Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nei_nei

OK, to ja tez odpowiem na kazde pytanie, bo podoba mi sie ta zabawa ;D

Polecane posty

Gość ja mam pytanie,
'OK, to ja tez odpowiem na kazde pytanie, bo podoba mi sie ta zabawa ;D' Gdzie tu jest napisane lub zaznaczone, ze pytania miały dotyczyć tylko erotyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 39 lat
nei_nei Zabrakło odpowiedzi na jedno pytanie, ale w obliczu dłoni którą widze daruje Ci. ;) i nie będę wyciągał konsekwencji. popytał bym jeszcze, ale chwilowo zatrzymałem wzrok na Twojej dłoni wybaczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanie, 'OK, to ja tez odpowiem na kazde pytanie, bo podoba mi sie ta zabawa ;D' Gdzie tu jest napisane lub zaznaczone, ze pytania miały dotyczyć tylko erotyki? --W pierwszym moim wpisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albert s
no pokaz tylek nie wstydz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robiłaś kiedyś
loda z połykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mephisto87 Zrobila bys footjoba ? tak, dlaczego nie? aczkolwiek bez kopania po nerkach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 39 lat
i dobrze .. masz mój szacunek nei_nei ile masz lat ? (wiem, wiem nie powinno sie pytac kobiety).. mozesz ominąc, zrozumiem... region w jakim sie znajdujesz ? czy jest jeszcze jakaś cześć Twojego ciała która możesz/chcesz pokazać ? :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłaś kiedyś loda z połykiem? -Tak - albo akceptuje mężczyznę w całości, albo w ogole o seksie nie ma mowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 36 lat mieszkam w UK nie odczuwam potrzeby pokazywania części mojego ciała, raczej bawi mnie/interesuje to, co mężczyźni chcieliby zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 39 lat
mnie tez bawi to co chciałbym zobaczyc, ale nie ukrywam, że Twoje dłonie w bardzo miły sposób zaspokoiły mój głód a juz chciałem do Ciebie skoczyć nei_nei ale odrobinę daleko :).. trudno wpadne około południa jutro :) 1. czy jestes zaspokojona seksualnie ? 2. czy aktualnie nie mając partnera masz ochotę na seks ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorn32
hej pokazesz pupe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 39
długo tam bedziesz jeszcze w tej GB ? (wiem ze to nie erotyczne pytanie, ale koledzy mi darują). myslałem ze powiesz wpadnij czekam w południe :).. no trudno :) tesknisz za krajem czy sie juz wypiełas totalnie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy
miewasz częściej orgazmy pochwowe czy łechtaczkowe? Które bardziej wolisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie" było do "pokażesz pupę?" ;P Raczej do Polski już nie wrócę - nie mam w zasadzie ani po co, ani do kogo Tęsknię za lasami, resztę da się jakoś zastąpić (oczywiści pomijając kwestie rodziny, ale to wiadomo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiście wpadnij ;P zastanawiam się jakie pytania wymyślisz przez ten czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częściej miewam oczywiście łechtaczkowe - są łatwiejsze do osiągnięcia - jednak wole pochwowe, bo mimo, ze się trzeba więcej "napracować" dają mi o wiele większa przyjemność i satysfakcje z seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 39 lat
pytanie czy nie męczą Cie moje pytania ? :).. kiedy ostatni raz miałas faceta w ramionach ? co sprawiło że jestes sama (krótko) ? ulubiony seks ? (subtelny, mroczny, szybki, wyrafinowany,) jak znam zycie to wszystkiego po trochu :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fun ponczoch
Czy byłas juz w układzie 2K+ !M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 39 lat
czy uwazasz ze chlopak w moim wieku ktory jest prawiczkiem to cos niezwyklego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy nie męczą Cie moje pytania ? .. --nie kiedy ostatni raz miałas faceta w ramionach ? w ubiegłym roku co sprawiło że jestes sama (krótko) ? --odeszłam od mojego partnera ulubiony seks ? (subtelny, mroczny, szybki, wyrafinowany,) jak znam zycie to wszystkiego po trochu .. -niezbyt subtelny, zbyt długie mizianie mnie irytuje ;P i raczej nie jestem mimozą, która dostaje orgazmu na sam widok członka (niestety! jakie by to było wygodne ;D ) lubię seks w plenerze i lubię w łóżku czasami żartować i wygłupiać się - nie lubię mruków, którzy to robią w absolutnej ciszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×