Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

Ja już skompletowałam wyprawkę tzn brakuje tylko wanienki i kosmetyków do kąpieli ale uznałam, że skoro dziecka przez ok. pierwszy miesiąc się nie kąpie to kupię to wszystko potem. Czekam jeszcze na kosz do spania, wózek. Ja też bardzo chciałabym karmić piersią ale "w razie czego" kupiłam dwie butelki - 150 i 230ml z Tommee Teeppee. A, i kupiliśmy dziś bezdotykowy termometr Thermoslash http://allegro.pl/thermoflash-lx-26-termometr-bezdotykowy-prezent-i1944541069.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam... mam do 5 grudnia zwolnienie, czyli w poniedziałek (5 grudnia) powinnam iść do ginekologa, żeby wypisał mi kolejne zwolnienie od 6 grudnia na kolejne 2 tyg. Myślicie, że jeżeli pójdę jutro to wypisze mi zwolnienie od wtorku? Muszę jutro koniecznie się do niego udać, a nie chciałabym w pn. biegać kolejny raz, tym bardziej, że planujemy z X wyjechać w pn. popołudniu i wrócimy dopiero w pt. Na zwolnieniu jestem dopiero od 4 tygodni, teraz od 6 grudnia mam dostać zwolnienie na kolejne 2 tyg. które będzie mi lekarz regularnie przedłużał do końca ciąży. Czy wobec tego mogę się spodziewać jakiejś kontroli po tych 4 tygodniach zwolnienia? Nie chciałabym żeby mnie odwiedzili akurat gdy będę na wyjeździe, a zależy nam żeby jechać bo chcemy trochę odpocząć w innym, spokojniejszym otoczeniu. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena0 Też chciałam zamówić w najbliższym czasie termometr, także dziękuję za link :) Ale Wam szybko idą przygotowania. Ja na razie mam tylko ubranka (spoooro ubranek :D), łóżeczko turystyczne, kocyki, szlafrok dla siebie, a tak to nic poza tym. Będę musiała też zacząć konkretne przygotowania :) Wklejajcie linki jak znajdziecie w necie coś co warto zamówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana nadal chora:( Nawet odrobinę mi nie lepiej i już nie wiem, czym mam sie leczyć. Lena >> a dlaczego nie zamierzasz kąpać dziecka przez pierwszy m-ąc??? Jak urodziłam Lenę 3 lata temu to w szpitalu kąpali ją codziennie i my też ją w domu codziennie kąpaliśmy. Co prawda teraz planuję synka początkowo kąpać co drugi dzień, nie mniej jednak pierwsze słyszę żeby nie kąpać przez m-ąc. Twoja_królewna >> nie obawiaj się kontroli z zus-u, tym bardziej na tym etapie ciąży. A L4 lekarz spokojnie wypisze Ci od dnia następnego. Moja gin. tak mi właśnie wypisuje. Ostatnio pojechałam do niej po pracy, więc na ten dzień nie było mi już zwolnienie potrzebne, więc dostałam od dnia następnego. Tylko moja gin. wystawia mi na m-ąc od razu. W I-szej ciąży byłam na L4 od samego początku, jak tylko zgłosiłam sie do mojej gin. i zus też mnie nie kontrolował, musiałam tylko sama przed upływem 182 dni na L4 złożyć w zus-ie wniosek o zasiłek rehabilitacyjny, bo maksymalny czas przebywania na L4 to właśnie 182 dni. Idę robić śniadanie z czosnkiem, bo już sama nie wiem, jak wyleczyć to cholerne przeziębienie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, byliśmy wczoraj na usg 4d i będziemy mieć dziewczynkę- Julia najprawdopodobniej, ale nie wiem ileważy i mierzy, niewygląda na chudzinkę, a pan doktor co chwila się nas pytał do kogo jest bardziej podobna to po pewnym czasie odpowiedziałam że do obydwojga rodziców. Tak jak przeczuwałam ułożona jest pośladkowo, a komentarz lekarza siedzi sobie wygodnie na pęcherzu :-) Dolores mam pytanko czy masz na imię Dorota a nazwisko zaczyna się na Kur? Pani w rejestracji jak usłyszała moje nazwisko to zapytała się czy z rodziny ktoś dzisiaj nie był. Daj znać jak u Ciebie wyszło usg. Kimizi odrazu nie przejdzie Ci ale cierpliwości wyleczysz trzymaj się. Też chcę kupić taki termometr tylko ja patrze do 100zł. Twoja królewna mi lekarz potrafi wystawić z jedną datą wstecz, a jak przyjdę wcześniej to najwyżej daty mogą się pokrywać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Lena - też mnie zdziwiło niekąpanie przez miesiąc. Franka w szpitalu wykąpali na następny dzień po narodzinach (kąpali rano, on urodził się o 12.55 i na początku musiał szybko trafić do inkubatora żeby dostać tlen i nie było czasu na kąpiele) i kąpali codziennie. ja też po przyjściu do domu kąpałam go codziennie. taki maluch często ulewa i nie wyobrażam sobie nie wymyć mu bardzo dokładnie szyjki, uszek, czy włosów, bo to zwyczajnie śmierdzi. jagnajagna - proszę bardzo. jak masz jeszcze jakieś pytania to pytaj. może będę umiała pomóc :) Kimizi - mam nadzieję ze jakoś się wyleczysz, biedaku! Marcia - gratuluję dziewczynki :) a ja jem druga część śniadania :) rano tylko łyknęłam na szybko, zeby z pustym żołądkiem nie chodzić a teraz kończę. dziś w nocy obudziły mnie potworne mdłości! masakra! musiałam wstać i iść coś zjeść, pochłonęłam (bez wielkiego apetytu) banana i gruszkę i wróciłam do łóżka. oczywiście jeszcze chwilę trzymały, ułożyłam sobie tron z poduszek i tak na półsiedząco zasnęłam jakoś. eh czy ja kiedyś się wyśpię normalnie??? co do wyprawki to ja mam to co miałam. w następnym tyg będę zamawiać resztę i zwozić ją z Polski. nie chciałam wcześniej żeby u mamy za długo to nie leżało, bo ona też nie am za dużo miejsca na trzymanie moich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MARCIA21 tak zgadza się to byłam ja , mam na imię Dorota K.. czyżbys Marcia miala to samo nazwisko? Ja mam po mężu obecnym i na usg w końcu poszlismy razem z naszym synkiem bo mąż sam mnie z rana zapytał jak dawal mi odbitego groupona jakby nigdy nic na którą idziemy , oczywiscie 3 raz już potwierdzona córcia Amelka , wagi i miary nie chciał podać a mała leży cały czas glową w dól i to z twarzyczką w stronę mojego kręgosłupa i rączki na głowie i obok dlatego ciężko mi chodzić bo kreci mi się pod spojeniem łonowym i ciężko było ją dojrzeć w tej pozycji mimo że się wiercila bo chwilę wczesniej najadłam się czekolady , Marcia to musimy się spotkać koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie :) Ja też w końcu muszę się zabrać za porządną wyprawkę, w domu mam tylko ciuszki dla małej i kołyskę. Dobrze, że jest allegro :) Dziewczyny poradźcie, bo nie wiem czy to normalne. Do tej pory tyłam ok 1 kg na tydzień, ale teraz od 3 tyg. odkąd leżę na podtrzymaniu to chudnę - spadło mi już 3 kg. Może mała ze mnie tak wyciąga? Jagna - długo zastanawiałam się nad ESCULAPEM, ale w końcu zrezygnowałam. Nie mają takiej opieki dla noworodka jak w normalnym szpitalu. Fakt faktem w esculapie szybciej urodzisz i może dadzą znieczulenie - no ale coś za coś. Teraz zastanawiam się nad cieszyńskim szpitalem lub wojewódzkim w Bielsku :) Może do stycznia się namyśle ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny- z 2 dni mnie tu nie było :) Ja mam do przodu 10 kg i czuję się z tym wyśmienicie :) Moja siostra mi mówiła, że ona po porodzie jak stanęła na wagę to o 10 mniej miała. Więc myślę, że wrócę do wagi sprzed ciąży a nawet mam nadzije na troochę mniejszą :D Moja mama po dzieciach schudła i do dziś jest szczypiorek :D Lekarz mi przypisał magnez 3razy na dzień jak mu powiedziałam o tym, że w nocy boli mnie brzuch , że taki spięty jest.Kazał mi dużo odpoczywać. Zbadał mnie , niby powiedział , że wszystko ok jest ale 2 dni po badaniu miałam na wkładce taki zaróżowiony śluz :/ Dziś jest na razie ok. 19 grudnia mam 3 badanie przesiewowe i już się nie moge doczekać!!! :) Wreszcie znów zobaczę moją rozrabiakę :D A Wy jak z tym USG macie ? Tak co miesiąc???? Bo widzę, że dużo z Was jest na czasie z wagą dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola mnie co miesiąc pokazuje maluszka na USG Dokładne pomiary miałam trzy razy (koło11tyg, 19 i w 23 nausg4d) Według jakiejś tam siatki centylowej jeśli Młody będzie rósł w tym tempie to w 40 tyg będzie miał 4500:)chociaż gin mówi że dzieci rosną raz szybciej raz wolniej i mam sie nie bać, a i drobnijsze kobiety rodzą takie dzieci-poza tym rozrosła się o 13kg, a teraz już może nawet 14:) z tym że zaczynałam od jakiś niecałych50 Niektóre kobiety nie chcą USG co wizytę, ja zawsze chce choć "kuknąc":) (dodam że chodze na NFZ-wcześniej do tego samego gina chodziłam prywatnie, ale sam zaproponował, że w związku z taka ilością wizyt bedzie taniej) Ale czytałam ze na NFZ należa się trzy USG, w tym samym artykule doczytałam też że więcej nie zaszkodzi:) Też biore magnez, ale obecnie niewiel pomaga, mam bardzo ciężkie noce, brzuch boli, robi się twardy-wtedy biore no-spe Czasem mam takie głupie uczucie, że nie donoszę tej ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolores to mamy to samo nazwisko ja też po mężu :-) Fajnie że z Tobą poszedł może wkońcu się zmieni. Moja główkę nóżką zasłaniała i ledwo zajrzał jej między nogi :-) trzeba się spotkać. Wiola ja usg mam co ok 10tyg tylko te podstawowe a teraz byłam tak na pamiatke w 4d. Nick......................wiek........tP.............płe ć ..............miasto monia_aa.............24.........28.01.2012... synek. ............Wlkp tika27...................27.........27.01.2012. .. ??????????? katjusza81...........30..........02.2012....... syn - czuję to caroosia...............28.........01.02.2012.... córka - też to czuję............Wrocław masajka1983.......28..........02.02.2012..... aby było zdrowe niespo_dzianka...19..........02.2012...... wszystko mi jedno tylko aby bylo zdrowe ksenia26.............27...........03.02.2012... zdrowe ale może być dziewczynka Marcia21............25...........04.02.2012....Julia......Warszawa syll19...................20..........04.02.2012..... żeby było zdrowe beattriks..............29..........04.02.2011..... chłopiec Jakub mała_agatka........27.........06.02.2012....Tomek....oko lice Mainz Endlessly.............27..........08.02.2012.... syneczek........Niemcy Pietrunia22........23...........08.02.2012........ synuś.Wojtek.....okolice Sandomierza Birka87................24..........09.02.2012.... czuje że chłopak....Tychy Kimizi...................30..........09.02.2012.... aby było zdrowe nina_86...............25...........09.02.2012....... Nina.........śląskie margerita3310...23............10.02.2012.... czuję ZDROWĄ córkę.............Jabłonna jagnajagna...........29...........10.02.2012..... byle było zdrowe...Cieszyn bibisi....................33...........12.02.2012r....... ....????..............Wlkp Małpiatkaaaaa....26...........13.02.2012... .dziecko ....Opole dziewczatko........19............13.02.2012.... chce synka.............Łódź kropka693...........26............14.02.2012.... zdrowa córka mamakaterina.....27............14.02.2012.... zdrowe rajlax.....................29...........14.02.2012.... żeby było zdrowe..Śląsk Ciesz. oluskaaa1...........22..............14.02.2012.....Kacper... .......Lublin Lena0..................27............15.02.2012.....Blank a.........Rzeszów Wiola100..............23............16.02.2012. .... Lucynka.......Kraśnik (koło Lublina) szczesliwa86........25.............17.02.2012.... zdrowe Wanda.................24.............17.02.2012... bez znaczenia.........wlkp motylek89...........22.............17.02.2012... ...............???? Edyyta ................25.............18.02.2012.... zdrowe.... ...Kraśnik cayn ...................27..............20.02.2012... córeczka ..........Białystok mamadzieci........24..............21.02.2012.... Nadia Julia....Śląsk jusial...................27..............21.02.2012.. chyba córka.......Bielsko-Biała Załamana 1.........25..............22.02.2012.... na pewno syn mbborowka ........27..............22.02.2012...... synuś ... ..Rzeszów Izabell1982........29.............22.02.2012.......synek. ....Londyn fika81..................30..............26.02.2012 ... ????.........łódzkie andzia1910........22...............27.02.2012..... Maja........Głogów Twoja_królewna..21............28.02.2012... synek lady_margarett....21............28.02.2012.... coś czuję, że córka uaktualniam tabelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA 1
Hej dziewczyny Jeśli chodzi o kąpanie dziecka to nam na szkole rodzenia mówili że od pierwszego dnia w domu już trzeba kąpać bo dzidziuś się poci także ja na pewno kąpać będę wiadomo nie długo ale wszystko wyczyścić trzeba. Mnie od tygodnia męczy rwa kulszowa masakra jakaś a w dodatku w ciąży się tego nie leczy prawie chodzić nie mogę, byłam oglądać wózki już mam swój typ teraz tylko do stycznia i kupię na internecie bo taniej wychodzi 200 zł:))))) A w poniedziałek badania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi - w najnowszej klinice w moim mieście na szkole rodzenia uczą, żeby przez pierwsze 2 tyg do mca nie kapać noworodka ze względu na jego ochronną warstwę lipidową, która zmywana jest przez wodę. To ja już zgłupiałam .... rajlax - ja nie pomogę bo ja tylko tyję od początku ciąży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA 1
Nie chodzi o to żeby włożyć niemowlaka do wanny i szorować gąbką tylko zamoczyć na chwilę w wanience i przemyć wszystko do 5 minut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki właśnie się dowiedziałam że aby otrzymać znieczulenie przy porodzie to trzeba chodzić do szkoły rodzenia... no co za polityka w tym szpitalu.... a powiem szczerze że liczyłam na to znieczulenie...:( Pozdrawiam mamuśki i zdrówka;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Andzia to częsta polityka jest. Kimizi wszystkiego najlepszego dla Lenki :) u nas wieje, pada śnieg z deszczem, pochmurno, szaro, obrzydliwie jest. na mieście jest festyn bożonarodzeniowy, ale dziś nie idziemy, może jutro się uda.bo jestem ciekawa cot u mają :) my jeszcze przed tortem Franka. mial być o 13, ale mały nie chce jeść obiadu, a ja przed obiadem tortu nie podam! i czekamy aż zje :P najwyżej będzie jutro :) i tak tylko we 3 świętujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziewczyny, mam pytanie jak często macie robione usg? ponieważ to moja pierwsza ciąża jestem zieloniutka ,nie mam pojęcia co i jak;/ Jestem już w 30 tyg.Termin mam na 13-16 luty, a usg miałam robione tylko jeden raz i to nie u swojego lekarza do którego chodzę prywatnie tylko umówiłam się i pojechałam , na usg genetyczne w 3d do Szpitala w Olsztynie.Od kilku dni(od ostatniej wizyty) się zastanawiam czy rzeczywiście tak jak jest jak mówi mój lekarz że częste badanie usg jest szkodliwe... Jestem pierwszy raz na tym forum(już mi się podoba:-) ) Pozdrawiam;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini witaj na forum:) Nie ma przeciwskazań co do robienia usg nawet na każdej wizycie, czyli co 3 tyg. Mnie zawsze gin pyta czy robimy usg, a z racji tego że u mnie jest dodatkowo płatne 50zł to zgadzam sie tak co 2, 3 wizyty, chyba że czuję się nie najlepiej albo mam jakieś dziwne przeczucie to proszę częściej. Wczoraj w bleck red white kupiliśmy komodę dla małego, do odbioru będzie w środę a więc powoli mogę zacząć prać i układać...ale będę mieć frajdę:) Wiecie.... lubię święta Bożego Narodzenia ale nie mogę się doczekać tych za rok.... Nasze szkraby będą mieć 10 m-cy... pierwszy raz będą widzieć choinkę... prezenty... już widzę Alexa w czapce Mikołaja... kolędy... widzę jak siedzi w krzesełku do karmienia przy wigilijnym stole i wcina opłatki....ale się rozmarzyłam.... dzisiaj taki nostalgiczny dzień mnie naszedł.... jak ja już chcę mojego syna.... kurcze...to chyba instynkt macierzyński.... jak by mi ktoś chciał krzywdę dziecku zrobić to poważnie...zamorduję!!!!!!Jeju nie chcę byc jakąś psychiczną matką!!!!! Czy Wy też tak macie....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka..;/ U mnie tez 5 dyszek,ale jak sama powiedziałam ze chce to stwierdził ze nie ma potrzeby.:(:(:(.... U Mnie też będzie synek,poza ciuszkami nie mam jeszcze nic.. nie wiem na co ja czekam;-)) muszę się zabrać do roboty;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini myslę że to juz ostatni dzwonek(nikomu nie życzę ale możemy zacząć rodzić już w styczniu) a koszty są niesamowite!!!! ja w sumie nie żałuję że już od lipca kupowałam pojedyncze rzeczy bo za jednym razem mnie by nie było stać:D na dzień dzisiejszy został mi wózek, ale dziadek da pieniążki więc tym się już nie martwię... choć nadal zastanawiam się czy używany czy nowy? dziś na allegro znalazłam fajny, bardzo mi się podoba, daje linka...i myslę cena bardzo atrakcyjna.... co myslicie? http://allegro.pl/skorzana-ekskluzywna-ballerina-2011-i1955670640.html mi podoba się ten czerwony albo beżowo-kremowy. Fotelik wprawdzie bym musiała dokupić ale dziś choruję na niego:D jutro pewnie znajdę nowy obiekt westchnień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładny, mnie zastanawiają te małe przednie kółka, jak pomyslę o śniegu to nie wiem jak one sie sprawdza wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini - ja też wybrałam x-landera, najlepszy byłby kolor carbon czyli czarny ale ciągle waham się pomiędzy modelem XA a XQ - XA ma większe przednie kółka wiec dziecko nie będzie się trząść na wertepach a XQ ma przekładane siedzisko tzn możliwość prowadzenia go przodem i tyłem do dziecka. Co jest ważniejsze, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja momo że rodzę pod koniec lutego to mam już w domu x landera xa kolor energy , ma pół roku ale dalam za niego 1050 zł a doadtkowo ma torbę i parasolkę i 1, 5 roku gwarancji a dla mnie ważniejsze są koła, im większe tym lepsze a dziecko i tak potem będzie wolało obserwować swiat a mam już 3 dzieci więc trochę wózków przetestowałam, mam prosbę czy ktos już kupował posciel na allegro do łóżeczka, ? poprosiłabym o linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm,fakt lepsze koła -większe;-) tylko ja tak się pocieszam że może ta zima jednak będzie byle jaka i jakoś dam rade.Zresztą jeszcze się zastanowię,dobrze tak posłuchać mądrzejszych;-)) wiem że na pewno to będzie x lander;-) Ja kupiłam już jeden komplet pościeli http://allegro.pl/alltimax-posciel-6-el-p-r-z-e-p-i-e-k-n-a-gdansk-i1875145974.html jeszcze ta mi się podoba http://allegro.pl/super-okazja-15cz-haftowana-posciel-90x120-hit-i1954979322.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po długiej nieobecności :) nie pisałam ale zaglądałam ;) katjusza fajny ten wozyczek z linku :) cenowo rzeczywiscie niedrogo. my bedziemy miec x landera od mojej siostry,szaro pomaranczowy. Po sniegu jezdzilo sie nim normalnie. lena ja bym wybrala tego x landera z mozliwoscia prowadzenia przodem i tylem. dolores ja zastanawiam sie nad zakupel lozeczka+posciel na allegro,fajne zestawy sa. Mialam od kumpeli brac nowe lozeczko jeszcze nie rozpakowane nawet+materac antyalergiczny= 300zl. aa na allegro znalazlam lozeczko,posciel,czsem przewijak nawet i inne pierdolki za 300,340 zl wiec teraz sie zastanawiam. ja z szykowaniem rzeczy dla Tymka jestem w lesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli są na naszym forum jakieś Basie to życzę Wszystkiego Najlepszego:) A ja dziś korzystam że mój do 19 w pracy więc wymyśliłam sobie że zrobię moim dzieciom niespodziankę i przyjadę do nich we wtorek na Mikołaja i podaruję każdemu paczuszkę ciasteczek więc zaczynam robić maślane i cynamonowe, ładnie zapakuję i od Mikołaja prezent jak znalazł. Zawsze kupowałam czekoladę ale teraz mam dużo czasu więc zrobię coś od serca.....gorzej jak nie wyjdą...hihihi...:D ok, idę łupać orzechy... pozdrawiam niedzielnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla małego poza pierwszymi ciuszkami i pościela nie mam nic:( zabieram się do tego bardzooo wolno;-)A wy co już macie?;-)Jakiej firmy kosmetyki macie ,badź macie zamiar kupic?;-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) katjusza ja mam na imię Basia i bardzo dziękuję za życzenia! od rana leżę w łóżku, rwa dała znać o sobie, a wypadałoby wstać i doprowadzić się do porządku w dniu imienin. dziewczyny jak u Was ze spaniem, ponieważ mam wielkie problemy. kładziemy się po 23, około 1 w nocy budzę się i leżę. przysypiam, wstaję, piję mleko, znowu leżę i tak w kółko aż do 5.30 kiedy budzi się nasz kot, a o 6 wstaję do pracy. ponadto nogi bolą mnie okrutnie i zaczęły puchnąć. leżę teraz z nogami do góry. jak tam Wasza skóra w ciąży, u mnie na razie, odpukać, oliwka działa, ale jak tak dalej będę rosnąć, to na pewno pojawią się rozstępy. co Wy stosujecie? nasz Syn jest ponoć za duży jak na ten tydzień ciąży, w stosunku do terminu porodu ponoć o 3 tygodnie i jak tak dalej pójdzie lekarka zapowiedziała cesarkę i możliwy wcześniejszy poród. jest to tym dziwniejsze, że nie jem dużo, w pracy 3 kanapki, jabłko, grejpfrut, soki, wieczorem po pracy albo zupa albo drugie danie. ale ponoć to ode mnie nie zależy. znowu jestem zmęczona i słaba, jak na początku ciąży. czy któraś z Was kupował już pieluchy tetrowe na Allegro i może polecić? wkleić jakiś link? a piżamki do porodu i karmienia? pozdrawiam Was wszystkie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×