Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

Gość aniawasde
Marcia- a który szpital wybrałaś ? ja wybrałam Miedzyleski szpital specjalistyczny. jutro idę na pierwszą wizytę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................wiek......termin porodu...płeć.....miasto ka27 ................. 27.......27.01.2012.....??????????? aguniaaaa...........26.......02.2012..............ważne żeby było zdrowe kimizi................30.......02.2012..............???.. ...........Wrocław katjusza81..........30.......02.2012........... syn - czuję to caroosia.............28.......02.2012...........córka - też to czuję ....Wrocław niespo_dzianka....19.......02.2012..........wszystko mi jedno tylko aby bylo zdrowe taka tam aga.......29.......03.02.2012......hm zobaczymy......Elbląg ksenia26.............27......03.02.2012.......zdrowe ale może być dziewczynka Marcia21............25.......04.02.2012........ zdrowe.........Warszawa syll19.................20.......04.02.2012.... ...żeby było zdrowe mala_agatka.......27........06.02.2012.....???............jeszcze Poznań Miarka..............27........07.02.2012...... mąż twierdzi że synek Endlessly............27.......08.02.2012........zdrowe (może być syn).... Niemcy margerita3310....23.......10.02.2012........czuję ZDROWĄ córkę......Jabłonna wegeate............23.......13.02.2012......???...Poznań kropka693..........26.......14.02.2012....... zdrowa córka mamadzieci........24.......14.02.2012........jest córeczka chcemy Synka...śląsk mamakaterina.....27......14.02.2012........zdrow rajlax................29.......14.02.2012.......żeby było zdrowe.....Śląsk Cieszyński szczesliwa86......25.......17,02.2012.......zdrowe Edyyta .............25.......18.02.2012.......zdrowe...... Kraśnik nina_86............25........21.02.2012......nie chcemy wiedzieć......śląskie Załamana 1........25........22.02.2012.....napewno syn dziewczatko.......19........22.02.2012.... chce synka.... ŁÓdź Twoja_królewna..20........28.02.2012.....bez znaczeni aniawasde.........27.........28.2.2012.....jeszcze nie wiemy.....Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja mam 5 minut od domu szpital na Madalińskiego i tam chce rodzić. Mamadzieci dzięki kolejny kalendarz gdzie jest dziewczynka a jakoś mamy przeczucie że to będzie chłopak. Mam pytanko bolą Was biodra? Mnie od kilku dni lewa strona boli i chwilami leżeć i siedzieć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MArcia21-uspokoiły Ci się te plamienia? Bo ja wariuje-non stop coś jest;/ ryczę non stop i dostaję psychozy. Wykańczam się psychicznie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniawasde
biodra nie ale zaczęły się mdłości, pierwszy dzień i już mam dosyć. mam nadzieje ze będą tylko wczesno-poranne. na 10:00 jadę do lekarza i mam nadzieje ze w autobusie obędzie sie bez przygód. pozzdrrawiam i trzymajcie kciuki żeby było piękne zdrowe serducho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniawasde- trzymam kciuki:-) Ja będę próbować na jutro umówić się do mojej pani dr tak dalej być nie może;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka wyobrażam sobie co przeżywasz :( A te plamienia masz brązowe czy krwiste? Brzuch Cię przy tym boli? A do jakiego lekarza teraz chodzisz - do kogoś w Cieszynie? Ja dziś na 14 jadę do tej lekarki w B-B, dam Ci znać czy warto do niej się wybrać, ile bierze za wizytę, i co przepisuje na te plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniawasde - do autobusu najwyżej weź jednorazówkę - jakby co ;) hihi....ale na pewno nie będzie tak źle! Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brązowe -one są widoczne dopiero jak np przyłożę papier. Nawet na wkładce nie bardzo widać. Ale co wieczór są. Taki ciemno zabarwiony śluz. Sorki za opis;/ Nic mnie nie boli, skurczy nic. Piersi mam nadal wrażliwe bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lekarki chodzę w moim starym miejscu zamieszkania ale to 50 km stąd wiec mało wygodnie mi tam chodzić. Dlatego jestem zapisana do Palucha na poniedziałek- ale do tego czasu zejdę na nerwy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niby dobrze...ale na pewno okropnie denerwujące! A może Ty za dużo się męczysz - chodzisz, sprzątasz, myjesz okna itp. Ja tak miałam w poprzedniej ciąży - jak przeholowałam to od razu miałam plamienia - takie jak Ty, musiałam "wsadzić" papier żeby zobaczyć. Teraz też za każdym razem , jak idę do toalety to sprawdzam - tak się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie zamęczysz się jak będziesz czekać na tego Palucha...może jakiś inny lekarz...wiem, że Bochenek w przychodni na Usiu przyjmuje na NFZ i jak powiesz kobiecie w rejestracji, że masz plamienia to od razu Cię przyjmie, jeszcze dziś. Dać Ci nr do przychodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że nie mam za bardzo jak tam podjechać;/ Mieszkam w Ustroniu - do przystanku do Cieszyna mam dobre pół godziny piechotą;/ Mąż będzie dopiero wieczorem bo ciągle robi zlecenie- sytuacja jest patowa. Jak na złość rodzice też mają auto w warsztacie więc jestem uziemiona. Liczę że uda mi się na jutro umówić. Teraz praktycznie nic nie robię-choć faktycznie ostatnio było gorzej jak zaliczyłam 3 piętro w urzędzie;/ każda wizyta w ubikacji to stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie nie fajnie :( Na wszelki wypadek napiszę Ci nr do tej przychodni na Usiu, On ma tam porządny sprzęt i zawsze robi USG, więc masz pewność, że z dzidzią wszystko ok. To nr (33)8514707. Miarka i głowa do góry - leż, odpoczywaj i będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co :) swoją drogą masakra, co my kobiety musimy przeżywać...ile nerwów zjeść, a potem jeszcze bój przy porodzie, ech... :D żaden facet by tego nie wytrzymał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż to był w szoku wczoraj dostałam takiego ataku płaczu po tym jak kolejny raz zobaczyłam plamienia że nie mogłam się 20 minut uspokoić. Nie wiedział co robić, pocieszać wieźć na pogotowie czy co. Ja sama nie wiem co z sobą zrobić.- czy nie panikuję, czy nie przesadzam. Ale to przecież nie jest normalne,że dzień w dzień plamię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotkomaniaczka
To zamów taksówkę i jedź do tego lekarza. Codzienne plamienie w pierwszym trymestrze ciąży jest raczej nienormalnym zjawiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę Cię pocieszyć - nie przesadzasz, to normalna reakcja....ja teraz ryczę o wszystko...a jak się niepokoję o dzidzię, to dopiero wyję i wrzeszczę ;P Pocieszające u Ciebie jest to, że nie masz tego dużo i że brzuch nie boli...ale i tak radzę skonsultować z lekarzem, lepiej dmuchać na zimne. Może po prostu duphaston na Ciebie nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodzwoniłam się do mojej pani Dr. Niestety jest na urlopie , ale wysłuchała mnie i powiedziała że w takim przypadku procedura jest , znowu na oddział bo trzeba porobić badania. Mam taki misz masz w głowie- nie wiem co mam z sobą zrobić:-( jeszcze nie odebrałam tamtego wypisu a znowu do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczyny ja od rana mam mdłości ale już sie ich pozbyłam nie mam zamiaru wymiotować ;/ no chyba ze pżóniej mnei weżmie że nie dam rady nic zrobić ;/ ja dzisiaj ide do lekarza na 14 musze odebrać wyniki i założą mi karte ciąży ...jakos nic mi sie neichce widząc to piękną pogode za oknem ;/ hyh mam nadieje ze nie będzie padać;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kobitki... Ja dzis musze isc sie wepchnąc do lekarza do przychodni przyszpitalnej, bo nigdzie nie chca przyjac... Urlopy itd. Zobaczymy co tam u mojej fasolki slychac:). Dentyste też dzis musze umówić, wiec przypominajcie mi, bo znajac zycie wieczorem mi sie przypomni, jak juz nie bede mogla dzwonic:P U mnie nadal problemy z porannym wstawaniem....:( Non stop spanie i bole glowy... na dodatek w nocy sie przebudzam, a u mnie to od razu przerypany dzien...Wymioty sa tylko jak w gre wchodzi sprzatanie kuwety po moich kotach... Tylko mi zaleci i od razu wc. Straszne:/ Ja już chce tak.. styczeń:P :))) Wydawałoby się, że jestem młoda, zdrowa... A tu ciążę znoszę fatalnie... Aż się boję, że sie zrażę i będę miała opory przed kolejną... A jeszcze 2 na tym swiecie ma sie pojawić:D:D wg moich marzen;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny, wydaje mi się że jak ja bym miała nawet maleńkie plamienia to bym tego nie zlekceważyła:( co do dentysty to ja robiłam leczenie kanałowe bez znieczulenia w ciąży bo owszem znieczulenie tak po 12 tyg jak najbardziej, ale dziecko jest potem strasznie senne i ospałe ponoć dlatego ja wzięłam bez ale nie było tak strasznie:) byłam u lekarza i moja fasolka ma 7mm i serduszko bije, ładnie zagnieżdżona:) termon z miesiączki mam na 9.02.2012 a z USG na 21.02.2012 d;atego nie zmieniam w tabelce narazie zobaczymy co potem się będzie działo za 3 tyg kolejna wizyta i USG już nie moge sie doczekać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno już do Was nie zaglądałam :) Chyba z godz. czytałam wszystkie wpisy :P U mnie dzisiaj mija 7 tydz. (liczony od pierwszego dnia ostatniej miesiączki). USG nie miałam na razie robione ani razu. Mam się zgłosić w 10 tyg. i wtedy dopiero lekarz mi je wykona. Karta założona, badania zrobione, ale takie bardziej ogólne- moczu, ogólna morfologia, grupa krwi. Nie wiem czy w ogóle lekarz mi zleci badanie na toksoplazmozę, hiv itd. Może przy kolejnej wizycie, za 3 tyg. Chyba, że na własny koszt je zrobię? Ja na razie chodzę państwowo, na przychodnie, ale w czasie ciąży przynajmniej 2-3 razy wybiorę się jeszcze prywatnie. Teraz już chciałam bo wiadomo, że w czasie usg lekarz prywatny poświęca więcej czasu pacjentce, ale na pierwszym usg, w 10 tyg. pewnie nie będzie zbyt wiele widać, więc postanowiłam, że kolejne zrobię już prywatnie :) Mam w ogóle do Was takie pytanie bo nie wiem czy to normalne... od jakiegoś tyg. leci ze mnie taka jakby biała woda. Hm nie wiem jak to dokładnie opisać... nie ejst to śluz, tylko taka jakby rzadka biała woda... koloru mleka. Pierwszy raz mam coś takiego, dlatego zastanawiam się co to może być, czy to normalne, czy mże mam się czym niepokoić :/ Też któraś z Was tak miała? Kolejną wizytę mam dopiero za 3 tyg. więc nie wiem czy jak najszybciej biec z tym do lekarza czy tak po prostu ma być? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczatko ... powinnas ograniczyć kontakt z kotami, a już napewno nie powinnaś mieć styczności z kocimi odchodami czy też samą kuwetą!!! Możesz się zarazić toksykoplazmozą, przez co możesz stracić ciążę. Ja sama mam kota, ale od kąd jestem w ciąży staram się ograniczyć kontakt z kotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się wydaje że w 10 tygodniu too będzie już coś jednak widać :) ja w 6 widziałam tylko pulsującą kropeczkę 8 mm, ale w 10 tygodniu to juz powinna mieć jakies 4-5 cm tak mi sie wydaje. :) ja w 10 tygodniu bede miec drugie usg :) juz nie mogę się doczekać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja bym nie lekceważyła żadnych plamień ani dziwnych wydzielin może chociaz rozmowa przez tel z lekarzem wystarczy, a będziecie spokojniejsze. umówilam sie na jutro na wizytę prywatnie i juz sie nie moge doczekać az zobaczę moje maleństwo:) brzuch mi juz trochę urósł i wyszedł mi pępęk na wierzch:) wydaje mi sie ze w pierwszej ciąży to było troche później, któraś z Was też juz to zaobserwowała? nie pamiętam która z Was pracuje w kadrach ale mam pytanie tylko wolałabym go ie poruszać publicznie mogłabyś mi podać jakis namiar na siebie? pozdrawiam w ten mokry dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................wiek......termin porodu...płeć.....miasto ka27 ................. 27.......27.01.2012.....??????????? aguniaaaa...........26.......02.2012..............ważne żeby było zdrowe kimizi................30.......02.2012..............???.. ...........Wrocław katjusza81..........30.......02.2012........... syn - czuję to caroosia.............28.......02.2012...........córka - też to czuję ....Wrocław niespo_dzianka....19.......02.2012..........wszystko mi jedno tylko aby bylo zdrowe taka tam aga.......29.......03.02.2012......hm zobaczymy......Elbląg ksenia26.............27......03.02.2012.......zdrowe ale może być dziewczynka Marcia21............25.......04.02.2012........ zdrowe.........Warszawa syll19.................20.......04.02.2012.... ...żeby było zdrowe mala_agatka.......27........06.02.2012.....???........... .jeszcze Poznań Miarka..............27........07.02.2012...... mąż twierdzi że synek Endlessly............27.......08.02.2012........zdrowe (może być syn).... Niemcy margerita3310....23.......10.02.2012........czuję ZDROWĄ córkę......Jabłonna wegeate............23.......13.02.2012......???...Poznań kropka693..........26.......14.02.2012....... zdrowa córka mamadzieci........24.......14.02.2012........jest córeczka chcemy Synka...śląsk mamakaterina.....27......14.02.2012........zdrowe....mazowieckie rajlax................29.......14.02.2012.......żeby było zdrowe.....Śląsk Cieszyński szczesliwa86......25.......17,02.2012.......zdrowe Edyyta .............25.......18.02.2012.......zdrowe...... Kraśnik nina_86............25........21.02.2012......nie chcemy wiedzieć......śląskie Załamana 1........25........22.02.2012.....napewno syn dziewczatko.......19........22.02.2012.... chce synka.... ŁÓdź Twoja_królewna..20........28.02.2012.....bez znaczeni aniawasde.........27.........28.2.2012.....jeszcze nie wiemy.....Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×