Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

ja na brzuchu mam rozstepy niestety :( i mam nadzieje ze nie bede grudniowko,ze maly wytrzyma do stycznia. zobaczymy co gin jutro powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini ja zamierzam kupic normalne bambino lub nivea. piluchy kupie u ns w sklepie,sa cos 2 zl stuka chyba. jagnajagna wspolczuje tego spania, no i dolaczam sie do zyczen dla Bas :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swój brzuch oglądam dzień dnia 15-razy dziennie;-)) boję się tych rozstępów.;/ale używam i oliwki i kremów p/rozstępom mam nadzieje że coś to pomoże;-) Ja chyba też kupię te najzwyklejsze,sama już nie wiem ,bo proponują mi tą mustele. Co o tych kosmetykach sądzicie?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na piersiach tez mam rozstepy :( martini powiem Ci ze jak beda mialy wyjsc to i tak wyjda te okropne rozstepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Najlepszego z okazji imienin:) Co do rozstępów niestety na piersiach się pojawiły ale to akurat mnie nie dziwi bo w czasie okresu dojrzewania też mnie dopadły na cysiach. Brzuch cały naszczęście bo bym umarła chyba ,codziennie sprawdzam ;/ nawet koszmary mam , że cały brzuch w rozstępach. co do pieluszek w realu widziałam 11 szt za ok.24 zlote:) nie wiem czy wszędzie takie ceny ale informuje:) Tymczasem zbieram się na zakupy , zamierzam kupić sobie jakąś koszulę bo mam fioła na punkcie wszelakich koszul jeansowe materiałowe itd;D Miłego Dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dziękuję za życzenia!! ja nadal w łóżku, ale już się zbieram, zaraz przyjedzie mąż, muszę ładnie wyglądać, a nie jak rozwałkowane ciasto. co do musteli, mam kolegę farmaceutę i odradził mi te kosmetyki, po pierwsze ze względu na cenę,a po drugie, jak się wyraził -"są rożne rodzaje skóry i każda kobieta inaczej reaguje na rozciąganie w ciąży, ważne, żeby skórę nieustannie nawilżać. rozstępom nie można zapobiec - jak u którejś mają wyjść, to i tak się pojawią". idę pod prysznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już ryczę bo na bank mi wyjdą:(:( na piersiach już mam,ale to tez z okresu dojrzewania wiec teraz pewnie tez bedą..;/ no trudno nic nie poradę:D monia_aa dużo tych pieluch kupujesz?:D Również życzę najlepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u mnie mini szpitalik - mąż zakatarzony chodzi, Franek widze ze też troszkę ciąga nosem, ja sie trzymam. koło południa byłam z Frankiem na spacerze, potem zupa i teraz tatuś z nim wyszedł na chwilę. a co niech wietrzą nosy! a ja mieszkanie wietrzę, bo tak to nie robię przeciągów żeby im się nie pogorszyło, ale jak nie ma nikogo to wszelkie okna otwarte i gińcie wirusy :P :P :P imieninowe wszystkiego najlepszego :) ja pieluchy mam z czasów Franka, nie wiem ile dokładnie zostało ale trochę jest. całkiem niezłe gatunkowo były, skoro po 3 latach wyglądają fajnie :P a sporo były używane! mały ulewał do 10 mies życia, więc na początku pomimo posiadania 50 sztuk prałam je codziennie, potem używałam normalnie do sikania.....także w sumie przez 1,5 roku praktycznie co 2 dni były prane :) teraz też od tego pna zamówię, może jakość ta sama :) http://allegro.pl/pieluchy-pieluszki-tetrowe-80x80-10szt-okazja-i1956422474.html co do wózka to ja jestem za 4 dużymi, pompowanymi kołami. przejeździłam Bartatiną 2 zimy i było super! żaden śnieg jej nie straszny :) i teraz 3 też przejeżdżę :) Kajtusza ten Twój wózeczek bardzo mi sie podoba :) mój styl :) co do rozstępów to po Franku mam cały brzuch przeryty, więc nawet jak teraz wyjdą to róznicy nie zauważę :P piersi tfutfu na razie ok i mam nadzieję ze tak zostanie! co do Musteli to ja planuję zakup żelu poporodowego. po Franku późno kupiłam, bo dopiero 2,5 mies po porodzie ale i tak ładnie mi ujędrnil skórę :) a co do pościeli to ja na razie nie kupuję. początkowo mały będzie spał i tak na prześcieradełku tylko, ubiorę mu śpiworek, albo jak będzie lubił to zawinę w kokon w kocyku i tyle. kołderkę dostanie później. zresztą te rzeczy mam po synku. ja żadnych baldachimów nie zakładam. dla mnie to tylko niepotrzebny (choć nie powiem ładnie wyglądający) kawał materiału, który się kurzy i który trzeba często prać. jagnajagna - co do problemów ze spaniem mam to samo :( kładę się koło 22-23, zasypiam przed 24 i śpię w miarę dobrze do 2-3 potem się budzę, a raczej Tomek mnie budzi i już do rana zasnąć nie mogę! no dobra na 5 minut przed wstawaniem zasypiam i budze się zła jak osa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem wielka!!!!! 11 talerzy ciastek, właśnie schną z lukru i polewy!!!! Ale mnie kręgosłup boli!!!!! ło matko!!!!! Co do spania, ja mam tak...ok 23/24 jestem zmęczona wiec kładę się do łóżka i nagle mi przechodzi..... i tak wiercę się, kręcę do ok.2 nawet 3 (moj rekord to 4 rana 4 dni temu!!!!!) Młody wierci sie ze mną, bo jak matka nie śpi to on uparciuch też nie!!!! Jak już zasypiam w końcu to spie do 10. A z piatku na sobotę obudziłam sie....uwaga 11.40!!!!!!! toz to grzech tak spać!!! jak o 12 poszłam do sklepu pochleb to nic już nie było!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kosmetyków, to z racji tego że my od kilku miesiecy przerzyciliśmy się na żel pod prysznic i mydło Biały Jeleń też bym chciała małego w tym kapać. Może się uda, bo to przecież naturalne, hipoalergiczne mydełko. Kremik kupie Nivea taki na każdą pogodę i do pupci też Nivea....i tyle! Nic innego bez potrzeby nie chce wcierac małemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kosmetyków, to z racji tego że my od kilku miesiecy przerzyciliśmy się na żel pod prysznic i mydło Biały Jeleń też bym chciała małego w tym kapać. Może się uda, bo to przecież naturalne, hipoalergiczne mydełko. Kremik kupie Nivea taki na każdą pogodę i do pupci też Nivea....i tyle! Nic innego bez potrzeby nie chce wcierac małemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.... do szpitala jak i na początek zamierzam kupiś Pampers New Born. Później poeksperymentuję z czymś tańszym... może Dada z biedronki...tak chwalone.... może Bella Happy? nie wiem... 10 tetrowych, 3 flanelowe i 2 pielucho-ceratki do przewijania. Myślicie że wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katjusza jeśli mogę coś poradzić Bella Happy- są strasznie sztywne, a i jak się Mały postara to przesika:) Z białym jeleniem to świetny pomysł Siostra ma chorego synka, który ma alergię na wszystko i własnie żadne hipoalergiczne emolienty się nie sprawdzały a biały jeleń doskonale Oprócz mydełka jest też szampon i nawet proszku do prania takiego uzywa Baldachimy kurzą się to prawda, ale moskitiera się przydaje, bo słyszałam, że dopóki dziecko nie ma roku nie mozna uzywać nic na komary, ewentualnie muchy My mieszkamy niedaleko lasu, mamy siatki w oknach, ale zawsze jakiś komar sie trafi więc myslę o zakupie moskitiery, ale takiej zwykłej z ikei Co o tym sądzice? Spóźnone życzenia:) Też kiepsko śpie, ale na szczęscie nie musze wstawać Więc śpie do 9, a i czadsem popołudniu sie kłade Zastanawiałam się ostatnio czy to przygotowanie do macierzyństwa, uczysz się spać mało:):) bo na zapas sie wyspać przeciez nie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietrunia22
hej laseczki co do spania to ja na razie nie narzekam, tfu tfu tfu, puk puk puk, wstaje tyle co na siku i kładę się spać bez problemu do rana. któraś wcześniej pytała o kosmetyki, ja myślę na początek mojemu małemu kupić "Rossmanowskie" kosmetyki, tzn. seria Baby dream. Słyszałam o nich pozytywne opinie no i że mają mniej chemii niż Niva czy J&J, spróbujemy, zobaczymy, jak będzie coś nie tak to kupimy NIvea, a Rossmana zużyję na sobie:D no i do kosmetyków dokupię Sudocrem i Oilatum do kąpieli - może jest drogi ale wart swojej ceny, dziecko ma dużo gładszą i bardziej nawilżoną skórę. Ja wózek już sobie upatrzyłam i teraz to on jest moim obiektem westchnień http://allegro.pl/wozki-emjot-treec-3w1-gratisy-raty-i1966599955.html widziałam go w sklepie i o dziwo w sklepie wychodzi mnie taniej niż na allegro. Jest lekki i ma wszystkie te funkcje na których mi zależało, no i cena nie jest taka straszna. Choć X landery też mi się podobają, ale są sporo droższe:/ ja pościel kupuje na allegro ale czekam na moją mamę, która wraca za tydzień UK i obiecałam jej, że pomoże mi przy wyprawce dla Wojtka. Che ze mną pojeździć i podoradzać, tak więc ja praktycznie jestem w proszku, i nawet nie mam co do torby spakować, ale jeszcze tydzień wytrzymam, ale przed świętami chce już mieć wszystko kupione, i spakowane:) kurczę ja w piątek posprzątałam dom i zrobiłam obiad i na wieczór już nie mogłam ruszyć się z łóżka tak mnie kręgosłup łupał, że aż mi się płakać chciało. Teraz nawet większe sprzątanie jest dla mnie ogromnym wysiłkiem, ehhhhhh Mój Wojtek chyba dzisiaj przysiady i szpagaty robi, jak tak dalej pójdzie to dziurę w brzuchu mi zrobi i wyjdzie przez nią :D pozdrawiam laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietrunia22
a i co do rozstępów to ja jak na razie nie mam, ale też mam schizę na tym punkcie, tzn. co dzień sobie oglądam brzuch, piersi i biodra. Wiem, że jak będą miały być to będą i tego nie uniknę (tym bardziej, że moja mama miała) no ale smaruje się 2 razy dziennie i liczę na to, że chociaż będą blade, albo mało widoczne. Ja smaruje się "Perfecta mama" z Dax Cosmetics - pożyjemy, zobaczymy. Na razie moja skóra jest bardzo nawilżona, ale wiem że dziewczynom i w 9 miesiącu wyskakiwały:/ ehhhhh:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katjusza81 ja kupiłam tyle samo co ty zamierzasz - najwyzej dokupię: 10 tetrowych, 3 flanelowe i 2 pielucho-ceratki do przewijania. Ja kupiłam tu: http://allegro.pl/pieluchy-biale-tetrowe-tetra-70x80-tanio-i1945232574.html Ja zamierzam używać emolientów: płyn do kąpieli, emulsja do ciała firmy Emolium + krem na zimę + jakiś Alantan do przewijania + Sudocrem w razie czego. Ja całą ciążę smaruję się kremem zapobiegającym rozstępom z Pharmaceris - i nie mam żadnego ale smaruję się sporadycznie tzn jak sobie przypomnę - może gdybym się nie smarowała też bym nie miała? pietrunia22 -- wózek który zamierzasz kupić jest bardzo podobny do x-landera, fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w jakim rozmiarze kupujecie ubranka dla swoich maluszków? Ja już mam mętlik bo sądziłam, że najlepsze będę na początek w rozmiarze w 56 ale po poczytaniu kilku opinii na forach internetowych nie wiem czy ten rozmiar to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny, czytam Was ale nie pisze bo nie mam o czym... w sobote byłam na kolejnej wizycie i moja Mała wazy już ponad 1500 kg, duża dziewczyna będzie:)moja gin zrobiła nam pare fotek w 4D ale za każdym razem zasłaniała raczka buzie nasza córeczka nie chce pokazać swojej buźki:)) co do ubranek to ja mam pare sztuk na 56 i pare na 62 no i wieksze kupuje a to tylko tak wyrywkowo jak cos na prawde ładnego bo tak to na mniejsze rozmiary , jak już kiedyś pisałam lubię mieć dużo ubranek i jak jest okazja to kupuje ile sie da:) termin cesarki mam na koniec stycznia ale to jeszcze się dogadamy dokładnie co i jak po nowym roku. kompletuje juz całą wyprawkę ale jakos nie moge zabrać się do prania, kiedyś sobie powiedziałam, że po 1 grudnia zaczynam prani ei prasowanie dla dziecka a tu nawet nie chce mi sie zerknąć co i jak:) Dziewczyny czy brakuje Wam dużo rzeczy dla dziecka??bo ja już tyle kupiłam a ciągle czegoś nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja po kolejnej ciężkiej nocy. położyłam sie po 23 spać, zasnęłam przed 5! i o 6.20 wstałam. no to wyspana super jestem! rano zaprowadziłam Franka do przedszkola, przejrzałam jeszcze raz pudła, posegregowałam rzeczy kolorami, dziś wstawiłam niebieskie ubranka :) co do kosmetyków to my od 2 lat tylko Białego Jelenia używamy. mydełko w kostce, w płynie, żel pod prysznic z kozim mlekiem, płyn do higieny intymnej (choć teraz w ciaży odstawiłam i na zwykłe szare mydło przeszłam), mąż i synek szampon (ja nie bo moim włosom nie służy), płyn do prania i do płukania. maluszka też w nim kąpać zamierzam. także do kąpieli Biały Jeleń, do pupy mąka ziemniaczana na co dzień jako zasypka, na noc maść nagietkowa, w razie podrażnień, czy odparzeń Bepanthen, na twarz krem chyba jakiś z Hippa albo Babydeream i to na tyle z kosmetyków :) a i na początek do smarowania, jeśli skórka by sie łuszczyła albo była sucha zwykła oliwa z oliwek, najlepsza, dużo lepsza od oliwek dla dzieci :) Kajtusza - ależ się napiekłaś tych ciasteczek :) a co do pieluch to zamierzasz owej tetry używać też jako pieluszek? czy tylko jako podkładki pod buzię, pod główkę itp? jeśli do przewijania to stanowczo za mało! starczy ci te 10 sztuk na jakieś 2-3 godziny :P ja tetry planuję dokupić tyle żeby mieć łącznie ok 60-70 sztuk. Magd - ja mam ubranek kilka w rozmiarze 56, większość na 62. Nina - no rośnie ta Twoja córeczka ślicznie :) a co do brakujących rzeczy to tak, jeszcze spoooooro brakuje! teraz przeglądam ubranka, nie wszystkie się nadają, bo a to pożółkły, a to sznureczki już nie takie i część wyrzucam po prostu i będzie trzeba nowe dokupić. a juz o takich pierdołach jak szczotka do włosów itp to nawet nie mówię, bo tego wcale nie mam. ale już za tydzień będę miała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mnie nie było, ale po drodze urodziny Leny, wczoraj wypad na większe zakupy, bo moje dziecko nadal w jesiennych butach pomykało, ale bałam się, że z dnia na dzień skończy się wreszcie ta piękna złota jesień i znów, jak rok temu mąż będzie musiał jechać w śnieżycę po buty. Mała_agatka >> spóźnione życzenia dla Franka;) Ja zrobiłam krok na przód i zakupiłam kosmetyki dla siebie do szpitala. Wypatrzyłam w jednym sklepie mini produkty i w ten oto sposób mam już gotową kosmetyczkę, całą mini produktach:) A co do reszty, to nadal w lesie. Tzn. mam sporo po Lenie, ale jednak muszę też dużo uzupełnić. Ok, znikam, bo prądu nie ma, a bateria wskazuje bardzo niski poziom. To do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, witam w tym pochmurnym dniu. Temat rozstępów jest akurat u mnie na czasie... martini 23 (jesteśmy rówieśniczkami się domyślam :) ) Jeżeli chodzi o to smarowanie to nie byłabym taka pewna, że tylko dzięki temu , że smarujesz nie masz rozstępów:) Ja jestem po ataku chisterii spowodowanej pojawieniem się na brzuchu, obrzydliwych, obleśnych, znienawidzonych rozstępów!!! :( Smarowałam się dwa razy dziennie oliwkamą i dodatkowo dolewałam czasem ją jeszcze do kompieli. Niestety- są i niestety będzie ich więcej pomimo, że smaruje się już z 5 razy dziennie ciągle innym :) Lekarz mi powiedział, że jak się ma predyspozycje to i tak będą, a te ktróe nie mają są szczęściarami :) jagnajagna- też teraz zaczynam gorzej spać ale to babcia z mamą mi mówiły, że to normalne :) U mnie dochodzi wstawanie mniej więcej co dwie godziny na siku :) Nie wiem gdzie tej wody tyle na całą noc mi się gromadzi...:/ :) katjusza81 a tak sobie myślę, że taki noworodek to nie ma zbyt delikatnej skóry na białego jelenia...z jednej strony fajna sprawa bo to nie jest aż takie drogie ale z drugiej trochę bym się bała. pietrunia - a jaki kolor tego wózka? Powiem Ci, że mi też w sklepie taniej wychodzi niż na allegro :) A jeszcze do tego jak kupie w tym sklepie łóżeczko to będzie rabat! :D Warto pytać czy jak się nie robi w jednym sklepie większe zakupy to czy rabatu jakiegoś nie udzielą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Już kilka dni się nie odzywałam, ale czytałam na bieżąco. martini23 Ja zdecydowałam się na kosmetyki z serii nivea. Kupuję: * krem przeciw odparzeniom * krem na każdą pogodę * szampon/ płyn do kąpieli (2w1) * mleczko nawilżające nivea Do tego: * sudocream na odparzenia * oilatum soft- płyn z oliwką Spóźnione życzenia dla jagnajagna, małego Franka i Lenki :) katjusza81 Szybko się uwinęłaś z tymi ciastkami :) Aż nam apetyt narobiłaś :D Dzieciaki na pewno się ucieszą, bo pomysł naprawdę genialny. Co do pieluszek jednorazowych to ja zamierzam kupić pampersy new born. Tetrowych pieluch mam na razie 12- w tym 10 śnieżnobiałych i 2 z kolorowymi nadrukami. Dokupie jeszcze może z 5 sztuk. Do tego dokupie tak jak Ty 3 flanelowe i 2 pielucho-ceratki do przewijania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak to wygląda u Was z niezdrową żywnością? Ja mimo że staram się unikać, to i tak czasami skuszę się na szklankę coli, jakiegoś kebaba czy coś słodkiego. A jak jest z Wami? Pytam się ponieważ nie mogę się czasami powstrzymać, a potem mam takie wyrzuty sumienia... Wczoraj np. wciągnęłam 2 princessy mleczne, do tego pół czekolady nadziewanej. Dawno już tak nie zaszalałam :O Powiem Wam szczerze, że ulżyłoby mi gdybyście napisały, że macie podobnie ;) Ale miałam dzisiaj koszmarną noc... Położyłam się o 23.00, zasnęłam po 2.00, wstałam o 6.40 żeby podjechać do przychodni na jutro się zarejestrować do lekarza, po czym wróciłam i poszłam dalej spać :O Jedno, że nie mogłam zasnąć, to jeszcze męczyły mnie skurcze nóg i mały był strasznie aktywny, myślałam, że z brzucha mi wyskoczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja_królewna - ja jem to na co mam ochotę. jak mam ochotę na czekoladę to jem, bo wiem że jak jednego dnia odmówię sobie kawałeczka to na następny dzień zjem całą :P zauważyłam już to w czasie ciąży z Frankiem. gazowanego nie piję, bo mam wstręt do tego picia po tym jak do 4 mies mogłam pić tylko taką wodę. dziękuję za życzenia w imieniu synka :) jeju jak mi się spać chce!. my właśnie ze spaceru wróciliśmy. ale się wyskakał po kałuży!!! całe ubranie mokruteńkie, dobrze że porządne przeciwdeszczowe na polarku :P on cieplutki wrócił, a ja zamarznięta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja_krolewna ja mam tak , że tydzień nie jem słodyczy itd ale jak się dorwę to istny maraton;/ choć przyznam , że na początku ciąży każdy dzień zaczynałam od pączka ale , że pracowałam do 25 tc to nie przytyłam dużo, byłam w ruchu cały czas. Ale odkąd jestem na L4 to staram się unikać hehe STARAM:D Więc i mcdonald mi się zdarza Mój Ukochany krzyczy ale poprostu jestem uzależiona od shake waniliowego:) Ja pobiłam swój rekord i obudziłam się o 12.30 aż wstyd ale widocznie organizm tego potrzebował. Mam pytanie czy potraficie dotykając brzuszka wyczuć dłonią gdzie jest Wasz Maluszek? Czy jeszcze Szkraby są za małe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że nie tylko ja się borykam z rozstępami:( Moja mama jak zobaczyła to mi powiedziała, że aż takich nie miała. MAm je narazie póki co tylko na nogach. Ale smaruje i są troche bledsze. Pod koniec tamtego tygodnia złapałam agresora... jak mnie coś wkurzyło to nie patrzyłam do kogo i co mówię:D A w niedziele obudziłam się z płaczem. Dotarło do mnie, że mały nie kopał przez całą noc z soboty na niedziele:( Boże myślałam, że zwariuję! Dotykałam, głaskałam, mówiłam i modliłam się żeby zaczął kopać. Ale oczywiście jak na złość cisza! Dopiero koło południa zaczął się ledwo ledwo ruszać... Dzisiaj i wczoraj już kopie normalnie. Nie wiem czy to nie jest spowodowane tym, że chyba mi się przekręcił tylko tak, że te jego kopniaki są jakieś takie odczuwane przezemnie gdzieś z tyłu:( Dodam, że mam tyłozgięcie macicy i może dlatego po tym przekręceniu się gdzieś się tak ulokował, że mniej go odczuwam?? Poza tym rano budzę się z mokrą koszulką... siara i mnie nawiedziła:) Widze, że wy już zamawiacie rzeczy do porodu i myślicie o pakowaniu a ja dalej w ciemnej du...ie:/ Z kasą cienko jeszcze święta ło matko aż mi się myśleć o tym nie chce:( No i generalnie wyszło na to, że mam okres na NIE:D A i w nocy to ja też nie śpie. Zasnę ale później idę siku to chwile leże, potem usnę ale za chwile wstaje znowu siku i tak na okrągło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluskaaa - oj jak ja bym chciała spac tyle ile potrzebuję :P dziś to na rzęsach chodzę po tych 2 godzinach snu. a maluszka dokładnie czuję przez brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaaatKAAA...
Hej dziewczyny:)Widze tu spokro ciekawych info wiec mam nadzieje że odpowiecie na moje pytanie.Otórz podejrzewam że jestem w drugim tyg ciąży ale jedyne co zauważyłam to to że tam w środku zrobiło mi sie tak strasznie 'ciasno' i mam często mokre majtki tak jak bym popuszczała i do tego troche białego śluzu..miał ktoś tak?Są to objawy ciąży?Bardzo mi zależy na odp i z gory dziekuje;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietrunia22
Wilola myślałam nad tym ciemno zielonym z czarnym albo nad bezowym w kółeczka, w sumie chcę kolor uniwersalny, bo może przyda się jeszcze mojemu następnemu dziecku:) a co do rabatu to masz racje, bo ja się ugadałam ze sklepem że 10% rabatu od kwoty 1000 zł no i dodatkowo kupon na 5% przez rok u nich w sklepie. :) Co do obżarstwa to "staram" się unikać, ale niestety jest to silniejsze ode mnie, tłumacze sobie to tym że organizm tego potrzebuje.... AgaaatKAAA... ciężko powiedzieć tym bardziej, że piszesz że dopiero to może być drugi tydz. To jeszcze za wcześnie, te objawy mogą (ale nie muszą) być po prostu przedmiesiączkowe. Najlepiej zrób sobie badanie krwi i będzie wiadomo, albo cierpliwie poczekaj do dnia @ i zrób test:) Życzę powodzenia i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×