Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

dziewczyny podczytuje wasz temat i ostro wam kibicuje jestem lutówką 2011 wpisywałam sei na początku mam nadzieję że sie nie wkurzacie ale łezka w oku mi sie kręci kiedy to zleciało ja też tak rok temu wszystko przezywałam i z perspektywy czasu to wszystko jest piękne będzie dobrze musi trzymajcie sie cieplutko:):):)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 6tym tygodniu powinno już być widać serduszko i wtedy będziesz wiedzieć czy jest w pęcherzyku dzidziuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
A gdyby był tylko pęcherzyk to mimo wszytko HCg tez bylo by podniesione i wykazywalo by ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
Tusia21 jak tam miałaś być chyba wczoraj u lekarza? Jest fasola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to prawda
betahcg wykaże ciążę nawet gdy nie będzie jej widać na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
Czy wszystkie kobiety się tak boją przed pierwszą wizytą na usg? Czy wszystko bedzie ok czy serduszko bedzie biło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe mamusie :) ja dziś od rana w biegu. wczoraj zaczął boleć mnie ząb!2 mies temu byłam u stomatologa i wszystko było ok, a tu taki psikus! więc na gwałt telefon w dłoń i obdzwoniłam pół miast a żeby tylko przyjeli mnie dziś ewentualnie jutro. w końcu się udało i o 8.30 miałam wizytę :) zab nie bolał mocno, w sumie zabolał raz jak ugryzłam kanapkę, ale nie chcę nic zostawiac na później! w niedzielę wyjeżdżam przygotowywać ślub (za tydzień mamy) i nie będę miała czasu na dentystów. zapłaciłam 260 zł ale zabki sa już ok :) także super! zaraz biegnę na makijaż próbny :) oczywiście wszystko na wariata! slub kościelny ustalaliśmy we wrześniu poprzedniego roku w miejscowości urodzenia mojego męża, bo mieszkaliśmy niedaleko. w grudniu okazało się że mąż dostał genialną propozycję pracy w DE, wyjechał w lutym, ja wróciłam do domu rodzinnego do miasta oddalonego o 240 km od miejsca ślubu! no i teraz wszystko na odległośc przygotowujemy :) ja stąd, mąż z Niemiec :) co d strachu przed wizytą to to chyba normalne :) co więcej ten strach towarzyszy już zawsze, przez całą ciążę, potem poród, potem nocki spędzone przy łózeczku śpiącego maluszka, potem choroby, próby chodzenia, pójście do przedszkola, pierwsze wycieczki..........blablabla...chyba do końca życia już o nasze dzieciaczki będziemy sie zamartwiać :) taka rola mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się strasznie stresuję tą pierwszą wizytą, aż staram się ją odwlec. Ale mój mąż to chyba jasnowidz jest :-D od dwóch tygodni mi mówił,że jestem w ciąży choć ja się zapierałam że nie;-) i teraz twierdzi że wszystko jest ok;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
Mój facet też mi mówił że w ciązy jestem nawet jak pierwszy test wyszedl negatywny, my to mamy tych jasnowidzów moze nam jeszcze powiedzą czy płodzą chłopców czy dziewczynki ;) Ja sobie teraz poczytałam troche o Atopowym zapaleniu skóry w ciązy bo niestety mnie to dotyczy, czy którąś z was też? Właściwie to chciałam się dowiedzieć czy można brać Cyklosporynę w ciązy, ginekolog powiedział (na razie przez telefon) że bedziemy próbowali łagodniejszymi lekami, a na stornach tak różnie piszą, może wiecie coś na ten temat? Niedługo trzeba by jakąś tabelke zrobić jak to dziewczyny na innych stronach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
Nie ginekolog a dermatolog, bo na pierwszej wizycie to byla u ginekolog w przychodni mozna by powiedzic pseudo ginekolog. Zero pytań zero informacji po prostu kobieta nie nadaje sie do tego zawodu, teraz umówiłam się do innej, opinie w internecie całkiem dobre o niej, umówiona jestem na 21 czerwca. Mam nadzieje że więcej mi powie i więcej się będę mogła dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twierdzi że będzie chłopak;-) Kurcze gdzie dzwonię to przyjmują przed południem. A wolałabym po południu żeby mógł ze mną być ;/ Dziś idziemy na 2 dniowe wesele- ale chyba już nie poszalejemy;-) jakiś zachcianki? Bo mnie tak męczyło o kakao że musiałam sobie dziś zrobić do śniadania:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenia26
heheh ja tez pije kakako codziennie tak mnie cos wzielo w tym blogoslawionym stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
ja ostatnio poszłam kupic cos słodkiego i wróciłam ze słonym orzeszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespo_dzianka
caroosia witaj w klubie AZS juz mam to po dziurki w nosie. najgorsze mam rece cale opuchniete bo strasznie swedza. narazie uzywam tylko kremu nawilzajacego. ja mam okropne mdlosci, nic nie moge jesc a jak nie jem to jeszcze gorsze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
niespodzianka a bylas juz na wizycie u swojego dermatologa? cos ci powiedzial, ja do swojego zadzwonilam tego samego dnia jak sie dowiedzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc Drogie Mamusie pozwolicie że dołącze do was. 2 maja miałam @, w ubiegłym tyg zrobiłam test - dwie piękne kreseczki:) w środę byłam u gin - zrobiła mi usg, pokazała fasolkę - ma 0,29mm :) obliczyłam sobie na podstawie jakiś kalkulatorów internetowych że urodzę ok 8 lutego. Ja nie chcę zapeszać ale ja już bym wszystko dla mojego synka zaczęła kupować - czuję że to będzie syn:D Widzicie jaka ja szalona jestem. Narazie wie o tym mój facet i moja siostra. Nie wiem kiedy powinnam powiedziec w pracy.... z objawów to... piersi mnie tak bolą od 3 tyg że nawet moj D. nie może mnie przytulić bo kwiczę z bólu, ból brzuszka jak przy okresie, teraz już coraz rzadziej, no i od 4 dni mdłości...dziś myslałam że padne... znacie jakieś sposoby na walkę z mdłościami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenia26
Herebata imbirowa, migdły, rano cos suchego zjesc typu herbatniki albo biszkopty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespo_dzianka
caroosia ja uzywam cerkoderm 15 to jest krem intensywnie nawilzajacy i złuszczajacy i on łagodzi AZS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
Dzięki niespodzianka na pewno wypróbuję, ale i tak powiem Ci że myślałam że będzie dużo gorzej. Dziewczyny czy to normalne żeby na początku ciąży tak bardzo bolał kręgosłup, słyszałam że to normalne jak się ma już duży brzuszek bo wtedy trzeba dźwigać ten ciężar, ale na początku? To może być przez hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenia26
Prosze pilnie o odpowiedź czy można robić badanie na oznaczenie grupy krwi podczas przeziebienia? Jutro chcialam isc z mezem na badania krwi ale on niestety rozchorowal sie dzisiaj. Prosze o niezwloczna rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
hej kobietki :) jak dobrze wszystko pojdzie to termin porodu ok 5 luty :) po 7 miesiacach staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksenia, a co ma przeziębienie do grupy krwi? :O Zastanów się nad sensownością swojego pytania :) Wniosek taki, ze u mnie po anginie z maja musiałaby się zmienić grupa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katjusza81 widzę że my podobnie;-) ja ostatni okres miałam 3 maja. Do teraz nic, test na plusie. W tym tygodniu idziemy w końcu do lekarza. Ja jestem panikara , chyba umrę ze stresu czy wszystko ok. Z objawów to bardzo bolą mnie piersi, reszta jakoś się uspokoiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
Dziewczyny która już widziała serduszko na usg i w takim razie kiedy miała ostatnia @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka...
Hej dziewczyny jak u Was wygląda betka i progesteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie robiłam ani bety ani hormonów. Wychodzę z założenia co ma być to będzie. Jak lekarka będzie chciała to mi każe zrobić;-) Wizytę mam w poniedziałek. Jak na złość każdy lekarz który mi się spodobał akurat na urlopie;-) więc grzecznie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie dołacze. Dziiejszy test II kreseczki. boje sie strasznie bo jestem po 2 poronieniach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja od 2 dni wiem że termin tez mam na luty a więc dołącze do Was:):) najlesze jest to, że mam 17 lutego urodzinki, moze będzie prezent najpiekniejszy na świecie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenia26
betka - ja nie wiem jak progesteron bo biore dusphatalin wiec sie wspomagam. Co do bety wczoraj mialam 7500 6 tygodni i 6 dni ( od zapłodnienia 5 tygodniu ) wiec wszystko w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×