Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

W jakim jesteście wieku?bo po nickach widzę że chyba w podobnym. Ja skończyłam 27 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
Kasienia 26 a kiedy miala ostatna @ bo ja 24 kwietnia i beta 6 czerwca wychodziła 35674 nie wiem czy to dobrze bo do gina ide dopiero we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenia26
Ja ostatnią @ miałam 27 kwietnia ale cykle mial wtedy 37 dni . srednia cyklów do 33 dni wiec 16 maja najwczesniej moglo dojsc do zaplodnienia wiec raczej wszystko ok.3-4 tydzień od zapłodnienia 1110-31500, 4-5 tydzzień 2560-82300, 5-6 tydzień 23100-151000. mialas regularne cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
NIe. Wlasnie wtedy dostalam jakos tak dziewnie wczenie @. Zawsze mialam raczej dlugie tez tak jakos po 30 dni a ta ostania dostałam po 21 dniach. Ale sie nie martwie pojde we wtorekdo gina i zobaczymy jak fasola wyglada, jestem tylko ciekawa czy juz sie bezie ruszala :) A z tym bolem pleców to normalne miała może którasś z was tak wcześnie, ja rozumiem że jest to normalne pod koniec ciązy jak się już tego wielkoluda przed sobą dzwiga ale tak wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenia26
A to moze ty juz wczesniej bylas w ciązy. ja ide dopiero 30 czerwca juz sie nie moge doczekac. Mnie dzisiaj boli w prawym boku i mam mdlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
A dlaczego mialabym byc wczesniej? Bete robila i w sumie to wychodzilo by ze zaszłam w cyklu po nije. A ja mdlosci nie mam wogole, odpukać ;) ale za to mnie ciągnie w brzuchu i te plecy schylać sie czasami nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
Kasienia to ty jeszcze też nie miałaś usg? Bedziesz swoje mialeństwo oglaać w podobnym okresie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenia26
Miałam 2 czerwca ale nic nie było widac:) tylko rozpulchniona macice dlatego lekarka kazala mi przyjsc 30 po zwolenienie i wtedy zobaczymy malenstwo. denerwuje sie strasznie i doczekac sienie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
po zwolnienie l4? a masz jakies preslanki czy po prostu chcesz odpoczac. Dziewczyny jak to wlasnie jest z tym zwolnieniem licza srednia z ostatnich 2 misiecy ale biara pod uwage nadgodziny i wszystkie premie dodatkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
tez sie wlasnie zastanawiam czy nie pojsc sobie wczesniej na zwolnienie. jestem taka nerwowa ze niektorych kliento wysłałabym w kosmos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenia26
Ja jestem na podtrzymaniu , mam nerwowa atmosfere w pracy wiec nie chce ryzykowac. Płaca 100% jest to srednia za ostatnie 12 miesiecy. Na l4 mozesz isc na 270 dni czyli od poczatku ciazy. U mnnie marnie placa premie wiec mi nie zalezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
Czyli liczą bez premii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) otóż od tygodnia wiem, ze będę rodzić w lutym :) tzn, z moich domowych obliczeń :) otóż 4 maja miałam ostatni okres, w zeszlym tyg zrobilam kilka testow - wszystkie pozytywne. w piatek zrobilam tez bete i wyszla 3570, ale wizyte u gina mam dopiero 28 czerwca (jest tak oblegany) i juz nie moge sie doczekac. gratuluje i innym lutowym mamom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i ja dołączę? Co prawda z moim okresem różnie, nawet wyjątkowo zapomniałam zapisać, kiedy miałam ostatni okres, ale to było coś w okolicy 3-4 maja. No a póki co na 3 testach dwie piękne kreseczki:D Też jestem po 2 poronieniach, ale w grudniu 2008 urodziłam śliczną córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na L4 całą pierwsza ciążę, a teraz bardzo bym chciała pracować. Uczę w szkole, więc pierwsze miesiące mogę poleniuchować, bo jedna nogą jestem już na wakacjach, a potem chciałabym pracować jak najdłużej. To mój nowy zakład pracy, więc boję się, że jak pójdę na L4 to nie będę miała do czego wracać:o W pierwszej ciąży czułam się fatalnie, wymioty męczyły mnie do 6 miesiąca, do tego brzuch twardniał, wiecznie coś ciągnęło, oby teraz było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenia26
Mnie dokucza bol w prawym boku blizej pachwiny - idzie tam zyla i zastanawia sie czy to ona tak boli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA 1
Ja też się do was dołączę dziś zrobiłam test i II KRESKI jestem bardzo szczęśliwa:))))))))))))) Termin na 22 luty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
Kimizi a w jakiej wysokości miałaś wypłacaną pensję na l4 z premiami? Ja czuję się dzisiaj fatalnie brzuch mnie boli, plecy i biodra. Czasami mam wrażenie że zaraz zwymiotuję ale to bardziej od tego tępego bólu. Ale ze śmiesznych stron przed chwilą zjadłam serek wiejski ze szczypiorkiem, zagryzłam to tuńczykiem z kukurydzą i popiłam mlekiem, mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroosia >> z tego co pamiętam to nie każdą premię się uwzględnia, ja w każdym razie nie miałam wliczanego dodatku funkcyjnego. Zresztą wyszłam na tym jak zabłocki na mydle, bo 3 m-ące przed ciążą awansowałam - wyższa pensja, dodatek, no a do wypłaty liczyli właśnie średnią z 12 m-ęcy. U mnie zaczęło się na maksa, nudności, wymioty i wciąż mi się odbija:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
Kimizi pewnie Ci przejdzie później przez wakacje sobie poleniuchujesz a potem będzie już ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny:) margerita3310 ja mam tak samo jak Ty 5 maja ostatnia @ jestem juz po testach 2 kreseczki i po beta HCG i jest pozytywna:):) długo czekałam na ten moment, strasznie się boje że coś bedzie nie tak, narazie chodze jednego lekarza, ale 28 mam wizytę prywatnie i będe chodziła tak dla bezpieczeństwa do drugiego.. jak długo sie starałyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może zrobimy sobie tabelkę dla przyszłych mamusiów:) nick......wiek......termin......płeć nina_86....25.......ok 02.2012....??? będzie nam łatwiej się zapamiętać:):)co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam do tabelki :) Możesz mnie wpisac. wiek 23, termin 11 lutego :) My staraliśmy się dosyć krótko... aż w szoku jestem, że tylko tyle :) bo zaczeliśmy miesiac temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick................wiek......termin......płeć nina_86.............25.......02.2012......??? margerita3310.....23.......02.2012......???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick................wiek......termin......płeć nina_86.............25.......02.2012......??? margerita3310.....23.......02.2012......??? kimizi................30.......02.2012......??? Póki co nieco starawo się czuję:p My mieliśmy zacząć starania w tym miesiącu, a tu taka niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki:) dzisiaj miałam kiepski dzień, jak wracałam z pracy to momentami tak mi się kreciło w głowie że prawie zjeżdzałam na pas obok, a plecy tak mnie tłukły że miejsca sobie znaleźć nie mogłam. Kimizi ja też belfer:) chciałam sobie wziąć na wakacje l4 żeby mi się macierzyński przedłużył ale nie mogę, bo właśnie skończyłam staż na mianowanego i w sierpniu chciałabym egz a na l4 nie można miec egz i by mi go przesuneli na grudzień dlatego ...i tu pojawiam sie ja - wyrodna matka - moje ambicje zawodowe stawiam ponad dłuższy macierzyński!!!! skąd jesteście dziewczyny? ja ze Śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick................wiek......termin......płeć nina_86.............25.......02.2012......??? margerita3310.....23.......02.2012......??? kimizi................30.......02.2012......??? katjusza81..........30......02.2012...... syn - czuję to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katjusza >> nie dość, że obie w szkole, to jeszcze równolatki:D E tam wyrodna matka, ja też stanę na głowie, żeby pracować, bo ja to pracoholik jestem:p Póki co rzucam pawiami na prawo i lewo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×