoby mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kropki - ja mam okropny brzuch, cały w rozstępach. masakra! smarowałam się całą ciążę a i tak pod sam jej koniec wyszły. teraz też się smaruje od poczatku, na razie oliwką babydream dla kobiet w ciąży, choć tylko wieczorem, bo rano zbyt mnie mdli. mam nadzieję że tym razem nic nie wyjdzie. a już najbardziej o piersi się boję, bo mam ładne, bez żadnego rozstępu no i pomimo karmienia piersią całkiem jędrne. no ale co ma być to będzie, moge jedynie smarować, ujędrniać pod prysznicem i nic więcej nie zrobię. a jak ma być źle to i tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa czy Wy też tak macie! Od kilku dni budzę się w nocy, tak koło 2,3 i spać nie mogę, bo jestem baaaardzo głodna. Idę więc do kuchni, robię sobie herbatę i wcinam sucharki lub wafle ryżowe. Jak już zaspokoję głód, bez problemu zasypiam. Jejku ciekawe, co będzie później - pizza o 2 w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam bardzo ładne piersi, ale jak coś z nimi będzie nie tak, to trzeba będzie zrobić sobie nowe i tak się zastanawiałam nad powiększeniem. Natomiast o brzuch boję się niemiłosiernie. Widziałam rozstępy mojej kuzynki, to właśnie też wyszły jej przed samym porodem i wyglądały przerażająco 😭 Ciekawe od czego to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI się udało - rozstępów nie mam. A smarowałam się tą oliwką o której pisze mała_agatka - babydream dla kobiet w ciąży, można ją kupić w Rossmanie. Po wmasowaniu oliwki zawsze robiłam masaż - takimi kręciołkami z dziubokami - ech nie wiem jak to opisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczyny piszecie tu o rozstępach ja w sumie też ich nie mam a smarowałam sie również oliwką ale Johnson's Baby, :D ja miałam wymioty tylko raz .teraz jak wstaje robie szybko herbatę i bułkę teraz miałam smaka napaste śledziową od Babci Pycha :D noi zajadam ją już 3 dzień ;d wczoraj po badaniach wszystko ok wyszło mam juz karte ciąży 15 znowu do gin na cytologie a 26 ide na usg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe Mamusie Można się dołączyć?? Jestem w pierwszej ciąży i czytając Was czuje się troszkę jakbym niektóre posty ja pisała Mam tyle wątpliwości, pytań No i nudzę sie bo przymusowo siędzę w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 17 lutego więc to dopiero sam początek 8 tydzień Jeszcze niedawno bałam się uwierzyć w moje szczęscie (długo starałam się o dzidzie) Później plamienia, końska dawka luteiny i przymusowe leżakowanie :) Ale wszystko ma się ku lepszem Skoro widzę ze nie tylko mn ie mdli, że nie tylko ja jestem wiecznie głodna to jakoś mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja z rana, jeżeli chodzi o rozstępy to brzuch namiętnie smarowałam 2-3 razy dziennie do ok 6 msc ziaja mama a potem normalnym kremem jonsona i brzuch mi oszczedziło ale niestety na tyłku i udach troche jest tylko ze ja przytyłam 25 kg a 20 zrzuciłam przez 4 miesiące... teraz wróciłam do stanu z przed ciązy nawet miałam 2 kg mniej.. niestewty obawaim sie ze powtórze wynik z poprzedniej bo ja non stop coś jjem żeby mnie nie muliło - co godzine muszę coś chapnać!!!! wieczorem wizyta:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................wiek......termin porodu...płeć.....miasto ka27 ................. 27.......27.01.2012.....??????????? aguniaaaa...........26.......02.2012..............ważne żeby było zdrowe kimizi................30.......02.2012..............???.. ...........Wrocław katjusza81..........30.......02.2012........... syn - czuję to caroosia.............28.......02.2012...........córka - też to czuję ....Wrocław niespo_dzianka....19.......02.2012..........wszystko mi jedno tylko aby bylo zdrowe taka tam aga.......29.......03.02.2012......hm zobaczymy......Elbląg ksenia26.............27......03.02.2012.......zdrowe ale może być dziewczynka Marcia21............25.......04.02.2012........ zdrowe.........Warszawa syll19.................20.......04.02.2012.... ...żeby było zdrowe mala_agatka.......27........06.02.2012.....???........... .jeszcze Poznań Miarka..............27........07.02.2012...... mąż twierdzi że synek Endlessly............27.......08.02.2012........zdrowe (może być syn).... Niemcy margerita3310....23.......10.02.2012........czuję ZDROWĄ córkę......Jabłonna wegeate............23.......13.02.2012......???...Poznań kropka693..........26.......14.02.2012....... zdrowa córka mamadzieci........24.......14.02.2012........jest córeczka chcemy Synka...śląsk mamakaterina.....27......14.02.2012........zdrow rajlax................29.......14.02.2012.......żeby było zdrowe.....Śląsk Cieszyński szczesliwa86......25.......17,02.2012.......zdrowe Edyyta .............25.......18.02.2012.......zdrowe...... Kraśnik nina_86............25........21.02.2012......nie chcemy wiedzieć......śląskie Załamana 1........25........22.02.2012.....napewno syn dziewczatko.......19........22.02.2012.... chce synka.... ŁÓdź Twoja_królewna..20........28.02.2012.....bez znaczeni aniawasde.........27.........28.2.2012.....jeszcze nie wiemy.....Warszawa Wanda.............24..........17.02.2012....bez znaczenia.....wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pochrzaniłam :) cała ja Bo miało być według terminu? jak jest źle to proszę poprawcie :) sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi -> ja po Mai zaczęłąm się trochę odchudzać jak już ze 3 miesiące od porodu minęły a tu znowu ciąża i też twarde postanowienie, że po drugiej ciąży to biorę się od razu za siebie;) rajlax-> Mnie bolą zatoki właśnie najbardziej przy schylaniu. Ale za to nie mam kataru. Nie wiem czy mam same zatoki zapchane czy jak a nasila się to podczas takiej właśnie deszczowej i wietrznej pogody. Dziewczyny, dbajcie o brzuchy od pierwszych dni ciąży. Ja to trochę zaniedbałam i już pod koniec to miałam rozstęp na rozstępie. Ale i brzuchol był ogromny i wszyscy pytali czy oby nie bliźniaki tam mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................wiek......termin porodu...płeć.....miasto ka27 ................. 27.......27.01.2012.....??????????? aguniaaaa...........26.......02.2012..............ważne żeby było zdrowe kimizi................30.......02.2012..............???.. ...........Wrocław katjusza81..........30.......02.2012........... syn - czuję to caroosia.............28.......02.2012...........córka - też to czuję ....Wrocław niespo_dzianka....19.......02.2012..........wszystko mi jedno tylko aby bylo zdrowe taka tam aga.......29.......03.02.2012......hm zobaczymy......Elbląg ksenia26.............27......03.02.2012.......zdrowe ale może być dziewczynka Marcia21............25.......04.02.2012........ zdrowe.........Warszawa syll19.................20.......04.02.2012.... ...żeby było zdrowe mala_agatka.......27........06.02.2012.....???........... .jeszcze Poznań Miarka..............27........07.02.2012...... mąż twierdzi że synek Endlessly............27.......08.02.2012........zdrowe (może być syn).... Niemcy margerita3310....23.......10.02.2012........czuję ZDROWĄ córkę......Jabłonna wegeate............23.......13.02.2012......???...Poznań kropka693..........26.......14.02.2012....... zdrowa córka mamadzieci........24.......14.02.2012........jest córeczka chcemy Synka...śląsk mamakaterina.....27......14.02.2012........zdrow rajlax................29.......14.02.2012.......żeby było zdrowe.....Śląsk Cieszyński szczesliwa86......25.......17,02.2012.......zdrowe Wanda.............24..........17.02.2012....bez znaczenia.....wlkp Edyyta .............25.......18.02.2012.......zdrowe...... Kraśnik nina_86............25........21.02.2012......nie chcemy wiedzieć......śląskie Załamana 1........25........22.02.2012.....napewno syn dziewczatko.......19........22.02.2012.... chce synka.... ŁÓdź Twoja_królewna..20........28.02.2012.....bez znaczeni aniawasde.........27.........28.2.2012.....jeszcze nie wiemy.....Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×