Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nei_nei

OK, to ja tez odpowiem na kazde pytanie, bo podoba mi sie ta zabawa ;D

Polecane posty

a to bedę Cię dręczył skoro tak łatwo sie na to godzisz choc w sumie . delikatny opór byłby mile widziany --kiedy trzeba, to sie opieram, teraz bawi mnie przełamywanie wszelkich oporów przed odpowiadaniem ooo!.. czy w seksie tolerujesz jakieś zabawy typu zasłonięte oczy, wiązanie pończochą do łózka ? i tu Cię zaskocze - nigdy czegos takiego nie próbowałam ;P więc na pewno raz dam sie skuśic, zeby sie przekonać chociaż wspominałaś ze lubisz zabawę seksem, ale jednak podpytam glębiej... "może w przyszłości". sprecyzuj proszę . ? --skoro pokazałam cycki, to osoba musi być na tyle "sprawdzona" żeby mogła zobaczyć i twarz ;P nie chce, zeby potem moje zdjęcia szwędały sie po kafe... wszak póki co jesteś tylko nickiem ; albert_s tajemnica brokebain mountain mam 39 lat - 171 cm wzrostu i nie jestem drobna ;) lubie raczej spokojna elegancję i luźne, lekko sportowe ubiory bo duzo jeżdżę na rowerze, nie lubię swiecidełek, mini, i innej plastikowej mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Victorion
Mam do Ciebie dużą sympatię, bo jestem facetem bi i cieszę się że to Cię podnieca :-) A jak reagujesz na widok dwóch panów uprawiających ze sobą sex analny? Jeden wypina tyleczek (zwykle to ja, hehe - z facetem jestem raczej pasywny) i jęczy z rozkoszy podczas gdy drugi go posuwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancza mi juz pomogła :) nie jestem juz tylko nickiem lecz juz widac moje plecy :).. a raczej plery :). czy uważasz ze kafeteryjny flirt może zabrnąć gdzieś dalej ?.. jakby Cie tu skusic, na małe powiazanie ponczochą :) Twoją..:P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victorion tez mnie to podnieca, nie wiem na ile bym sie posunęła sama w takim układzie, nigdy nie miałam okazji tego sprawdzić, ale z pewnością nie jest to dla mnie widok niemiły, a wręcz przeciwnie... zwykle czuje miłe dreszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Victorion
Przyznam że czasem jak kocham się z facetem to podnieca mnie myśl że patrzyłaby na nas kobieta... i jeszcze rzucała jakieś sexowne komentarze w trakie. Czy lubisz jak facet liże Ci tyłeczek? I czy Ty sama wylizałabyś facetowi? Ilu facetów miałaś? Czy podczas sexu lubisz „dirty talk (nazywanie Cię suczką, itp.)? Czy poszłabyś na takie coś w układzie 2M + K, że razem z innym facetem razem robisz loda drugiemu facetowi, a potem całujecie się z ustami pełnymi jego spermy po wytrysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, całkiem niezłe plery ;D próbujesz mnie skusic? Jeżeli masz "druga połowę" to już z góry byłbyś skazany na niepowodzenie, chyba ze na trójkąt razem z zoną z jej pełnym błogosławieństwem :D wchodzenie w związek jako ta trzecia odpada, bo zwykle wszyscy na tym tracą ;) a czy moze zabrnac gdzieś dalej? - pewnie tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy lubisz jak facet liże Ci tyłeczek? I czy Ty sama wylizałabyś facetowi? Nie, raczej nie - nie przełamałabym oporów pod kątem higieny Ilu facetów miałaś? 15 Czy podczas sexu lubisz „dirty talk (nazywanie Cię suczką, itp.)? tak, choć sama raczej mało używam, ale zdarza się Czy poszłabyś na takie coś w układzie 2M + K, że razem z innym facetem razem robisz loda drugiemu facetowi, a potem całujecie się z ustami pełnymi jego spermy po wytrysku? myślę ze tak, nie mam obrzydzenia do spermy, tak wiec nie jest to dla mnie jakas bariera nie do przebycia, ale jak wspominałam nie mam doświadczenia w takich sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei_nei widze, że to Ty próbujesz mnie skusić na trójkąt z żoną .. niestety rozczaruje Cie :D. jestem prawiczkiem od 10 miesięcy :).. ale jakby co to juz jakies wytyczne mamy :)... dzieki za pochwałe moich plecków.. dbałem o nie wiele lat zeby dziś mogły sie podobać :) ja już się odmelduję dziękując za wszystkie Twoje odpowiedzi nei_nei. Przez noc sobie pomyśle nad nowymi i jeśli będziesz kontynuować topic z przyjemnością Cie wysłucham. Spokojnej nocy i było mi bardzo miło poznac Twoje mysli i odrobine cielesnosci (przyjemnej całkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albert s
idziesz juz spac?masz wibrator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albert s
na baterie czy nie?czesto go uzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na baterie częstotliwośc zależy od potrzeb - czasem co tydzień, czasem codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Victorion
A może Ty chcesz o coś spytać - np. związane z tematami MM, ale nie tylko?:) Prześpij się z tym i jakby coś - pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albert s
10, 20 lat temu mialas wieksza czy mniejsza ochote na sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konikwali
masz rozstepy?jak czesto golisz nogi pachy i cipke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 lat temu to zaczynałam, wiec ochota dopiero się rozwijała 10 lat temu ochota była podobna, ale możliwości większe , brak dziecka, więcej czasu itp.. ale za to też i większe obawy, zahamowania niż teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albert s
gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Victorion
Pisz do mnie na gg: 36138859 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albert s
dlaczego nie chcesz pokazac pupy mimo tylu prosb?moze jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konikwali masz rozstępy? -- zasadniczo nie mam, akurat pod tym względem nie mam większych problemów - mam tylko jeden ślad na piersi, tak mi zostało jak mi rosły ;P jak czesto golisz nogi pachy i c*pke? staram sie golić najrzadziej jak mogę, bo od tego włoski rosną coraz bardziej sztywne - używam kremów (całe ciało) albo wosku (pachy/nogi/ czasem ręce) wiec zwykle tak raz na miesiąc - dwa a gole tylko jak nie mam czasu na powyższe a muszę ;p cipki nie golę w zasadzie w ogóle, bo golenie mi strasznie skórę podrażnia i dostaje wysypek, a od pianek dostaje podrażnień wewnątrz, jeżeli tylko odrobina mi się dostanie :P więc maszynki unikam jak ognia, przystrzygam tylko, tak jak pisałam wyżej , jestem blondynką, wiec nie mam za bardzo dużo owłosienia ;P czasem idę na całość i używam kremu, ale nie lubię odrastającego "jeżyka" , a szkoda mi skóry na systematyczne używanie kremu chyba juz dokładniej się nie da opisać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Victorion
nei_nei, to napisz na gg (36138859), nabieram ochoty pokonwersować z Tobą o sexie z facetem i np. wymienić doświadczenia (ja mam dużo mniejsze niż Ty, ale jakieś tam są).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albert s
interesuje cie sex bez zobowiazan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albert_s "bez zobowiązan" to tzw łatwy seks dla faaceta , nie, dzieki ;P zobowiązaniem jest chociażby wzajemna wiernośc (choroby weneryczne ;P ) itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYLKO dlatego, ze jest prawiczkiem, to nie ;D ale gdyby mnie oczarował... to kto wie czy nie uległabym urokowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek19 kiedy ostatnio sie onanizowalas? --wczoraj po po południu fischer1974 bardzo ładne piersi i dłoń - a pokażesz nogi i stópki ? --nie, nie przepadam za swoimi nogami :( , nie lubię kiedy je ktoś ogląda stopy mam raczej ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×